Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 11:36   #2851
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja z kolei mam informację, że prawdopodobnie dziewczynka, ale nadal się nie mogę doczekać potwierdzenia
Imiona mam przygotowane i zaklepane: Urszula albo Adam

Dziewczyny kiedy się robi USG połówkowe? Bo ja mam teraz wizytę w 17t.0d., więc to chyba za wcześnie, a później będę miała zapewne w 21t.0d. to pewnie wtedy? To by znaczyło, źe pewnie na najbliższej wizycie usg nie będzie i nie zobaczę płci :P
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 11:39   #2852
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Migi w 17tyg bedzie widac. Moi pokazali sie w 15tyg-tak ze ja na 100% wiedzialam co to jest😀😀

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Polowkowe 20-24
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 11:41   #2853
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Tak zamierzam zrobić W moim mieście niedawno zamknęli porodówkę, więc tak czy siak nie mam nic na miejscu -.- A skoro mam już gdzieś jechać, to chyba wole tam, gdzie większość moich znajomych

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------




Jak ja bym chciała już wiedzieć, to sobie nawet nie wyobrażasz !

Nadia mi się zawsze podobało, ale zrobiło się zbyt popularne, a nie jestem zwolenniczką imion, które nosi 3/4 dzieciaków z tego samego roku :p
No właśnie ja tez nie lubię popularnych imion

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
My tym razem nie chcemy wiedziec do samego konca😊😊 obstawiamy chlopca.a kto wyjdzie to zobaczymy. Ciekawe czy wygram z ciekawoscia😊 Gin wie ze ma nie mowic.w szpitalu tez powiem. Dzisiaj zaczynam 15tydz.ale leci😊
Podziwiam
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 11:46   #2854
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez nie lubię popularnych imion

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


Podziwiam

Ale Elena albo Idalia - śliczne
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:05   #2855
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Mozna dolaczyc? Czytuje Was od samego poczatku watku, ale stach o ciaze jakos blokowal moje ujawnienie sie..
Staralismy sie 3,5 roku, nie odpowiadalam na leczenie, wszystko bylo bez skutku.. nagle Bam cud! Mamy syna 6 lat i zaluje,ze odrazu po jego urodzeniu nie przystapilismy do dzialan o rodzenstwo ale bylo z nim troszke problemow i lekko nie bylo..
Tp mam na 15 pazdziernik, ja mam 27 lat, przerzuc do plci nie mam, wszyscy obstawiaja dziewczynke. Lekarz mowil,ze na genetycznym,ktore mam za tydzien juz bedzie widac. Jade na duzych dawkach luteiny i lekach od skurczy , tryb oszczedny gdyz mialam tydzien temu dziwne nie pokojace bole, ktore na szczescie niczego nie wykazaly, plus konflikt serologiczny ale lekarz to cudowny i konkretny czlowiek wiec mam nadzieje,ze bedzie ok.
Syna rodzilam SN ale wspominam to nie zbyt dobrze.
No i pozdrawiam wszystkie ciezarne ja leze sasmarkana pod kocem a 3 tyg temu tez bylam chora powoli musze sie zebrac aby odebrac syna z przedszkola.
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:08   #2856
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Mozna dolaczyc? Czytuje Was od samego poczatku watku, ale stach o ciaze jakos blokowal moje ujawnienie sie..
Staralismy sie 3,5 roku, nie odpowiadalam na leczenie, wszystko bylo bez skutku.. nagle Bam cud! Mamy syna 6 lat i zaluje,ze odrazu po jego urodzeniu nie przystapilismy do dzialan o rodzenstwo ale bylo z nim troszke problemow i lekko nie bylo..
Tp mam na 15 pazdziernik, ja mam 27 lat, przerzuc do plci nie mam, wszyscy obstawiaja dziewczynke. Lekarz mowil,ze na genetycznym,ktore mam za tydzien juz bedzie widac. Jade na duzych dawkach luteiny i lekach od skurczy , tryb oszczedny gdyz mialam tydzien temu dziwne nie pokojace bole, ktore na szczescie niczego nie wykazaly, plus konflikt serologiczny ale lekarz to cudowny i konkretny czlowiek wiec mam nadzieje,ze bedzie ok.
Syna rodzilam SN ale wspominam to nie zbyt dobrze.
No i pozdrawiam wszystkie ciezarne ja leze sasmarkana pod kocem a 3 tyg temu tez bylam chora powoli musze sie zebrac aby odebrac syna z przedszkola.

