Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-31, 18:54   #31
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Moim zdaniem nie powinnaś dawać pieniędzy, tylko właśnie coś symbolicznego i w ogóle olać tych znajomych. Brzmią roszczeniowo, jak ludzie, którym sie "wesele nie zwróci w kopertach". No sorry, ale taki mamy klimat, że teraz wesela i duże imprezy są obciążone ryzykiem złapania koronawirusa, a jeszcze jak jesteś już pod koniec ciąży i ryzykujesz zdrowiem dziecka, to już w ogóle twój kolega to burak i egoista. Ciekawe, czy jakby jego partnerka była w ciąży, to szedłby tak chętnie teraz na wesele.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 19:07   #32
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Co za Bridezilla (i/lub Groomzillo).
Koronawirus koronawirusem, chcą wesela, w takim okresie, to trzeba się liczyć z konsekwencjami, czyli tym, że nie wszyscy będą chcieli w tym uczestniczyć, a nie stroić foszki. I tu mówię o gościach *regularnych*, a nie kobiecie w zaawansowanej ciąży. Bo to jest stan niekoniecznie komfortowy do imprezowania, niezależnie od pandemii.
Wino, kwiatki czy tam datek na cel jaki sobie wybrali zamiast kwiatów, i tyle.
Ale ja bym nie poszła wcale. *Pupę* Ci pewnie obrobią bardziej, jeśli pójdziesz na sam ślub, niż jeśli nie pójdziesz wcale („do kościoła dała radę i jej ciąża nie przeszkadzała, wirusa się nie bała; a na wesele to [wstaw cokolwiek]”).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2020-08-31 o 21:05
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 19:09   #33
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Na waszym miejscu nie szłabym do kościoła, tam też jest ścisk. Potem będąc na kwarantannie ja coś się jeszcze zadzieje to spore komplikowanie dostępu do właściwego lekarza/szpitala. A przy zakażeniu nawet bezobjawowym to pewnie rodzenie w jednoimiennym a nie tym wybranym.

Tak drogi prezent znajomym bez obecności na weselu to kuriozum.

Zrobiliście wszystko jak najbardziej ok (wczesne poinformowanie, wytłumaczenie, chęć spotkania) teraz to można ewentualnie wysłać ładną kartkę z gratulacjami i/lub spotkać się dając alkohol+kwiaty. Jak nadal będą odstawiać podobne cyrki i wyrzuty to ich olać.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 20:32   #34
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Olalabym po czyms takim. Nawet do kosciola bym nie szla.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:00   #35
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Jestem w podobnej sytuacji- na weselu przyjaciółki będę w połowie 8 miesiąca, wesele wyjazdowe, lekarz stanowczo odradza.


Przyjaciółka rozumie moją odmowę, oczywiście, ale żal i rozczarowanie aż kapało z telefonu mam wyrzuty sumienia, ale mając na stanie dziecko 15miesięczne, ciążę na finiszu i kombinowanie jak dojechać, dziecko zostawić rodzicom (nigdy nie spał jeszcze bez nas), to byłoby to mało rozsądne... Nie mówiąc o lekarzu, który nie zabrania wprost, ale zdecydowanie odradza udział w weselu.


W twoim przypadku autorko, poprzestałabym na wysłaniu kartki i butelki/bukietu pocztą, skoro szkoda im czasu na spotkanie z wami i mają argumenty z pupy (serio? dobrze znosisz ciążę więc możesz iść na wesele i urodzić między schabowym a tortem?), to nie szłabym ani do kościoła, ani kasą nie szastała...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:19   #36
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
.. więc możesz iść na wesele i urodzić między schabowym a tortem
O borze szeroki, przepraszam, ale tak to malowniczo ujelas, ze wyobraznia mi ruszyla

Zgadzam sie, sa rzeczy wazne i wazniejsze. Zawod znajomych jest zrozumialy, ale powinni wykazac sie empatia. Calkowite faux pas jak dla mnie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:34   #37
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Tu się ważą dosłownie życia dziecka i całej jego rodziny, jakby tfu tfu tfu coś poszło nie tak przez ten wyjazd, to państwo młodzi nikomu zdrowia nie zwrócą ani nie zamieszkają z przyjaciółmi aby im pomagać w opiece nad np niepełnosprawnym dzieckiem. Ale foszka rzucać pierwsi, bo przecież impreza weselna równie ważna co urodzenie w zdrowiu nowego człowieka, bardzo na miejscu jest się obrażać o brak udziału, bo kto to słyszał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-31, 21:47   #38
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88106684]Z wielkim trudem przychodzi mi zrozumienie urządzania wesel w obecnym klimacie, ale foszenie się na kobietę tuż przed porodem jest już tak daleko za granicą zrozumienia, że nawet go nie widać.
[/QUOTE]


Otóż to!


