PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 18:19   #1
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33

PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu


Siema wszystkim jestem facetem ale musze zasięgnąć rady kobiet . Jest taki motyw ze moja dziewczyna ma studniówke. Wszystko jest ok tylko że ja jestem od niej niższy o jakieś 2 - 3 centy. Ale to jeszcze nic bo ona sie uparła ze załozy jeszcze szpilki ;/ czyli w sumie to bedzie jakieś dobre 7 cm nie da sie przekonać na niższe ani na balerinki. Mówi mi cały czas ze to jej studniówka i że bedzie wyglądać tak jak ona chce Co o tym sądzicie ??? nie chce zrobić z siebie idioty.
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:41   #2
M a d y
Zadomowienie
 
Avatar M a d y
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Myślę że jeżeli nawet będziesz od niej trochę niższy (7 cm to nie aż tak dużo przecież) to będzie ok. Moim zdaniem tupanie nogami, bo będziesz trochę niższy itd. jest bez sensu, tak naprawdę to nie ma znaczenia przecież. Jeżeli bardzo Ci to przeszkadza, to nie masz innego wyjścia, niż z nią pogadać, powiedzieć, że się będziesz źle czuł itd., nie masz innego wyjścia, niż się zdać na jej decyzję.
__________________
'Do you like my tight sweater? See how it fits my body!'
M a d y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:44   #3
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

no ok tylko że jak ja bym był w jej sytuacji to poszedłbym nawet w boso a jak ja chce porozmawiać to jest wielki foch bo wogóle proponuje jej takie rozwiązanie... hmmmm
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:47   #4
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

ja tam sie nie dziwie ze ona chce wygladac fajnie na JEJ studniowce, troche co innego gdyby to ona byla osoba towarzyszaca..
a jak dlugo ze soba jestescie w ogole ?
p.s. ciesz sie ze nie chce zalozyc szpilek 12 cm ja na imprezy nosze szpilki po 12, 13 cm - a moj Tz jest równo mojego wzrostu (jak jestem na boso) i jakos zyje.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:51   #5
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość
Siema wszystkim jestem facetem ale musze zasięgnąć rady kobiet . Jest taki motyw ze moja dziewczyna ma studniówke. Wszystko jest ok tylko że ja jestem od niej niższy o jakieś 2 - 3 centy. Ale to jeszcze nic bo ona sie uparła ze załozy jeszcze szpilki ;/ czyli w sumie to bedzie jakieś dobre 7 cm nie da sie przekonać na niższe ani na balerinki. Mówi mi cały czas ze to jej studniówka i że bedzie wyglądać tak jak ona chce Co o tym sądzicie ??? nie chce zrobić z siebie idioty.
ale dlaczego miałaby zakładać niski obcas albo baleriny NA BAL?

dlatego, że jesteś od niej niższy? i masz kompleksy, więc ma się czaić, że jednak nie jest wyższa niż Ty? nie kumam
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:53   #6
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

nie rozumiem .. to że jest to JEJ studniówka to ja juz nie mam nic to gadania ?? wcale nie chce od niej jakiś kosmicznych rzeczy... dla mnie wyglad jest ważny i serio bede sie żle czuł bedąc niższy ... jestesmy ze sobą od 4 lat ... skąd mogłem wiedzieć ze tyle urośnie przez te 4 lata haha ... miłośc to przecież tak samo jakieś wyrzeczenia...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ty ... qrwa jaka babska solidarność...
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:55   #7
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

jezeli to jej studniowka i chce miec sliczne butki to niech je zalozy, nie widze zadnego problemu

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

to z nia zerwij bo jest za wysoka ;> porazka
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 18:58   #8
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

no po tych wszystkich genialnych odpowiedziach jestem przekonany ze nie mam racji zaraz do niej zadzwonie i powiem ze mogą być nawet te 12 a cooo niech ma dziewczynaa
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:01   #9
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

po tych wszystkich genialnych odpowiedziach juz jestem przekonany ze nie mam racji zaraz zadzwonie do niej i jej poweim ze niech założy te 12 cm a coooo niech ma dziewczyna
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:05   #10
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Smile Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

z ciekawosci - Ty jestes taki niski czy ona taka wysoka?

nie, nie zadna babska solidarnosc.
i akurat ja z moim Tz tez jestesmy razemn 4 lata, wzrostem jestesmy równi (no moze on 1-2 cm wyszy;p) i pierwsze 2-3 razy jak zalozylam szpilki 12 - 14 cm czul sie niezrecznie, ale pogadalismy o tym i na szczescie mu przeszlo, teraz jak mam ochote zakladac wysokie buty to to robie a moj Tz jakos nie ma z tym problemu..

