YSL - *Baby Doll* - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 16:23   #31
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Tez tak uwazam
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:41   #32
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Nadaje się.
Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Tez tak uwazam
Dzięki
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:11   #33
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: YSL - *Baby Doll*

1. Plus Minus. Flakon + name przyciąga, zapach odpycha. Starałam się jak mogłam, kupiłam, pobawiłam się bączkiem, pogłaskam czasami ale nie polubię.

2. Zero oddziaływania na otoczenie. ZERO.

3. Sory. Skoro pytają... Kojarzą mi się z ostem, kocim ścieżynami z oznaczeniem terenu, przeziębieniem i smutnym, mżawkowym wakacyjnym dniem który spełźnie za szybą w domu.
__________________


Edytowane przez piroksena
Czas edycji: 2011-06-21 o 23:19
piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:39   #34
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
1. Plus Minus. Flakon + name przyciąga, zapach odpycha. Starałam się jak mogłam, kupiłam, pobawiłam się bączkiem, pogłaskam czasami ale nie polubię.

2. Zero oddziaływania na otoczenie. ZERO.

3. Sory. Skoro pytają... Kojarzą mi się z ostem, kocim ścieżynami z oznaczeniem terenu, przeziębieniem i smutnym, mżawkowym wakacyjnym dniem który spełźnie za szybą w domu.
Pirokseno, Twoj opis jest boski Juz juz, wchodzac na ten watek, mialam napisac, ze chyba sobie sprawie na lato, ale jak przeczytalam Twojego posta to autentycznie zidentyfikowalam sie z tym co o Babydoll napisalas
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:40   #35
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Pirokseno, Twoj opis jest boski Juz juz, wchodzac na ten watek, mialam napisac, ze chyba sobie sprawie na lato, ale jak przeczytalam Twojego posta to autentycznie zidentyfikowalam sie z tym co o Babydoll napisalas
Do usług
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:25   #36
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Widzę, że są tutaj Baby Dollowe ekspertki
Powiedzcie dziewczyny, bo mam taka zagwozdkę i nie mogę jakoś w sieci znaleźć.
Mam dwa flakony-100ml sprzed kilku lat oraz 30ml kupione ostatnio.Co do oryginalności nie mam wątpliwości.Ale jest kilka rzeczy, które mnie zastanawiają.
Flakony się różnią.30stka jest gładka, setka w połowie matowa.Dlaczego?Tak zawsze było? Oglądałam fotki w necie i wydaje mi się, że setki występują też w gładkich flakonach.Miałam tez w reku 50tke i tez była gładka.
Drugą sprawą są napisy.Jak widać się różnią.Czy producent jakoś to zmienił w przeciągu kilku lat?
Załączam fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby.jpg (52,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baby1.jpg (46,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baby2.jpg (29,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baby3.jpg (31,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baby4.jpg (55,7 KB, 37 załadowań)
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:43   #37
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Flakony oraz napisy Baby Doll ma różne i różniste.
Więcej TUTAJ.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:54   #38
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Flakony oraz napisy Baby Doll ma różne i różniste.
Więcej TUTAJ.
Dzięki, widziałam to.Ale tam jest głównie o napisach a mnie frapują głownie te butelki.Czy to też jest jak z napisami?Że raz tak raz siak?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:34   #39
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dzięki, widziałam to.Ale tam jest głównie o napisach a mnie frapują głownie te butelki.Czy to też jest jak z napisami?Że raz tak raz siak?
O butelkach też jest. Pierwsza butelka na focie (może tego nie widać, bo jest pusta) ma matowy spód. Druga i ostatnia są przezroczyste.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:36   #40
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
O butelkach też jest. Pierwsza butelka na focie (może tego nie widać, bo jest pusta) ma matowy spód. Druga i ostatnia są przezroczyste.
Ok, dzieki
Zresztą jeśli pierwsza butelka ma matowy spód to jest identyczna jak moja setka więc się zgadza.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:04   #41
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: YSL - *Baby Doll*

