Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-23, 21:57   #1321
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Ta nawigacja tez jak na zlosc dzis swirowala... a zawsze wpisalam i ladnie prowadziła... ehh... przykro mi, za duzo sobie przykrych slow powiedzieliśmy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co nad tym rozmyślać. Nas czasami też ponoszą nerwy i emocje.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 21:58   #1322
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Wazne ze nic sie nie stało... widzę ze i on
ochłonął ale i tak atmosfera napieta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 23:13   #1323
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

invi jak oboje ochłoniecie to wtedy porozmawiajcie. Nie bierz winy na siebie, bo sama dobrze wiem, jakie okropne bywają dni i że jak się wali, to wszystko. Najważniejsze, że Wam nic się nie stało. Wypłacz się, bo nie warto trzymać emocji w sobie i powoli do przodu. Będzie dobrze kochana 😘.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 04:51   #1324
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi no chyba żartujesz, że to Twoja wina! Dokładnie tak jak Flower mówi, TŻ był kierowcą, więc on prowadzi i pilnuje drogi. A nawet jeśli Ty mialas funkcje pilota, to krzykiem nic nie załatwi. Mozg ciezarnej wymaga wsparcia i wszystkie o tym doskonale wiemy W dodatku na Ciebie w takim stanie krzyczeć ehh mam nadzieję, że ochłonął i sobie wyjasniliście.

bardzo Ci współczuję szyjki. Leż i odpoczywaj, kochana. Będzie na pewno dobrze. Wczorajszy dzień trzeba odespać a dziś będzie na pewno lepiej

Ja dziś wybieram się na łowy lumpeksowe, idę na bój ze starymi handlarami rano, na nowy towar myślicie, że w lumpeksie też powinni przypuszczać ciężarne? bardzo by mi się to dziś przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez baby blues
Czas edycji: 2017-08-24 o 04:53
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 06:10   #1325
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi kochana, nie denerwuj się bo to na pewno nie służy, współczuję sytuacji, ale ważne że nic się złego nie stało. Odpoczywaj
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 06:21   #1326
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi tylko spokój może Cię uratować. Tz przesadził i wcale nie ma tu twojej winy. Najważniejsze że nic nikomu się nie stało. Ty lez dbaj o was, masz teraz inne priorytety.

Witam się wogóle z lab. Będziemy robić cukier. Wzięłam pół cytryny ciekawe czy pozwolą....
Udanego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 06:52   #1327
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Wazne ze nic sie nie stało... widzę ze i on
ochłonął ale i tak atmosfera napieta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przejedzie Wam 😘 ochłoniecie i wszystko wróci do normy. grunt że nic się strasznego nie stało. Ale strachu to Wam narobila sarenka 😕

Lez i dbaj o siebie, no i o szyjke😉 ściskam Cię mocno 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 07:28   #1328
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi- nie zadreczaj się, nawet bez ciąży i ogólnego rozkojarzenia mogło Ci się pomylić. Tak samo z pasami, nawet nie będąc w ciąży mogłabyś się rozpiac żeby sięgnąć np do dzieci na tylnej kanapie. Takie sytuacje się zdarzają a TZ zareagował zdecydowanie za mocno, no ale też jest tylko człowiekiem. Nie chcę wskazywać na "winę" żadnego z Was, chodzi mi o to jak dziewczyny pisały- nie przejmuj się i lez, bo to jest teraz najważniejsze! Dbaj o siebie a ja zaciskam kciuki za Was 😘

Ja się witam z rana mąż zrobił pyszne śniadanie, mimo że ja byłam wczoraj dla niego zołza 😌 w planach spacer, babeczki z malinami i małe sprzątanie. Oby energii starczyło, miłego dnia dla Was 😉

