Suknia ślubna Kate Middleton - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 23:23   #61
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Suknia piękna, taka retro-elegancja Bardzo mi odpowiada ten styl. Szczególnie podobał mi się welon.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

A jak się nazywają te kwiatki z wiązanki? Bo konwalie to to chyba nie są?
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 23:28   #62
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Suknia piękna, taka retro-elegancja Bardzo mi odpowiada ten styl. Szczególnie podobał mi się welon.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

A jak się nazywają te kwiatki z wiązanki? Bo konwalie to to chyba nie są?
Retro

Tez sie zastanawiam nad wiazanka
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 23:43   #63
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Suknia piękna, taka retro-elegancja Bardzo mi odpowiada ten styl. Szczególnie podobał mi się welon.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

A jak się nazywają te kwiatki z wiązanki? Bo konwalie to to chyba nie są?
Kate miała bukiet konwalii dzieło znakomitego florysty Roba Van Heldena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1304087029_middleton-bouquet_290.jpg (34,1 KB, 75 załadowań)
__________________



Edytowane przez indja2
Czas edycji: 2011-04-29 o 23:48
indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 23:58   #64
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

ja uwazam ze wygladala idealnie! lepiej byc nie moglo zwazajac na caly szereg czynnikow...
ciekawa bylam ile kosztowala suknie ale jak jedna z wizazanek napisala - 430tys to kolosalna suma a suknia musiala miec zakryte ramiona, to ze bedzie skromna, tzn bez udziwnien zadnych to bylo wiadomo od poczatku bo kate ma taki styl. a najbardziej liczyly sie wymogi etykiety. pani cameron wywolala juz niemaly skandal przez to ze przyszla bez nakrycia glowy jako jedyna chyba (i przyznaje - posrod innych dam w pieknych kapeluszach wygladala jakos tak strasznie pospolicie i ubogo).
co do makijazu kate to stylisci rowniez juz krytykuja nadmiar rozu i zbyt gruba czarna kreske. podobno chciala miec jakis swoj wklad w ten slub i dlatego chciala sie sama wymalowac. w co wierze. ale zanim to nastapilo przeszla specjalny kurs pod okiem jednej z najlepszych wizazystek w londynie.
jesli chodzi o sama suknie to wg mnie byla przepiekna choc sama tez bym na swoj slub jej nie wybrala. tak prostota i elegancja. i gorset byl na pewno bo bez tego suknia wogole by sie nie ukladala. co do dolu to nie wiadomo czy byl polaczony czy nie. podobalo mi sie ze dol nie byl calkiem gladki tylko haftowany. wg mnie sarah burton odwalila kawal dobrej roboty zreszta zostalo to docenione przez najznamienitszych swiata mody, m.in. lagerfelda.
i wypowiem sie jeszcze co do jednej sprawy bo nie moge tego pominac tak mnie to razilo. victoria beckham wygladala wg mnie tragicznie. przyszla jak na stype! gdyby nie ten czarny toczek to moze jakos by to bylo... czarna sukienka, szpilki, czarny toczek, gladko zaczesane wlosy i grobowa mina - nic tylko plakac:/ i uwazam ze jest bardzo dobra projektantka ale tutaj zaliczyla mega wpadke.
za to bardzo podobal mi sie look szwedzkiej ksiezniczki victorii, wygladala bardzo swiezo i wybrala piekny kolor zarowno na urozystosci jak i na balu w przeddzien zaslubin.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 00:41   #65
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Pięknie wyglądała i widać było, że jest szczęśliwa. Nie podobało mi się jedynie, że William nie chciał żeby mu założyła obrączkę- dziwne to było
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 07:52   #66
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez kamyni Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądała i widać było, że jest szczęśliwa. Nie podobało mi się jedynie, że William nie chciał żeby mu założyła obrączkę- dziwne to było
Poczytaj trochę a sie dowiesz co z tą obrączką :P Nie ze nie chciał... ale zamiast obrączki bedzie nosli sygnet I to nie bylejaki
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:34   #67
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

co do skromnosci, to nie powiedzialabym ze jest taka skromniutka, jest po prostu z klasą, bez wywalania na wierzch rzeczy przez ktore zazwyczaj kobiety wyglądają po prostu niechlujnie.

