Firmy apteczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 10:52   #1
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100

Firmy apteczne


Witam: ) Założyłam wątek o firmach aptecznych , ponieważ chciałam poznać opinię innych Wizażanek na ich temat. Co sądzicie o Vichy, AA i innych. Często mają bardzo wygórowaną cenę, ale czy to świadczy, że są takie dobre? Mniej uczulają niż drogeryjne, ale to raczej nie zasługa ich składu, więc czego? Piszcie co sądzicie i dzielcie się opiniami.

Edytowane przez girl96
Czas edycji: 2008-04-13 o 11:39
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:33   #2
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Firmy apteczne

Wg mnie Vichy mogłoby być sprzedawane gdziekolwiek, gdyby apteki nie miały wyłączności. firma jak inne gabinetowe...
Miałam raz klientkę, która stosowała Vichy z retinolem. na opakowaniu nie było napisane, że ma uwaząć na słońce. efekt? kuracja kwasami za 1000 zł żeby się pozbyć plam z buzi...
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:35   #3
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
Miałam raz klientkę, która stosowała Vichy z retinolem. na opakowaniu nie było napisane, że ma uwaząć na słońce. efekt? kuracja kwasami za 1000 zł żeby się pozbyć plam z buzi...
W sumie OT będzie, ale na kremach z kwasami jak np. Effaclar K, czy Acne Derm (no w sumie apteczne )napisane jest, że stosować na noc i na dzień - nic o filtrach - ani słowa (na AD piszą, że latem ograniczać...), więc tez mozna sobie zrobić krzywdę, jeśli dermastolog lub zorientowany farmaceuta nie powiedzą, że należy twarz chronić
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:48   #4
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Firmy apteczne

uwielbiam vichy-miałam mnóstwo kosmetyków tej firmy i z wiekszości byłam bardzo zadowolona. No i oni wymyslili moj absolutny nr 1 czyli Normaderm
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:26   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
[SIZE=2][COLOR=Black] Często są zrobione na bazie naturalnych składników, więc nie uczulają.
-rzadko są na bazie składników naturalnych (tzn. nie częściej niz drogeryjne)
-wbrew potocznej opinii, składniki naturalne uczulają co najmniej tak samo często, jak syntetyczne
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:59   #6
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Może po części nie ma w nich tak dużo składników nienaturalnych jak naturalnych, ale z tego co wiem tamtejsze kremy, balsamy, peelingi i różne kuracje do twarzy i ciała są na nagietku i rumianku. Może po prostu nie miałam większej styczności z resztą produktów.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:15   #7
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Firmy apteczne

Dość rzadko kupuję takie kosmetyki. chciałabym jednak z całego serca odradzic firmę Pharmaceris. Używałam żelu pod oczy i kremu nawilżającego - efektów zero!!!! Cena jednak nie najmniejsza.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:33   #8
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Witam. Założyłam ten wątek po to, aby poznać opinie innych Wizażanek w kwestii firm aptecznych. Produkty z Vichy, AA i innych mają często bardzo wygórowane ceny. Przeważnie testuje próbki. Jestem zadowolona. Często są zrobione na bazie naturalnych składników, więc nie uczulają. Piszcie co sądzicie o tych kosmetykach. Wklejajcie zdjęcia waszych zbiorów.Podawajcie nazwy i ceny Waszych faworytów aptecznych. Wymieniajcie się kwestiami i opiniami. Pozdrawiam girl96.

Ja się zapytam tak trochę OT: czy 96 w Twoim nicku oznacza rok urodzenia? Bo jeśli masz 12 lat to jest to co najmniej przerażające dla mnie, że już testujesz różne próbki. W tym wieku jeśli nie masz poważniejszych problemów skórnych nic nie powinnaś używać, a jeśli już to delikatne, ochronne kosmetyki zimą/latem. Ale może się mylę i liczba 96 oznacza coś innego
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:53   #9
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Spokojnie to nie liczba moich urodzin Mam trochę więcej...
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:00   #10
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Firmy apteczne

Jako że moja siostra jest farmaceutką znam trochę aptekę od tej drugiej strony. Testuję wiele kosmetyków aptecznych. Vichy bardzo lubię- gł.podkłady i balsamy Lipidiose, kremy też nie są złe (np. Oligo), preparaty na cellulit to już zależy- mi najbardziej przypadł do gustu lipocure.

