Kocham Lancome!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 17:34   #241
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Ja z kolei z kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy mam wszystko z Cliniq'a.
A jaka masz opinie na temat 3 krokow Clinique?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:56   #242
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A jaka masz opinie na temat 3 krokow Clinique?
Z tej serii używam:
*) step 2: clarifying lotion 2 - mam suchą cerę z zaskórnikami, a ten tonik świetnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i co najważniejsze - nie wysusza skóry
*) step 3: dramatically different moisturizing lotion - krem nawilżający, nie jest tłusty, leciutki i bez zapachowy

To moje pierwsze opakowanie kremu. Ale toniku mam już któreś z koleji opakowanie - obecnie butelka 400ml - i napewno nie zamienie go na żadnego innego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.JPG (15,3 KB, 19 załadowań)
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 18:36   #243
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Z tej serii używam:
*) step 2: clarifying lotion 2 - mam suchą cerę z zaskórnikami, a ten tonik świetnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i co najważniejsze - nie wysusza skóry
*) step 3: dramatically different moisturizing lotion - krem nawilżający, nie jest tłusty, leciutki i bez zapachowy

To moje pierwsze opakowanie kremu. Ale toniku mam już któreś z koleji opakowanie - obecnie butelka 400ml - i napewno nie zamienie go na żadnego innego.
Czytalam sporo pozytywnych recenzji tej serii. Mysle, ze musze sobie zalatwic probki. Co prawda jestem zadowolona bardzo z Lancome, ale co szkodzi sprobowac Clinique?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:34   #244
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Czytalam sporo pozytywnych recenzji tej serii. Mysle, ze musze sobie zalatwic probki. Co prawda jestem zadowolona bardzo z Lancome, ale co szkodzi sprobowac Clinique?
Polecam szczególnie tonik - tylko musisz dobrać odpowiedni dla swojej cery. Niedawno widziałam w Sephorze z tej serii 3 małe próbeczki + kosmetyczka w cenie ok. 50zł.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 23:50   #245
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Polecam szczególnie tonik - tylko musisz dobrać odpowiedni dla swojej cery. Niedawno widziałam w Sephorze z tej serii 3 małe próbeczki + kosmetyczka w cenie ok. 50zł.
Sporobuje kupic na ebay, gdyz jestem zagranica.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 07:34   #246
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Sporobuje kupic na ebay, gdyz jestem zagranica.
Yyy... nie popatrzyłam na lokalizacje Warto się wybrać do jakiejś perfumerii - może będą promocje?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:45   #247
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Patrzylam, ale akurat w Bootsie i Debenhamsie nic nie mieli. Moze cos zrobia lada dzien, bo 2 marca jest Dzien Matki.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 21:08   #248
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ja chyba Lancomeholiczką to nie jestem ale zdarzyło mi się zakupić podkład Teint Idole Ultra z którego byłam bardzo zadowolona, to był mój pierwszy górnopółkowy podkład i już nigdy więcej nie wróciłam do tańszych

Mam miniaturkę JT, narazie nie zostałam fanką tego błyszczyku ale to chyba dlatego że nie trafiłam z kolorem
oraz cudną kredkę do oczu o kolorze Cafe, poprostu rewelacja
czy molabys wkleic zdjecie/opisac kolor- jestem uzalezniona od ich kredek i linerow, mam z 9 i ciagle mi malo

a promocje lancome sa wymienione na tej stronie
http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/abo...-02/index.aspx
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:50   #249
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Już wszystko wiem O Primordiale oczywiście
Pani w Debenhamsie wyjaśniła mi,że Primordiale Skin Recharge to nowa, ulepszona wersja Primordiale Optimum
!
Serenite- i jak Twoje zakupy? Skusilas sie na Primordiale?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 12:55   #250
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite- i jak Twoje zakupy? Skusilas sie na Primordiale?