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

A i dziś czekam na paczuszke z firmy MEA z ubrankami, będę testować na małej. Znacie firmę, możecie polecić?
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 07:39   #1329
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Invi - dziewczyny mają rację, nie bierz winy na siebie i się nie zaręczaj, bo jeszcze gorzej będziesz się czuła 😘 co się stało to się nie odstanie, czasu nie cofniesz. Najważniejsze, że Wy jesteście cali i zdrowi. Ochloniecie, porozmawiacie na spokojnie i wszystko wróci do normy.
A Ty teraz lez, odpoczywaj i nie przemeczaj się, musisz dbać o siebie i o maleńka 😘
Już prawie koncowka, trzymam kciuki za Ciebie - musi być dobrze ✊

Witam się z rana, właśnie kończę prać drugie pranie. Jak skończy to ogarnę siebie i na 12 jedziemy z psem do fryzjera 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 07:45   #1330
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

@invi_08 nie smutaj :tuli:
Czasem wszystko się wali, ale nie uważam, że to była Twoja wina. Na telefon, sarnę i nerwy Twojego TŻeta nie masz wpływu.
Dobrze, że nic wam się nie stało 😰
A co do szyjki to współczuję... Odpoczywaj ile się da i na pewno już więcej się nie denerwuj bo to też swoje robi. Trzymam kciuki żeby już nic więcej się nie działo 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 07:58   #1331
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

O jejku umyłam włosy i się ogarnęłam i od razu lepiej😀 muszę zawiezc L4 do pracy bo mi się czas kończy. I do babci jadę bo jest w sanatorium nie daleko nas i trzeba ją odwiedzic. A na koniec dnia TZ się umowil na piwo z kolegą i muszę kierować 😝 także dzień intensywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 08:01   #1332
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Witam się tak w ogóle w 25 tygodniu Zrobiłam już małe porządki z rana po mojej chrześnicy, tak wakacjowała u Nas, że wszystko jest w plastelinie i zlepione cukierkami No, ale nic. Wakacje się kończą, a ona idzie do 1 klasy więc teraz nauka będzie
Usiadłam na kawkę
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 08:26   #1333
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76562161]Witam się tak w ogóle w 25 tygodniu Zrobiłam już małe porządki z rana po mojej chrześnicy, tak wakacjowała u Nas, że wszystko jest w plastelinie i zlepione cukierkami No, ale nic. Wakacje się kończą, a ona idzie do 1 klasy więc teraz nauka będzie
Usiadłam na kawkę [/QUOTE]
Gratki 👏 U mnie dziś zaczyna się 24 tydzień. I już się nie mogę doczekać USG w 3D w 27 tygodniu 😌

Tak to już z dziećmi jest 😁
Moja chrześniaczka ma dopiero dwa lata, ale od małego z niej istna szefowa. Swojego brata (prawie 5lat) ustawi zawsze jak trzeba 😂 Taki prawdziwy wiking z niej 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 08:47   #1334
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
O jejku umyłam włosy i się ogarnęłam i od razu lepiej😀 muszę zawiezc L4 do pracy bo mi się czas kończy. I do babci jadę bo jest w sanatorium nie daleko nas i trzeba ją odwiedzic. A na koniec dnia TZ się umowil na piwo z kolegą i muszę kierować 😝 także dzień intensywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Człowiek od razu lepiej się czuje jak się ogarnie 😀 ja też właśnie siedzę z maską na włosach, a Tz pojechał na zakupy. Zaoferował, że na piątek i sobotę zrobi bogracza to obiad mam z głowy 😉
Swoją drogą i mówiłam się na wtorek do fryzjera. Idę obciąć włosy. Jednak w fryzurze na boba czuje się najlepiej. Włosy mam cienkie i jak są dłuższe to nie ładnie się układają i ciągle chodzę w związanych.