Witaj

Dużo nas leżących Dbaj o siebie, a my trzymamy kciuki za dzidzia
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:15   #2857
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Też myślałam o dostawce, ale z tego co słyszałam to nadaje się ona dla mało ruchliwego dziecka. Mój póki co jest spokojny i nawet zwiewa powoli, ale nie wiem czy w wieku 2 lat będzie na tyle ogarnięty , że będzie siedział/stał spokojnie na dostawce. W sumie to sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić. Znacie kogoś u kogo to się sprawdziło ?
Mój niestety nie należy do spokojnych dzieci... Zresztą na początek nie będę nic kupować. Aktualnie synek chodzi do klubu malucha, który mamy zaraz obok domu, więc wózek niepotrzebny. Na przyszły rok będziemy startować do żłobka, który mąż ma w drodze do pracy, więc jeśli jakimś cudem się dostanie to będą razem jeździć i wracać. A jak się nie dostanie, to jakoś dam radę z odprowadzaniem małego tutaj A w weekendy jak się zbuntuje na nóżki to zawsze można spacerówkę wziąć.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja nastawiam się na poród SN i tak bym wolała, ale cóż to nie koncert życzeń, przyjmę to co będzie i ze wszystkim będzie sobie trzeba poradzić.
Ja też byłam nastawiona na SN i na szczęście się udało. Nie chcę nikogo urazić, ale ja sobie nie wyobrażam CC i mnie to przeraża i mam nadzieję, że tym razem też się uda SN. A miałam ginekolog, która spokojnie by mi wystawiła skierowanie, bo wskazanie by się znalazło.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam informację, że prawdopodobnie dziewczynka, ale nadal się nie mogę doczekać potwierdzenia
Imiona mam przygotowane i zaklepane: Urszula albo Adam

Dziewczyny kiedy się robi USG połówkowe? Bo ja mam teraz wizytę w 17t.0d., więc to chyba za wcześnie, a później będę miała zapewne w 21t.0d. to pewnie wtedy? To by znaczyło, źe pewnie na najbliższej wizycie usg nie będzie i nie zobaczę płci :P
Urszula to moja siostra Malo popularne imię. Ale ja też mam mało popularne w moich czasach. Bo kobiet w wieku moich rodziców znam sporo z tym imieniem

Ostatnio miałam połówkowe w 20. tygodniu. Zobaczymy jak teraz będzie.

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez nie lubię popularnych imion
Ja też nie. I co z tego? Imię mojego syna jest w pierwszej dziesiątce (albo i piątce) najpopularniejszych imion od dłuższego czasu. I co poradzić, że nam się po prostu podobało? Trudno...


Noc kiepska za mną. Mały się ciągle budził z krzykiem, więc szłam pogłaskać. On zasypiał, a ja się rozbudzałam. I nawet odpocząć nie mogłam, bo musiałam dzisiaj do miasta pojechać. Teraz grzeję się w domu pod kocykiem. Bo niestety ciągle mi zimno
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 12:15   #2858
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Mozna dolaczyc? Czytuje Was od samego poczatku watku, ale stach o ciaze jakos blokowal moje ujawnienie sie..
Staralismy sie 3,5 roku, nie odpowiadalam na leczenie, wszystko bylo bez skutku.. nagle Bam cud! Mamy syna 6 lat i zaluje,ze odrazu po jego urodzeniu nie przystapilismy do dzialan o rodzenstwo ale bylo z nim troszke problemow i lekko nie bylo..
Tp mam na 15 pazdziernik, ja mam 27 lat, przerzuc do plci nie mam, wszyscy obstawiaja dziewczynke. Lekarz mowil,ze na genetycznym,ktore mam za tydzien juz bedzie widac. Jade na duzych dawkach luteiny i lekach od skurczy , tryb oszczedny gdyz mialam tydzien temu dziwne nie pokojace bole, ktore na szczescie niczego nie wykazaly, plus konflikt serologiczny ale lekarz to cudowny i konkretny czlowiek wiec mam nadzieje,ze bedzie ok.
Syna rodzilam SN ale wspominam to nie zbyt dobrze.
No i pozdrawiam wszystkie ciezarne ja leze sasmarkana pod kocem a 3 tyg temu tez bylam chora powoli musze sie zebrac aby odebrac syna z przedszkola.
Cześć
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:37   #2859
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Ale Elena albo Idalia - śliczne
Utwierdzasz mnie w moim przekonaniu
...fajnie