W poniedziałek postanowiłam kupić Primordiale i to od razu na dzień i na noc, (żeby dostać prezent za 2 produkty). Pani już przygotowała mi krem na dzień i spakowała prezent, kiedy okazało się, że nie ma w tej chwili kremu na noc i zaoferowała mi starą wersję... No ale jakże mogłabym kupić starą wersję skoro jest nowa, prawda?
Uparłam się jednak na prezent i postanowiłam wziąć krem na dzień i coś innego jeszcze. Pomyślałam o Onyxie dla mojej siostry- ale nie było czarnego...Zapytałam więc o puder sypki.Od dawna kusi mnie Absolue, ale owa pani powiedziała, że to jest nie dla mnie, tylko dla starszych osób(!) Puder sypki dla starszych osób?? A co to za różnica?? Czyżby mógł mi zaszkodzić?? I uparcie namawiała mnie na puder Majeur Excellence, który kiedyś miałam i byłam bardzo niezadowolona, może dlatego, że był za ciemny. Ale ona przekonywała mnie, że właśnie ten sam odcień jest idealny dla mnie! Zdenerwowała mnie i wyszłam z niczym...
Ale wróciłam następnego dnia
Odłożyłam na razie zakup Primordiale, bo jest on w prezencie, więc mogę przetestować. Kupiłam emulsję do twarzy Bienfait Multi-Vital z filtrem 30. Skóra po niej jest przecudnie mięciutka!! Zdecydowałam się też na podkład Teint Idole Ultra i byłabym nim zachwycona, gdyby pani (już inna )nie odradziła mi zakupu wybranego przeze mnie odcienia i doradziła ciut za ciemny
Dostałam w prezencie krem Primordiale recharge na dzień 15 ml i na noc 15 ml , pod oczy 5 ml, mini tusz Virtuose i błyszczyk Juicy Tubes, perfumy Hypnose 5 ml, paletkę poczwórną cieni i dużą torbę
W połowie marca będzie podobna promocja w Clerys, a kusi mnie nowe serum Primordiale
A jak Twój Primordiale Hawa??
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:09   #251
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Dostałam w prezencie krem Primordiale recharge na dzień 15 ml i na noc 15 ml , pod oczy 5 ml, mini tusz Virtuose i błyszczyk Juicy Tubes, perfumy Hypnose 5 ml, paletkę poczwórną cieni i dużą torbę
W połowie marca będzie podobna promocja w Clerys, a kusi mnie nowe serum Primordiale
A jak Twój Primordiale Hawa??
Gratuluje gratisow! Super;-) Zwlaszcza tych probek kremow Ci zazdroszcze. Mam prosbe, napisz mi jak dziala krem pod oczy, domyslam sie masz Primordiale Optimum Yeux (lub nowsza wersje). Czy skora pod oczami jest po nim wygladzona? Czy widac jakiekolwiek efekty? Staram sie upolowac gdzies taka probke, ale na razie nie udaje mi sie.
Co do Primordiale, to kupilam sobie nowa wersje na noc. Przez Internet, wiec czekam na paczke. Na razie wykanczam stara wersje;-) Uwielbiam ten krem, rano moja skora jest gladka jak na pupie niemowlaka;-)))))
Kupilam tez okazyjnie wersje na dzien;-)
Poza tym wzbogadzilam sie o 2 tusze- Hypnose i Hypnose Onyx-odcien Onyx. Jestem bardzo zadowolona, juz planuje za jakis czas kupic odcien silver. Ale to dopiero jak wykoncze jeden z tych tuszy (tak sobie obiecalam, ze kupie kolejny jak chociaz jeden sie skonczy, po co narazac je na lezenie i schniecie).
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:25   #252
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Gratuluje gratisow! Super;-) Zwlaszcza tych probek kremow Ci zazdroszcze. Mam prosbe, napisz mi jak dziala krem pod oczy, domyslam sie masz Primordiale Optimum Yeux (lub nowsza wersje). Czy skora pod oczami jest po nim wygladzona? Czy widac jakiekolwiek efekty? Staram sie upolowac gdzies taka probke, ale na razie nie udaje mi sie.