suknia przepiękna! i pięknie zdobiona.

i zazdroszę jej bukietu, bo ja nie moglam nigdzie dostac a marzylam o bukiecie z konwalii na wlasnym slubie

Edytowane przez Bartessa
Czas edycji: 2011-04-30 o 09:36
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 10:03   #68
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
co do skromnosci, to nie powiedzialabym ze jest taka skromniutka, jest po prostu z klasą, bez wywalania na wierzch rzeczy przez ktore zazwyczaj kobiety wyglądają po prostu niechlujnie.
w zupełności się z Tobą zgadzam. Zresztą trudno sobie wyobrazić, by na tak ważnej dla ich kraju uroczystości panna młoda świeciła biustem. Zasłonięte to i owo , a robi o wiele bardziej piorunujące wrażenie niż sukienki ,w których biust zostaje wywalony na wierzch (chociaż i te wyjątkowo bywają ładne , dzisiaj widziałam takie zdjęcie na szafie i o dziwo duży biust i wielki dekolt wyglądają bardzo dobrze, żeby nie było ,że każdy taki zestaw jest be).
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 10:54   #69
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ja uwazam ze wygladala idealnie! lepiej byc nie moglo zwazajac na caly szereg czynnikow...
ciekawa bylam ile kosztowala suknie ale jak jedna z wizazanek napisala - 430tys to kolosalna suma a suknia musiala miec zakryte ramiona, to ze bedzie skromna, tzn bez udziwnien zadnych to bylo wiadomo od poczatku bo kate ma taki styl. a najbardziej liczyly sie wymogi etykiety. pani cameron wywolala juz niemaly skandal przez to ze przyszla bez nakrycia glowy jako jedyna chyba (i przyznaje - posrod innych dam w pieknych kapeluszach wygladala jakos tak strasznie pospolicie i ubogo).
co do makijazu kate to stylisci rowniez juz krytykuja nadmiar rozu i zbyt gruba czarna kreske. podobno chciala miec jakis swoj wklad w ten slub i dlatego chciala sie sama wymalowac. w co wierze. ale zanim to nastapilo przeszla specjalny kurs pod okiem jednej z najlepszych wizazystek w londynie.
jesli chodzi o sama suknie to wg mnie byla przepiekna choc sama tez bym na swoj slub jej nie wybrala. tak prostota i elegancja. i gorset byl na pewno bo bez tego suknia wogole by sie nie ukladala. co do dolu to nie wiadomo czy byl polaczony czy nie. podobalo mi sie ze dol nie byl calkiem gladki tylko haftowany. wg mnie sarah burton odwalila kawal dobrej roboty zreszta zostalo to docenione przez najznamienitszych swiata mody, m.in. lagerfelda.
i wypowiem sie jeszcze co do jednej sprawy bo nie moge tego pominac tak mnie to razilo. victoria beckham wygladala wg mnie tragicznie. przyszla jak na stype! gdyby nie ten czarny toczek to moze jakos by to bylo... czarna sukienka, szpilki, czarny toczek, gladko zaczesane wlosy i grobowa mina - nic tylko plakac:/ i uwazam ze jest bardzo dobra projektantka ale tutaj zaliczyla mega wpadke.
za to bardzo podobal mi sie look szwedzkiej ksiezniczki victorii, wygladala bardzo swiezo i wybrala piekny kolor zarowno na urozystosci jak i na balu w przeddzien zaslubin.
Zgadzam sie z kazdym Twoim slowem. To prawda, ze nie wiadomo, czy byl laczony gorset, choc tak mi sie on widzi. Hafty na kole sukni to bylo pierwsze na co zwrocilam uwage, piekne ))

