Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 10:54   #451
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A po praniu trzeba je jakoś prasować czy coś czy tylko wieszasz i same przy schnięciu się prostują?
Nie prasuję, zaraz po wyjęciu z pralki kładą na płasko na kanapie, a jak bratu się zachce to wiesza. Mam je od maja, piorę co miesiąc i są dalej sztywne, chociaż ani razu nie prasowane.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
o Ty małpo, nie chcesz pomóc w takim szczytnym celu?
Żartuję oczywiście, ale dobrze, że o tym pomyślałaś, niby jednorazowa sprawa a trzeba by się wyrejestrować, mi by to chyba nie przyszło nawet do głowy
Ponoć trzeba, bo bezrobotny nie ma prawa dorobić ani złotówki- oficjalnie, nieoficjalnie dobrze,że mam tatę . Chyba,że się wyrejestruje, a potem na nowo zapisze. Ale mówiąc szczerze to się nie opłaca. Ja się boję, że nie zgłoszę, a oni jakoś się dowiedzą i walną mi karę. Jakby to jeszcze np tygodnia dotyczyło, to może bym i pomyślała nad tym, ale mi szkoda czasu na te ponowne rejestracje.
Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
mówisz, że drążek się wsuwa w dole I są sztywne? o kurcze, aż mnie rozpaliło
Nie no żarty żartami ale widziałam właśnie ten obciążnik na dole
Wiedziałam,że kwestia drążka Ci się spodoba
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2013-12-18 o 10:55
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:57   #452
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje, u mnie zabojcze tempo, duuuuzo zmian, mieszkanie to nie jedyna rzecz, ktora mam w planach zmienic jeszcze do konca roku Ale cicho sza i kciuki zaciskajcie. Na razie na pewno 25-26.12. bede przygotowywac chalupke do przeprowadzki, wiec w swieta czeka mnie sprzatanie, ale radyjko sobie z koledami zapodam, zeby mi pieknie gralo, a 27-19.12. przeprowadzka! Juz zbieram kartony
Lkciuki: i czekamy na wieści!!!!

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Loki robiłam, lików już nie haha, w sumie natchnęłaś mnie, może sobie zrobię dziś/jutro/pojutrze?

kudlik, a mogę tak z ciekawości spytać co dla chłopa zamówiłaś?
A co to liki?
Pewnie, że możesz! Żadna tajemnica. Kupiłam mu szalik ulubionej drużyny piłkarskiej

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Wiedziałam,że kwestia drążka Ci się spodoba
Psiplasiam
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:20   #453
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

a mi się przypomniało a propos dyrektora:
pytam kiedyś poznanego faceta:
- czym się zajmujesz?
on do mnie bezpretensjonalnie: jestem zawodowym opier.alaczem.
- kim?
- no dyrektorem ds. czegośtam.
- aha. a na wizytówce masz dyrektor czy ten na o?
- mam na de chociaż myślę nad tym nietuzinkowym nazewnictwem mojego stanowiska pracy



Aaaaaaa ale to super alternatywa dla tradycyjnych firanek!



No ja mam taką Clarus czy jak jej tam z pokrętełkiem do zmiany temp



Odsapnij, podnieś cycki, weź oddech i dawaj


O, to chyba mamy taką samą
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:24   #454
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A co to liki?
Pewnie, że możesz! Żadna tajemnica. Kupiłam mu szalik ulubionej drużyny piłkarskiej
liki jak mniemam to loki ale żeby mieć pewność 100% to trzeba autorki lików spytać
szaaaalik pewnie Realu Madryt lub Fc Barcelony?