Co do Primordiale, to kupilam sobie nowa wersje na noc. Przez Internet, wiec czekam na paczke. Na razie wykanczam stara wersje;-) Uwielbiam ten krem, rano moja skora jest gladka jak na pupie niemowlaka;-)))))
Kupilam tez okazyjnie wersje na dzien;-)
Poza tym wzbogadzilam sie o 2 tusze- Hypnose i Hypnose Onyx-odcien Onyx. Jestem bardzo zadowolona, juz planuje za jakis czas kupic odcien silver. Ale to dopiero jak wykoncze jeden z tych tuszy (tak sobie obiecalam, ze kupie kolejny jak chociaz jeden sie skonczy, po co narazac je na lezenie i schniecie).
Dostałam najnowszą wersję kremu pod oczy Primordiale Recharge.
Jak przetestuję, na pewno Ci napiszę jak działa. Ale muszę zaznaczyć, że zużyłam 2 słoiki Primordiale Optimum pod oczy i byłam bardzo zadowolona. Po użyciu skórę pod oczami miałam wyjątkowo wygładzoną i delikatną. Krem na dzień P. Optimum był całkiem niezły, ale na noc, to rewelacja! Najlepszy jaki miałam. Od nowej wersji spodziewam się jeszcze więcej
Z tuszami masz rację, nie ma sensu używać zbyt wielu jednocześnie, bo wysychają szybko. Ja próbuję wprowadzać minimalizm, ale teraz korzystam z każdej promocji i robię zapasy, bo już niedługo wracam do Polski, a tam nie ma takich obfitych giftów no i ceny kosmetyków są wyższe, zwłaszcza w porównaniu do zarobków
Na razie jestem wściekła na odcień tego podkładu Teint Idole
Musi poczekać na lato, a ja pewnie w następnej promocji kupię jaśniejszy
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:45   #253
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dostałam najnowszą wersję kremu pod oczy Primordiale Recharge.
Jak przetestuję, na pewno Ci napiszę jak działa. Ale muszę zaznaczyć, że zużyłam 2 słoiki Primordiale Optimum pod oczy i byłam bardzo zadowolona. Po użyciu skórę pod oczami miałam wyjątkowo wygładzoną i delikatną. Krem na dzień P. Optimum był całkiem niezły, ale na noc, to rewelacja! Najlepszy jaki miałam. Od nowej wersji spodziewam się jeszcze więcej
Z tuszami masz rację, nie ma sensu używać zbyt wielu jednocześnie, bo wysychają szybko. Ja próbuję wprowadzać minimalizm, ale teraz korzystam z każdej promocji i robię zapasy, bo już niedługo wracam do Polski, a tam nie ma takich obfitych giftów no i ceny kosmetyków są wyższe, zwłaszcza w porównaniu do zarobków
Na razie jestem wściekła na odcień tego podkładu Teint Idole
Musi poczekać na lato, a ja pewnie w następnej promocji kupię jaśniejszy
W takim razie czekam na Twoja relacje z dzialania nowego kremu pod oczy;-) Wstrzymam sie wiec z zakupem, chociaz ten kremik pod oczy bardzo mnie kusi. Zarowno krem na noc jak i na dzien sa swietne, wiec domyslam sie, ze pod oczy tez jest dobry. Ale poczekam na Twoja opinie.
Wczesniej mialam miniaturke kremu Bienfait, nie przecze fajny byl ale zakochalam sie po uszy w Primordiale. Ten na dzien nie zachwyca mnie az tak jak nocny, bo nocny to po prostu kocham. Ten zapach, kolorek a rano gladka buzia..;-) Cudo;-)
Podobnie fajna cere mialam po Future Perfect Estee Lauder,ale troszke dzialala mi na nerwy jego konsystencja. Jak smietana. Dobrze, ze mialam tylko miniaturke.
