Paradise Hotel - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-24, 14:01   #331
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boze no nie moge z Adama 🤣
I co te laski w nim widza ?!

W ogole on sie przespal z Martyna prawda ? Bo ja odnosze wrazenie ze nie wszyscy uczestnicy maja tego swiadomosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przespali się, na Player extra całkiem odważnie to pokazali, lektor skomentował, więc znajomość została skonsumowana nie ma co do tego wątpliwości

Oni nikomu nie powiedzieli, uczestnicy nie wiedzą, że doszło do bara-bara, myślą, że tam były tylko pocałunki. Jakby wiedzieli, że on zwyczajnie ją wykorzystał to już w ogóle byłaby tam wielka afeta. Ostatnio chyba Ania krzyczała jak mogłeś ją całować, skoro wiedziałeś, że nic z tego nie będzie, czy coś w tym stylu. Może jakby wiedzieli, do czego naprawdę doszło to by szybciej sie obudzili i zobaczyli jaki to podły typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:17   #332
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Przespali się, na Player extra całkiem odważnie to pokazali, lektor skomentował, więc znajomość została skonsumowana nie ma co do tego wątpliwości

Oni nikomu nie powiedzieli, uczestnicy nie wiedzą, że doszło do bara-bara, myślą, że tam były tylko pocałunki. Jakby wiedzieli, że on zwyczajnie ją wykorzystał to już w ogóle byłaby tam wielka afeta. Ostatnio chyba Ania krzyczała jak mogłeś ją całować, skoro wiedziałeś, że nic z tego nie będzie, czy coś w tym stylu. Może jakby wiedzieli, do czego naprawdę doszło to by szybciej sie obudzili i zobaczyli jaki to podły typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież było w odcinku, jak się dopytywali uczestnicy ich i któreś z nich powiedziało że " no co, no stało się " . Rozumiałabyś to jako pocałunki? Może nie wszyscy wiedzieli, ale napewno wiele osób wiedziało że doszło do czegoś więcej.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:04   #333
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Przecież było w odcinku, jak się dopytywali uczestnicy ich i któreś z nich powiedziało że " no co, no stało się " . Rozumiałabyś to jako pocałunki? Może nie wszyscy wiedzieli, ale napewno wiele osób wiedziało że doszło do czegoś więcej.
No ale też niekoniecznie, że doszło do seksów. Wprost się nie przyznali, nawet między sobą ustalili, że nie będą się do tego przyznawać przed uczestnikami.
Moim zdaniem gdyby większość wiedziała, że poszli na całość to inaczej by patrzyli na Adama już wcześniej, a tak mogą się tylko domyślać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:43   #334
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Boze no nie moge z Adama 🤣
I co te laski w nim widza ?!

W ogole on sie przespal z Martyna prawda ? Bo ja odnosze wrazenie ze nie wszyscy uczestnicy maja tego swiadomosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Przespał, przecież mówili że "stało się " no to chyba nie ciumkanie samo, gdy ona na nim "siedziała" bez majtek, których tego wieczoru nie miała na sobie.
Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Przespali się, na Player extra całkiem odważnie to pokazali, lektor skomentował, więc znajomość została skonsumowana nie ma co do tego wątpliwości

Oni nikomu nie powiedzieli, uczestnicy nie wiedzą, że doszło do bara-bara, myślą, że tam były tylko pocałunki. Jakby wiedzieli, że on zwyczajnie ją wykorzystał to już w ogóle byłaby tam wielka afeta. Ostatnio chyba Ania krzyczała jak mogłeś ją całować, skoro wiedziałeś, że nic z tego nie będzie, czy coś w tym stylu. Może jakby wiedzieli, do czego naprawdę doszło to by szybciej sie obudzili i zobaczyli jaki to podły typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Przecież było w odcinku, jak się dopytywali uczestnicy ich i któreś z nich powiedziało że " no co, no stało się " . Rozumiałabyś to jako pocałunki? Może nie wszyscy wiedzieli, ale napewno wiele osób wiedziało że doszło do czegoś więcej.
Uczestnicy nie maja swiadomości bo oni nikomu nie powiedzieli. Słowa "no co, no stalo się" na pewno raz powiedzieli do siebie, nie było żadnej rozmowy w innymi mieszkańcami o tym nawet sama Marietta mówiła że gdyby viola wiedziała o tym to by się inaczej zachowała w stosunku do Adama, a Martyna nic im nie powiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 18:55   #335
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Paradise Hotel