Dziewczyny, mam takie pytanie do was. Miałam RTG kolan i w wynikach mam napisane:
Wyspa kostna w kłykciu bocznym lewej kości piszczelowej. Oba stawy kolanowe w badaniu rtg bez uchwytnych zmian.
Czy wiecie co to tak całkowicie oznacza? Bo pan Google nie podpowiedział mi za dużo

Dopiszę tylko, że oba kolana strasznie mi trzeszczą przy zgninaniu itd. A z lewym miałam kłopot, bo jak je zgięłam, to prostowałam z krzykiem i płaczem... teraz jest lepiej, ale też mnie boli. I przeskakuje cos ciągle.
__________________

Edytowane przez Annify
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:54
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:31   #455
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Annify, wygląda na to, że stawy są w porządku A wyspa kostna to może być po jakimś urazie - np. coś pękło i źle się zrosło - tak mi się wydaje, ale lekarzem nie jestem . Ja mam za to z rezonansu, że mam szczelinę, czy pęknięcie i nie wiadomo dokładnie co i jak.

:mimbi: trzymam kciuki
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:55   #456
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

mycha, ale nie miałam żadnych urazów, bynajmniej nie przypominam sobie

szczelina lub pęknięcie? a kiedy będzie wiadomo? zapisałaś się do ortopedy?
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:23   #457
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

tak. rezonans miałam 2 lata temu robiony. Na razie bardzo nie boli i nie chcę grzebać w kolanie.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 15:40   #458
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
liki jak mniemam to loki ale żeby mieć pewność 100% to trzeba autorki lików spytać
szaaaalik pewnie Realu Madryt lub Fc Barcelony?


Dziewczyny, mam takie pytanie do was. Miałam RTG kolan i w wynikach mam napisane:
Wyspa kostna w kłykciu bocznym lewej kości piszczelowej. Oba stawy kolanowe w badaniu rtg bez uchwytnych zmian.
Czy wiecie co to tak całkowicie oznacza? Bo pan Google nie podpowiedział mi za dużo

Dopiszę tylko, że oba kolana strasznie mi trzeszczą przy zgninaniu itd. A z lewym miałam kłopot, bo jak je zgięłam, to prostowałam z krzykiem i płaczem... teraz jest lepiej, ale też mnie boli. I przeskakuje cos ciągle.
Kochana to drugie

Na moje oko to masz albo zwyrodnienie albo osteopatyczną zmianę na kości. Musiałabym zobaczyć zdjęcie. jestem tylko masażystką i nie da się wiedzieć wszystkiego. A moje hobby mi tylko to podpowiada
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:15   #459
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

mam jeszcze płytę, więc jakby co to fotkę mogę podesłać nie wiedziałam, że:
a) jesteś masażystką
b) znasz się na ortopedii

zwyrodnienie? osteopatyczna zmiana na kości? czyli? bać się czy nie?
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 16:44   #460
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
mam jeszcze płytę, więc jakby co to fotkę mogę podesłać nie wiedziałam, że:
a) jesteś masażystką
b) znasz się na ortopedii

zwyrodnienie? osteopatyczna zmiana na kości? czyli? bać się czy nie?
Osteopatyczna zmiana to np jakieś odkształcenie, jakaś narośl ale fizjologiczne, np odwapnienia.
Nie interesuję się ortopedią, ogólnie medycyną
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:23   #461
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cześć,
Wracam do Was znowu, bo znowu padł mi komputer, mam teraz pożyczonego laptopa od wujka i w ogóle go nie ogarniam - to znaczy poruszanie się bez myszki itp. NIGDY nie żyłam jeszcze w takim stresie jak teraz - mam tyle zamówień, a mój poczciwy komputer wariuje i ciągle pada. Od 15 siedzę i rysuję, nie wiem czy się wyrobię, ale prawdopodobnie zarwę kolejną noc, żeby zrobić to, co obiecała. Za kilka tygodni stres w końcu się na mnie odbije - albo znowu mnie wypryszczy, albo znowu będę łysieć. Jeszcze nie rozmawiam z TZ, dowiedziałam się, że znowu sobie popala trawkę. Super, że ma taki odlot, to chyba koniec, bo wystarczy, że teraz już cierpię przez nałóg ojca. Generalnie mam wszystkiego dość i nie czuję tych świąt, wszystko musi się sypać...
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 18:23   #462
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Co do Mamusi kanarkowej, to wtedy jeszcze nie wiedziałam, że umrze, miała antybiotyk i witaminki ale niestety się nie udało. Ryczałam jak bóbr. W ogóle jest z nimi tyle spraw i emocji, że nigdy bym się tego nie spodziewała. Miałam też kanarka kalekę, taki się wykluł ale lepiej innym razem o tym napiszę, i tak was dołuję niepotrzebnie przed samymi świętami...

