Zaproszenia- gdzie polecacie kupić? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-05, 13:39   #121
muminkozaur
Przyczajenie
 
Avatar muminkozaur
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

www.biglovestory.pl ja polecam - Projekt można wymyślić sobie własny albo pozlepiać z paru - szybko się to załatwia, Pani ma na allegro , ale ja podjechałam do niej do domu spory wybór już gotowych chociaż nam zależało na projekcie własnym. Około 3 dni zaprojektowanie 7 dni wykonanie - wszystko w cenie personalizacja, koperta nasze widzimisię .
Polecam
muminkozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 15:54   #122
myosotis195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
GG do myosotis195
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Ja polecam Biała konwalia, na facebooku maja funpage i strone www chyba też Brat zamawial zaproszenia, winietki, zawieszki na alko i tego typu rzeczy Swietnie wykonane i biorąc pod uwagę jakośc to tańsze niż na all . Zaproszenia cenowo to tak od 1-3 lub 4 zł , gdzie w cenie 1 zł sa naprawdę baaaardzo ładne Brat jest w Szwecji i w ostatniej chwili dostali urlop na rozdawanie zaproszeń, więc w dwa dni Pani zrobiła
Tak tak, z tego co zauważyłam strona została założona niedawno http://bialakonwalia.pl/ Ja również tam zamawiałam zaproszenia! A później całą papeterię ślubną (winietki, zawieszki na alkohol, kotyliony, podziękowania dla gości, menu itd.). Byłam meeeega zadowolona. Papier był sztywny, równiutko przycięty, całość wykonana bardzo starannie i przede wszystkim szybko, a na tym bardzo mi zależało. Dodatkowo wszystko było dostosowane pod styl wesela. Podobały mi się 2 wzory ale chciałam je nieco zmienić. Jak opisałam o co dokładnie mi chodzi, jaką kolorystykę bym wolała wszystko zostało ekspresowo dostosowane pod mój gust.
myosotis195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 15:40   #123
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

To ja jeszcze raz przypomnę Cudowianki, które robią cuda www.cudowianki.pl
Dowód w załączniku:P

__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 21:19   #124
Mala_Mii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczyny, zdecydowanie odradzam creocards. No chyba, że lubicie być "dojone" na każdym kroku. Zamówiłam winietki, motylki, sztuk 25. Cena z aukcji - 23.99 zł, dopisek 2 zł/sztuka za personalizację. Końcowa wycena z creocards: winietki, przesyłka (wszystko cenowo się zgadza) + 15 zł projekt. Okazało się, że przy zakupie poniżej 15 sztuk pobierają opłatę za nakład w wysokości własnie tych 15 zł
Klasyczna zagrywka, dać w aukcji atrakcyjną cenę, a potem dosmarować kosztów.
Motylki bardzo ładnie wykonane, papier w porządku (wybrałam perłowy, szafir), natomiast na niektórych sztukach widoczne są przypalenia laserem.
Mala_Mii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 10:55   #125
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

A masz fotkę tych motylków?
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 17:52   #126
Mala_Mii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Pewnie będę miała po ślubie, w chwili obecnej są już na śląsku i czekają na wielki dzień
Mala_Mii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:40   #127
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Mala_Mii_ Pokaż wiadomość
Pewnie będę miała po ślubie, w chwili obecnej są już na śląsku i czekają na wielki dzień
Koniecznie pokaż!))
__________________
życie jest pełne niespodzianek, miej zawsze otwarte oczy!
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 21:20   #128
kondrad123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Co byście powiedziały na takie zaproszenia? Zależało nam na oryginalności. Ręcznie robione i usługa wypisania gratis podobno. potrzebujemy około 40. Tylko nie wiem czy nie za bardzo przekombinowane [xxx]