A ja mam pytanie: jak wizualnie odróżnić klasyczny Baby doll od limitowanek? Bo po internecie krążą dokładnie te same nuty przyporządkowane zarówno do "normalnego" Baby doll, jak i do innych jego edycji. Czy ten prezentowany na rossnecie jako oferta online jest klasyczny czy limitowany?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Chodzi mi o pudełka Ach i wąchałam w superpharmie wszystkie to powiem, że zapachy się różnią... Ale mam problem z powiedzeniem który jest klasyczny a który nie bo flakony leżały na różnych pudełkach porozwalane po całej półce
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 23:49   #42
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez zelgadia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: jak wizualnie odróżnić klasyczny Baby doll od limitowanek? Bo po internecie krążą dokładnie te same nuty przyporządkowane zarówno do "normalnego" Baby doll, jak i do innych jego edycji. Czy ten prezentowany na rossnecie jako oferta online jest klasyczny czy limitowany?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Chodzi mi o pudełka Ach i wąchałam w superpharmie wszystkie to powiem, że zapachy się różnią... Ale mam problem z powiedzeniem który jest klasyczny a który nie bo flakony leżały na różnych pudełkach porozwalane po całej półce
Klasyczna Baby Doll nie ma kolorowych nadruków na buteleczce i posiada nakrętkę w kolorze złotym. Limitowanki mają srebrne nakrętki i ozdobne nadruki na flakonach.
Nuty są zupełnie inne. Poczytaj TUTAJ.
50 ml - klasyczny. 4x7,5 ml - zestaw limitowanek.

Klasyczna - różowe pudełko oraz cała masa limitowanek różniących się od siebie jedynie ozdobami flakonów oraz pudełkami - jeśli te masz na myśli, to zapach wewnątrz flakonów ze złotym korkiem nie powinien się różnić, ale BD jest kapryśna i jej aromat zależy od warunków przechowywania. edit: Poza wersją EDT jest również wersja "letnia".
Honeymoon - błękitny kartonik
Magic - jasno-różowy cieniowany
Lucy Game - jasno-różowy
Candy Pink - miała inną buteleczkę.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett

Edytowane przez Karkki
Czas edycji: 2012-01-24 o 00:20
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:43   #43
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: YSL - *Baby Doll*

A czy fakt, że Laleczka utraciła swoją lekko różową barwę wpływa na jej trwałość i aromat czy to tylko pozbawia ją efektów wizualnych? Bo dostałam z rossnet ale już odbarwioną ;(
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 00:47   #44
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: YSL - *Baby Doll*

Cytat:
Napisane przez zelgadia Pokaż wiadomość
A czy fakt, że Laleczka utraciła swoją lekko różową barwę wpływa na jej trwałość i aromat czy to tylko pozbawia ją efektów wizualnych? Bo dostałam z rossnet ale już odbarwioną ;(
Nie wpływa. Lalki szybko blakną - przynajmniej te ostatnie, bo pamiętam, że pierwszą którą miałam ponad 10 lat temu trzymała kolor do końca. Moja obecna od początku była dość blada, pół roku temu kolor był jeszcze jaśniejszy, a w tej chwili koloru już prawie nie ma, pomimo iż do minięcia "terminu ważności" ma jeszcze ponad rok, trzymam ją stale w kartoniku i od lata nie używam.
edit: Kolor i zapach drastycznie potrafią zmienić gdy są wystawione na działanie promieni słonecznych i wysoką temperaturę. Szkodliwości niskiej - po "odtajaniu", bo jak jest mocno ochłodzona, to zapachu nie czuć, ale tak bywa chyba ze wszystkimi delikatniejszymi zapachami - nie zauważyłam.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett

Edytowane przez Karkki
Czas edycji: 2012-02-01 o 00:53
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.