Odnośnie firmy to na prawdę trzymam kciuki. Czasem potrzeba odrobiny szczęścia żeby coś mogło się dobrze rozwinąć, tak jak piszesz, jedno dobre zlecenie

Ty też jesteś na diecie czy nie trawisz tamtego jedzenia?

Naucz mnie Mnie cholerka bierze jak się męczę 10 minut, niby wszystko cacy, odwracam na 2 stronę a tam pręgi! Kiedyś nawet wpadłam na pomysł żeby uprać firanki odkurzaczem parowym (jak pomyślałam, tak zrobiłam , nikt nie zauważył niczego dziwnego ) żeby ich potem nie musieć prasować. Wiecie, wiszą sobie równiutko, wyschną i będzie cacy.
to po świętach Ci przypomnę żebyś opowiedziała o tamtym kanarku.
e tam dieta w życiu na diecie nie byłam. a nie jem różnych twardych rzeczy, jak skórka od chleba, przez aparat, bo przecież jakby mi się tu na tym francuskim zadupiu zamek oderwał, do orto 1447 km, a jakbym poszła tutaj, to musiałabym w nocy i weekendy klopy czyścić . dlatego na wszelki wypadek zrezygnowałam z kilku dobroci.
pranie odkurzaczem parowym dobre, ja zawsze wieszam mokre, tylko na małe wirowanie ustawiam żeby się zagięcia nie robiły

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
zdradź je proszę
oki

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie, popatrz, na allegro są jeszcze droższe, bo ceny są od 265- 300 zł. Remington ma bardzo fajne produkty, mam ich suszarkę a siostra lokówkę i też sobie chwali. Nie wiem jak jest z prostownicami?
mam prostownicę z remingtona, jakieś 7 lat i za cholere nie chce się popsuć. co prawda już jej nie używam od roku, zrezygnowałam całkowicie z prostowania, ale przez te wszystkie lata była w codziennym użytku. nie jest już taka fajna jak na początku, tzn targa włosy i trzeba dłużej trzymać, ale działa

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Dziewczynki wczoraj zamawiałam na allegro prezent dla mojego chłopa. O godzinie 11.20 a dzisiaj o 10.30 już mi go pan przyniósł. Rewelacyjny Sprzedawca!!!!!!!
wow :O takie tempo, i to jeszcze przed świętami, szacun dla sprzedawcy i dla Ciebie że takiego zabjejaszczego znalazłaś

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
mambi Cute, chyba zmienie nicka