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość
nie rozumiem .. to że jest to JEJ studniówka to ja juz nie mam nic to gadania ?? wcale nie chce od niej jakiś kosmicznych rzeczy... dla mnie wyglad jest ważny i serio bede sie żle czuł bedąc niższy ... jestesmy ze sobą od 4 lat ... skąd mogłem wiedzieć ze tyle urośnie przez te 4 lata haha ... miłośc to przecież tak samo jakieś wyrzeczenia...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ty ... qrwa jaka babska solidarność...
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:12   #11
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

ja mam 170 ona 172 albo 3 ... ale ok nie rozumiem tylko jednego znalazlem tu na forum tylko na innym wątku podobny temat i wszystkie dziewczyny pisały ze moga być balerinki na bal albo że nie rób mu tego i założ niski obcas itp itd a teraz jak ja pisze to oczywiście muszą być szpilki 12 centymetrów heh nie weim jak jest mięzy wami i może Twój chlopak lubi jak jesteś od niego 12 centów wyższa ale w moim przypadku to jest to nie do przyjęcia ...
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:14   #12
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

jesteś od niej niższy o 2 - 3 cm... mówisz że teraz będzie wyższa o jakieś 7cm... to jakie wg Ciebie niskie obcasy mogła by założyć? kaczki 2cm?


btw. mam podobną sytuacje z moim facetem tylko z drugiej strony jest ode mnie wyższy o może... 2 cm xD ale u nas było na odwrót... to ja nie chciałam ubierać choćby botków na 4 cm podwyższeniu bo głupio się czułam, że wyższa jestem ale on się upierał i upierał i za tydzień mój wielki dzień, na studniówkę (moją ) ubieram pierwszy raz wyyysokie obcasy. będę wyżej paradować "łbem" niż on, no ale nalegał
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:14   #13
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

w sumie jeszcze kilka takich porad i zaraz do niej zadzwonie i poweim "kochanie wiesz jednak założ te szpile " a co taaam heh qrwa :/
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:15   #14
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

No babska solidarność, a czego się spodziewałeś na babskim forum ? Spokojnie, męska też istnieje.

A tak na poważnie, jeśli jeszcze nie kupiła butów, to może podpodsyłasz jej jakieś znalezione w internecie na niskim obcasie? Tylko nie mów jej, że są one na niskim, może nie zauważy No i jeśli cię stać możesz zaproponować, że jej takie kupisz.

Ale pamiętaj, że to jej studniówka i to ona ma być królową. Fochać się i mówić, że nie pójdę bo jesteś wyższa jest zły. Patrz Tom Criuse, pokazuje się ze swoją, a ona nosi szpilki Jeśli jesteś niższy to wiedz, że takie sytuacje się nie raz powtórzą, bo wiele kobiet szpilki kocha.

No i możesz też zainwestować na buty na wyższej cholewce, ale nie wiem ile one kosztują. Tylko na Boga nie w szpilki !
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:20   #15
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

nie przepada za tym, ale przyzwyczaił sie, mówi ze jak mi sa szpilki potrzebne zebym czula sie fajnie, sexy to przeciez mam je nosic..