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2015-12-06 o 22:43 Powód: reklama
kondrad123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:14   #129
Wande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez kondrad123 Pokaż wiadomość
Co byście powiedziały na takie zaproszenia? Zależało nam na oryginalności. Ręcznie robione i usługa wypisania gratis podobno. potrzebujemy około 40. Tylko nie wiem czy nie za bardzo przekombinowane [xxx]
Moim zdaniem na tej kartce jest za mało miejsca na tekst. Efekt 3D oryginalny, ale szkoda, że nie pokazali przykładu z tekstem.
Wande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 20:33   #130
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja ze swojej strony na pewno nie polecam Amelia wedding (zaproszenia Z koronką, http://amelia-wedding.pl/pl/635-z-koronk%C4%85.html wzór miętowy, 75szt.) . Dłuuuugi czas oczekiwania. Najpierw był błędny formularz na stronie i nie mogłam złożyć zamówienia, wysłałam maila - naprawili. Po 4 dniach (telefonicznie się upomniałam, co tak długo) dostałam projekt tekstu w pdfie po godzinie od telefonu. w pierwotnym projekcie były tak głupie literówki, że szkoda pisać. Kolejna zwłoka, bo trzeba czekać na poprawki. Ok, zaklepane, opłacone, no to czekam... i czekam... Dzwonienie na ich infolinię (głupia melodyjka w tle) wiązało się zwykle z kilkuminutowym wiszeniem i czekaniem aż ktoś odbierze. Suma sumarum, od złożenia zamówienia przez formularz do odebrania przesyłki od kuriera minęło 18 dni. Gdzie napisane mają na stronie, że czas realizacji 7-10 dni od zaakceptowania projektu. I żeby było jeszcze lepiej, kolor perłowego papieru, który jest pod koronką zamiast być miętowy, był biały. Jak to zobaczyłam, to się po prostu rozpłakałam. Ale chyba sporo PM przeżywa różne takie załamania i przeżywa każdą pierdołę. Także jeśli ktoś ma x miesięcy do ślubu i nie przeszkadza mu długi czas oczekiwania, a bardzo spodoba mu się wzór z ich kolekcji, to można zaryzykować. Ja żałuję, że sama nie zrobiłam zaproszeń, tak jak wstępnie planowałam. No ale posłuchałam się mamy
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 09:09   #131
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja już całe szczęście mam za sobą kwestię zaproszeń

Przejrzałam chyba caaały internet i w końcu zdecydowałam się na Amelia Wedding. Dziewczyny piszą, że długo się czeka i to prawda. Kontakt z nimi też jest dość utrudniony (długo nie odpisują na maile), ale zaproszenia, które przyszły są idealne Grafik zrobił nam indywidualny projekt, jakby czytał w moich myślach
Do tego nie są zbyt drogie (płaciliśmy niecałe 4 zł za sztukę).

Początkowo zakochałam się w zaproszeniach Decorius. Całe szczęście przed złożeniem zamówienia pojechaliśmy do ich sklepiku (mają w Warszawie i chyba we Wrocławiu), żeby zobaczyć je na żywo... I tu spotkało nas duże rozczarowanie, bo na żywo te zaproszenia prezentowały się dość mizernie (a w internecie takie cudne są!).
Zamawiałam też próbki z DeCarte i na żywo też mi się nie podobały...

Dlatego ważne jest, aby najpierw zobaczyć zaproszenie na żywo! Chociażby, aby sprawdzić jakość papieru i druku
No i lepiej zarezerwować sobie więcej czasu, bo jak się okazuje proces zamówienia zaproszeń może trochę trwać (u nas około 4 tygodnie).
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 10:57   #132
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Serena van der Woodsen Pokaż wiadomość
Ja już całe szczęście mam za sobą kwestię zaproszeń

Przejrzałam chyba caaały internet i w końcu zdecydowałam się na Amelia Wedding. Dziewczyny piszą, że długo się czeka i to prawda. Kontakt z nimi też jest dość utrudniony (długo nie odpisują na maile), ale zaproszenia, które przyszły są idealne Grafik zrobił nam indywidualny projekt, jakby czytał w moich myślach
Do tego nie są zbyt drogie (płaciliśmy niecałe 4 zł za sztukę).

Początkowo zakochałam się w zaproszeniach Decorius. Całe szczęście przed złożeniem zamówienia pojechaliśmy do ich sklepiku (mają w Warszawie i chyba we Wrocławiu), żeby zobaczyć je na żywo... I tu spotkało nas duże rozczarowanie, bo na żywo te zaproszenia prezentowały się dość mizernie (a w internecie takie cudne są!).
Zamawiałam też próbki z DeCarte i na żywo też mi się nie podobały...