Dziewczyny, Viola to koleżanka Huberta chłopaka który pracuje przy projekcjach tvnu, Big brother, teraz hotel Paradise. Jak któraś z Was oglądała Big brother nocą to Hubert to był taki blondynek co siedział z laptopem i czytał komentarze z fejsa. Wiec Viola z castingu to się wcale nie wzięła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 18:55   #336
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Uczestnicy nie maja swiadomości bo oni nikomu nie powiedzieli. Słowa "no co, no stalo się" na pewno raz powiedzieli do siebie, nie było żadnej rozmowy w innymi mieszkańcami o tym nawet sama Marietta mówiła że gdyby viola wiedziała o tym to by się inaczej zachowała w stosunku do Adama, a Martyna nic im nie powiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy to mówiła?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 18:56   #337
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Kiedy to mówiła?
Na insta, nie w programie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 19:01   #338
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Paradise Hotel

Tutaj Viola z Hubercikiem Screenshot_20200324-195906.jpeg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 19:03   #339
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

Czyli tabletowy Hubercik z BB Nocą który był odpowiedzialny za casting, poupychał do programu swoich znajomych.
To samo było przy BB, toż Kamila osobiscie wręcz namawiał na udział w programie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 19:06   #340
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Ahaaa czyli Violi sie daje znajomych, żeby ta miała ułatwione zadanie i doszła do finału. Przecież jesli finalna para jest wybierana przez uczestników, którzy odpadli (a tak chyba jest) to Violcia ma dużo większe szanse od pozostałych. To sa jakieś kpiny

Faceci tam to hipokryci sami zmieniają partnerki a tę Martę tak męczą. Przecież oni chcieli wyeliminować Sandrę i to był ich główny cel a potwierdzają to tylko słowa Violi, która mówiła, że oni wszyscy musieli namawiać Maćka na ten ruch. A tu, że jaką wielką przysługę dziewczynie zrobili, jakby jej co najmniej życie uratowali. Ania to serio najbardziej trzeźwo patrzy na to wszystko. Widać, że Anka ma najsilniejszych charakter z dziewczyn a reszta o jakieś lojalności wielkiej prawi w stosunku do osób, które znają paręnaście dni ... parodia stosunków ludzkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-03-24 o 21:11
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:13   #341
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Biedna ta Marta, oni zachowują się jak jakaś sekta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 22:54   #342
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

I ta wypowiedź marietty, że marta jak wybierze lukasza to będzie skończona dla nich 🤣

Śmiech normalnie, można pośmiać z tego programu ;D

Ale widzę że będzie burza u marietty i Krzyśka, wow, pewnie dostali odgorny nakaz na kłótnie bo za nudno było

Anki ja nie lubię, nie lubię takich krzykliwych osób. Ta krowa co dużo muczy, mało mleka daje
Nie lubię takiego wytykania czegoś komuś przy wszystkich. Jak mi coś nie pasuje to rozmawiam w 4 oczy , ona na siłę próbuje pokazać widzom jaka to nie jest za☠☠☠iscie szczera. A jakby była szczera, to by wzięła na bok i wygarnela, A nie probowala ośmieszać przy wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 23:01   #343
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
I ta wypowiedź marietty, że marta jak wybierze lukasza to będzie skończona dla nich 🤣

Śmiech normalnie, można pośmiać z tego programu ;D

Ale widzę że będzie burza u marietty i Krzyśka, wow, pewnie dostali odgorny nakaz na kłótnie bo za nudno było

