Zaproszenia- gdzie polecacie kupić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 21:54   #91
roksana89
Rozeznanie
 
Avatar roksana89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 913
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Lady_kala poprosze foto
__________________
"Dobrze, że jesteś, każdego dnia. Łatwiej powietrze dzielić na dwa..."



30.05.2015




roksana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:20   #92
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

ja zaproszenia i zawiadomienia i wszystka galanterię papierową oraz dekoracje będę robić sama i planuje wszystko w bieli albo ivory, żadnych dodatkowych kolorów
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:11   #93
Wande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez lawendax Pokaż wiadomość
ja zaproszenia i zawiadomienia i wszystka galanterię papierową oraz dekoracje będę robić sama i planuje wszystko w bieli albo ivory, żadnych dodatkowych kolorów
Fajny pomysł jakieś inne akcenty planujesz? wstążka, fancy czcionka, zdjęcia, itp.
Wande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 13:06   #94
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Wande Pokaż wiadomość
Fajny pomysł jakieś inne akcenty planujesz? wstążka, fancy czcionka, zdjęcia, itp.
tak oczywiscie, ale mam jeszcze czas..
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 10:33   #95
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Jeśli chcesz kupić ręcznie robione, orginalne zaproszenia, to polecam zajrzeć na stronę artedesigner - mają wybór, a zaproszenia są wykonane porządnie, estetycznie. No i robią wrażenie
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:34   #96
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

http://najlepszezaproszenia.pl/zapro...ilet-lotniczy/ zamawiał ktoś z tąd?
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 20:58   #97
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Zmaściłam sprawę na całego. Teraz potrzebuję pomocy. Otóż kupiłam papier (dużo) o gramaturze 350. Zaprojektowałam zaproszenia. I co? Nie przyszło mi do głowy, że moja drukarka sobie z takim papierem nie poradzi. TŻ też. Macie jakieś pomysły? Czy jakieś drukarki sobie z tym poradzą? (Nie chcę wydawać kasy na drukarnię skoro już kupiłam papier i sama zaprojektowałam zaproszenia).
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 17:58   #98
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Zmaściłam sprawę na całego. Teraz potrzebuję pomocy. Otóż kupiłam papier (dużo) o gramaturze 350. Zaprojektowałam zaproszenia. I co? Nie przyszło mi do głowy, że moja drukarka sobie z takim papierem nie poradzi. TŻ też. Macie jakieś pomysły? Czy jakieś drukarki sobie z tym poradzą? (Nie chcę wydawać kasy na drukarnię skoro już kupiłam papier i sama zaprojektowałam zaproszenia).
To są właśnie oszczedności jak się nie zleci pracy specjalistom :P
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?

OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:46   #99
Wande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Zmaściłam sprawę na całego. Teraz potrzebuję pomocy. Otóż kupiłam papier (dużo) o gramaturze 350. Zaprojektowałam zaproszenia. I co? Nie przyszło mi do głowy, że moja drukarka sobie z takim papierem nie poradzi. TŻ też. Macie jakieś pomysły? Czy jakieś drukarki sobie z tym poradzą? (Nie chcę wydawać kasy na drukarnię skoro już kupiłam papier i sama zaprojektowałam zaproszenia).
Nie wiem jaką masz drukarkę, ale czasem tak gruby papier przejdzie jeśli w ustawieniach druku zmienisz opcje druku odpowiednio na gruby papier, a kartki będziesz wkładać pojedynczo przez podajnik. Wtedy się nie powyginają.

Druga opcja to drukarnia, niektóre z nich przyjmują papier od klienta, więc policzą mniej za sam druk.

Powodzenia!
Wande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 20:16   #100
AGUSIAE
Raczkowanie
 
Avatar AGUSIAE
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 83
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Zamawialismy w j d style. Szybki kontakt i wysylka a zaproszenia piekne. Bedziemy winietki itd tez zamawiac u nich.
__________________
05.09.2015
AGUSIAE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 07:39   #101
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najtańsze i największy wybór jest na allegro. Już od 1zł.
Sama takie kupiłam i były bardzo ładne.
Nie ma sensu przepłacać,bo goście i tak nie zwracają na nie szczególnej uwagi.
Największa bzdura jaką słyszałam. Ja zwracam szczególną uwagę jakie są zaproszenia. Po pierwsze na to czy mi się podobają czy nie, czy są ładnie zadrukowane (czasami te z Allegro dostałam to na papierze fakturowanym zadruk był do d*** i nie pokrywał 'rowków'). Po drugie na jakość, czy to dobrze wygląda czy papier wygina się jak szmatka.
Jak ktoś kupuje zaproszenia za 1 zł, to nie ma co się spodziewać cudów. Najlepiej chyba z polecenia brać od znajomych albo jak się widziało, że ktoś miał fajne zaproszenie I jeszcze w dodatku patrzę na to czy są w miarę "oryginalne", nie taka sztampa z Allegro
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?

OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 09:27   #102
Wande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez OchGabi Pokaż wiadomość
Największa bzdura jaką słyszałam. Ja zwracam szczególną uwagę jakie są zaproszenia. Po pierwsze na to czy mi się podobają czy nie, czy są ładnie zadrukowane (czasami te z Allegro dostałam to na papierze fakturowanym zadruk był do d*** i nie pokrywał 'rowków'). Po drugie na jakość, czy to dobrze wygląda czy papier wygina się jak szmatka.
Jak ktoś kupuje zaproszenia za 1 zł, to nie ma co się spodziewać cudów. Najlepiej chyba z polecenia brać od znajomych albo jak się widziało, że ktoś miał fajne zaproszenie I jeszcze w dodatku patrzę na to czy są w miarę "oryginalne", nie taka sztampa z Allegro
Popieram. Wiele razy spotkałam się z zaproszeniami, które przypominały świstek papieru. Jeśli komuś nie zależy na jakości, to allegro jest dobrą opcją do szukania inspiracji. Ja uważam, że zaproszenie powinno być naszą wizytówką, a dopracowane szczegóły znacznie podnoszą jego rangę. Ja osobiście zwracam uwagę na przykład na czcionki i to czy pasują do całości, bo najczęściej ich zastosowanie w danym zaproszeniu wydaje się być kwestią przypadku
Wande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 21:04   #103
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Wande Pokaż wiadomość
Ja uważam, że zaproszenie powinno być naszą wizytówką, a dopracowane szczegóły znacznie podnoszą jego rangę. Ja osobiście zwracam uwagę na przykład na czcionki i to czy pasują do całości, bo najczęściej ich zastosowanie w danym zaproszeniu wydaje się być kwestią przypadku
Zgadzam się w 100%
Jeśli ktoś daje takie niedbałe zaproszenie z tego przysłowiowego Allegro za złotówkę to od razu podpowiada mi jakie będzie wesele i jakie jest jego podejście do tego dnia
Czcionki są meeeega ważne!
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?

OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:24   #104
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Też zwracam uwagę na zaproszenia i bardzo mi się podoba jeśli są dopasowane do całości, oryginalne, czuć w nich ducha pary młodej i nie są sztampą. Lubię "skomplikowane" zaproszenia ale jeśli ktoś robi prostsze w formie ale za to widać w nich, że jest jakaś myśl przewodnia to super.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 20:34   #105
Aska2299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Oj, ja jeszcze się nie zajęłam tematem zaproszeń, ale myślę, że zrobimy to w stylu, w jakim sala, której szukamy. Chcę mieć wesele w pałacu, także na zaproszeniu będzie widniała miniaturka pałacu. Może złota czcionka, wzory itp.
Aska2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 17:39   #106
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez OchGabi Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%
Jeśli ktoś daje takie niedbałe zaproszenie z tego przysłowiowego Allegro za złotówkę to od razu podpowiada mi jakie będzie wesele i jakie jest jego podejście do tego dnia
Czcionki są meeeega ważne!
a dla mnie to jest największa bzdura jaką słyszałam
moje zaproszenia były po 1,50, z allegro a zrobione są pięknie. We wzorze też się zakochałam. I nie, nie podchodzę do swojego ślubu "byle jak"

Zresztą po to jest opcja "próbki" aby sprawdzić czy zaproszenia będą się podobać
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!

Edytowane przez reniferek01
Czas edycji: 2015-04-19 o 17:40
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:07   #107
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
moje zaproszenia były po 1,50, z allegro a zrobione są pięknie.
Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Zresztą po to jest opcja "próbki" aby sprawdzić czy zaproszenia będą się podobać
Zgadzam się - zamawiałam próbki zaproszeń z allegro (właśnie takich za 1,5zł) i były cudne - wzór elegancki, wykonanie bez zarzutu, papier wystarczająco sztywny, a tekst, czcionkę i rozmieszczenie tekstu można było ustalić samemu. Jedyny mankament, że dodawana była taka zwykła, biała koperta zamiast jakiejś ozdobnej, ale za taką cenę nie ma co marudzić. Gdyby nie fakt, że nie mieli w ofercie nic poza zaproszeniami (winietki, menu, plany stołów itp) to pewnie na nich by stanęło.
__________________
"ja, metr pięćdziesiąt dwa
dziko rosnącego nieba."

Promuj w internecie poprawną polszczyznę!
plummie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:21   #108
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

my zamawiamy z kartkaodciebie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:50   #109
ewadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Hej dziewczyny, my zamawialiśmy zaproszenia z amelia-wedding, i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona, najpierw zamówiłam próbki i potem wybrałam najładniejsze wg mnie zaproszenia nie było problemu z kontaktem i z projektem więc ze swojej strony polecam

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was "tworzyła" specjalne zaproszenia dla rodziców? bo wpadłam na taki pomysł, zamówiłam nawet na allegro, ale nie jestem zadowolona z wykonania:/ wybrałam allegro bo tylko tam znalazłam możliwość zamówienia tylko dwóch zaproszeń:P
Może macie jakąś fajną stronę do polecenia gdzie nie muszę zamawiać hurtowo, a będę mogła zamówić tylko dwa zaproszenia specjalne?
Będę wdzięczna, pozdrawiam
ewadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 10:19   #110
BlutAsiunia
Rozeznanie
 