Ale prawda jest taka,że Vichy to trochę ściema...pozuje na wysokopółkową, profesjonalną wrecz medyczno-leczniczą markę, reklamy ma utrzymane w takim klimacie,do tego te dziwne nazwy, że niby potwierdzone przez lekarzy... a prawda jest taka,że na Zachodzie kosmetyki Vichy są traktowane jako raczej marne i niskopółkowe, są sprzedawane nawet w marketach.
Ja osobiście uważam,że cena jest wygórowana i płacimy właśnie za markę i tą otoczę medycznego profesjonalizmu.

Z polskich kosmetyków aptecznych bardzo cenie Iwostin- świetne kremy.
AA także jest fajne no i tanie.
Poza tym w aptece są też dostepne zwykłe kosmetyki -moja ukochana Ziaja .. siostra mówi,że nawet "nadziane"klientki kupują... jedna pani-przedstawiciel medyczny powiedziała wrecz,że sa dla niej lepsze niż Vichy.

Pharmaceris- fajne kosmetyki ale bez rewelacji.

Prawdziwe objawienie do La Roche... chyba nie muszę nikomu mówić,że seria Effaclar czyni cuda, podobnie świetne są balsamy do ciała i kremy. Bardzo lubię tą markę.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:08   #11
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Firmy apteczne

Ja tylko moge potwierdzić słowa Chii1986, vichy nie raz nababrało mi i mojej mamie w twarzy, za to la rche-posay to naprawdę górna półka,warta zakupu, super korzystnie wpływa na buzię. Ziaja zaś tania, jest równie świetna, czuję że podbije rynek..
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 18:12   #12
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale prawda jest taka,że Vichy to trochę ściema...pozuje na wysokopółkową, profesjonalną wrecz medyczno-leczniczą markę, reklamy ma utrzymane w takim klimacie,do tego te dziwne nazwy, że niby potwierdzone przez lekarzy... a prawda jest taka,że na Zachodzie kosmetyki Vichy są traktowane jako raczej marne i niskopółkowe, są sprzedawane nawet w marketach.
Ja osobiście uważam,że cena jest wygórowana i płacimy właśnie za markę i tą otoczę medycznego profesjonalizmu.
Kiedyś czytałam ,że Vichy w Polsce miało być(albo było przez jakiś czas?)sprzedawane w zwykłych marketach,ale zdecydowano się promować te kosmetyki jako "produkt apteczny" i sprzedawać je wyłącznie w aptekach - ot,taki chwyt reklamowy.Jak widać zadziałał.Osobiście nie cierpię tych kosmetyków,na dodatek wyjątkowo działają mi na nerwy ich reklamy

Z aptecznych kosmetyków cenię sobie Avene,przymierzam się też do La Roche-Posay.
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:43   #13
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Firmy apteczne

ja ze względu na to, że mam alergię, kupuję kosmetyki tylko w aptekach. uwielbiam La Roche Posay - balsam Lipikar, krem z filtrem Anthelios, przymierzam się do mleczka Toleriane (muszę porzucić to z Avene, bo zaczęło mnie podrażniać), całą gamę Respectissime - tusz, cienie, szminkę oraz ampułki do demakijażu, bo dzięki niej mogę się malować. lubię też nawilżający tonik Biodermy - Hydrabio, ale na nim moja sympatia do tej marki się kończy (ich filtr spowodował uczulenie). Avene - najlepsza woda termalna, naprawdę koi podrażnienia,do niedawna (dlaczego, jw.) ulubione mleczko do twarzy, jak na razie lubię krem do rąk z cold cream,; kremy słabo nawilżają i natłuszczaja suchą skórę. ostatnio znalazłam piling enzymatyczny Pharmaceris z której to firmy ciekawi mnie też krem na podrazniona skóę Sensilium Maxima. i na koniec - co do Vichy, to wg mnie jest to marka jakością dająca sie porównać z drogeryjnymi średniopólkowcami tylko, że jest od nich kilka razy droższa...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 15:06   #14
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Firmy apteczne

A używała któras z Was Skinseta z Vichy? Wiecie od ilu lat można go stosowac?
Pozdrawiam
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 07:31   #15
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Firmy apteczne

ja z aptecznych stosuje Avene
zaczelo sie od Filtra 50 (wersja pomaranczowa, bo biala mineralna byla dla mnie za biala-tester mialam),

ogolnie nie moglam sie zdecydowac na marke apteczna i nie chcialam nic sama wybierac. a przy wizycie dermatologa jak spojrzala mi na twarz polecila od razu Avene (plus doszly od razu testery od dermatolog).
uzywam wiec jeszcze zel do mycia twarzy Cleanance. z probek od dermatolog zostal Clean Ac (nawilzajacy) - teraz juz nie-tester, a Cleanance K (tylko na noc, ze wzgledu na kwasy) - odstawilam bo przyszedl Diacneal ze wzgledu na moja bardzo "zirytowana" cere(w jednych miejscach jest super w innych zas ) - stosje go tylko punktowo, ze wzgledu na te irytacje skory.
do tego Trixera+ teraz skonczyla juz mi sie pierwsza tuba balsamu, dzis trzeba zakupic kolejna - mam suche placki na skorze (ktore juz prawie zeszly) i tylko Trixera mi pomaga (rano i wieczor).

