Wigilia klasowa :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 12:03   #31
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wigilia klasowa :)

Uważam kochana że wyglądasz zabójczo zgrabnie naprawdę mi się podoba, nie jest wulgarnie, tylko seksownie. Ta marynarka jest świetna i nadaje szyku. Bardzo, bardzo mi się podoba
Ja sama często noszę mini, nawet na uczelnię Uważam że mam zgrabne nogi i lubię to podkreślać
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:03   #32
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
ja się do sprzątania maluję, czeszę, zakładam czyste, wygodne ubranie. Po bułki lub na targ zakładam coś totalnie bezpretensjonalnego. Nie wyobrażam siobe wygladac jak fleja nawet gdy jestem sama w domu, a co dopiero wychodząc na świat. Ale ja przytoczyłam przykład ubioru totalnie nieadekwatnego do okazji-dziewczyna wystrojona jak do klubu-czyli-tapir na głowie, kilo błyskotek, dekolt do pasa, mini, szpilki, cała się błyszczy, jak się nie trudno się domyślić, szykowała się do tego mięsnego chyba ze 2 godziny. No bezguście.
Wiem wiem o co chodzi
Ale teraz to się poczułam jakbym w domu luster nie miała i uwagi na nic nie zwracała
Ja jak sprzątam to jestem ubrana w legginsy (w tych akurat bym na ulicę nie wyszła) i bokserkę + upięte włosy. Także do wyjścia musiałabym się chociaż przebrać :P
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:06   #33
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Pupkę Ci przewieje jak bedziesz do szkoly szła No dobra bez złośliwosci, bo jestes naprawdę zgrabniutką dziewczyna, ale...
ja myslę, ze rozukmku swojego trzeba trochę miec i nie opowiadac pierdół, ze ktos mial krótszą itd. Myslę, ze to kwesta dobrego smaku nie wyjsc w takiej krótkiej do szkoły.
Mi to brzeciez było głupio jakbym miala tak chodzić po szkole. no prosze.. co to z tmyi dziewczynami w szkołach się porobiło
Ja rozumiem impreza itd, ale sa mniejsca w których powinno sie skromniej ubierac.
Wtedy to nawet większe "wow" będzie na imprezie, bo jak teraz juz wszystko pokazesz to potem juz nie bedzie czego
Mam długi płaszcz więc o pupkę się nie martwię :d
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:09   #34
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Uważam kochana że wyglądasz zabójczo zgrabnie naprawdę mi się podoba, nie jest wulgarnie, tylko seksownie.
tylko od kiedy to na wigilii klasowej NALEŻY wyglądać seksownie?
nie no, jestem z innej bajki
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:11   #35
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
tylko od kiedy to na wigilii klasowej NALEŻY wyglądać seksownie?
nie no, jestem z innej bajki
Nie należy, ale nikt tego nie zabrania.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:11   #36
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
tylko od kiedy to na wigilii klasowej NALEŻY wyglądać seksownie?
nie no, jestem z innej bajki
Naprawdę nie wiem, czemu tak przeżywasz ten wieszak
Nikt nie napisał że należy. Mnie się bardzo podoba Może dlatego że sama ubieram się podobnie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:12   #37
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wigilia klasowa :)

uwazam, ze jestes sliczna dziewczyną i masz OBŁĘDNE nogi uwazam tez, ze spodnica jest za krótka na klasową wigilię.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 12:13   #38
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Dla mnie dokładnie tak samo. Jak dziewczyna założy krótką bluzkę i legginsy jak spodnie to jest okej, ale jak ja założe ciemne rajtuzy i długą koszulę to wychodzę z gołym tyłkiem... Nie potrafię tego zrozumieć ;p
nie, to nie jest okej dla mnie w obu przypadkach wygląda to fatalnie.

na tym zestawie prezentujesz się o wiele lepiej, rzeczywiście spódnica mogłaby być parę centymetrów dłuższa, szczególnie że to do szkoły, ale tak to ładnie nawet
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:16   #39
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
nie, to nie jest okej dla mnie w obu przypadkach wygląda to fatalnie.