Zrob tutorial i pokaz! Ja prasuje koszule tacie od momentu, kiedy skonczylam 10 lat i tez chyba mam niezle tempo, ale sztuczek zadnych nie znam.
Dziewczynki moje, u mnie zabojcze tempo, duuuuzo zmian, mieszkanie to nie jedyna rzecz, ktora mam w planach zmienic jeszcze do konca roku Ale cicho sza i kciuki zaciskajcie. Na razie na pewno 25-26.12. bede przygotowywac chalupke do przeprowadzki, wiec w swieta czeka mnie sprzatanie, ale radyjko sobie z koledami zapodam, zeby mi pieknie gralo, a 27-19.12. przeprowadzka! Juz zbieram kartony
a bo mi się zawsze kojarzysz jako mambi, to przez tego psiura no i pasuje Ci
żebym wiedziaął jak to się robi, ja to taki kaleka komputerowy, ale jak będę na święta w domu to brata poprosze, jest grafikiem komputerowym
no no no, Kochana, super zmiany, a nie mówiłam że nowy rok każdą z nas pozytywnie zaskoczy i jak ciocia G. mówi: zmiany są zawsze na lepsze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć,
Wracam do Was znowu, bo znowu padł mi komputer, mam teraz pożyczonego laptopa od wujka i w ogóle go nie ogarniam - to znaczy poruszanie się bez myszki itp. NIGDY nie żyłam jeszcze w takim stresie jak teraz - mam tyle zamówień, a mój poczciwy komputer wariuje i ciągle pada. Od 15 siedzę i rysuję, nie wiem czy się wyrobię, ale prawdopodobnie zarwę kolejną noc, żeby zrobić to, co obiecała. Za kilka tygodni stres w końcu się na mnie odbije - albo znowu mnie wypryszczy, albo znowu będę łysieć. Jeszcze nie rozmawiam z TZ, dowiedziałam się, że znowu sobie popala trawkę. Super, że ma taki odlot, to chyba koniec, bo wystarczy, że teraz już cierpię przez nałóg ojca. Generalnie mam wszystkiego dość i nie czuję tych świąt, wszystko musi się sypać...
oj biedna Ty, ale dasz radę, będziemy Cie wspierać
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 19:07   #463
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Osteopatyczna zmiana to np jakieś odkształcenie, jakaś narośl ale fizjologiczne, np odwapnienia.
Nie interesuję się ortopedią, ogólnie medycyną
Zamieszkaj u mnie- moja mama ciągle szuka idealnego masażysty swojego zbolałego kręgosłupa
Siedziałam godzinę czekając u fryzjera na swą kolej i poznałam kapitalną panią 80 letnią. Bardzo zabawna kobieta, jak już siadła na fotel zażyczyła sobie .... przyciemnić wąsik. Bo mąż ostatnio jej nie poznaje jak sobie rozjaśniła
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 19:27   #464
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Zamieszkaj u mnie- moja mama ciągle szuka idealnego masażysty swojego zbolałego kręgosłupa
Siedziałam godzinę czekając u fryzjera na swą kolej i poznałam kapitalną panią 80 letnią. Bardzo zabawna kobieta, jak już siadła na fotel zażyczyła sobie .... przyciemnić wąsik. Bo mąż ostatnio jej nie poznaje jak sobie rozjaśniła
: hahaha: no i posikałam z pani
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 21:52   #465
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć,
Wracam do Was znowu, bo znowu padł mi komputer, mam teraz pożyczonego laptopa od wujka i w ogóle go nie ogarniam - to znaczy poruszanie się bez myszki itp. NIGDY nie żyłam jeszcze w takim stresie jak teraz - mam tyle zamówień, a mój poczciwy komputer wariuje i ciągle pada. Od 15 siedzę i rysuję, nie wiem czy się wyrobię, ale prawdopodobnie zarwę kolejną noc, żeby zrobić to, co obiecała. Za kilka tygodni stres w końcu się na mnie odbije - albo znowu mnie wypryszczy, albo znowu będę łysieć. Jeszcze nie rozmawiam z TZ, dowiedziałam się, że znowu sobie popala trawkę. Super, że ma taki odlot, to chyba koniec, bo wystarczy, że teraz już cierpię przez nałóg ojca. Generalnie mam wszystkiego dość i nie czuję tych świąt, wszystko musi się sypać...
dasz radę kochana. Jeżeli męczysz się w tym związku, a rozmowy o trawce nie przynoszą rezultatów to zakończ to.
Będzie dobrze, nie rozmyślaj za dużo nad cerą i włosami (już łysieję itp.), bo to szybciej nadejdzie...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 21:58   #466
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Jutro o 8 trzymacie kciuki za mambi!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:34   #467
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Skrabi jak zamawiałaś z allegro to ja polecam osobiście aptekę galen na allegro. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i się pojawia. Listem ekonomicznym idzie mi dwa dni i od razu pakują do wysyłki
Następnym razem sprawdzę Teraz zamawiałam gdzieś ze Słupska, chyba sprowadzane przez firmę ?