A co do usg 3D to moja ginekolog co wizytę mi takie robi. Nawet nie zwróciłam na to uwagi chyba ma to w cenie 😊 za tydzień kolejna wizyta mam nadzieję, że Blanka będzie spokojna i da zrobić ładne zdjęcie swojego buziaka 😊
W ogóle już tyle zdjęć z wizyty nazbieralam przydało by się je gdzieś umieścić, żeby się nie zniszczyły i zachować na pamiątkę 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 08:55   #1335
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Glukoze przeżyłam. Nie było tak źle. Teraz mam nagrodę, duuuuza kawa w Macu i tosty z serem i bekonem. A co, taka że mnie matka. Ale czuję że dziecko też zadowolone 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 08:57   #1336
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej dziewczynki, ja też mam już dzisiaj jeden sukces- w łazience w końcu mam zamontowane lustro jeszcze tylko muszę kogoś zmusić do montażu oświetlenia, pomalowania sufitu i finito
Następny etap- oczekiwanie na podłogę do sypialni i szafa- ale to już połowa września.
Dzisiaj się pakujemy i jedziemy na kilka dni nad morze- w końcu się dotlenię Mam nadzieję, że podróż będzie bez atrakcji choć przyznam,że trochę się boję- to prawie 400 km. Jeździłyście w długie trasy?
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 09:00   #1337
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Człowiek od razu lepiej się czuje jak się ogarnie 😀 ja też właśnie siedzę z maską na włosach, a Tz pojechał na zakupy. Zaoferował, że na piątek i sobotę zrobi bogracza to obiad mam z głowy 😉
Swoją drogą i mówiłam się na wtorek do fryzjera. Idę obciąć włosy. Jednak w fryzurze na boba czuje się najlepiej. Włosy mam cienkie i jak są dłuższe to nie ładnie się układają i ciągle chodzę w związanych.

A co do usg 3D to moja ginekolog co wizytę mi takie robi. Nawet nie zwróciłam na to uwagi chyba ma to w cenie 😊 za tydzień kolejna wizyta mam nadzieję, że Blanka będzie spokojna i da zrobić ładne zdjęcie swojego buziaka 😊
W ogóle już tyle zdjęć z wizyty nazbieralam przydało by się je gdzieś umieścić, żeby się nie zniszczyły i zachować na pamiątkę 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie znaleźć czas tylko dla siebie samej 😁

I masz super fajnie z tymi USG w 3D 😍
W DK są tylko dwa USG przez całą ciążę gdy maleństwo i mama są zdrowe 😏
A tak to tylko zawsze posłucham bicia serduszka młodego. Mocz i ciśnienie mi badają za każdym razem i w sumie nikt mnie nie ważył od pierwszej wizyty bo mówią, że widać że jestem w dobrej formie 😂
No i sama zamówiłam prywatną półgodzinną wizytę. Nie będę mówić ile to tutaj kosztuje 😌🔫
No ale moja mama z UK do nas przylatuje 14go i weźmiemy też moją teściówkę i zrobimy im prezent żeby obydwie mogły wnuka zobaczyć 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Glukoze przeżyłam. Nie było tak źle. Teraz mam nagrodę, duuuuza kawa w Macu i tosty z serem i bekonem. A co, taka że mnie matka. Ale czuję że dziecko też zadowolone 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w poniedziałek byłam w tym samym miejscu 😊
Dwa cheeseburgery i kawka 😁
Mojemu młodemu też chyba smakowało 😁 hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 09:02   #1338
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, ja też mam już dzisiaj jeden sukces- w łazience w końcu mam zamontowane lustro jeszcze tylko muszę kogoś zmusić do montażu oświetlenia, pomalowania sufitu i finito
Następny etap- oczekiwanie na podłogę do sypialni i szafa- ale to już połowa września.
Dzisiaj się pakujemy i jedziemy na kilka dni nad morze- w końcu się dotlenię Mam nadzieję, że podróż będzie bez atrakcji choć przyznam,że trochę się boję- to prawie 400 km. Jeździłyście w długie trasy?
Ja jechałam niedawno nad morze. Miałam co prawda dłuższy przystanek w połowie drogi u rodzicow. Ogólnie było ok ale pod koniec trasy powrotnej juz mnie bardzo klulo po boku i musiałam odpinac się z pasów i manewrowac fotelem żeby mi było w miarę wygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 09:13   #1339
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Fajnie znaleźć czas tylko dla siebie samej 😁