A co do Victorii to Fatalnie wygladala. David taki usmiechniety, wyluzowany, jak wszyscy zreszta na tym slubie mi sie wydali, a ona grobowa mina i czarny (choc podobno granatowy) projekt sukni bylu faux pas wg mnie... Mogla slicznie pdokreslic swoj brzuszek, pojsc w kolory, skoro takie obowiazywaly na slubie (Kwasniewska mowila, ze to morning dress code)',a zrobila taka klape
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:30   #70
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Ta druga sukienka też mi się podoba, prosta z ozdobnym podkreśleniem talii ale ona szczuplutka wow zazdroszcze
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:31   #71
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Obie sukienki bardzo ladne. Podoba mi sie to, ze Kate nie zalozyla wielkiej sukni, przesadzonej tylko gustowna i elegacka.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 13:55   #72
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Obie sukienki mnie nie zaskoczyły - są piękne i z klasą, tak jak Kate Tego się właśnie spodziewałam. Nie zgodzę się z tym, że koronkowy motyw będzie teraz usilnie kopiowany, ponieważ on od tysiącleci króluje wśród mody ślubnej. Nie potrafię przypomnieć sobie dekady, w której koronki odeszły do lamusa. Jeśli jednak Kate sprawi, że przyszłe Panny Młode będą za jej śladem zasłaniały ramiona do świątyni, będzie to mój osobisty powód, by obdarzyć Kate sympatią

Zazdroszczę Jej tylko jednego - że nie musiała się decydować jednoznacznie na koronkową lub jednoznacznie na gładką suknię ślubną oraz na suknię z trenem, czy bez trenu. Mogła się po prostu przebrać i już Tymczasem zakup jednej sukni dla każdej przyszłej Panny Młodej to nie lada obciążenie dla budżetu.

Dziękuję Indja za wyjaśnienie co do bukietu! Naprawdę nadążasz Konwalie zdecydowałam się mieć w swoim bukieciku, ponieważ były to pierwsze kwiaty, które dostałam od swojego przyszłego Męża Mam nadzieję, że do przyszłego roku troszkę ten bukiecik Kate się zapomni i nikt mi nie zarzuci, że odgapiłam Chciałabym, aby przyniosły Kate szczęście

P.S. O stroju Pani Beckham z szacunku dla stanu, w jakim się znajduję, nie wypowiem się wcale :P Może tylko tyle, że był granatowy rzeczywiście, ale musiałam nieźle wytężyć wzrok, żeby to zauważyć.
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2011-04-30 o 13:59
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:58   #73
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Nie podoba mi się ta koronka u góry. Zresztą wkurza mnie już ten ślub, wszędzie o nim gadają -.-
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:04   #74
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Suknia bardzo ładna... w porównaniu do tej, którą miała Diana o niebo lepsza ... według mnie oczywiście...
I ja też nie rozumiem tego całego szumu i zainteresowania tym ślubem :P
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:19   #75
yolk00
Raczkowanie
 
Avatar yolk00
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Obie są proste i ładne Przecież na tak niezwykłym ślubie nie trzeba mieć niezwykłej sukienki
yolk00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:46   #76
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
pani cameron wywolala juz niemaly skandal przez to ze przyszla bez nakrycia glowy jako jedyna chyba (i przyznaje - posrod innych dam w pieknych kapeluszach wygladala jakos tak strasznie pospolicie i ubogo).
ogladalam relacje i tam wlasnie mowili, ze etykieta zezwala na zastapienie kapelusza ta ozdoba, ktora miala we wlosach.
Mnie sie podobalo.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 16:11   #77
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez thesmiths Pokaż wiadomość
ogladalam relacje i tam wlasnie mowili, ze etykieta zezwala na zastapienie kapelusza ta ozdoba, ktora miala we wlosach.
Mnie sie podobalo.
Miala jakas ozdobe we wlosach?