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja informacje o polaczeniu kont mialam od razu na stronie i punkty sie sumowaly. Ale na przyklad gwiazdki na klocki z BP naliczaja sie osobno na obu kartach, przez co chyba nie uzbieram tyle, zeby dziecko mialo nowe Lego pod choinka

Dziewczynki moje, u mnie zabojcze tempo, duuuuzo zmian, mieszkanie to nie jedyna rzecz, ktora mam w planach zmienic jeszcze do konca roku Ale cicho sza i kciuki zaciskajcie. Na razie na pewno 25-26.12. bede przygotowywac chalupke do przeprowadzki, wiec w swieta czeka mnie sprzatanie, ale radyjko sobie z koledami zapodam, zeby mi pieknie gralo, a 27-19.12. przeprowadzka! Juz zbieram kartony
Tylko nie zapomnij się nam pochwalić co to za nowe zmiany
Oby Ci wszystko wyszło jak najlepiej, a raczej najsprawniej! Przenieść tyle rzeczy to niezłe wyzwanie, pakowanie, rozpakowywanie... Ale nie ma tego złego, od razu można remanent klamotów zrobić

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Loki robiłam, lików już nie haha, w sumie natchnęłaś mnie, może sobie zrobię dziś/jutro/pojutrze?

kudlik, a mogę tak z ciekawości spytać co dla chłopa zamówiłaś?
Liki czy loki, grunt żeby wyszły

Ale miałam dziś ubaw, siostra poszalała i kupiła tarkę do pięt Sholla, wiecie, teraz leci jej reklama, taka obrotowa.
Kupiła za jedyne, uwaga, 160 zł. Tarkę.... No ale ok, wszystko zrozumiałe, kobieta w ciąży jak coś postanowi to koniec
W domu otwieramy, robimy testy na rękach i nic! Mało białej gorączki nie dostałyśmy, jak to nic?
Zmieniłyśmy taktykę, bo w końcu do pięt. No i siwy dym, dosłownie. Jak się spojrzy pod światło to skubana tak drobno ściera naskórek, że obłoczek leci. Ciekawe tylko jakie jutro zobaczy efekty? Oby były warte

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Ponoć trzeba, bo bezrobotny nie ma prawa dorobić ani złotówki- oficjalnie, nieoficjalnie dobrze,że mam tatę . Chyba,że się wyrejestruje, a potem na nowo zapisze. Ale mówiąc szczerze to się nie opłaca. Ja się boję, że nie zgłoszę, a oni jakoś się dowiedzą i walną mi karę. Jakby to jeszcze np tygodnia dotyczyło, to może bym i pomyślała nad tym, ale mi szkoda czasu na te ponowne rejestracje.
Ja bym na pewno nie zgłaszała, no dajcie ludzie spokój, parodia. Nie mogą dopisać czegoś w ustawie, co by rozstrzygało taki śmieszne sprawy?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
liki jak mniemam to loki ale żeby mieć pewność 100% to trzeba autorki lików spytać
Liki jak nie wyjdą, loki jak jesteś zadowolona z efektu . Ot, cała tajemnica

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44211800]Annify, wygląda na to, że stawy są w porządku A wyspa kostna to może być po jakimś urazie - np. coś pękło i źle się zrosło - tak mi się wydaje, ale lekarzem nie jestem . Ja mam za to z rezonansu, że mam szczelinę, czy pęknięcie i nie wiadomo dokładnie co i jak.

:mimbi: trzymam kciuki [/QUOTE]
A w czym ta szczelina ? Dziwnie to zabrzmiało, ale gdzie, w kości nogi, ręki ? Co Ci się stało biedactwo?

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Osteopatyczna zmiana to np jakieś odkształcenie, jakaś narośl ale fizjologiczne, np odwapnienia.
Nie interesuję się ortopedią, ogólnie medycyną
Ej Ty nic nie mówiłaś !