Dlatego ważne jest, aby najpierw zobaczyć zaproszenie na żywo! Chociażby, aby sprawdzić jakość papieru i druku
No i lepiej zarezerwować sobie więcej czasu, bo jak się okazuje proces zamówienia zaproszeń może trochę trwać (u nas około 4 tygodnie).
A jakie wybrałaś? Masz zdjęcia "na żywo" - takie zrobione przez Was? To prawda, na zaproszenia trzeba lixczyć jakiś miesiąc + czas na zamawianie róznych próbek, często próbki wysyłane są raz w tygodniu a to znów przedłuża czas oczekiwania u różnych firm.
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 21:23   #133
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Gdzie można kupić zaproszenia na sztuki?
Wszędzie chcą min 10 szt. a ja potrzebuję tylko 2.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 15:47   #134
bezkresynieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 28
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Chyba przez Internet to nie kupisz tak małej ilości zaproszeń. Zostaje Ci jedynie zrobienie samej, ewentualnie kupienie ich w sklepie papierniczym, ew. księgarni
bezkresynieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 16:50   #135
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić zaproszenia na sztuki?
Wszędzie chcą min 10 szt. a ja potrzebuję tylko 2.
Jak potrzebujesz tylko 2 to albo jakaś próbka jeżeli ktoś będzie chciał wysłać, albo stacjonarny sklep.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:15   #136
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Antosia1993 Pokaż wiadomość
Jak potrzebujesz tylko 2 to albo jakaś próbka jeżeli ktoś będzie chciał wysłać, albo stacjonarny sklep.
Ja tylko z jednej firmy dostałam puste próbki. Mogę podać namiar na priw. Cała reszta była z nadrukiem (Ania i Łukasz zapraszają na ślub itp.)
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 10:09   #137
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

My myślimy o tych, ale zastanawiamy się czy ta wycinanka jest stabilna i czy nie będziemy się z tymi zaproszeniami musieli obchodzić jak z jajkiem:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie-f1282ag.jpg (102,1 KB, 39 załadowań)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:32   #138
maciagutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

a ja polecam www.shemakes.pl - dziewczyna dopiero startuje, ale zaproszenia zrobiła nam cudne! (jako że startuje, to nawet nie policzyła za indywidualny projekt, a trochę się z nami pomęczyła). jedyny jej minus, to małe portfolio, ale dla nas nie był to problem, bo chcieliśmy inny wzór.

jakbyście chciały zobaczyć nasz projekt (niezapominajki), to piszcie na priv (albo wyślę z zamazanymi danymi na forum :P)

Edytowane przez maciagutek
Czas edycji: 2016-03-21 o 17:33 Powód: brzydko sformatowana wiadomość
maciagutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 16:31   #139
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
My myślimy o tych, ale zastanawiamy się czy ta wycinanka jest stabilna i czy nie będziemy się z tymi zaproszeniami musieli obchodzić jak z jajkiem:P
Wygląda (na zdjęciu) pięknie, ale rzeczywiście tak "kruuchutko". Może jest możliwość zamówienia próbki? Zobaczycie na żywo i będziecie wiedzieli na czym stoicie
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 08:17   #140
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Patrząc na zdjęcie to chyba nie były by tak "kruche" te zaproszenia. Są ładne, więc może warto faktycznie próbki najpierw zamówić.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:24   #141
dajmira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczęta ja Wam niezmiennie polecam Pracownię Eyenne Studio.
Firma robi projekty indywidualne, personalizuje gratis, posiada całą galanterię papierniczą ślubną do swoich Kolekcji no i przy dużych zamówieniach daje rabaty. Naprawdę jest w czym wybierać, realizują zamówienia z całej Polski, bo to sklep internetowy. Mają bardzo dobrą opinię w necie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolaz_perlowe.jpg (214,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolaz_wszystkie.jpg (233,5 KB, 21 załadowań)
dajmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:13   #142
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Serena van der Woodsen Pokaż wiadomość
Ja już całe szczęście mam za sobą kwestię zaproszeń

Przejrzałam chyba caaały internet i w końcu zdecydowałam się na Amelia Wedding. Dziewczyny piszą, że długo się czeka i to prawda. Kontakt z nimi też jest dość utrudniony (długo nie odpisują na maile), ale zaproszenia, które przyszły są idealne Grafik zrobił nam indywidualny projekt, jakby czytał w moich myślach
Do tego nie są zbyt drogie (płaciliśmy niecałe 4 zł za sztukę).