Zgadzam sie, ze na tle innych gosci zona premiera wygladala malo elegancko...
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 16:16   #78
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym, że koronkowy motyw będzie teraz usilnie kopiowany, ponieważ on od tysiącleci króluje wśród mody ślubnej. Nie potrafię przypomnieć sobie dekady, w której koronki odeszły do lamusa.
Nikt nie napisał że kiedyś wyszedł z mody, bo należy do żelaznego standardu ślubnego i nie jest zbyt oryginalny, a raczej powszedni Natomiast chodziło o zjawisko mody na określony element która wzrośnie w momencie gdy jakaś słynna osoba pojawi się w tym publicznie. U nas w Polsce to zjawisko występuje gdy np celebrytka pojawi się na imprezie w danym modelu sukienki lub żakietu i natychmiast dany ciuch znika ze sklepowych półek I potem rozpaczliwe wątki na wizażu w poszukiwaniach sochowej marynarki czy też mołkowego żakietu

I mam na ten temat informacje z pierwszej ręki Podpytałam dziś przy okazji mamę koleżanki, która jest właścicielką bardzo dużego salonu mody ślubnej na Śląsku. Telefony się dziś urywały od zdesperowanych narzeczonych, które chcą suknię jak najbardziej zbliżoną (a najlepiej identyczną) do tej która miała Kate. I oczywiście koniecznie z koronką
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 16:33   #79
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

tak takie male cos: http://3.bp.blogspot.com/-aAOob14G1W...ng%2B%2B43.jpg

chociaz oczywiscie tez najpierw zastanawiali sie czy tak by moze, ale jakis tam znawca sie wlaczyl do rozmowy i powiedzial, ze tak.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 16:38   #80
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Rzeczywiscie cos tam miala, ale ja wiekszosc ujec widzialam z drugiej strony to moglam nie zauwazyc. Niby moglo to byc alternatywa dla kapelusza, ale i tak wygladala powszednie, jak juz ktos wczesniej zauwazyl...
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 16:53   #81
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nikt nie napisał że kiedyś wyszedł z mody, bo należy do żelaznego standardu ślubnego i nie jest zbyt oryginalny, a raczej powszedni Natomiast chodziło o zjawisko mody na określony element która wzrośnie w momencie gdy jakaś słynna osoba pojawi się w tym publicznie. U nas w Polsce to zjawisko występuje gdy np celebrytka pojawi się na imprezie w danym modelu sukienki lub żakietu i natychmiast dany ciuch znika ze sklepowych półek I potem rozpaczliwe wątki na wizażu w poszukiwaniach sochowej marynarki czy też mołkowego żakietu

I mam na ten temat informacje z pierwszej ręki Podpytałam dziś przy okazji mamę koleżanki, która jest właścicielką bardzo dużego salonu mody ślubnej na Śląsku. Telefony się dziś urywały od zdesperowanych narzeczonych, które chcą suknię jak najbardziej zbliżoną (a najlepiej identyczną) do tej która miała Kate. I oczywiście koniecznie z koronką
Przyznasz, że motyw koronki na tego elementu, o którym piszesz, także nie jest niczym nowym, dlatego dziwi mnie ten szał na identyczne sukienki, o którym miałaś się przekonać Pozostaje tylko współczuć, że te zdesperowane narzeczone nie mają swojego stylu. No ale tak m.in. właśnie działa moda, choć ja osobiście wolę podpatrywać, niż kopiować.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 17:14   #82
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