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Mozna dolaczyc? Czytuje Was od samego poczatku watku, ale stach o ciaze jakos blokowal moje ujawnienie sie..
Staralismy sie 3,5 roku, nie odpowiadalam na leczenie, wszystko bylo bez skutku.. nagle Bam cud! Mamy syna 6 lat i zaluje,ze odrazu po jego urodzeniu nie przystapilismy do dzialan o rodzenstwo ale bylo z nim troszke problemow i lekko nie bylo..
Tp mam na 15 pazdziernik, ja mam 27 lat, przerzuc do plci nie mam, wszyscy obstawiaja dziewczynke. Lekarz mowil,ze na genetycznym,ktore mam za tydzien juz bedzie widac. Jade na duzych dawkach luteiny i lekach od skurczy , tryb oszczedny gdyz mialam tydzien temu dziwne nie pokojace bole, ktore na szczescie niczego nie wykazaly, plus konflikt serologiczny ale lekarz to cudowny i konkretny czlowiek wiec mam nadzieje,ze bedzie ok.
Syna rodzilam SN ale wspominam to nie zbyt dobrze.
No i pozdrawiam wszystkie ciezarne ja leze sasmarkana pod kocem a 3 tyg temu tez bylam chora powoli musze sie zebrac aby odebrac syna z przedszkola.
Witaj 💗
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:44   #2860
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla super wiadomosc! Chyba juz mozesz byc spokojna😊😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 12:45   #2861
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

1491479053639.jpg
Przyszły wyniki testu z krwi.
Nic tylko się cieszyć.... kamień z serca...czuję się spokojniejsza
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 13:16   #2862
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

LittleHope witaj.

Alla83 to teraz możesz odetchnąć. Gratuluje wyników.

Mogifigi polowkowe zazwyczaj robisz miedzy 20-24 tc. Ze wzgledu, na to, że lekarz u którego robię usg jest oblegany, to już się z nim umówiłam na 18 maja na polowkowe, to będzie 20tc5d.

A jutro mam wizytę kontrolną u mojego gina i odbiór winiku badania krwi. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 13:41   #2863
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Czy ktoś mi powie jak się usuwa posty całkowicie....bo chce usunąć ten pierwszy post z całym listem...kurcze wkleilam list ze wszystkimi danymi i nie wiem jak teraz to usunąć...nie widzę żadnej opcji ...usun post
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:01   #2864
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziekuje za przyjecie

Dobre wyniki, to ogromny kamien z serca macie kobity

Alla niewiem czy sie da , ale zobacz przy edycji postu czy , przy zalaczniku nie ma usun. A jesli sie nie da zglaszaj do moderatora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:10   #2865
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi powie jak się usuwa posty całkowicie....bo chce usunąć ten pierwszy post z całym listem...kurcze wkleilam list ze wszystkimi danymi i nie wiem jak teraz to usunąć...nie widzę żadnej opcji ...usun post
Nie można usuwać. Możesz edytować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:20   #2866
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Właśnie a szczepiona byłaś ? Bo ja tego badania nie muszę robić skoro byłam szczepiona.




Jednak mam "cukrzycę" :/ na czczo cukier przekroczony o 2 jednostki. Mam się kłuć 4 razy dziennie 😭😭😭
2 jednostki i już takie wielkie halo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurcze

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Mozna dolaczyc? Czytuje Was od samego poczatku watku, ale stach o ciaze jakos blokowal moje ujawnienie sie..
Staralismy sie 3,5 roku, nie odpowiadalam na leczenie, wszystko bylo bez skutku.. nagle Bam cud! Mamy syna 6 lat i zaluje,ze odrazu po jego urodzeniu nie przystapilismy do dzialan o rodzenstwo ale bylo z nim troszke problemow i lekko nie bylo..
Tp mam na 15 pazdziernik, ja mam 27 lat, przerzuc do plci nie mam, wszyscy obstawiaja dziewczynke. Lekarz mowil,ze na genetycznym,ktore mam za tydzien juz bedzie widac. Jade na duzych dawkach luteiny i lekach od skurczy , tryb oszczedny gdyz mialam tydzien temu dziwne nie pokojace bole, ktore na szczescie niczego nie wykazaly, plus konflikt serologiczny ale lekarz to cudowny i konkretny czlowiek wiec mam nadzieje,ze bedzie ok.
Syna rodzilam SN ale wspominam to nie zbyt dobrze.
No i pozdrawiam wszystkie ciezarne ja leze sasmarkana pod kocem a 3 tyg temu tez bylam chora powoli musze sie zebrac aby odebrac syna z przedszkola.
Witaj

