Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wypadają! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 14:42   #31
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Zrobiłam na szybko zdjęcia, bez lampy i z
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (61,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (51,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:44   #32
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Little Katie- teraz to i mnie dopadła.
Mam jakąś zdolność do trafiania na kretynów.
A po spotkaniu kogo spotkałam, no kogo? Oczywiście drugiego byłego. Ja zawsze go spotykam w najgorszych momentach.
My jesteśmy na jednej uczelni a od października ani raz go nie spotkałam! A tutaj proszę, od razu...

Usłyszałam że fajnie wyglądam w tym nowym kolorze
a wlasnie jak spotkanie?
Ja poznalam typa tylko po to by sie zemscic a stalo sie tak ze sie zakochalam

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Zrobiłam na szybko zdjęcia, bez lampy i z
fajnie wygladaja

EDIT: na dniach ma przyjsc do mnie ta maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ejek-shea.html ciekawe co to

Edytowane przez Little Katie
Czas edycji: 2012-10-22 o 14:47
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:47   #33
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

też nie mogę oddawać krwi przez zbyt niską wagę
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:50   #34
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja też mam mało hemoglobiny, ale teraz mam nieco ponad normę i chciałabym tez spróbować Nigdy jescze nie oddawałam, ale pobierania się nie boję, to pewnie dałabym radę psychicznie, gorzej organizm. Ale spóbuję
Ja się po prostu nie patrzyłam tylko skupiałam na szafce i ściskaniu ręki da radee. A organizm. Wiesz to jest tak że cały czas krążą wokół Ciebie piguły, ja im zgłosiłam że coś się dzieje jak zaczęłam odlatywać i mnie odłączyły. Nie musisz dać całej porcji, jak coś jest nie tak odłączają Cię i dają wodę, jakieś tabletki
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:55   #35
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
a wlasnie jak spotkanie?
Ja poznalam typa tylko po to by sie zemscic a stalo sie tak ze sie zakochalam

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



fajnie wygladaja

EDIT: na dniach ma przyjsc do mnie ta maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ejek-shea.html ciekawe co to
Z TŻ, no teraz to byłym tż

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja się po prostu nie patrzyłam tylko skupiałam na szafce i ściskaniu ręki da radee. A organizm. Wiesz to jest tak że cały czas krążą wokół Ciebie piguły, ja im zgłosiłam że coś się dzieje jak zaczęłam odlatywać i mnie odłączyły. Nie musisz dać całej porcji, jak coś jest nie tak odłączają Cię i dają wodę, jakieś tabletki
Najlepszy to był mój brat Ja mu mówię, że planuję oddać krew, a on "Idź, idź- czekolada będzie dla mnie" (ja jestem uczulona)
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:56   #36
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Melduję się!

Niestety włosy wypadają, już robię co mogę, piję drożdże, łykam biotebal, wcieram Jantar.. a te lecą i lecą.. jak te liście..

Ogólnie humor nie dopisuje.. Chłopak którego poznałam we wakacje nagle przestał się odzywać, nie odpisuje, ani nic.. a wszystko szło w dobrym kierunku.. NIE ROZUMIEM FACETÓW! Może i jestem młoda.. Ale wszyscy wokół byli już w związku, a ja forever alone..

Do tego w szkole dużoo nauki.. 3 klasa gimnazjum.. egzamin..

A teraz coś o włosach.. Wczoraj je umyłam szamponem BD, później nałożyłam odżywkę b/s mak i bawełna, rozczesałam, ale tak, że najpierw same końce, a później umyłam grzebień i też u nasady.. Po jakiejś godzinie, patrzę, a czubek głowy tłusty.. Już któryś raz mi się tak zdarzyło.. Co powinnam zrobić, by na przyszły raz tego uniknać?

Ps. Nie chciało mi się myć włosów, więc użyłam mąki pszennej, którą później wyczesałam haha.. świetny suchy szampon!
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:59   #37
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Little Katie- teraz to i mnie dopadła.
Mam jakąś zdolność do trafiania na kretynów.
A po spotkaniu kogo spotkałam, no kogo? Oczywiście drugiego byłego. Ja zawsze go spotykam w najgorszych momentach.
My jesteśmy na jednej uczelni a od października ani raz go nie spotkałam! A tutaj proszę, od razu...

Usłyszałam że fajnie wyglądam w tym nowym kolorze
Szotta troche optymizmu!!! Zobaczyl Cie byly jak wygladalas za☠☠☠iscie!! Czyli spotkanie z bylym o ktorym kazda z nas marzy
A jak bylo na rozmowie ??
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 15:16   #38
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Szotta troche optymizmu!!! Zobaczyl Cie byly jak wygladalas za☠☠☠iscie!! Czyli spotkanie z bylym o ktorym kazda z nas marzy
A jak bylo na rozmowie ??
Rozmowa.. raczej kolejna awantura. Ja jestem wszystkiemu winna.
I na pewno kogoś mam, dlatego się go czepiam

A były nr 2 faktycznie był bardzo miły i chciał pogadać, ale nie miałam nastroju po tej rozmowie z TŻ (tzn już też byłym)

Jeszcze bym zaczęła ryczeć przy nim, tego tylko brakowało
A tak to jakoś dotrwałam do domu

Jestem psychicznie wykonczona


---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

A w ogóle to jestem trochę rozczarowana....w czwartek napisałam do takiej przyjaciółki z gimnazjum, która została w naszym mieście i pracuje tu, że chciałabym pogadać, że do środy będę w domu i niech się odezwie to może jakoś się spotkamy. Wcześniej do niej zadzwoniłam, ale nie odebrała, więc wysłałam tego smsa... I do dzisiaj cisza.