na tym zestawie prezentujesz się o wiele lepiej, rzeczywiście spódnica mogłaby być parę centymetrów dłuższa, szczególnie że to do szkoły, ale tak to ładnie nawet
Spódnicę można podciągnąć niżej, bo jest z bawełny, ale ona co jakiś czas po prostu sama idzie w górę
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:18   #40
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Dla mnie legginsy są bielizną, a nie spodniami.
rajstopy ledwo pod bieliznę można podciągnąć, a co dopiero leginsy
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:21   #41
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wigilia klasowa :)

to że inne chodzą w mega mini i w dekoldzie do pępka to nie znaczy że Ty musisz

grunt to mieć swój rozum i KLASĘ

ja jestem na nie, do szkoły jeszcze na wigilię....no to niefortunnie się ubrałaś


zreszta co to za szkoła, u mnie dziewczyny się tak nie ubierały..skąd Ty jesteś?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 12:21   #42
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Wigilia klasowa :)

Tak czytam i czytam te komentarze... Mam ochotę coś napisać, ale do tej pory się powstrzymywałam

Niektóre z Was chyba nie wiedzą jak wygląda dziewczyna ubrana 'wulgarnie' No sory, chyba trochę przesadzacie, że niby autorka wieszaka nie może iść tak do szkoły? A niby dlaczego? Nie oszukujmy się, chyba po to robią takie spódniczki 'mini', by w nich chodzić
Rozumiem, gdyby ubrała do tego jasne, cieliste rajstopy, wyglądałoby to conajmniej... źle, ale taka czarna, klasyczna mini z czarnymi rajstopami wygląda wulgarnie? Przecież tyłkiem nie świeci, nie rozumiem waszych kąśliwych uwag Nie wiem czy to z zazdrości czy to 'zwykła czepliwość', ręce opadają


Dziewczyna jest śliczna, ma piękną figurę i jak najbardziej powinna nosić takie ubrania, które podkreślają jej sylwetkę, nie chodzi tutaj o bycie "seksowynym" tylko o podkreślenie swoich walorów. A poza tym chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego założyła taką, a nie inną spódnicę, prezentuje nam tutaj ten oto tylko wieszak

To tyle z mojej strony, nie będę zaśmiecała wątku autorki, poza tym nie ma sensu
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:24   #43
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
to że inne chodzą w mega mini i w dekoldzie do pępka to nie znaczy że Ty musisz

grunt to mieć swój rozum i KLASĘ

ja jestem na nie, do szkoły jeszcze na wigilię....no to niefortunnie się ubrałaś


zreszta co to za szkoła, u mnie dziewczyny się tak nie ubierały..skąd Ty jesteś?
Tu nie chodzi o to, że ja naśladuję innych. Ja się w tym dobrze czuję i to jest mój styl. Jestem z Łodzi
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:25   #44
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Naprawdę nie wiem, czemu tak przeżywasz ten wieszak
Nikt nie napisał że należy. Mnie się bardzo podoba Może dlatego że sama ubieram się podobnie
mam po prostu niezły ubaw z waszego podejścia do odzienia.
Na randkę-muszę wyglądać seksownie
na piwko-muszę wyglądać seksownie
do szkoły-muszę wyglądać seksownie
do sklepu po smalec-muszę wyglądać seksownie
do kościoła-muszę wyglądać seksownie
na studniówkę-muszę wyglądać seksownie
do weterynarza z rzygającym kotem-muszę wyglądać seksownie
na wigilię-muszę wygladać seksownie
itp itd
wygląda na to, że seks się z lekka rzucił na mózg

a gdzie jakaś tajemniczość, czar, wdzięk? znacie takie terminy i ich znaczenie? raczej nie
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:27   #45
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam te komentarze... Mam ochotę coś napisać, ale do tej pory się powstrzymywałam

Niektóre z Was chyba nie wiedzą jak wygląda dziewczyna ubrana 'wulgarnie' No sory, chyba trochę przesadzacie, że niby autorka wieszaka nie może iść tak do szkoły? A niby dlaczego? Nie oszukujmy się, chyba po to robią takie spódniczki 'mini', by w nich chodzić
Rozumiem, gdyby ubrała do tego jasne, cieliste rajstopy, wyglądałoby to conajmniej... źle, ale taka czarna, klasyczna mini z czarnymi rajstopami wygląda wulgarnie? Przecież tyłkiem nie świeci, nie rozumiem waszych kąśliwych uwag Nie wiem czy to z zazdrości czy to 'zwykła czepliwość', ręce opadają


Dziewczyna jest śliczna, ma piękną figurę i jak najbardziej powinna nosić takie ubrania, które podkreślają jej sylwetkę, nie chodzi tutaj o bycie "seksowynym" tylko o podkreślenie swoich walorów. A poza tym chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego założyła taką, a nie inną spódnicę, prezentuje nam tutaj ten oto tylko wieszak

To tyle z mojej strony, nie będę zaśmiecała wątku autorki, poza tym nie ma sensu
Może nie zauważyłaś, ale uwagi odnoszą się nie tyle do stroju autorki, ale do tego na jaką okazję ten strój został czy tam zostanie nałożony. Moim zdaniem bycie seksownym na Wigilii klasowej to już przesada.