loss_lauri a Trixere+ probowalas?

dodatkowo stosuje tez wode termalna-na wszelkie podraznienia a latem bedzie do odswiezenia cery, a mozna i na make-up
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:43   #16
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez gosia140 Pokaż wiadomość
A używała któras z Was Skinseta z Vichy? Wiecie od ilu lat można go stosowac?
Pozdrawiam
Ostatnio właśnie skończyłam drugie opakowanie i narazie wykorzystuję próbki z apteki. Krem jest idealny. Dobrze matuje, nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie dogłębnie ją nawilża i poprawia koloryt skóry. Nie uczulił mojej wrażliwej cery. Ładnie i delikatnie pachnie. Polecam pomimo wysokiej ceny. Opłaca się. A wiek do zaczęcia stosowania go myślę, że nie ma znaczenia. Ja zaczęłam niedawno, gdyż wcześniej nie miałam, żadnych problemów skórnych.

_________________________ _____________

Co uważacie o podkładach z Vichy? Miałam kilka próbek, ale wszystkie odcienie były praktycznie dla bardzo ciemnej karnacji., więc dużo ich nie zużyłam, tylko dałam mamuśce.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 12:04   #17
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
ja z aptecznych stosuje Avene
zaczelo sie od Filtra 50 (wersja pomaranczowa, bo biala mineralna byla dla mnie za biala-tester mialam),

ogolnie nie moglam sie zdecydowac na marke apteczna i nie chcialam nic sama wybierac. a przy wizycie dermatologa jak spojrzala mi na twarz polecila od razu Avene (plus doszly od razu testery od dermatolog).
uzywam wiec jeszcze zel do mycia twarzy Cleanance. z probek od dermatolog zostal Clean Ac (nawilzajacy) - teraz juz nie-tester, a Cleanance K (tylko na noc, ze wzgledu na kwasy) - odstawilam bo przyszedl Diacneal ze wzgledu na moja bardzo "zirytowana" cere(w jednych miejscach jest super w innych zas ) - stosje go tylko punktowo, ze wzgledu na te irytacje skory.
do tego Trixera+ teraz skonczyla juz mi sie pierwsza tuba balsamu, dzis trzeba zakupic kolejna - mam suche placki na skorze (ktore juz prawie zeszly) i tylko Trixera mi pomaga (rano i wieczor).

loss_lauri a Trixere+ probowalas?

dodatkowo stosuje tez wode termalna-na wszelkie podraznienia a latem bedzie do odswiezenia cery, a mozna i na make-up
mówiąc, że kremy Avenki słabo nawilżają itd miałam na myśli krem odżywczy i ten kojący do cery nadwrażliwej bo tylko te testowałam. zastanawiałam się nad Trixerą przy kupnie balsamu do ciała - naprawdę jest taka skuteczna? ja też od czasu do czasu mam takie suche plamy...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 17:45   #18
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Są może już jakieś wiosenne promocje z Vichy?
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 20:10   #19
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Firmy apteczne

maj-czerwiec (po 15 maja):
- z okazji wprowadzenia dwóch nowych kremów: aqualia thermal UV i aqualia thermal pod oczy- seria aqualia będzie w zestawach z miniproduktami.
- pojawią sie duopaki wody termalnej (druga za pół ceny)
- balsamy do ciała lipidiose w dużych opakowaniach po 400ml (cena jak za 200ml)
- w związku z akcją "dni zdrowej skóry" będzie można kupić zestawy miniproduktów+saszetek serii Aqualia, Normaderm, LiftActicPro, Neovadiol za ok.16-20zł
-duopaki dezodorantów roll on
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aqualia.JPG (14,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg starter kit.JPG (7,5 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2008-05-14 o 08:42
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 08:26   #20
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
w maju:
z okazji wprowadzenia dwóch nowych kremów: aqualia thermal UV i aqualia thermal pod oczy- seria aqualia będzie w zestawach z miniproduktami.
pojawią sie duopaki wody termalnej (druga za pół ceny)