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7007396
Przyszły wyniki testu z krwi.
Nic tylko się cieszyć.... kamień z serca...czuję się spokojniejsza
Gratuluję wyników

dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:22   #2867
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7262886 6]Nie można usuwać. Możesz edytować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Pffff
To żem się popisala 😉
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:27   #2868
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Pffff
To żem się popisala 😉
alla usuń załącznik
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 14:32   #2869
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
alla usuń załącznik
Nie umiem....tzn edytowalam usunęłam...a on ładnie tam sobie dalej jest
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 15:30   #2870
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla nie widać już
Gratulacje wyników 😍


Witamy nową mamusię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1491488964936.jpg (52,3 KB, 28 załadowań)
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 15:51   #2871
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤


To dobrze...czyli usunięcie załącznika dziala tylko trzeba poczekać
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 16:44   #2872
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7262506 1]Mój niestety nie należy do spokojnych dzieci... Zresztą na początek nie będę nic kupować. Aktualnie synek chodzi do klubu malucha, który mamy zaraz obok domu, więc wózek niepotrzebny. Na przyszły rok będziemy startować do żłobka, który mąż ma w drodze do pracy, więc jeśli jakimś cudem się dostanie to będą razem jeździć i wracać. A jak się nie dostanie, to jakoś dam radę z odprowadzaniem małego tutaj A w weekendy jak się zbuntuje na nóżki to zawsze można spacerówkę wziąć.

...

Ja też nie. I co z tego? Imię mojego syna jest w pierwszej dziesiątce (albo i piątce) najpopularniejszych imion od dłuższego czasu. I co poradzić, że nam się po prostu podobało? Trudno...
[/QUOTE]
Ja będę z dwójką w domu i jeżeli będę chciała wyjść chociażby do sklepu to z obojgiem. Myślę o chuście dla noworodka, ale zimą wiąże się to z zakupem specjalnej kurtki. ehhh sama nie wiem. A może moje starsze dziecko okaże się mega dzielnym i usłuchanym piechurem? Można pomarzyć?
Na razie też nic nie kupuję, bo w tych czasach na szczęście można kupić większość rzeczy od razu jak wyjdzie taka potrzeba

Też nie lubię popularnych imion, bo mamy popularne nazwisko i z doświadczenia wiem, że stwarza to czasem problemy.
Ale co ja mogę, że podoba mi się jedynie Maja i Mikołaj? Była jeszcze Jaśmina, ale tż nie chce się zgodzić.


Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7007396
Przyszły wyniki testu z krwi.
Nic tylko się cieszyć.... kamień z serca...czuję się spokojniejsza
super!!!
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 16:57   #2873
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Ja będę z dwójką w domu i jeżeli będę chciała wyjść chociażby do sklepu to z obojgiem. Myślę o chuście dla noworodka, ale zimą wiąże się to z zakupem specjalnej kurtki. ehhh sama nie wiem. A może moje starsze dziecko okaże się mega dzielnym i usłuchanym piechurem? Można pomarzyć?
Na razie też nic nie kupuję, bo w tych czasach na szczęście można kupić większość rzeczy od razu jak wyjdzie taka potrzeba

Też nie lubię popularnych imion, bo mamy popularne nazwisko i z doświadczenia wiem, że stwarza to czasem problemy.
Ale co ja mogę, że podoba mi się jedynie Maja i Mikołaj? Była jeszcze Jaśmina, ale tż nie chce się zgodzić.




super!!!
Niekoniecznie trzeba kurtkę kupować. Można kurtkę / bluzę męża założyć. Zresztą na kurtki też dziewczyny motają. I życzę, żeby synek był piechurem