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć,
Wracam do Was znowu, bo znowu padł mi komputer, mam teraz pożyczonego laptopa od wujka i w ogóle go nie ogarniam - to znaczy poruszanie się bez myszki itp. NIGDY nie żyłam jeszcze w takim stresie jak teraz - mam tyle zamówień, a mój poczciwy komputer wariuje i ciągle pada. Od 15 siedzę i rysuję, nie wiem czy się wyrobię, ale prawdopodobnie zarwę kolejną noc, żeby zrobić to, co obiecała. Za kilka tygodni stres w końcu się na mnie odbije - albo znowu mnie wypryszczy, albo znowu będę łysieć. Jeszcze nie rozmawiam z TZ, dowiedziałam się, że znowu sobie popala trawkę. Super, że ma taki odlot, to chyba koniec, bo wystarczy, że teraz już cierpię przez nałóg ojca. Generalnie mam wszystkiego dość i nie czuję tych świąt, wszystko musi się sypać...
Jak się wali to wszystko na raz! Niestety, ale przetrwasz
A ten mały gnojek co tak sobie pozwala? Zaraz mu żeby się ogarnął!
A tak serio to nie mam nic do ludzi palących byle by to mnie nie dotyczyło, w sensie moich bliskich.
Rozumiem Cię kochana, chociaż to mogą być tylko głupie wybryki. Ale kto wie czy będzie na tyle inteligentny żeby na tym poprzestać?
Co do rysunków to świetna wiadomość, fajnie, że jest takie zainteresowanie

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
to po świętach Ci przypomnę żebyś opowiedziała o tamtym kanarku.
e tam dieta w życiu na diecie nie byłam. a nie jem różnych twardych rzeczy, jak skórka od chleba, przez aparat, bo przecież jakby mi się tu na tym francuskim zadupiu zamek oderwał, do orto 1447 km, a jakbym poszła tutaj, to musiałabym w nocy i weekendy klopy czyścić . dlatego na wszelki wypadek zrezygnowałam z kilku dobroci.
pranie odkurzaczem parowym dobre, ja zawsze wieszam mokre, tylko na małe wirowanie ustawiam żeby się zagięcia nie robiły





a bo mi się zawsze kojarzysz jako mambi, to przez tego psiura no i pasuje Ci

Bambi chyba

No i zapomniałam o aparacie, sklerotyczka ze mnie W takim razie zupełnie mnie to nie dziwi. A to jest możliwe żeby coś się poluzowało? Nie miałam aparatu i nie znam się na tym zupełnie...
Wyrzucaj piętki chleba, nie chcemy abyś musiała się tak zaharowywać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:36   #468
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Zamieszkaj u mnie- moja mama ciągle szuka idealnego masażysty swojego zbolałego kręgosłupa
Siedziałam godzinę czekając u fryzjera na swą kolej i poznałam kapitalną panią 80 letnią. Bardzo zabawna kobieta, jak już siadła na fotel zażyczyła sobie .... przyciemnić wąsik. Bo mąż ostatnio jej nie poznaje jak sobie rozjaśniła
Czego się nie robi dla miłości?!

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jutro o 8 trzymacie kciuki za mambi!
Bambi
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 07:27   #469
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jutro o 8 trzymacie kciuki za mambi!
Trzymam

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja bym na pewno nie zgłaszała, no dajcie ludzie spokój, parodia. Nie mogą dopisać czegoś w ustawie, co by rozstrzygało taki śmieszne sprawy?
:
W ustawie jak byk stoi-osoba zarejestrowana jako bezrobotna nie może dorobić ani złotówki. Kiedyś było,że nie może dorobić więcej niż połowa pensji minimalnej, teraz zmienili, że ani złotówki. Już bym się chętnie wyrejestrowała, nie mam ochoty tam latać. Ale cóż, tata ubezpieczać mnie już nie może, męża nie mam, a dmucham na zimne i wolę mieć ubezpieczenie.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Czego się nie robi dla miłości?!
Mąż najważniejszy-skoro daje kasę na fryzjera to wymaga
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 09:27   #470
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Trzymam


W ustawie jak byk stoi-osoba zarejestrowana jako bezrobotna nie może dorobić ani złotówki. Kiedyś było,że nie może dorobić więcej niż połowa pensji minimalnej, teraz zmienili, że ani złotówki. Już bym się chętnie wyrejestrowała, nie mam ochoty tam latać. Ale cóż, tata ubezpieczać mnie już nie może, męża nie mam, a dmucham na zimne i wolę mieć ubezpieczenie.


Mąż najważniejszy-skoro daje kasę na fryzjera to wymaga
No tak, jeśli ma się takiego cudownego męża, który zapłaci za przyciemnienie wąsika !