I nie szłabym do kościoła, bo ekspresja nabożeństw sprzyja zakażeniom, a na życzenia w maseczkach bym nie liczyła.
Wysłałabym kartkę i kwiaty pocztą kwiatową.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:47   #39
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
O borze szeroki, przepraszam, ale tak to malowniczo ujelas, ze wyobraznia mi ruszyla

Zgadzam sie, sa rzeczy wazne i wazniejsze. Zawod znajomych jest zrozumialy, ale powinni wykazac sie empatia. Calkowite faux pas jak dla mnie.



I kolejny foch ze strony Młodych gotowy- toć porodu na weselu nie przebiją ani barmanem, gołębiami, fontanną z czekolady ani dzikiem z petardą w tyłku
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:51   #40
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
I kolejny foch ze strony Młodych gotowy- toć porodu na weselu nie przebiją ani barmanem, gołębiami, fontanną z czekolady ani dzikiem z petardą w tyłku
Będą ją obgadywać, że specjalnie urodziła xd
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 21:58   #41
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
I kolejny foch ze strony Młodych gotowy- toć porodu na weselu nie przebiją ani barmanem, gołębiami, fontanną z czekolady ani dzikiem z petardą w tyłku


Mam kolezanke, ktora z ojcem obslugiwala kilka lat catering weselny - powiedziala, ze najbardziej barwne wspomnienie z tego czasu to swiniak z fajerwerkami w pysku wjezdzajacy na sale w blasku dyskotekowej kuli przy akompaniamencie - uwaga - "Eye of the tiger".. moje zycie przez tego newsa nigdy nie bedzie takie samo, od tamtej chwili za kazdym razem jak slysze "Eye of the tiger" staje mi przed oczami ten swiniak z racami
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 22:01   #42
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość


Mam kolezanke, ktora z ojcem obslugiwala kilka lat catering weselny - powiedziala, ze najbardziej barwne wspomnienie z tego czasu to swiniak z fajerwerkami w pysku wjezdzajacy na sale w blasku dyskotekowej kuli przy akompaniamencie - uwaga - "Eye of the tiger".. moje zycie przez tego newsa nigdy nie bedzie takie samo, od tamtej chwili za kazdym razem jak slysze "Eye of the tiger" staje mi przed oczami ten swiniak z racami
Super, dzięki, to że Twoje życie się zmieniło nie znaczy, że chciałyśmy żebyś zmieniała nasze Nigdy nie wysłucham już tego kawałka w powadze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 23:59   #43
sonia_co_ma_slonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Na 3 tygodnie przed slubem to mi sie nie chcialo przyjmowac zadnych gosci. A z przyjaciolmi na rowery bym poszla, i owszem, dla wlasnego relaksu.

A mialam slub cywilny i jakies 30 osob na przyjeciu.

To juz sobie wyobrazam jak jest przy koscielnym i 5 razy luda wiecej xd

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

A to o czym pisza wyzej dziewczyny to racja. Znam osobiscie ludzi ktorzy na wesele nie pojda bo wirus, ale nad morzem 2 tygodnie w tym scisku lezeli plackiem xd
sonia_co_ma_slonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 06:24   #44
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez sonia_co_ma_slonia Pokaż wiadomość

[/COLOR]A to o czym pisza wyzej dziewczyny to racja. Znam osobiscie ludzi ktorzy na wesele nie pojda bo wirus, ale nad morzem 2 tygodnie w tym scisku lezeli plackiem xd
Ja nawet znam ludzi co nad tym morzem mieszkają.
W tym ścisku.
To dopiero przypał.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 09:16   #45
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez sonia_co_ma_slonia Pokaż wiadomość
Na 3 tygodnie przed slubem to mi sie nie chcialo przyjmowac zadnych gosci. A z przyjaciolmi na rowery bym poszla, i owszem, dla wlasnego relaksu.