Co do tuszu, to czytalam juz wielokrotnie, ze tusze z gornej polki szybko wysychaja. Nie chce do tego dopuscic, w koncu szkoda kasy, one nie kosztuja tak malo...
Kiedy wracasz do Polski?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:16   #254
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hawa, czy orientujesz się ile w sklepie w Wielk. Bryt. kosztuje Primordiale Optimum Night cream 50 ml. Na Truskawie cena 150 zł, na stronce Lancoma go juz nie ma bo chyba jest juz nastepca skin recharge nuit za prawie 29 funtów, to około 140 zł. Więc cena Tru nie bardzo zachęcająca. Nabrałam ochoty na ten krem po twoim opisie.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:40   #255
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Hawa, czy orientujesz się ile w sklepie w Wielk. Bryt. kosztuje Primordiale Optimum Night cream 50 ml. Na Truskawie cena 150 zł, na stronce Lancoma go juz nie ma bo chyba jest juz nastepca skin recharge nuit za prawie 29 funtów, to około 140 zł. Więc cena Tru nie bardzo zachęcająca. Nabrałam ochoty na ten krem po twoim opisie.
W moim miescie sa 2 stoiska Lancome i w zadnym z nich nie ma juz starszej wersji tego kremu, jest tylko ta nowsza wersja, o ktorej wspominasz. Kosztuje ok28-29funtow.
Starsza wersje mozna czasem upolowac na ebay.co.uk .
Kupilam ta nowa wersje,bo nie moglam juz znalezc starej i mam nadzieje,ze bedzie tak samo udana jak stara.
Iza-mieszkasz w UK czy w Polsce?
Moze warto spytac o probki w jakiejs drogerii?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:43   #256
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hawa, mieszkam w Polsce, a że teraz jestem uziemiona w domu nie moge sprawdzic ile ten krem u nas w perfumeriach kosztuje. Jeżeli nowa wersja u was kosztuje ok. 29 funtów to cena starej wersji na Tru jest niezbyt atrakcyjna. No chyba ze sie okaze ze u nas ten krem w starej wersji kosztuje np. 300 zł co jest całkiem mozliwe.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:09   #257
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Hawa, mieszkam w Polsce, a że teraz jestem uziemiona w domu nie moge sprawdzic ile ten krem u nas w perfumeriach kosztuje. Jeżeli nowa wersja u was kosztuje ok. 29 funtów to cena starej wersji na Tru jest niezbyt atrakcyjna. No chyba ze sie okaze ze u nas ten krem w starej wersji kosztuje np. 300 zł co jest całkiem mozliwe.
Ja w Polsce bede za jakis czas, ale postaram sie dzisiaj zorientowac po ile jest ten krem w Sephorach czy innych perfumeriach.
Mysle, ze warto sprobowac ta nowsza wersje. Stara i tak juz wycofuja...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:12   #258
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Juz mam. W Douglasie:
http://www.douglas.pl/lancome03.php
Cena za 50ml -320zl.
Nowa wersja
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:28   #259
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja uwielbiam Lancome, szczegolnie ich pielegnacje. A seria PRIMORDIALE SKIN RECHARGE jest niesamowita. Po 2 tygodniach stosowania wygladzilo mi skore. Zmarszczki staly sie prawie niewidoczne.
Zakupy robie w Bootsie i tam zawsze Pani daje mi cala mase probek (smieje sie ze jestem ich najlepsza klientka).
Oto moj Lancome:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome 001.jpg (87,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lancome 003.jpg (77,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lancome 005.jpg (79,0 KB, 85 załadowań)
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 18:44   #260
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Lancome, szczegolnie ich pielegnacje. A seria PRIMORDIALE SKIN RECHARGE jest niesamowita. Po 2 tygodniach stosowania wygladzilo mi skore. Zmarszczki staly sie prawie niewidoczne.
Zakupy robie w Bootsie i tam zawsze Pani daje mi cala mase probek (smieje sie ze jestem ich najlepsza klientka).
