Jakie sa męskie gusta? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 22:53   #31
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Czyzby watek wygasal . Myslalam ze uzyskam wiecej wypowiedzi.....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 23:42   #32
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czyzby watek wygasal . Myslalam ze uzyskam wiecej wypowiedzi.....
No wiesz nie jest nas tutaj zbyt wielu...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 08:48   #33
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Odpowiem za mojego męciznę, bo On tu nie zagląda
Ale oboje wciąż szukamy zapachu, które bedzie na Niego działa tak, ze "chłop zywemu nie przepuści" niestety narazie bezskutecznie

Ale jest kilka pozycji , które mu się bardzo podobają.
Coco Mademoiselle - ładne, ale nie seksualne .. po prostu ładne.
Balahe - leonard - raz się podobają, raz nie
Passage D'Enfer - podobają się baaardzo - tak, ze to prawie to, ale nie do końca.
Dżing!- to samo co wyżej
Classique - JPG - podobają się bardzo, swego czasu działały jak afrodyzjak - ale chyba nastąpił przesyt, bądź przyzwyczajenie - podobają się ale działania brak
Podobają się tez Violette-Menthe
Violetta di Parma po prostu sie podobaja
Hipnotic Poison Mój małż ma złe skojażenia ( mieliśmy kryzys w czasie kiedy ich używałam ) ale kiedyś baaardzo mu sie podobały idziałały na niego jak nie wiem ...
Gucci rush
Un jardin Sur le Nil Tak mu się podobają, że mi je podbiera Dobrze, ze to unisex


Teraz sama jestem na etapie poszukiwania zapachu, który podziałałby na mojego mężusia, na szczęście On chętnie ze mną współpracuje.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:26   #34
ThePrzemo777
Przyczajenie
 
Avatar ThePrzemo777
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 14
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Dla mnie kobieta powinna pachnieć Euphoria od Kleina , ewentualnie Code od Armaniego .....mmmrrrrr
__________________
"You were love of my live, I supposed to be with you " : cmok:
ThePrzemo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:32   #35
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Talking Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Hehe ja się nie mogę opędzić od kolegów po Euphorii Calvina Kleina nagminnie w pracy jestem wręcz wąchana po psiknięciu się Remixem Armaniego no ale wiadomo......na każdym każdy perfum inaczej pachnie.....ja na te właściwe chyba już trafiłam
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 22:53   #36
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

rzeczywiscie Euphoria wzbudza chyba pozadanie
gdy sie wypachnilam nia na impreze koledzy wwachiwali sie we mnie i jeden nawet powiedzial,ze najjpiekniej pachne ... hehe
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 16:58   #37
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

potwierdzam tezę o uwodzicielskim działaniu Code. Lubiany był też Extraordinary i - ubóstwiany wręcz - EDP II Gucci.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-06-15 o 17:01 Powód: literówka
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 21:51   #38
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
No to chyba perfumy z niewielka zawartoscia wanili dzialaja na facetow jak AFRODYZJACZEK
Nie na wszystkich facetow. Mezczyzni lubia perfumy z nuta tajemniczosci lub ciezkie zapachy, ktore stale sie rozwijaja.

Cytat:
Napisane przez Chii1986
Taaak... mój TŻ też uwielbia wszystko co pachnie wanilią... coś w tym jest.
Pewnie, ze cos w tym jest. Czytalam, ze mezczyznom podoba sie zapach wanilii gdyz przywodzi na mysl dom i mame (!!!), ciasta ktore piekla i ktorych zapach cudownie roznosil sie po calym domu. Raczej nie chodzi tu o jakas zmyslowosc, sexappeal czy zadze.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:55   #39
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich facetow. Mezczyzni lubia perfumy z nuta tajemniczosci lub ciezkie zapachy, ktore stale sie rozwijaja.