A mialam slub cywilny i jakies 30 osob na przyjeciu.

To juz sobie wyobrazam jak jest przy koscielnym i 5 razy luda wiecej xd

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

A to o czym pisza wyzej dziewczyny to racja. Znam osobiscie ludzi ktorzy na wesele nie pojda bo wirus, ale nad morzem 2 tygodnie w tym scisku lezeli plackiem xd
Bez przesady. Byłam nad morzem, ale w żadnym uścisku nie leżałam. Ścisk to jest Właśnie w kościele i na weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 09:49   #46
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Nie rozumiem jak można robić wyrzuty kobiecie w 9 miesiącu ciąży, że nie może wtedy iść na wesele! no jakaś kpina nawet pomijając sytuację z koronawirusem mogłabyś się po prostu źle czuć w takiej zaawansowanej ciąży. Jak znajomi nie znaleźli dla was czasu gdy chcieliście ich odwiedzić w bardziej kameralnym gronie to po co w ogóle chcesz jechać do kościoła i im dawać jakikolwiek prezent? Zadzwoń jeszcze raz i spróbuj się umówić na jakieś kameralne spotkanie tydzień przed albo tydzień po ślubie A jak znowu cię oleją to Ty też to niestety olej i nie dawaj żadnego prezentu.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 10:38   #47
sonia_co_ma_slonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Ci co mieszkaja to srednio maja wyjście, a za tym tlumem i tandeta pt.disco polo, fryty i parawany niespecjalnie przepadaja. Jest roznica gdzies mieszkac, jest różnica lezec w scisku. Jest roznica kogos minac w maseczce, jest roznica przebywac w tlumie plackiem kilka godzin - bez niej.

Nie wiem, ja tam bylam na wakacjach tam, gdzie na plazy nie widzialam nikogo oprocz wlasnego meza. bardzo bezpiecznie.

Wbrew pozorom to nie wakacje za granica sa takie niebezpieczne, wiele krajow na nizszy wskaznik zachorowan.

Do kościoła nie chadzam.

Ale rozumiem tych ludzi, do ktorych nie chca isc na wesele, ale na urlopik samolotem, na koncert i na jakis targ czy cos innego, to why not.
sonia_co_ma_slonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 10:45   #48
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez sonia_co_ma_slonia Pokaż wiadomość
Ci co mieszkaja to srednio maja wyjście, a za tym tlumem i tandeta pt.disco polo, fryty i parawany niespecjalnie przepadaja. Jest roznica gdzies mieszkac, jest różnica lezec w scisku. Jest roznica kogos minac w maseczce, jest roznica przebywac w tlumie plackiem kilka godzin - bez niej.

Nie wiem, ja tam bylam na wakacjach tam, gdzie na plazy nie widzialam nikogo oprocz wlasnego meza. bardzo bezpiecznie.

Wbrew pozorom to nie wakacje za granica sa takie niebezpieczne, wiele krajow na nizszy wskaznik zachorowan.

Do kościoła nie chadzam.

Ale rozumiem tych ludzi, do ktorych nie chca isc na wesele, ale na urlopik samolotem, na koncert i na jakis targ czy cos innego, to why not.
Nawet w najbardziej skrajnych wakacyjnych okolicznościach praktycznie nie zdarza się sytuacja, w której ponad setka tych samych osób kisi się na jednej sali, w zamkniętym pomieszczeniu przez kilkanaście godzin i przy tym wydziera się plując dookoła, je, tańczy itd. Nie porównywałabym tego do leżenia może i w ścisku, ale jednak na świeżym powietrzu i bez przedłużonego kontaktu z konkretnymi ludźmi. (chociaż i tak trudno mi pojąć niemożność usadzenia dupy na chwilę, ale ok, niech ratują gospodarkę)
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 11:45   #49
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88108260]Nawet w najbardziej skrajnych wakacyjnych okolicznościach praktycznie nie zdarza się sytuacja, w której ponad setka tych samych osób kisi się na jednej sali, w zamkniętym pomieszczeniu przez kilkanaście godzin i przy tym wydziera się plując dookoła, je, tańczy itd. Nie porównywałabym tego do leżenia może i w ścisku, ale jednak na świeżym powietrzu i bez przedłużonego kontaktu z konkretnymi ludźmi. (chociaż i tak trudno mi pojąć niemożność usadzenia dupy na chwilę, ale ok, niech ratują gospodarkę)[/QUOTE]