I masz super fajnie z tymi USG w 3D 😍
W DK są tylko dwa USG przez całą ciążę gdy maleństwo i mama są zdrowe 😏
A tak to tylko zawsze posłucham bicia serduszka młodego. Mocz i ciśnienie mi badają za każdym razem i w sumie nikt mnie nie ważył od pierwszej wizyty bo mówią, że widać że jestem w dobrej formie 😂
No i sama zamówiłam prywatną półgodzinną wizytę. Nie będę mówić ile to tutaj kosztuje 😌🔫
No ale moja mama z UK do nas przylatuje 14go i weźmiemy też moją teściówkę i zrobimy im prezent żeby obydwie mogły wnuka zobaczyć 😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki mogę to staram się raz w tygodniu robić małe spa 😊 peeling, maska na buzię i włosy, henna malowanie paznokci itp. Mam nadzieję, że po ciąży tez jakoś wyskrobie chwilę dla siebie jak mała będzie spała.

Tak masz rację, super z tym usg. W ogóle mam bardzo fajna lekarke, co wizytę mierzenie ciśnienia, ważenie, badanie na kozle i usg myślę, że dość długie około 15-20 minut oglądanie dzidziusia, wszystkie pomiary, słuchanie serduszka itp. No i zawsze kola atmosfera i dużo informacji, zawsze wracam zaspokojona na kolejny miesiąc😊
A mama z teściową na pewno się ucieszą z takiej niespodzianki 😍 szkoda tylko, że tam u Ciebie trzeba tyle za to płacić.
Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, ja też mam już dzisiaj jeden sukces- w łazience w końcu mam zamontowane lustro jeszcze tylko muszę kogoś zmusić do montażu oświetlenia, pomalowania sufitu i finito
Następny etap- oczekiwanie na podłogę do sypialni i szafa- ale to już połowa września.
Dzisiaj się pakujemy i jedziemy na kilka dni nad morze- w końcu się dotlenię Mam nadzieję, że podróż będzie bez atrakcji choć przyznam,że trochę się boję- to prawie 400 km. Jeździłyście w długie trasy?
Ja końcem czerwca tez jechałam nad morze. Pytałam lekarki co myśli o tak długiej podróży. Powiedziała, że nie ma przeciwwskazań tylko koniecznie robić przerwy co 2 max 2,5 godziny i to nie na kawę, a 15 minut spacerować 😉 żeby się zakrzepy czy coś tam nie porobiło.
Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Glukoze przeżyłam. Nie było tak źle. Teraz mam nagrodę, duuuuza kawa w Macu i tosty z serem i bekonem. A co, taka że mnie matka. Ale czuję że dziecko też zadowolone 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super 😊 nagroda się należała! Ja też od czasu do czasu pozwalam sobie na taki zestaw 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 09:50   #1340
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A ta moja ginekolog twierdzi ze nie ma co tak czesto robic usg i zrobi mi po 30 tygodniu, tak to tylko bedzie mierzyla szyjke i recznie badala. Takze nad tym ubolewam, u tej starej mialam fotkę co wizyte. Ale ufam jej, wazne ze mam z polowkowego sliczna pamiątkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:34   #1341
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A ta moja ginekolog twierdzi ze nie ma co tak czesto robic usg i zrobi mi po 30 tygodniu, tak to tylko bedzie mierzyla szyjke i recznie badala. Takze nad tym ubolewam, u tej starej mialam fotkę co wizyte. Ale ufam jej, wazne ze mam z polowkowego sliczna pamiątkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, miałam usg tylko dwa razy. Zdjęć nawet nie mam z tego No, ale to nic, najważniejsze że jest wszystko dobrze


Robię sobie domowe spa dzisiaj
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:48   #1342
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, ja też mam już dzisiaj jeden sukces- w łazience w końcu mam zamontowane lustro jeszcze tylko muszę kogoś zmusić do montażu oświetlenia, pomalowania sufitu i finito
Następny etap- oczekiwanie na podłogę do sypialni i szafa- ale to już połowa września.
Dzisiaj się pakujemy i jedziemy na kilka dni nad morze- w końcu się dotlenię Mam nadzieję, że podróż będzie bez atrakcji choć przyznam,że trochę się boję- to prawie 400 km. Jeździłyście w długie trasy?
Hej ja już zaliczyłam samolot w pierwszym trym a ostatnio byliśmy nad morzem a mamy ponad 600 km. Zalecenie gina robić przerwy co dwie godziny, dużo pić i zapinać pasy