Avatar BlutAsiunia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Legnica/ Nurnberg
Wiadomości: 661
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczyny my zamawialiśmy z te strony i mogę polecić szybka realizacja dobry kontakt i pani uwzględnia poprawki i dobry papier . Nam zrobili zaproszenia w 1,5 tygodnia także rewelacja
Zamówiliśmy te
http://bdesign.pl/pl/zaproszenie-slubne-bds-1033.html
__________________
8.8.2015
BlutAsiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 23:24   #111
KamilaB67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Mi się podobały moje zaproszenia, bo były zrobione ze smakiem i dobrze wykończone. W sumie najbardziej zależało nam z mężem na wyborze zaproszeń dobrych jakościowo. Nie mogliśmy się jedynie dogadać w kwestii, czy te zaproszenie na ślub mają być oficjalne, czy z humorem
ale drogą kompromisu wybraliśmy takie <link>

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2015-04-23 o 13:33 Powód: link
KamilaB67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:08   #112
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez BlutAsiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny my zamawialiśmy z te strony i mogę polecić szybka realizacja dobry kontakt i pani uwzględnia poprawki i dobry papier . Nam zrobili zaproszenia w 1,5 tygodnia także rewelacja
Zamówiliśmy te
http://bdesign.pl/pl/zaproszenie-slubne-bds-1033.html
7,50zł za jedno zaproszenie? wg mnie strasznie dużo jak na coś, co większość schowa albo wyrzuci
nie w moim guście ale całkiem ładne
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:36   #113
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
7,50zł za jedno zaproszenie? wg mnie strasznie dużo jak na coś, co większość schowa albo wyrzuci
nie w moim guście ale całkiem ładne
Wydaje mi się, że to zależy od finansów Młodej Pary, jakby mnie się spodobały zaproszenia nawet droższe to bym wzięła, w końcu to jedyna w naszym życiu taka uroczystość. Poza tym są ręcznie robione (nie w moim stylu, ale rozumiem PM).

A czy goście od razu wyrzucą? Część pewnie tak, ale wydaje mi się że to zależy od ludzi i od szacunku do Młodej Pary. Ja bym nie wyrzuciła, przynajmniej nie przed ich ślubem
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?

OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:57   #114
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez BlutAsiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny my zamawialiśmy z te strony i mogę polecić szybka realizacja dobry kontakt i pani uwzględnia poprawki i dobry papier . Nam zrobili zaproszenia w 1,5 tygodnia także rewelacja
Zamówiliśmy te
http://bdesign.pl/pl/zaproszenie-slubne-bds-1033.html
Fajne zaproszenia, aczkolwiek za tę cenę spodziewałabym się większej personalizacji.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:02   #115
muminkozaur
Przyczajenie
 
Avatar muminkozaur
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

7,50 za zaproszenie, co ono ze złota?
Przykro mi ale wzór kwestią gustu a cena portfela ale nie powala na kolana wzór a cena jak dla mnie wali na kolana
muminkozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 09:43   #116
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

7,50 za zaproszenie to jeszcze nie tak drogo, mnie bardzo się podobały takie za 13 zł, ale uznałam, że jeszcze nie zwariowałam

Ogólnie to ciągle szukam. Podoba mi sie bardzojede wzór z Amelia Wedding, ale próbki nie można zamówić, bo nie. No to nie
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 10:46   #117
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

zawsze można sobie zrobić indywidualny projekt i dzięki temu goście tez będą mieć pamiątkę z waszego slubu,. Kuzynka ostatnio sobie zamówiła w drukarni REPRO w Gliwicach i naprawdę ładnie to zrobili. Z tego co wiem to robią tez plakaty, wizytówki itp. Wiec obaw nie było
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:06   #118
Wande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Moi znajomi zamawiali u nich cały pakiet dodatków i wiem, że mieli problemy, bo ta firma zrobiła im najpierw zaproszenia, potem mieli robić resztę dodatków (winietki, karty menu itp), ale przestali odpisywać na maile i odbierać telefony gdy zbliżał się termin ślubu. Kumpela przez 3 tygodnie nie mogła się z nimi skontaktować, więc zrezygnowali i zapłacili innej firmie za zrobienie tego samego jeszcze raz :/
Wande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 14:56   #119
bloodyanny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

NIE polecam Emi Zaproszenia Ślubne w Krakowie. Po spisaniu umowy Pani przypomniało się, że trzeba dopłacić za wycinanie laserowe (cena w katalogu była inna). Pierwszy projekt był z błędami . Ostatecznie wydrukowała bez godziny ślubu.
bloodyanny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:37   #120
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja polecam Biała konwalia, na facebooku maja funpage i strone www chyba też Brat zamawial zaproszenia, winietki, zawieszki na alko i tego typu rzeczy Swietnie wykonane i biorąc pod uwagę jakośc to tańsze niż na all . Zaproszenia cenowo to tak od 1-3 lub 4 zł , gdzie w cenie 1 zł sa naprawdę baaaardzo ładne Brat jest w Szwecji i w ostatniej chwili dostali urlop na rozdawanie zaproszeń, więc w dwa dni Pani zrobiła
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 13:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.