I tak, mini plus buty na obcasie W SZKOLE wygląda nieco wulgarnie. No, ale widać za stara jestem, nie znam się na szkolnej modzie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:29   #46
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
mam po prostu niezły ubaw z waszego podejścia do odzienia.
Na randkę-muszę wyglądać seksownie
na piwko-muszę wyglądać seksownie
do szkoły-muszę wyglądać seksownie
do sklepu po smalec-muszę wyglądać seksownie
do kościoła-muszę wyglądać seksownie
na studniówkę-muszę wyglądać seksownie
do weterynarza z rzygającym kotem-muszę wyglądać seksownie
na wigilię-muszę wygladać seksownie
itp itd
wygląda na to, że seks się z lekka rzucił na mózg

a gdzie jakaś tajemniczość, czar, wdzięk? znacie takie terminy i ich znaczenie? raczej nie
Generalnie to ja nie rozumiem Twojego podejścia.
Na codzień do szkoły ubieram się w jeansy i zasłaniam to co trzeba, zeby czuć się komfortowo, ale jak mam okazję to zakłądam rzeczy, w których wyglądam dobrze, ale też odświętnie.
Żakiet jest elegancki, szpilki też nadają elegancji, a spódniczka tylko podkreśla kobiece kształty. Nie ma w tym nic wulgarnego ani niestosownego - moim zdaniem.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Może nie zauważyłaś, ale uwagi odnoszą się nie tyle do stroju autorki, ale do tego na jaką okazję ten strój został czy tam zostanie nałożony. Moim zdaniem bycie seksownym na Wigilii klasowej to już przesada.

I tak, mini plus buty na obcasie W SZKOLE wygląda nieco wulgarnie. No, ale widać za stara jestem, nie znam się na szkolnej modzie
Wybacz ale ja w żadnej szkole na rozpoczęciu, wigilii czy innej uroczystości nie widziałam dziewczyny, która by NIE założyła szpilek...
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:30   #47
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Ja się w tym dobrze czuję i to jest mój styl.
17 kilogramów temu też miałaś taki styl?
znam taki przemądrzały przypadek na żywo, sylwetka się poprawiła i teraz jest nie do wytrzymania
Cytat:
Wybacz ale ja w żadnej szkole na rozpoczęciu, wigilii czy innej uroczystości nie widziałam dziewczyny, która by NIE założyła szpilek...
aż ciężko mi uwierzyć, że jestem tylko dwa lata starsza od ciebie. ja [i nie tylko ja] nie chodziłam na szkolne uroczystości w szpilkach, jedynie matura [ta prawdziwa, nie próbna] to wyjątek.

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2010-12-22 o 12:33
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:30   #48
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam te komentarze... Mam ochotę coś napisać, ale do tej pory się powstrzymywałam

Niektóre z Was chyba nie wiedzą jak wygląda dziewczyna ubrana 'wulgarnie' No sory, chyba trochę przesadzacie, że niby autorka wieszaka nie może iść tak do szkoły? A niby dlaczego? Nie oszukujmy się, chyba po to robią takie spódniczki 'mini', by w nich chodzić
Rozumiem, gdyby ubrała do tego jasne, cieliste rajstopy, wyglądałoby to conajmniej... źle, ale taka czarna, klasyczna mini z czarnymi rajstopami wygląda wulgarnie? Przecież tyłkiem nie świeci, nie rozumiem waszych kąśliwych uwag Nie wiem czy to z zazdrości czy to 'zwykła czepliwość', ręce opadają


Dziewczyna jest śliczna, ma piękną figurę i jak najbardziej powinna nosić takie ubrania, które podkreślają jej sylwetkę, nie chodzi tutaj o bycie "seksowynym" tylko o podkreślenie swoich walorów. A poza tym chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego założyła taką, a nie inną spódnicę, prezentuje nam tutaj ten oto tylko wieszak