Dlatego ważne jest, aby najpierw zobaczyć zaproszenie na żywo! Chociażby, aby sprawdzić jakość papieru i druku
No i lepiej zarezerwować sobie więcej czasu, bo jak się okazuje proces zamówienia zaproszeń może trochę trwać (u nas około 4 tygodnie).
Od momentu zaakceptowania projektu jak długo czekałaś?
W sumie mają napisane, że dostawa od momentu zaakceptowania projektu to do 7 dni roboczych. A że miałam już poślizg z poprzednią firmą od zaproszeń, to jestem trochę z czasem w plecy...
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 17:34   #143
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Lady_159 Pokaż wiadomość
Wygląda (na zdjęciu) pięknie, ale rzeczywiście tak "kruuchutko". Może jest możliwość zamówienia próbki? Zobaczycie na żywo i będziecie wiedzieli na czym stoicie
Tak zrobiliśmy i niestety zrezygnowaliśmy. Ta wycinanka laserowa jest śliczna ale faktycznie bardzo delikatna i mój TŻ ją przypadkowo porwał wyjmując wkładkę z zaproszeniem która jest w środku Stwierdziliśmy koniec końców, że sobie odpuścimy wszelkie wycinanki. Zamówiliśmy takie jak na zdjęciu niżej. Tradycyjne i bez nuty szaleństwa, ale porządnie wykonane i myślę że stabilne. W sumie ten druk jest taki mocno charakterystyczny bo wygląda trochę jak plusz. Myślę, że nie są jakieś tragiczne i już mam z głowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie-f5482.jpg (55,3 KB, 32 załadowań)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 20:45   #144
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Hej dziewczyny my ostatnio zamawialiśmy zaproszenia z naszym projektem. Współpraca była świetna, projekty (aż 3) w cenie zaproszenia 1,5 dodatkowo bardzo szybkie odpowiedzi, sugestie projektowe w 100% zrealizowane wg naszych oczekiwań i szybka wysyłka. Mogę zdecydowanie polecić. http://krainaczarow.na.allegro.pl/
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 11:37   #145
Marta0090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Hej dziewczyny Mnie koleżanka poleciła firmę NMK_Art (teraz mają chyba stronę zaproszenia.org). Kupowała u nich zaproszenia przez allegro i zapłaciła chyba 1,69zł, a robili jej projekt i później parę razy jeszcze coś w nim zmieniała. Spodobały mi się u nich zaproszenia z takim koronkowym dołem i wstążeczką. Cena super, ale zastanawiam się jeszcze nad wariantem kolorystycznym. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zaproszenia-ślubne-cykoria-kryształek-diamencik-3.jpg (54,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia-ślubne-poziome-2.jpg (34,4 KB, 21 załadowań)
Marta0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 19:05   #146
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja jak bym miała wybór to wstążka i dół jakiś kolorek, bo biały to było by za mdło. Ale ogólnie ładne zaproszenia. Takie delikatne.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:41   #147
Marta0090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Może rzeczywiście warto zdecydować się na odważniejszy kolor, np. fiolet?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karteczki na stół.jpg (76,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia-ślubne-poziome-1.jpg (83,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia-ślubne-London-27.jpg (41,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia-ślubne-London-19.jpg (52,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winietki-winietka-karteczka-karteczki-na-stol-london-8.jpg (49,4 KB, 10 załadowań)
Marta0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 12:44   #148
zuziek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Zaproszenia ślubne są wizytówką Państwa młodych dlatego ja postawiłam na ręcznie wykonane w kolorze delikatnego błękitu. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się,że będą tak śliczne.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-08 o 11:01 Powód: Link.
zuziek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 08:47   #149
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

A ja sama zaprojektowałam sobie zaproszenia. Wbrew pozorom wcale nie było to takie trudne, poza tym było to coś bardziej oryginalnego niż gotowe zaproszenia ze wstążeczkami, których jest masa w sieci....

Zleciliśmy druk w drukarni internetowej Openprint. Przy większej ilóści cena nie była wysoka.Miałam potem swietne , oryginalne zaproszenia ale o wiele taniej.

Edytowane przez trams
Czas edycji: 2016-06-09 o 12:10
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 12:19   #150
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Pierwsze próbki zamawiałam w Zaproszenia Kaja. Wzory ładne, zaproszenia starannie wykonane ale druk lekko się rozmazywał pod palcem.
Drugie próbki były z RoyalDekor. Papiery super jakości, wykonanie również. Niestety ograniczona ilość wzorów. Mi akurat nie pasował żaden z dostępnych.
Kolejne próbnki zamawiałam z PasjaArt. Wykonanie fajne. Wzory które zamawiałam były z kolekcji Młoda Para. Ładnie wykonane i ciekawe. Mi brakowało trochę koloru.
Ostatecznie zamówienie złożyłam w ArtMa. Polecam z całego serca. Wykonanie super. Papier wysokiej jakości. Zamówienie wykonane w terminie bez ani jednego dnia opóźnienia. Klasyczne, eleganckie - dokładnie takie jak chcieliśmy.
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 13:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.