Polska to zacofany kraj. Zamiast się "cieszyć",że ludzie szukają jakiegoś zaczepienia, jakiejś możliwości pracy, to rząd tylko przeszkadza i utrudnia życie. Ale z pośredniakiem to masz rację, nigdy nie wiadomo, lepiej być ubezpieczonym
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:56   #471
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Hej Kochane wróciłam! Melduję się dość Późno ale całe szczęście się odnalazłam dzięki wspaniałej Subiś
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:31   #472
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Hej Kochane wróciłam! Melduję się dość Późno ale całe szczęście się odnalazłam dzięki wspaniałej Subiś
Gdzieś Ty była jak Cię nie było ? Tyle czasu już na doviaszczym plotkujemy .... a tak w ogóle to brakuje jeszcze kogoś? Trzeba chyba wskoczyć na wątek Dove i sprawdzić czy jakaś sierotka nam jeszcze nie zabłądziła ?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:59   #473
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A w czym ta szczelina ? Dziwnie to zabrzmiało, ale gdzie, w kości nogi, ręki ? Co Ci się stało biedactwo?
W kolanie. Na szczęście wiązadła w porządku, ale jest niestabilna (jak doktor unieruchomił mi udo i zaczął samym kolanem na boki ruszać to ta z tym chorym kolanem się bardziej ruszała. A stało się to na wf jak z całą siłą upadłam na kolano i przejechałam się jeszcze po sali...
Dokładnie nie wiadomo co to jest. Mogę sobie zrobić operację, ale uznałam, że aż tak bardzo nie boli i nie będę na razie tego ruszać.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:03   #474
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Gdzieś Ty była jak Cię nie było ? Tyle czasu już na doviaszczym plotkujemy .... a tak w ogóle to brakuje jeszcze kogoś? Trzeba chyba wskoczyć na wątek Dove i sprawdzić czy jakaś sierotka nam jeszcze nie zabłądziła ?
A nawet nie wiedziałam o tym wątku dopiero wczoraj Sub mnie poinformowała, że jest A dostałam pracę i pracuję po 12 h przez dwa dni a potem dwa wolne to będę miała gdzie zaglądać

No ja to widzę i nowe osoby których nie kojarzę
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:13   #475
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Pauletku
Dobrze, że nas znalazłaś. Miło Cię tu widzieć. No i jak już mówiłam - gratuluję znalezienia pracy !
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:28   #476
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

oooo Pauletka ! witaj cóż to za praca? ;> gratuluję !

ja od kilku dni walczę ze sprzątaniem, już skutecznie mi te święta zbrzydły xD na szczęście został mi tylko kredensik, więc dzisiaj chyba finiszuję

mój Kochany jest już w drodze do Polski, a ja z tej podjarki nie mogę na miejcu usiedzieć jutro robię się na bóstwo, to już postanowione

aaaaa i byłam wczoraj u fryzjera, zrobiłam sobie grzywkę. No i znowu mam czekoladowe włoski, w końcu !
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:46   #477
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć,
Wracam do Was znowu, bo znowu padł mi komputer, mam teraz pożyczonego laptopa od wujka i w ogóle go nie ogarniam - to znaczy poruszanie się bez myszki itp. NIGDY nie żyłam jeszcze w takim stresie jak teraz - mam tyle zamówień, a mój poczciwy komputer wariuje i ciągle pada. Od 15 siedzę i rysuję, nie wiem czy się wyrobię, ale prawdopodobnie zarwę kolejną noc, żeby zrobić to, co obiecała. Za kilka tygodni stres w końcu się na mnie odbije - albo znowu mnie wypryszczy, albo znowu będę łysieć. Jeszcze nie rozmawiam z TZ, dowiedziałam się, że znowu sobie popala trawkę. Super, że ma taki odlot, to chyba koniec, bo wystarczy, że teraz już cierpię przez nałóg ojca. Generalnie mam wszystkiego dość i nie czuję tych świąt, wszystko musi się sypać...
Oby się wszystko ułożyło i z rysunkami i z tż. A tak swoją drogą to mu trzeba zasadzić kopa w zad za tą trawkę