Zawsze nadawałyśmy na tych samych falach, ale ostatnio już gorzej się dogadywałyśmy.

Trochę mi przykro, jeśli to tak ma się skończyć. Miałam takie dwie osoby na które zawsze mogłam liczyć.
Z drugą widzę się 1-2 razy w roku (poza wakacjami), z nią dużo częściej, a mimo to właśnie z nią chyba ta przyjaźń nie przetrwa.


__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:18   #39
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Co za koles Ja na serio myslalam ze bedzie blagal Cie o powrot i ze cos do niego dotarlo
W takim razie dobrze zrobilas, to toksyczny facet, wszystko byloby twoja wina.
Trzymaj sie i staraj o tym nie myslec
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:23   #40
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Chcę już wypłatę no
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:25   #41
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Ps. Nie chciało mi się myć włosów, więc użyłam mąki pszennej, którą później wyczesałam haha.. świetny suchy szampon!
Mąka? Pierwsze słyszę bałabym się trochę przy ciemnych włosach
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 15:32   #42
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Co za koles Ja na serio myslalam ze bedzie blagal Cie o powrot i ze cos do niego dotarlo
W takim razie dobrze zrobilas, to toksyczny facet, wszystko byloby twoja wina.
Trzymaj sie i staraj o tym nie myslec
Już w domu dostałam smsa "przepraszam" Ale mam go gdzieś w tej chwili

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Chcę już wypłatę no
Nadal pracujesz w hurtowni? Czy coś mi się pomieszało?

A a od przyszlego tyg mam pracę
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:35   #43
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Nie, ale byłam na ostatnio jako hostessa

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

w tamtym markecie, ajk mi sie skonczyla umowa, chcieli mi pzredluzyc, ale za polowe pensji,a obowiązków więcej.. a że i tak musiałam praktyki odrobić to nie dałam się za 3 zł/h wykorzystywać.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

szkoda kręgosłupa.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Jaką masz pracę?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:36   #44
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Już w domu dostałam smsa "przepraszam" Ale mam go gdzieś w tej chwili

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


Nadal pracujesz w hurtowni? Czy coś mi się pomieszało?

A a od przyszlego tyg mam pracę
teraz to sie moze w dupe pocalowac

Jaka prace?? ja caly czas szukam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:40   #45
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

W sklepie z ciuchami (ceny powalające)
Tzn mam... no mam mieć od przyszłego tygodnia, po 3 dni w tygodniu.
Nie wiem jak pogodzę 2 kierunki i prace!

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Ale to jest chore tak swoją drogą... nawet jak nie ma klientów, nie wolno usiąść. Cały dzień stania Moja koleżanka mówi że szef robił afery nawet o opieranie się o ladę.
Dobrze że mam tylko po 6h...
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:45   #46
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Nienawidzę być chora Nie wiem co mam z sobą zrobić, filmy odpadają bo zaraz bolą mnie oczy, na nic nie mam siły, wszystko denerwuje, czuje się samotna... chętnie bym wyszła do ludzi, a najchętniej by ktoś przyszedł do mnie, ale nie ma kto... najlepszy byłby TŻ bo nie musiałabym nic z sobą robić, ale... nie mam już TŻa...

Odkąd jestem sama strasznie ciągnie mnie do ludzi, nie umiem być sama, za dużo wtedy myślę...
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:49   #47
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

U mnie też nie można siadac, kiedyś 11 godzin stałam na nogach , ma-sa-kra
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:52   #48
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
ienawidzę być chora Nie wiem co mam z sobą zrobić, filmy odpadają bo zaraz bolą mnie oczy, na nic nie mam siły, wszystko denerwuje, czuje się samotna... chętnie bym wyszła do ludzi, a najchętniej by ktoś przyszedł do mnie, ale nie ma kto... najlepszy byłby TŻ bo nie musiałabym nic z sobą robić, ale... nie mam już TŻa...

Odkąd jestem sama strasznie ciągnie mnie do ludzi, nie umiem być sama, za dużo wtedy myślę...


Bell- ale w tej hurtowni? Dzisiaj chyba trzeba do mnie drukowanymi literami, jestem jak naćpana po tym wszystkim

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Muszę znowu zrobić jakieś drinki, może zaproszę kogoś...
Rodzice to pomyślą chyba że strasznie się rozpiłam na tym 2-gim roku, codziennie jak nie sheridan, to drink...

Nadal nie ma wody
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.