Byłam na 10 dni w górach w Polsce, wiesz co tam się dzieje? Dzień w dzień full ludzi, czy to na świeżym powietrzu w centrum miasteczka, nawet na niektórych szlakach, o knajpach nie wspomnę.. Myślisz, że ktoś przestrzega zasad w takich turystycznych miasteczkach? Nikt, nawet obsługa w knajpach ma w poważaniu noszenie maseczek. Nie sądzę, żeby to było mniej ryzykowne od jednej nocy spędzonej na weselnym przyjęciu.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 12:10   #50
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
maseczek. Nie sądzę, żeby to było mniej ryzykowne od jednej nocy spędzonej na weselnym przyjęciu.

Ale jednak jest bardziej ryzykowne w opinii epidemiologów.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 12:12   #51
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
Ale jednak jest bardziej ryzykowne w opinii epidemiologów.
Z mojego punktu widzenia nie, bo byłam na wakacjach, jak i na weselach
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 12:57   #52
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Byłam na 10 dni w górach w Polsce, wiesz co tam się dzieje? Dzień w dzień full ludzi, czy to na świeżym powietrzu w centrum miasteczka, nawet na niektórych szlakach, o knajpach nie wspomnę.. Myślisz, że ktoś przestrzega zasad w takich turystycznych miasteczkach? Nikt, nawet obsługa w knajpach ma w poważaniu noszenie maseczek. Nie sądzę, żeby to było mniej ryzykowne od jednej nocy spędzonej na weselnym przyjęciu.
Mieszkam w takim turystycznym bieszczadzkim miasteczku i zdecydowanie uważam że wesele jest dużo większym zagrożeniem. Ale nawet pomijając, co kto sądzi o koronawirusie, bo o tym już mamy siedmioczęściowy wątek, to uważam że jak już ktoś się decyduje na wesele to przynajmniej mógłby mieć trochę wyrozumiałości dla gości i nie wypominać im wakacji czy innych takich. Znam ludzi, którzy czują się zobowiązani pójść na wesele z powodu powiązań rodzinnych i pójdą, ale czują się z tym bardzo niekomfortowo.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:10   #53
TSalata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Z mojego punktu widzenia nie, bo byłam na wakacjach, jak i na weselach
Super, cieszymy się, ale Twoje sposoby spędzenia wolnego czasu w żaden sposób nie wpływają na modele rozprzestrzeniania się wirusa.
TSalata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:32   #54
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez TSalata Pokaż wiadomość
Super, cieszymy się, ale Twoje sposoby spędzenia wolnego czasu w żaden sposób nie wpływają na modele rozprzestrzeniania się wirusa.
Nie ma to jak przyjść do wątku, który tyczy się innego tematu, nie udzielając żadnej rady Autorce, ale za to komentując czyjąś wypowiedź, która jest mało związana z tematem
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:45   #55
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Jaki prezent dać na ślub w takiej sytuacji

>epidemiolodzy mowia, ze to ryzykowme
>ja tak nie uwazam, bo nie
Boże XD nie promuj nieodpowiedzialności chociaż jakby to bylo cos wartego uwagi

Wychodziłam tylko do pracy, w mojej okolicy bylo bardzo malo zachorowań, i tak złapałam koronę, wiec tak, wakacje moga poczekac rok.


Imho wakacje są ryzykowne, jak ktos wybiera wakacje od twojego wesela, to cie po prostu nie lubi aż tak XD odpowiedzialny czlowiek odpuscilby oba, swiat sie nie skonczy jak jeden rok posiedzisz w domu
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.

Edytowane przez cavvythecat
Czas edycji: 2020-09-01 o 13:47
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 14:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.