Oto moj Lancome:
Moniko masz piekny zbiorek kosmetykow Lancome. Az zazdroszcze;-) Ciesze sie, ze Primordiale Optimum tez Ci sie podoba, widze ze nie tylko na mnie to dobrze dziala;-)
Widze w Twoich zbiorach kosmetyki do pielegnacji wlosow. Czy jestes z nich zadowolona?
I jeszcze trzecie zdjecie- ostatni kosmetyk w dolnym rzedzie- czy to jest blyszczyk? bezbarwny?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 22:02   #261
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moniko masz piekny zbiorek kosmetykow Lancome. Az zazdroszcze;-) Ciesze sie, ze Primordiale Optimum tez Ci sie podoba, widze ze nie tylko na mnie to dobrze dziala;-)
Widze w Twoich zbiorach kosmetyki do pielegnacji wlosow. Czy jestes z nich zadowolona?
I jeszcze trzecie zdjecie- ostatni kosmetyk w dolnym rzedzie- czy to jest blyszczyk? bezbarwny?
Dziekuje bardzo

Bardzo lubie kosmetyki lancome do pielegnacji wlosow. Na zdjeciach jest serum do wlosow suchych (duza butelka) i serum do zniszczonych koncowek. Mysle ze pomagaja, inaczej podejrzewam, ze wlosy juz dawno by mi odpadly (farbuje wlosy co 3 tygodnie i susze co drugi dzien).

Tak to jest blyszczyk. Slicznie pachnie i pieknie swieci sie na ustach. Jest to limitowana edycja - Lip plumper. Pieknie wyglada na wargach, w szczegolnosci gdy zostawie troche pudru na nich a potem juz tylko blyszczyk...
Ma za zadanie zaczerwienic kontury ust, by wydawaly sie pelniejsze. Po aplikacji lekko szczypie.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 22:44   #262
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo

Bardzo lubie kosmetyki lancome do pielegnacji wlosow. Na zdjeciach jest serum do wlosow suchych (duza butelka) i serum do zniszczonych koncowek. Mysle ze pomagaja, inaczej podejrzewam, ze wlosy juz dawno by mi odpadly (farbuje wlosy co 3 tygodnie i susze co drugi dzien).

Tak to jest blyszczyk. Slicznie pachnie i pieknie swieci sie na ustach. Jest to limitowana edycja - Lip plumper. Pieknie wyglada na wargach, w szczegolnosci gdy zostawie troche pudru na nich a potem juz tylko blyszczyk...
Ma za zadanie zaczerwienic kontury ust, by wydawaly sie pelniejsze. Po aplikacji lekko szczypie.
Bede musiala sie kiedys zainteresowac tym serum na koncowki. Mam to serum z Avonu ale nie powiem, aby jakos wyjatkowo dzialalo.
Swietny ten blyszczyk, szkoda ze edycja limitowana.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 23:52   #263
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
W takim razie czekam na Twoja relacje z dzialania nowego kremu pod oczy;-) Wstrzymam sie wiec z zakupem, chociaz ten kremik pod oczy bardzo mnie kusi. Zarowno krem na noc jak i na dzien sa swietne, wiec domyslam sie, ze pod oczy tez jest dobry. Ale poczekam na Twoja opinie.
Wczesniej mialam miniaturke kremu Bienfait, nie przecze fajny byl ale zakochalam sie po uszy w Primordiale. Ten na dzien nie zachwyca mnie az tak jak nocny, bo nocny to po prostu kocham. Ten zapach, kolorek a rano gladka buzia..;-) Cudo;-)
Podobnie fajna cere mialam po Future Perfect Estee Lauder,ale troszke dzialala mi na nerwy jego konsystencja. Jak smietana. Dobrze, ze mialam tylko miniaturke.
Co do tuszu, to czytalam juz wielokrotnie, ze tusze z gornej polki szybko wysychaja. Nie chce do tego dopuscic, w koncu szkoda kasy, one nie kosztuja tak malo...
Kiedy wracasz do Polski?