ładna, aczkolwiek jak na takie wydarzenie trochę skromna, tyle ludzi czekało by ją zobaczyć, a tu taki klasyk, czyli nic nowego ale skoro jej sie podobała to najważniejsze bo ty był jej dzien
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 18:51   #83
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Ktoś mówił o kolorze sukni Kate - nie każdemu pasuje czysta biel. Ja np na pewno będę miała suknię w kolorze kości słoniowej, bo każdy inny odcień bieli nie pasuje do mojej cery i urody. I nie chciałabym, żeby goście myśleli że to ze względu na brak dziewictwa.
Nie mówię, że Kate z tego powodu miała taki kolor (bo etykieta tam jest bardzo ważna), ale są też inne powody wyboru określonego odcienia bieli.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 20:21   #84
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ktoś mówił o kolorze sukni Kate - nie każdemu pasuje czysta biel. Ja np na pewno będę miała suknię w kolorze kości słoniowej, bo każdy inny odcień bieli nie pasuje do mojej cery i urody. I nie chciałabym, żeby goście myśleli że to ze względu na brak dziewictwa.
Nie mówię, że Kate z tego powodu miała taki kolor (bo etykieta tam jest bardzo ważna), ale są też inne powody wyboru określonego odcienia bieli.
Mysle,ze ona i tak miala niewiele w tej kwestii do powiedzenia
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:05   #85
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Mi się bardziej podoba ta druga suknia- ta na wieczór . Właśnie taką chciałabym mieć na swoim ślubie i nawet fryzurę podobną, bo zamierzam mieć rozpuszczone włosy bez welony.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:22   #86
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Suknia piękna, taka retro-elegancja Bardzo mi odpowiada ten styl. Szczególnie podobał mi się welon.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

A jak się nazywają te kwiatki z wiązanki? Bo konwalie to to chyba nie są?
te kwiatki z wiązanki to były przede wszystkim konwalie (oznaczają szczęście) i białe hiacynty (symbolizują ciągłość miłości). Do tego bluszcz (wierność), coś z mirtowatych (małżeństwo) i białe goździki brodate, odmiany Sweet William - jako ukłon w stroną pana młodego jak mniemam.
A sukienki obie śliczne i z klasą.

Aha, a mirt pochodzi z rośliny, jaką zasadziła w 1845 królowa Wiktoria, i od tej pory każda królewska panna młoda w Anglii ma kawałek "dzieci" tego mirtu w swoim ślubnym bukiecie.
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami

Edytowane przez desdemonik
Czas edycji: 2011-04-30 o 21:24 Powód: ciekawostka dopisana
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:23   #87
luckygirl
Raczkowanie
 
Avatar luckygirl
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 395
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Moim zdaniem obie sukienki przepiękne i sama takie bym chciała. stylowe, nowoczesne i modne a jednocześnie pasujące dla księżnej. Najbardziej podoba mi się wyszywany dół sukienki, widać żę trzeba było się przy niej napracować! Świetnie wyglądała.
luckygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:29   #88
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Wyglądała zachwycająco :O
I suknia ślubna była piękna i ta druga suknia na weselu ;-) W tej drugiej widać jeszcze bardziej podkreśloną talie Kate, która robi wrażenie :O no, ale ma podobno 57 cm w talii przy wzroście 176, także imponujące.
Naprawdę się zakochalam w jej wyglądzie, nic nie moge jej zarzucić
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:59   #89
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
te kwiatki z wiązanki to były przede wszystkim konwalie (oznaczają szczęście) i białe hiacynty (symbolizują ciągłość miłości). Do tego bluszcz (wierność), coś z mirtowatych (małżeństwo) i białe goździki brodate, odmiany Sweet William - jako ukłon w stroną pana młodego jak mniemam.
A sukienki obie śliczne i z klasą.

Aha, a mirt pochodzi z rośliny, jaką zasadziła w 1845 królowa Wiktoria, i od tej pory każda królewska panna młoda w Anglii ma kawałek "dzieci" tego mirtu w swoim ślubnym bukiecie.
Wielkie dzięki za takie wyczerpujące info nawet nie wiedziałam, że konwalie oznaczają szczęście
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:15   #90
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Suknia ślubna Kate Middleton

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za takie wyczerpujące info nawet nie wiedziałam, że konwalie oznaczają szczęście
w krajach anglosaskich: http://symbolism.wikia.com/wiki/Lily_of_the_valley
w Polsce oczywiście coś innego: http://wymarzonypartner.com/znaczeni...olika-kwiatow/
polecam się
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.