Edytowane przez Szotta
Czas edycji: 2012-10-22 o 15:50
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:54   #49
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

nie, nie, jako hostesa tak stałam

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Elewyn
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 16:10   #50
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

A to pamiętam że pisałaś o tym w klubie...

Chore to, naprawdę
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:12   #51
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Jaki "proch" mnie postawi na nogi? Theraflu, ten taki do picia na gorąco? Aspiryna? Bo czuję, że coś mnie rozkłada, a jutro muszę być w pełni sił i nie powinnam mieć nawet kataru. Zaraz robię sobie gorący sok malinowy i włażę pod kołdrę, ale potrzebuję jeszcze czegoś mocniejszego.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:17   #52
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Jak nie masz uczulenia na salicylany to goraco polecam aspiryne complex.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Theraflu na paracetamolu, jak działa na Ciebie dobrze to pomoże, mi ostatnio nie pomogło nic,a piłam 3 dni jeden dzień z aspiryną i od razu było lepiej. ale co organizm to inna reakcja.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-...etek-6257.html
O tę aspiryne mi chodzi.
u mnie w aptece była po 30 zł za opakowanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:22   #53
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Jak nie masz uczulenia na salicylany to goraco polecam aspiryne complex.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Theraflu na paracetamolu, jak działa na Ciebie dobrze to pomoże, mi ostatnio nie pomogło nic,a piłam 3 dni jeden dzień z aspiryną i od razu było lepiej. ale co organizm to inna reakcja.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-...etek-6257.html
O tę aspiryne mi chodzi.
u mnie w aptece była po 30 zł za opakowanie
To idę do apteki, może akurat będzie. Ciekawe czy sprzedają na saszetki, tak jak Theraflu.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:23   #54
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

na pewno
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:31   #55
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety włosy wypadają, już robię co mogę, piję drożdże, łykam biotebal, wcieram Jantar.. a te lecą i lecą.. jak te liście..

Ps. Nie chciało mi się myć włosów, więc użyłam mąki pszennej, którą później wyczesałam haha.. świetny suchy szampon!
bierzesz jakieś suplementy? Ja brałam skrzypovitę, a teraz mam doppen herz'a i jest zdecydowanie lepszy

a z mąką to też robię czasem, jak nie mam czasu, ale to bardzo rzadko

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
To idę do apteki, może akurat będzie. Ciekawe czy sprzedają na saszetki, tak jak Theraflu.
mi TŻ kupił fervex
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:44   #56
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Jednak znalazłam w domu theraflu, ostatnia saszetke Teraz sobie wypiję wielki kubas herbaty z sokiem malinowym, a na wieczór wezmę tamto - może pomoże. I kanapkę z czosnkiem zjem.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:51   #57
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja mam w domu tylko gripex, ale chyba wezmę, bo też mnie coś bierze...
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:58   #58
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
W sklepie z ciuchami (ceny powalające)
Tzn mam... no mam mieć od przyszłego tygodnia, po 3 dni w tygodniu.
Nie wiem jak pogodzę 2 kierunki i prace!
Ojej.. jak chcesz to pogodzić? Strasznie dużo na siebie bierzesz, przemyśl tę pracę

Szotta, cieżki typ z Twojego eks TZ. Dobrze że się stało jak się stało

Chyba czas na kawę i książkę. Strasznie mi się jeść chce po tym oddawaniu krwi
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2012-10-22 o 17:01
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:40   #59
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ojej.. jak chcesz to pogodzić? Strasznie dużo na siebie bierzesz, przemyśl tę pracę

Szotta, cieżki typ z Twojego eks TZ. Dobrze że się stało jak się stało

Chyba czas na kawę i książkę. Strasznie mi się jeść chce po tym oddawaniu krwi

Chciałam jeszcze w końcu podjąć wolontariat w schronisku w mieście gdzie studiuje, ale to chyba poczeka...

Powiem Ci, że tydzień wyglądałby tak (wywalając część wykładów z dziennych )
Pon: Uczelnia 12- 18
Wtorek: praca 8- 14
Środa: Uczelnia 9-18
Czwartek: Uczelnia 8-14, praca 15-21
Piątek: Praca 8-14, uczelnia 15-21
Sobota i Ndz: uczelnia

Z tym że 1 weekend w miesiącu mam wolny, to wtedy jeszcze po 6h w pracy w sobotę i w niedzielę.

A i muszę coś wykroić na bieganie i siłownię minimum 3 razy w tygodniu, bo po prostu muszę poprawić kondycję.
Z tym będzie ciężko, ale jak widzisz tragedii nie ma

Myślę że popracuję do takiego gorącego okresu przed sesją, wtedy dam sobie spokój.

Aż sama musiałam sobie to rozpisac i sama siebie przekonywać, że dam radę
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.

Edytowane przez Szotta
Czas edycji: 2012-10-22 o 17:42
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:41   #60
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość

Odkąd jestem sama strasznie ciągnie mnie do ludzi, nie umiem być sama, za dużo wtedy myślę...
mam dokładnie to samo...
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.