Invi nie przejmuj się. Nie Twoja wina, każdy miewa gorszy dzień.
Dbaj o szyjkę i leż ile wlezie
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:19   #1343
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Czylu duzo pic i spacerować pomiędzy wezme ze soba nospe w razie czego i mam nadzieje ze bedzie ok. No i skusilam sie na twn ekspres do kawy. Facet zszedl mi jezzcze dwie stowki wiec go odbierzemt przy okazji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:33   #1344
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Czylu duzo pic i spacerować pomiędzy wezme ze soba nospe w razie czego i mam nadzieje ze bedzie ok. No i skusilam sie na twn ekspres do kawy. Facet zszedl mi jezzcze dwie stowki wiec go odbierzemt przy okazji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie wystarczał spacer do wc z parkingu ps dużo pić czytaj przerwy mogą być częstsze bo pęcherz nie ten
Aż mnie ochota naszła na kawę ale mam zakaz od gina i oszukuje się mama cofee z rossmana
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:35   #1345
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mój listonosz musi mieć mnie dość.... codzień na klamce albo na furtce wiszą paczki.... 20170824_120716.jpg20170824_120548.jpg20170824_120416.jpg

Jeszcze tylko 7 jest w drodze. I nie wiem czy to koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:46   #1346
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Mój listonosz musi mieć mnie dość.... codzień na klamce albo na furtce wiszą paczki.... Załącznik 7205421Załącznik 7205426Załącznik 7205431

Jeszcze tylko 7 jest w drodze. I nie wiem czy to koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha ja dopiero zaczynam więc niebawem będę z kurierem na ty
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:19   #1347
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Iza śliczne te ubranka. Jak widzę te tandetne misie albo napisy wnusia babci czy mały terrorysta to mnie skręca przecież tyle jest właśnie ładnych ubranek no ale wiadomo kwestia gustu tak naprawdę
Ja dziś miałam wizytę. Wszystko ok, usg dopiero ok 30 tygodnia a wczoraj zaczęłam 26.
A i do przodu juz 17 kg :O
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:22   #1348
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Mój listonosz musi mieć mnie dość.... codzień na klamce albo na furtce wiszą paczki.... Załącznik 7205421Załącznik 7205426Załącznik 7205431

Jeszcze tylko 7 jest w drodze. I nie wiem czy to koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękne podaj linki.

Invi przytulam

Ja nadal z podłym nastrojem, do tego boli mnie głowa od rana.
Tz myśli, że mogę śmigać jak przed ciążą i wszystko robić, a ja ledwo się ruszam..
Aż z tego wszystkiego porobilam zdjęcia brzucha żeby pamiątkę mieć
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:27   #1349
paulina_frankowska_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 42
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Wielkie gratulacje przyszłym mamom
paulina_frankowska_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:38   #1350
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Ale piękne podaj linki.

Invi przytulam

Ja nadal z podłym nastrojem, do tego boli mnie głowa od rana.
Tz myśli, że mogę śmigać jak przed ciążą i wszystko robić, a ja ledwo się ruszam..
Aż z tego wszystkiego porobilam zdjęcia brzucha żeby pamiątkę mieć
Car00lina, pokaż brzusio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Iza śliczne te ubranka. Jak widzę te tandetne misie albo napisy wnusia babci czy mały terrorysta to mnie skręca przecież tyle jest właśnie ładnych ubranek no ale wiadomo kwestia gustu tak naprawdę
Ja dziś miałam wizytę. Wszystko ok, usg dopiero ok 30 tygodnia a wczoraj zaczęłam 26.
A i do przodu juz 17 kg :O
Mi akurat misie nie przeszkadzają na ubrankach, ale już dłuższą chwilę szukam jakiegoś fajnego kocyka i wszędzie te same sówki, kotki, gwiazdki i liski i nic mi się nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.