Zgadzam się z Tobą, że Primordiale na noc jest rewelacyjny i bardziej udany od dziennego, ale ten też jest bardzo dobry. Nocny już kilka razy uratował mi twarz po potwornym uczuleniu (na Estee Lauder).Ujędrnia, wygładza, rozjaśnia przebarwienia...Ale wkurza mnie niemiłosiernie jego cena w Polsce!! Dlaczego tam jest ok 100 złoty droższy niż w Irlandii??
Natępny mój zakup to będzie Primordiale Recharge na noc, na dzień i pod oczy i...mam wielką ochotę na nowe serum Primordiale Recharge. Kolejne 62 euroAle przed wyjazdem... W Polsce nie będę mogła tak szaleć z kosmetykami Wracam 14 kwietnia...Bardzo boję się powrotu, bo po 2 latach trudno będzie się przestawić, tak samo jak trudno było tutaj zaczynać...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 00:18   #264
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bede musiala sie kiedys zainteresowac tym serum na koncowki. Mam to serum z Avonu ale nie powiem, aby jakos wyjatkowo dzialalo.
Swietny ten blyszczyk, szkoda ze edycja limitowana.
Blyszczyk jest nadal dostepny w Bootsie.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 00:27   #265
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Blyszczyk jest nadal dostepny w Bootsie.
Dzieki za info. Jutro zerkne w Bootsie!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 00:36   #266
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Kocham Lancome!!!

monika wiesz moze ile ten blyszczyk kosztuje ?
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 00:40   #267
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ale wkurza mnie niemiłosiernie jego cena w Polsce!! Dlaczego tam jest ok 100 złoty droższy niż w Irlandii??
Natępny mój zakup to będzie Primordiale Recharge na noc, na dzień i pod oczy i...mam wielką ochotę na nowe serum Primordiale Recharge. Kolejne 62 euroAle przed wyjazdem... W Polsce nie będę mogła tak szaleć z kosmetykami Wracam 14 kwietnia...Bardzo boję się powrotu, bo po 2 latach trudno będzie się przestawić, tak samo jak trudno było tutaj zaczynać...
W Polsce kosmetyki sa o wiele drozsze. Nie wiem czy na to nie ma wplywu VAT , mieli go zniesc czy obnizyc, ale nie wiem czy z tego cos wyszlo.
Ja w Polsce kupuje sobie tylko polskie kosmetyki. Zagraniczne w stylu Lancome, Estee czy Body Shop-tylko w Anglii.
Ja sie nie dziwie, ze boisz sie powrotu. Ja o tym w ogole nie mysle, bo nie wyobrazam sobie znowu mieszkac w Polsce, znowu sie szarpac...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:45   #268
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Juz mam. W Douglasie:
http://www.douglas.pl/lancome03.php
Cena za 50ml -320zl.
Nowa wersja
Hawa, dziekuje Ci bardzo za tak szybka odpowiedź. W tej sytuacji skuszę sie jednak na starą wersje na Truskawie za 150 zł (bo nowej pewnie szybko nie bedzie),a nie mam zamiaru płacić 320 w douglasie. A swoja drogą czy to nie jest wkurzajace, ze u nas tzn. w Polsce jest tak drogo?
Oj, prostuję, na Truskawie tez jest nowa wersja za 168,50!!Kupuję!
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:31   #269
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
monika wiesz moze ile ten blyszczyk kosztuje ?

Kosztuje 16 funtow
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:17   #270
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Hawa, dziekuje Ci bardzo za tak szybka odpowiedź. W tej sytuacji skuszę sie jednak na starą wersje na Truskawie za 150 zł (bo nowej pewnie szybko nie bedzie),a nie mam zamiaru płacić 320 w douglasie. A swoja drogą czy to nie jest wkurzajace, ze u nas tzn. w Polsce jest tak drogo?
Oj, prostuję, na Truskawie tez jest nowa wersja za 168,50!!Kupuję!
168,50zl za jaka pojemnosc? 30 czy 50ml?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.