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
wow :O takie tempo, i to jeszcze przed świętami, szacun dla sprzedawcy i dla Ciebie że takiego zabjejaszczego znalazłaś
Również się cieszę! Ostatnio jak kupowałam na allegro to na wysyłkę czekałam równiuteńko miesiąc i to z łaski mi wysłali jak policją postraszyłam

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Zamieszkaj u mnie- moja mama ciągle szuka idealnego masażysty swojego zbolałego kręgosłupa
Siedziałam godzinę czekając u fryzjera na swą kolej i poznałam kapitalną panią 80 letnią. Bardzo zabawna kobieta, jak już siadła na fotel zażyczyła sobie .... przyciemnić wąsik. Bo mąż ostatnio jej nie poznaje jak sobie rozjaśniła
Ja jestem chętna brać twoją mamę w różnych pozycjach Jakkolwiek to brzmi



Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jutro o 8 trzymacie kciuki za mambi!
Pomogły?

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Następnym razem sprawdzę Teraz zamawiałam gdzieś ze Słupska, chyba sprowadzane przez firmę ?

Ale miałam dziś ubaw, siostra poszalała i kupiła tarkę do pięt Sholla, wiecie, teraz leci jej reklama, taka obrotowa.

Liki jak nie wyjdą, loki jak jesteś zadowolona z efektu . Ot, cała tajemnica

Ej Ty nic nie mówiłaś !
Ten Galen to hurtownia apteczna i mają leki sporo tańsze. Mi z wysyłką wychodzi taniej niż w aptece

Kulce a ja nie wiem co to za talka

No i tajemnica została obnażona

Nie mówiłam, bo nikt nie pytał

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Hej Kochane wróciłam! Melduję się dość Późno ale całe szczęście się odnalazłam dzięki wspaniałej Subiś
Hej ziomalka

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44223602]W kolanie. Na szczęście wiązadła w porządku, ale jest niestabilna (jak doktor unieruchomił mi udo i zaczął samym kolanem na boki ruszać to ta z tym chorym kolanem się bardziej ruszała. A stało się to na wf jak z całą siłą upadłam na kolano i przejechałam się jeszcze po sali...
Dokładnie nie wiadomo co to jest. Mogę sobie zrobić operację, ale uznałam, że aż tak bardzo nie boli i nie będę na razie tego ruszać. [/QUOTE]

Z tego co piszesz to problem z łąkotką (po naszemu rzepką) można to zrobić hirurgicznie ale po zabiegu często się utyka około dwóch lat i po tym czasie trudniej wrócić do tzw normalnego chodzenia. Ale są ludzie którzy rewelacyjnie przechodzą rekonwalescencję i po zabiegu tylko blizenka przypomina

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
A nawet nie wiedziałam o tym wątku dopiero wczoraj Sub mnie poinformowała, że jest A dostałam pracę i pracuję po 12 h przez dwa dni a potem dwa wolne to będę miała gdzie zaglądać

No ja to widzę i nowe osoby których nie kojarzę
Gratulacje! I chwal się co robisz



Dziewczynki dzisiaj u mojego smyka w przedszkolu były jasełka. Jak słodziutko. Dzieci tańczyły, grały na flecikach, i nawet było z czego się pośmiać
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:18   #478
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Kudliczku Mama na pewno się ucieszy, ostatnia masażystka za 45 minut masażu brała 150 zł, dwa razy w tygodniu-toż to można zbankrutować
Uwielbiam takie dziecięce przedstawienia
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:20   #479
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Przeceniłam swoje pazury. Shellac zjedzony. Ja taka niepocieszona

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ghanik, focia.
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:28   #480
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Kudliczku Mama na pewno się ucieszy, ostatnia masażystka za 45 minut masażu brała 150 zł, dwa razy w tygodniu-toż to można zbankrutować
Uwielbiam takie dziecięce przedstawienia
ale cena!!!!!! ja brałam 50.

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Przeceniłam swoje pazury. Shellac zjedzony. Ja taka niepocieszona

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ghanik, focia.
Jak to zjedzony?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 15:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.