Pewnie, ze cos w tym jest. Czytalam, ze mezczyznom podoba sie zapach wanilii gdyz przywodzi na mysl dom i mame (!!!), ciasta ktore piekla i ktorych zapach cudownie roznosil sie po calym domu. Raczej nie chodzi tu o jakas zmyslowosc, sexappeal czy zadze.
Tak, o wanilii i skojarzeniu z ciastem to nawet mój dziadek mi opowiadał. Moja babcia do tej pory używa waniliowych perfum. Natomiast co do ciężkich zapachów to bym polemizowała... Wydaje mi się, że wolą raczej "lekkie, łatwe i przyjemne". Z drugiej strony ostatnio otrzymane komplementy, za Pradę na przykład, czy upodobanie mojego chłopaka do Opium chyba świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Chyba tak samo jak w przypadku naszych upodobań do męskich perfum - gusta bardzo się różnią. A właściwie - w przypadku męskich pachnideł raczej nie wdaję się w takie niuanse jak w przypadku damskich. Wystarczy, że "ładnie pachnie", nie analizuję nut tak drobiazgowo.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 23:01   #40
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Mój TŻ akurat wanilii nie lubi; na perfumy z dużą ilością wanilii kręci nosem (a myślałam, że Shalimar go weźmie, echhh lipa moje drogie ).

Za to podobają mu się zapachy nietypowe - dzisiaj się nie chciał odkleić od Scenta Intense... Jakaś wybrakowana jednostka mi się trafiła
Tak jak ja, lubi słodki orient, chociaż na Opium zareagował szybkim wietrzeniem mieszkania. Ciekawe, czy kiedyś go rozgryzę? Bo jak na razie nie mogę znaleźć żadnego klucza do jego upodobań, zarówno jeśli chodzi o zapachy, jak i piękne kobiety (tu się wybitnie nie możemy dogadać ).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 23:47   #41
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mój TŻ akurat wanilii nie lubi; na perfumy z dużą ilością wanilii kręci nosem (a myślałam, że Shalimar go weźmie, echhh lipa moje drogie ).

Za to podobają mu się zapachy nietypowe - dzisiaj się nie chciał odkleić od Scenta Intense... Jakaś wybrakowana jednostka mi się trafiła
Tak jak ja, lubi słodki orient, chociaż na Opium zareagował szybkim wietrzeniem mieszkania. Ciekawe, czy kiedyś go rozgryzę? Bo jak na razie nie mogę znaleźć żadnego klucza do jego upodobań, zarówno jeśli chodzi o zapachy, jak i piękne kobiety (tu się wybitnie nie możemy dogadać ).
Co do zapachów z moim lubym na ogół się zgadzamy (wprawdzie nie lubi Poison, ale jak zacznę regularnie używać to nie będzie miał wyjścia Do Code'a też z początku nie był przekonany), odnośnie pięknych kobiet... Za najpiękniejszą na świecie uważa taką, którą w najlepszym razie nazwałabym interesującą i charakterystyczną, bo piękną to na pewno nie...
No i jeszcze jedno dziwactwo - AA Pamplelune pachnie mu kadzidełkiem... Podoba się bardzo, ale skąd to kadzidło?...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 15:23   #42
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez pawel_kac Pokaż wiadomość
212 SEXY!!! Na mojej Ukochanej ten zapach to szalenstwo

A tak "z papierka" to Estee Lauder Beyond Paradise i Lancome Poeme. Przyprawiaja o dreszcze... Tylko nie wiedziec czemu, kobiety to za nimi nie za bardzo...
A widzisz Ciesze sie, bo Poeme uwielbiam i uzywam na specjalne okazje. Naaaaaaprawde dziala!
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:06   #43
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Mój TŻ uwielbia Gucci Rush. Wogóle w czasie gdy jeszcze kochałam ten zapach (teraz przyprawia mnie o mdłości) dostawałam komplementy od facetów. Zastanawiam się , który to składnik:
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:15   #44
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mój TŻ uwielbia Gucci Rush. Wogóle w czasie gdy jeszcze kochałam ten zapach (teraz przyprawia mnie o mdłości) dostawałam komplementy od facetów. Zastanawiam się , który to składnik:
Stawiam na paczulę
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:17   #45
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Mój Tż bardzo lubi waniliowe perfumy i wielu znajomych płci męskiej... ale fakt nie wszystkim się wanilia podoba
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:32   #46
wpaulam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