To tyle z mojej strony, nie będę zaśmiecała wątku autorki, poza tym nie ma sensu
100% racji

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
mam po prostu niezły ubaw z waszego podejścia do odzienia.
Na randkę-muszę wyglądać seksownie
na piwko-muszę wyglądać seksownie
do szkoły-muszę wyglądać seksownie
do sklepu po smalec-muszę wyglądać seksownie
do kościoła-muszę wyglądać seksownie
na studniówkę-muszę wyglądać seksownie
do weterynarza z rzygającym kotem-muszę wyglądać seksownie
na wigilię-muszę wygladać seksownie
itp itd
wygląda na to, że seks się z lekka rzucił na mózg

a gdzie jakaś tajemniczość, czar, wdzięk? znacie takie terminy i ich znaczenie? raczej nie
Nie nie znam, bo nie skończyłam nawet szkoły podstawowej, za to chodzę w wystających stringach i z dekoltem do pasa nawet do kościoła.
pozdrawiam serdecznie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:31   #49
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Wigilia klasowa :)

Akurat tego typu dyskusje u tej autorki wątku to norma ;]
Pewnie, że nie musi się tłumaczyć, ale skoro nie chce tego robić, to wystarczy ominąć tytuł "Na wigilię klasową"... i po problemie.
Wtedy wszystkie komentowałybyśmy tylko i wyłącznie wieszak.
Sytuacja się zresztą powtarza, myślę, że dziewczyny tak jak i ja nie są CZEPLIWE tak jak to określiłaś, tylko starają się podpowiedzieć, że taka długość do szkoły nie jest odpowiednia. Ja znowuż nie mogę zrozumieć, czemu niektórzy z takim uporem maniaka nie moga przyjąć, że są instytucje, w których zachowuje się pewien umiar...
Co miały na myśli osoby komentujące "wulgarnie"? Zbyt kuso do szkoły. Na wyjście gdzieś (zakupy, spotkanie, randka) w życiu nie powiedziałabym, że jest ubrana niestosownie czy zbyt wyzywająco... Poza tym wiele osób napisało, że wieszak sam w sobie świetny. Czy wypowiadając swoje zdanie muszę być zazdrosna o figurę autorki etc? Raczej wątpię
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 12:32   #50
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Dziewczyna jest śliczna, ma piękną figurę i jak najbardziej powinna nosić takie ubrania, które podkreślają jej sylwetkę, nie chodzi tutaj o bycie "seksowynym" tylko o podkreślenie swoich walorów. A poza tym chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego założyła taką, a nie inną spódnicę, prezentuje nam tutaj ten oto tylko wieszak
temu nikt chyba nie zaprzecza. Sama ją skomplementowałam przy innym jej wieszaku. Tyle, że podkreślać swoje walory można na wiele sposóbow to raz, a dwa- taki event jak wigilia nie jest okazją do tego, by prezentować swoje walory
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to z zazdrości czy to 'zwykła czepliwość', ręce opadają
oj nadinterpretujesz:rolleye s:
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:32   #51
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość

Wybacz ale ja w żadnej szkole na rozpoczęciu, wigilii czy innej uroczystości nie widziałam dziewczyny, która by NIE założyła szpilek...
Nie o same szpilki ani nie o samą spódnicę chodzi, nie rozumiesz? Ale o połączenie tego razem. Jakbyś założyła szpilki i do tego opiętą spódnicę nad kolana to nikt by się nie czepiał. Tutaj przesadziłaś.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:33   #52
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Wigilia klasowa :)

Może spódnica mogłaby być dłuższa, ale dziewczyny, nie przesadzajmy - autorka wcale nie wygląda wulgarnie Nie ma biustu, pępka na wierzchu. Rajstopy ma ciemne. Mnie się podoba
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:34   #53
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
17 kilogramów temu też miałaś taki styl?
znam taki przemądrzały przypadek na żywo, sylwetka się poprawiła i teraz jest nie do wytrzymania
ja też znam
wszystkich wkoło raczy swoimi walorami (czyt. preferuje negliż), bo nagle odkryła swój stajl
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:34   #54
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
17 kilogramów temu też miałaś taki styl?
znam taki przemądrzały przypadek na żywo, sylwetka się poprawiła i teraz jest nie do wytrzymania
Szczerze mówiąc wtedy odsłaniałam więcej niż dzisiaj. Miałam bardzo ładne duże piersi i nie wyobrazałam sobie nie założyć bluzki z dekoltem, a w spódniczkach chodziłam nawet zimą. Także waga akurat tutaj nie jest istotna.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:34   #55
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Może nie zauważyłaś, ale uwagi odnoszą się nie tyle do stroju autorki, ale do tego na jaką okazję ten strój został czy tam zostanie nałożony. Moim zdaniem bycie seksownym na Wigilii klasowej to już przesada.