maj-czerwiec:
balsamy do ciała lipidiose w dużych opakowaniach po 400ml (cena jak za 200ml)
w związku z akcją "dni zdrowej skóry" będzie można kupić zestawy miniproduktów+saszetek serii Aqualia, Normaderm, LiftActicPro, Neovadiol za niecale 20zł
Dzięki Justy. Właśnie oglądam się za jakimś fajnym balsamem, ale chyba po prostu wybiorę jakiś drogeryjny. Zobaczę.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:59   #21
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Firmy apteczne

a czy La Roche Posay też szykuje jakieś promocje?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:20   #22
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Firmy apteczne

[quote=Chii1986;6931899]Jako że moja siostra jest farmaceutką znam trochę aptekę od tej drugiej strony. Testuję wiele kosmetyków aptecznych. Vichy bardzo lubię- gł.podkłady i balsamy Lipidiose, kremy też nie są złe (np. Oligo), preparaty na cellulit to już zależy- mi najbardziej przypadł do gustu lipocure.

Ale prawda jest taka,że Vichy to trochę ściema...pozuje na wysokopółkową, profesjonalną wrecz medyczno-leczniczą markę, reklamy ma utrzymane w takim klimacie,do tego te dziwne nazwy, że niby potwierdzone przez lekarzy... a prawda jest taka,że na Zachodzie kosmetyki Vichy są traktowane jako raczej marne i niskopółkowe, są sprzedawane nawet w marketach.
Ja osobiście uważam,że cena jest wygórowana i płacimy właśnie za markę i tą otoczę medycznego profesjonalizmu.
Kosmetyki Vichy są niby uważane za marne i nieskopółkowe??? Nic z tych rzeczy. Ich ceny do niskich bynajmniej nie należą a sprzdawane są w aptekach, tak jak w Polsce. Ta firma cieszy się renomą, nie wiem skąd masz takie informacje. Dodam jeszcze że np. w Japonii Vichy to firma wysokopłkowa a kosmetyki są droższe niż średniopółkowe (u nich!!!) Shiseido.

Z polskich kosmetyków aptecznych bardzo cenie Iwostin- świetne kremy.
AA także jest fajne no i tanie.
Poza tym w aptece są też dostepne zwykłe kosmetyki -moja ukochana Ziaja .. siostra mówi,że nawet "nadziane"klientki kupują... jedna pani-przedstawiciel medyczny powiedziała wrecz,że sa dla niej lepsze niż Vichy.
Niektóre kosmetyki Ziaji są dobre, ale niektóre to jakieś nieporozumienie. Moim zdanie z pewnością nie są lepsze niż Vichy.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:54   #23
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Firmy apteczne

ja niestety muszę powiedzieć że też zawiodłam się na Vichy - dla mnie porównywalnym z drogeryjnymi markami typu L'Oreal. i nie dla alergicznej skóry...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:45   #24
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Firmy apteczne

Wiecie może kiedy zacznie się promocja Vichy na mini produkty?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:30   #25
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy zacznie się promocja Vichy na mini produkty?
W maju powinny być z okazji wprowadzenia dwóch nowych kremów: aqualia thermal UV i aqualia thermal pod oczy- seria aqualia będzie w zestawach z miniproduktami. Z SkinSet powinno coś być pod koniec czerwca.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:47   #26
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
W maju powinny być z okazji wprowadzenia dwóch nowych kremów: aqualia thermal UV i aqualia thermal pod oczy- seria aqualia będzie w zestawach z miniproduktami. Z SkinSet powinno coś być pod koniec czerwca.
Skin Set też poniżej 20 zł?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:49   #27
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Skin Set też poniżej 20 zł?
Nie, 25-27 zł
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:50   #28
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Firmy apteczne

Dzięki
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:52   #29
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Firmy apteczne

Nie ma za co
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:18   #30
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Firmy apteczne

polecam wymieniana juz firme LRP, mam filtr 50 (fluid) super, w ogole mnie nie zapycha.
svr balsam xerialine - moj ulubiony! wspaniale nawilza, szybko sie wchlania
iwostin purritin zel do mycia twarzy, reszta kosmetykow z tej serii mnie rozczarowala ale zel jest rewelacyjny!
to kosmetyki ktore niegdy nie zamienilabym na te drogeryjne

z vichy uzywam tylko podkladu dermablend. nie jest supertrwaly ale najwazniejsze, ze mnie nie zapycha - to dla mnie priorytet w wyborze kosmetykow do twarzy.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.