nie lubie wanilii i wszystkiego co z nia zwiazane a moj facet zawsze wybiera wszystkie zapachy adidasa, pumy i CK
__________________
"Oto mej duszy świątynia - z czarnych jak miłość, marmurów..."
wpaulam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 10:06   #47
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Moje Kochanie jest jakies " ograniczone " przyzwyczail sie do Amor Amor i Flower by Kenzo. Wylalam na siebie polowe zapachow z perfumeri rozne jakie tylko sa i kazdy zapach to " no moze byc ..." A mnie juz normalnie krew zalewa . Kenzo i A,or juz mi ciut obrzydly....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:00   #48
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Ja chcę tylko powiedzieć( abstrahując już od tego jakie perfumy nam sie podobają bądź nie),że faceci bardzo,ale to bardzo przywiązują się do zapachu tego jedynego i naprawdę ciężko nas do innych przekonać ,wiem bo sobie
W moim przypadku uwielbiam ,wprost mógłbym się zlewac niektórymi zapachami,olejkami o zapachu cyprysu,bergamotki,kopru z Grecji,szafranu,nut herbacianych czy Gjuzen z Bulgaii ogólnie zapachami śródziemnomorskimi.
Bo:
Po 1 nie boli mnie od nich głowa,a wręcz przeciwnie wprawiają mnie w dobry nastrój.
Po 2 równie ważne nie przeszkadzają otoczeniu nikt się nie wk...ja co tu tak wali.

A Jeśli chodzi o męskie zapachy które lubie to ogólnie Jean Charles Brosseau bardzo mi pasuje zwłaszcza The Brun,równiez wersje damskie tego twórcy są udane
A teraz mam do pani moderator sprawę ponieważ nie mogłem znalezć tematu w którym dziewczynki podawały link do np filmów o perfumach to ja teraz podam jeśli można Arabska perfumeria prosze bardzo miłego oglądania http://www.youtube.com/watch?v=dcEBN...eature=related
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:55   #49
Paolo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

JPG - Classique, Gaultier2, DKNY Black Cashmere, CK Euphoria, TM Angel, Gucci by Gucci Woman, Poisony, Dune'y Diora, Cacharel Liberte. To tyle z tych, z których się dowiedziałem, co to i zapamiętałem.

Edytowane przez Paolo87
Czas edycji: 2010-11-16 o 22:57
Paolo87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:53   #50
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Gust mojego TŻ pokrywa się z moim prawie w 100% Lubi zapachy słodkie, takie jak np. Lolita, Wish, Liberte, ale też podobają mu się te orientalne, jak np. Słoń (jego ulubiony) czy Amarige Mariage. Chwali też moje "niebieskości"- Blv i Blv Notte (te drugie szczególnie), Halloween czy Ultraviolet Muszę jednak przyznać, że mój TŻ w każdym moim zapachu stara się znaleźć jakiś pozytywny pierwiastek i chyba żadnych jeszcze nie skrytykował po całości
Inni faceci z mojego otoczenia są natomiast niemal w 100% zgodni- najwięcej komplementów zebrałam od nich za Słonika Jednemu koledze bardzo podobała się też Lolka.
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 03:59   #51
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Ja jesli jestem komplementowana za zapach to są to najczęściej Chanel-Mademoiselle, Chance, Chance Tendre,Allure, Cristalle eau Verte i 5Eau Premiere. Poza tym Light Blue, Michael Kors i Code podobają sie mojemu męskiemu otoczeniu
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:14   #52
zuzulas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 95
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

kiedyś bardzo mi się podobał Givenchy Gentleman Only
zuzulas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:45   #53
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

Shalimar

Chanel No.5


201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 11:27   #54
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Jakie sa męskie gusta?

My z moim TŻ się nieco rozmijamy w kwestii odbioru perfum. Czasem to, w jaki sposób on odbiera dany zapach jest dla mnie turbo szokiem, np. Fancy są dla niego "ciężkie, duszące, przytłaczające". Ogólnie według moich obserwacji większość mężczyzn woli lekkie, świeże zapachy.

Mój TŻ jest wielkim fanem Mademoiselle i bezskutecznie próbuje mnie do nich przekonać, a dla mnie straszny przeciętniak. Uwielbia też Light Blue i The One (tutaj to zupełnie nie wiem jak się The One znalazło wśród lubianych, chyba skojarzenia zagrały ). Wszystkie moje słodziaki i gourmandy są "ciężkie, duszące" a kwiaty "babcine i męczące" (chociaż ja siebie raczej widzę jako już fankę lżejszych kwiatów i dla mnie te jego babcine typy są zupełnie lekkie i wiosenne!).

No cóż mogę poradzić Jako, że ostatnio ciągnie mnie do świeżaków i cytrusów to TŻ niezmiernie jest szczęśliwy z tego powodu
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-08 12:27:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.