A czy autorka napisała : "Ubrałam TAKĄ MINI, by wyglądać SEKSOWNIE" ?

Proszę Cię...

Tak na marginesie - do autorki:
Daruj sobie odpisywanie na komentarze, bo i tak to nic nie da, wszystko będzie się kręcić w kółko, najważniejsze, że ty czujesz się w tym bardzo dobrze, resztę powinnaś mieć 'gdzieś' i nie powinnaś się tłumaczyć, olej to i już
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:35   #56
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wigilia klasowa :)

w zasadzie uważam, że szkoła to ostatnie miejsce w którym wypada wyglądać seksownie. no, chyba ze UMYSŁ jest seksowny
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:36   #57
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Vixy Pokaż wiadomość
Akurat tego typu dyskusje u tej autorki wątku to norma ;]
Pewnie, że nie musi się tłumaczyć, ale skoro nie chce tego robić, to wystarczy ominąć tytuł "Na wigilię klasową"... i po problemie.
Wtedy wszystkie komentowałybyśmy tylko i wyłącznie wieszak.
Sytuacja się zresztą powtarza, myślę, że dziewczyny tak jak i ja nie są CZEPLIWE tak jak to określiłaś, tylko starają się podpowiedzieć, że taka długość do szkoły nie jest odpowiednia. Ja znowuż nie mogę zrozumieć, czemu niektórzy z takim uporem maniaka nie moga przyjąć, że są instytucje, w których zachowuje się pewien umiar...
Co miały na myśli osoby komentujące "wulgarnie"? Zbyt kuso do szkoły. Na wyjście gdzieś (zakupy, spotkanie, randka) w życiu nie powiedziałabym, że jest ubrana niestosownie czy zbyt wyzywająco... Poza tym wiele osób napisało, że wieszak sam w sobie świetny. Czy wypowiadając swoje zdanie muszę być zazdrosna o figurę autorki etc? Raczej wątpię
Zachować umiar to nie znaczy przyjść do szkoły zapiętą po szyję... Zasłoniłam jedno więc odkrywam drugie. Żeby nie było to wulgarne nie założyłam cielstych rajstop tylko czarne, który to maskują. Po problemie
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:37   #58
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
oj nadinterpretujesz:rolleye s:

Nie sądzę

dobra, kończę temat, bo robi się nieprzyjemnie, pozdrawiam.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:39   #59
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wigilia klasowa :)

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
A czy autorka napisała : "Ubrałam TAKĄ MINI, by wyglądać SEKSOWNIE" ?

Proszę Cię...
Autorka nie, ale peany na cześć jej wieszaka - w którym przecież wygląda tak seksownie - się pojawiają. O nic mnie nie proś, wyraźnie napisałam, że sam wieszak nie jest zły i wygląda super, ale na wigilie klasową to się nie nadaje. Za dużo podkreślenia i jest to niesmaczne.

Tyle z mojej strony. Nie będę walczyć z osobami, które nie mają wyczucia sytuacji, bo to jak walka z wiatrakami. Za parę lat może oczka się otworzą EOT
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:39   #60
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Wigilia klasowa :)

Ludzieee... po co wystawiacie tu wieszaki skoro macie pretensje za wyrażenie własnej opinii?
Trzeba było uwzględnić w tytule "jeżeli twierdzisz, że ta spódniczka nie nadaje się na wigilię to nie komentuj !"
I nie piszcie mi, że autorka wątku nie spodziewała się takich reakcji, bo sama dopowiedziała, że połowa dziewczyn miała krótsze spódniczki i to nic wielkiego.
Nikt tu nie był chamski w wyrażeniu opinii, więc nie widzę problemu, no może dopóki nie zaczęła się jakże zacięta debata za&przeciw ;]

Edytowane przez Vixy
Czas edycji: 2010-12-22 o 12:41
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.