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość
ja mam 170 ona 172 albo 3 ... ale ok nie rozumiem tylko jednego znalazlem tu na forum tylko na innym wątku podobny temat i wszystkie dziewczyny pisały ze moga być balerinki na bal albo że nie rób mu tego i założ niski obcas itp itd a teraz jak ja pisze to oczywiście muszą być szpilki 12 centymetrów heh nie weim jak jest mięzy wami i może Twój chlopak lubi jak jesteś od niego 12 centów wyższa ale w moim przypadku to jest to nie do przyjęcia ...
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:21   #16
Amabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Ja rozumiem jak najbardziej twoja dziewczyne, nie mam tego problemy ale nawet jesli by istnial tez upracie chcialabym ubrac buty na obcasie. Mam w tym roku rowniez studniowke i wiem ze duzo dziewczyn chce zalozyc szpilki, ciesz sie ze zaklada 5cm bo to jest na prawde maly obcas, zawsze moglaby ubrac 15 cm. Moje kolezanki z klasy tez przejmuja sie ze beda wyzsze ale przeciez widac ze ma obcasy!
Amabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:22   #17
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

jaki Tom Criuse?? jakie hollywood?? tu Polska świętokrzyskie ;P:P ok nieważne gdyby tylko zechiała założyć normalne buty :P:P:P ... to bym jej kupil nawet 3 pary ... no la enie chce i jeszcze jak to panny zawsze robią próbuje mi dać do zrozumienia ze wcale nie musze z nia iśc na tą studniówke ... wg mnie to lekka przesada i jeśli nie przyznacie mi tu racji to powiem tylko jedno HIPOKRYZJA się tu szerzy
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:24   #18
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

ja tam jestem po jej stronie. Mówie, sama jestem równa z Tz a nosze 12,13 cm. Po prostu skoro ja kochasz to przebolej ten fakt i go zaakceptuj, tak jak zrobil moj Tz.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

wiesz nie obraz sie, ale nie jej wina ze nie urosłes a jesli ona kocha szpilki i czuje sie w nich ladna, sexy to ma do konca zycia z nich zrezygnowac ?
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:27   #19
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
ja tam jestem po jej stronie. Mówie, sama jestem równa z Tz a nosze 12,13 cm. Po prostu skoro ja kochasz to przebolej ten fakt i go zaakceptuj, tak jak zrobil moj Tz.
no ale to tak samo dziala w druga strone !!! jesli ona mnie kocha to tez moze zalożyć inne buty ... Jezuuu ....

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

[/COLOR]wiesz nie obraz sie, ale nie jej wina ze nie urosłes a jesli ona kocha szpilki i czuje sie w nich ladna, sexy to ma do konca zycia z nich zrezygnowac ?[/QUOTE]

ona nie kocha szpilek to po pierwsze. a po drugie to idzie w nich bo chyba każda inna koleżanka też idzie w szpilkach .. moja dziewczyna nie lubi robić czegoś innego niż wszyscy... co dla mnie jest w sumie nie bede komentował...
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:27   #20
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
jesli ona kocha szpilki i czuje sie w nich ladna, sexy to ma do konca zycia z nich zrezygnowac ?
dokładnie... wiem, że tu wybiegam poza temat... ale do ślubu też byś jej kazał w balerinkach iść? w życiu nie będzie mogła szpilek założyć? pora się przełamać.

no i dobre słowa tu padły "przecież widać, że ma na nogach szpilki". mój facet mi cały czas to powtarzał. "widać że na nogach masz obcasy i jesteś przez to wyższa"
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:30   #21
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cyniu - a moze sobie sam sprawisz buty na platformie, mozesz sie nawet na gota wystylizowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Men's+Truck-200+Boots+in+Black+PU.jpg (20,4 KB, 10 załadowań)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:32   #22
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Cyniu - a moze sobie sam sprawisz buty na platformie, mozesz sie nawet na gota wystylizowac
hahaha dzięki pomysle nad tym very good idea :P:P
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:34   #23
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość
ona nie kocha szpilek to po pierwsze. a po drugie to idzie w nich bo chyba każda inna koleżanka też idzie w szpilkach .. moja dziewczyna nie lubi robić czegoś innego niż wszyscy... co dla mnie jest w sumie nie bede komentował...
Odwołując się to tego zdania - jeśli pójdzie w dajmy na to balerinkach to może się czuć nieatrakcyjna... Postaraj się spojrzeć na to z drugiej strony to nie będzie koniec świata jak będziesz od niej trochę niższy