Anki ja nie lubię, nie lubię takich krzykliwych osób. Ta krowa co dużo muczy, mało mleka daje
Nie lubię takiego wytykania czegoś komuś przy wszystkich. Jak mi coś nie pasuje to rozmawiam w 4 oczy , ona na siłę próbuje pokazać widzom jaka to nie jest zaiscie szczera. A jakby była szczera, to by wzięła na bok i wygarnela, A nie probowala ośmieszać przy wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znów się wypowiedziała po odcinku na insta, że Marta ciągle chodziła i powtarzała że ona ani do Łukasza ani do Maćka nic nie poczuła więc Marietta to powiedziała dlatego że Maciek Marte uratował wcześniej i ona nie rozumiała dlaczego Marta się waha skoro z żadnym jej nie kliknelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2020-03-24 o 23:02
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 05:34   #344
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Znów się wypowiedziała po odcinku na insta, że Marta ciągle chodziła i powtarzała że ona ani do Łukasza ani do Maćka nic nie poczuła więc Marietta to powiedziała dlatego że Maciek Marte uratował wcześniej i ona nie rozumiała dlaczego Marta się waha skoro z żadnym jej nie kliknelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no dobra, teraz sie wypowiedziała.
ja oceniam ich zachowanie w hotelu, teraz to się każdy może wybielać.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:49   #345
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no dobra, teraz sie wypowiedziała.
ja oceniam ich zachowanie w hotelu, teraz to się każdy może wybielać.
Dokładnie.
Mnie np. nie obchodzą ich instagramy nikogo, oprócz Blondino, nawet nie wyszukałam i nie mam zamiaru
Właśnie oglądam dzisiejszy odcinek extra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:02   #346
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Marietta ma minusa u mnie za teksty na Pandorze.
Natomiast dobrze, że Ania i Marta potrafią się postawić Adamowi, on jest okropny!
A jaka drama z Chrisem na koniec. Ten Łukasz to też dobry mąciciel, ale w pozytywnym znaczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:17   #347
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Paradise Hotel

Jak można mieć pretensje do tego chłopaka, że przespał się z Martyną? Przecież ona sama mu do łóżka wlazła, jeszcze bielizny nie nałożyła, żeby go zachęcić poza tym oboje są pełnoletni.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:33   #348
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jak można mieć pretensje do tego chłopaka, że przespał się z Martyną? Przecież ona sama mu do łóżka wlazła, jeszcze bielizny nie nałożyła, żeby go zachęcić poza tym oboje są pełnoletni.
Też nie wiem, jak można mieć o to akurat pretensje. Można mu zarzucać inne głupie rzeczy, ale tu ? Nie zwiazal jej I nie wykorzystał.

O co chodziło dziś Mariettcie z Blondino? O co ona się rzucala, bo nie nadazalam?
Ciekawe jak ich losy się potoczą, chociaż jesli przy pierwszej lepszej kłótni "zrywa" to tylko udowodniła, że nic szczerze jej DO Chrisa nie ciągnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:38   #349
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Ja też tak średnio ogarnęłam, a nawet nie bardzo zrozumiałam co blondino odpowiadał, albo ja głucha albo on tak niewyraźnie mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 21:38   #350
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jak można mieć pretensje do tego chłopaka, że przespał się z Martyną? Przecież ona sama mu do łóżka wlazła, jeszcze bielizny nie nałożyła, żeby go zachęcić poza tym oboje są pełnoletni.
Oczywiście że nie można, przecież ona mu sama do łóżka wzlazla i jeszcze do tego bielizny nie zalożyła, może jeszcze go siłą zmusiła, przecież biedny Adam nie miał innego wyjścia skoro majtek nie miała, jestem w szoku ze dorosła kobieta ma takie myślenie, brak mi słów, podwójne standardy wiecznie żywe. Ona ma pretensje o to jak ją po tym wszystkim potraktował oraz o to że skoro wiedział że coś czuję do Wioli mógł sobie odpuścić Martynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kiyomi16
Czas edycji: 2020-03-25 o 21:41
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:53   #351
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie można, przecież ona mu sama do łóżka wzlazla i jeszcze do tego bielizny nie zalożyła, może jeszcze go siłą zmusiła, przecież biedny Adam nie miał innego wyjścia skoro majtek nie miała, jestem w szoku ze dorosła kobieta ma takie myślenie, brak mi słów, podwójne standardy wiecznie żywe. Ona ma pretensje o to jak ją po tym wszystkim potraktował oraz o to że skoro wiedział że coś czuję do Wioli mógł sobie odpuścić Martynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi o pretensje ludzi, a nie pretensje Martyny. Przecież wiadomo ze jej chodzi o to jak ja potraktował bo nie może mieć pretensji że się bzykneli, bo sama tego też chciała.

A potraktowanie to już inna bajka. Po fakcie Zachował się bez honoru i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 23:21   #352
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Chodzi o pretensje ludzi, a nie pretensje Martyny. Przecież wiadomo ze jej chodzi o to jak ja potraktował bo nie może mieć pretensji że się bzykneli, bo sama tego też chciała.

A potraktowanie to już inna bajka. Po fakcie Zachował się bez honoru i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludziom chyba jednak chodzi o to, jak ją potraktował po wszystkim

Ten nowy bardzo mi się podoba poza tym, że cały czas chodzi napity i to dość mocno :O

Chrisa to nawet mi szkoda, bo chyba serio narobił sobie nadziei, a Marietta zupełnie nic do niego nie ma.
Pamiętacie tę rozmowę, jak Violka ją wysłała do Adama, żeby wybadała jej grunt, a Marietta wtedy sama przyznała Adamowi, że podoba jej się nie jako kumpel tylko jako facet??? :O Ale jest z Chrisem i dlatego nie może nic z nim działać. Pewnie dlatego tak broni Adama jak powalona, bo coś do niego czuję (zupełnie nie wiem czemu, ale w sumie to też wystawia jej świadectwo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 07:46   #353
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

Ostatnio wreszcie nie jest już tak dretwoRozbawiła mnie wczoraj ta afera Marietty z Chrisem - ten Łukasz potrafi mącić🤪Wreszcie pojawił się ktoś, kto nie knuje jak typowy czarny charakter - Adam i Maciek, tylko robi to w bardziej zawoalowany sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:41   #354
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Paradise Hotel

Ja tam się nie dziwię, że wszyscy się ze sobą pokłócili. Oni tam są 24/7, też miałabym już dosyć ciągłego kontaktu i intryg. Nowy Łukasz mąci i mi się to nie podoba, z drugiej strony pokazuje jak słabe relacje są między uczestnikami.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:06   #355
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

"Powiedzialas mi to bez slow" 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:09   #356
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

A mi póki co nowy nie przypadł do gustu. Przy jego wypowiedziach razi mnie jego krzywa jedynka (?), chociaż to jedynie aspekt wizualny, więc się nie czepiam, może go nie stać by coś z tym zrobić.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:40   #357
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Paradise Hotel

Oglądałam wczoraj na Mtv ex na plaży z wysp Brytyjskich to muszę przyznać że u nas te osoby jakoś w miare wypadają.Tam to laski sa tak głupie i puste że szok.Można obejrzeć co dzień o 19.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 14:43   #358
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A mi póki co nowy nie przypadł do gustu. Przy jego wypowiedziach razi mnie jego krzywa jedynka (?), chociaż to jedynie aspekt wizualny, więc się nie czepiam, może go nie stać by coś z tym zrobić.
O rany, ale to słabe, co napisałaś.


Ludzie w internetach piszą, że Maciek podejdzie do Martyny, żeby wywalić Blondino, ciekawe, czy to prawda :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 14:45   #359
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj na Mtv ex na plaży z wysp Brytyjskich to muszę przyznać że u nas te osoby jakoś w miare wypadają.Tam to laski sa tak głupie i puste że szok.Można obejrzeć co dzień o 19.
Ex na plaży to zupełnie inny program, u nas w Exie była chyba ta sama patologia, co w Warsaw Shore, więc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 16:09   #360
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

Rzekłabym, że gorsza, tyle tam b bójek było, że glowa mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.