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Cyniu - a moze sobie sam sprawisz buty na platformie, mozesz sie nawet na gota wystylizowac
__________________
12 2019

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2012-01-15 o 19:34
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:39   #24
cyniu2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez xxxmadeleine Pokaż wiadomość
dokładnie... wiem, że tu wybiegam poza temat... ale do ślubu też byś jej kazał w balerinkach iść? w życiu nie będzie mogła szpilek założyć? pora się przełamać.

no i dobre słowa tu padły "przecież widać, że ma na nogach szpilki". mój facet mi cały czas to powtarzał. "widać że na nogach masz obcasy i jesteś przez to wyższa"
no własnie to nie slub bo do tego to jeszcze droga daleka ...

"widać ze masz obcasy ...." nie wiem, najwidoczniej jestem innym facetem .... mam swoje zdanie ???? ... ale bez kitu takie tłumaczenia to nie dla mnie ...

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

czy jest chociaż jedna dziewczyna (kobieta?), która jest w stanie mnie poprzeć ??? ...
cyniu2304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:39   #25
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość
jaki Tom Criuse?? jakie hollywood?? tu Polska świętokrzyskie ;P:P ok nieważne gdyby tylko zechiała założyć normalne buty :P:P:P ... to bym jej kupil nawet 3 pary ... no la enie chce i jeszcze jak to panny zawsze robią próbuje mi dać do zrozumienia ze wcale nie musze z nia iśc na tą studniówke ... wg mnie to lekka przesada i jeśli nie przyznacie mi tu racji to powiem tylko jedno HIPOKRYZJA się tu szerzy

Masz rację , mogłaby Cię zrozumieć , ale co poradzisz
Mój mąż jest równego wzrostu ze mną i ja szpilki noszę do pracy albo jak sama gdzieś idę , głupio bym się czuła , gdybym widziała czubek jego głowy np. w tańcu
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:40   #26
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

wiem, że nie ślub :P ale dałam przykład, że kiedyś się trzeba przełamać więc czemu nie teraz?

ja tam trzymam jej stronę i nie ma to nic wspólnego z "babską solidarnością" gdy nawet nie znam dziewczyny
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:41   #27
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Podejrzewam, ze im bardziej bedziesz cisnal na ten plaski obcas, tym bardziej ona bedzie sie upierac na wysoki.

Poza tym - jak pisales, nie nosi obcasow i nawet jesli kupi te szpile na studniowke, to mala szansa, ze wtrzyma w nich cala noc. Sporo dziewczyn ma w torebkach buty na przebranie - wlasnie jakies baleriny.

Liczy sie to 'wejscie'. Poza tym - nie przejmuj sie tak ta wasza roznica wzrostu! Myslisz, ze ludzie beda was mierzyc i pozniej analizowac to przed 10 lat?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:41   #28
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Chyba masz straszne kompleksy na punkcie swojego wzrostu Dziewczyna marzy, żeby wyglądać ładnie na swojej studniówce, pewnie chciałaby dobrać idelny strój, a Ty jej zabraniasz założenia wymarzonych butów, bo będzie wyższa od Ciebie... Co innego, gdyby ona miała dylemat, czy założyć wyższe, czy nie - poradziłabym jej płaskie w tej sytuacji. Ale skoro ona chce wysokie, to myślę, że nie możesz jej zabronić.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-01-15 o 19:46
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:42   #29
Amabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Koniec. To jest kobieta i już postanowila. Uszanuj to i tyle. Zapytaj się czy jej to nie przeszkada. Ona ma racje bo to jej studniowka...
Amabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:43   #30
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: PROBLEM! dziewczyna nie chce założyć niskiego obcasu

Cytat:
Napisane przez cyniu2304 Pokaż wiadomość

[/COLOR]czy jest chociaż jedna dziewczyna (kobieta?), która jest w stanie mnie poprzeć ??? ...
Ja rozumiem jej argumenty i Twoje. Nie jestem w stanie powiedziec kto ma racje
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.