U nas nazwisko bardzo niepopularne, więc ten problem odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:03   #2874
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Kate sa tez dostawki boczne do wozka. Tu na zdj akurat jest moj chicco - chicco trio enjoy. Jest mega lekki i jestem z niego baaaardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540x405_dostawke-do-wozkarewelacja-25492227.jpg (18,0 KB, 38 załadowań)
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:13   #2875
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Lotos dzieki😊 a z jakiego wątku się znamy??😊



Ja pracuje dalej myśleć że przed latem będę chciała pójść na L4 ale zobaczymy jak będzie. Mam pracę stojącą pracuje jako fryzjer. W pierwszej ciąży pracowałam do 6 miesiąca.
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:13   #2876
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny patrząc, ile piszecie, to ja będę musiała wziąć zwolnienie od zaraz, żeby móc Was nadganiać i jeszcze od czasu do czasu napisać A tak na serio to teraz się dobrze czuję (oczywiście zastanawiam się, czy nie za dobrze) i póki co chcę pracować. Tyle będę siedziała w domu jeszcze, a tak, to wyjdę do ludzi, pogadam No i poza tym miałam ostatnio podwyżkę, więc każdy miesiąc przepracowany więcej, to wyższe wynagrodzenie na zwolnieniu. Ale max do końca czerwca będę pracować, w zależności, jak się będę czuła.

Ja podobnie, jak dziewczyny po przejściach, mimo brzuszka nie mogę jakoś uwierzyć, że jest wszystko ok. Dziś koleżanka z pracy spytała "a to w sierpniu Cię tu nie będzie?", a ja na to "chyba nie", bo różnie może być... Ehh głupie myśli. Dlatego też o imieniu za bardzo nie myślę, ale jakby była dziewczynka, to podoba mi się Ula, tylko że ostatnio koleżanka (taka nie najbliższa) tak dała na imię dziecku i nie wiem. Co myślicie o nadawaniu imion dzieciom, jak imiona dzieci Waszych znajomych?

Co do alkoholu, to ogólnie jestem bardzo zaskoczona, bo lubiłam sobie od czasu do czasu lampkę wina wypić czy drineczka u znajomych. A tu w ogóle nie mam ochoty. Jedyne, za co dałabym się zabić, to zimne piweczko....

Tyle się rozpisałyście o sn i cc, ale chyba tylko mam namieszane bardziej w głowie, bo myślałam, że to prostsza decyzja. O pionizacji nie slyszałam, ale z Waszych opowieści brzmi to nieciekawie

Propos zwolnień jeszcze: czy to prawda, że jak się ma już zwolnienie ciążowe, to nie można jechać na wakacje, bo jak się coś stanie, to każą Ci zwracać wszystko, bo nie siedziało się w domu?
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:18   #2877
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczynom mieszkajacym wysoko bez windy i bez mozliwosci zostawiania wozka na dole na prawde polecam ten wozek. Jest bardzo lekki i poreczny- nie musialam nikogo prosic o pomoc.bralam wozek pod pache i bez problemu wchodzilam na 4 pietro.jakiekolwiek schody- przejscia podziemne wysokie autobusy-tramwaje nie byly dla mnie problemem. Wozek przez male kola bez problemu miesci sie w malym bagazniku. Wszystko ladnie sie odpina i mozna wyprac. Wozek nie do zdarcia- bylismy na spacerze okazalo sie ze przed nami gora z ziemna droga i wybojami i bez problemu wjechal/zjechal. Uwielbiam dwie raczki bo zawsze wieszam na nich siatki z zakupami.koszyk tez spoko.w spacerowce daszek spory.i chyba tyle.wozek tani.ja kupilam uzywany za ok400zl jak nowy.nie pracuje dla chicco😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:30   #2878
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

A ja w końcu doczekałam się USG Wszystko w jak najlepszym porządku, małe zaskoczenie bo okazało się że nie jestem w 12+0 tylko w 13+6 także od jutra 15 tydzień Przesunęło mi termin porodu na 6 października a miało byś 19 także bardzo się cieszę że nieoczekiwanie wskoczyłam już w 2 trymestr
Wstępnie zapytałam się o płeć, Pani doktor powiedziała że raczej chłopak, ale nic na 100 % nie powie bo może jeszcze się schowa
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:30   #2879
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Kate sa tez dostawki boczne do wozka. Tu na zdj akurat jest moj chicco - chicco trio enjoy. Jest mega lekki i jestem z niego baaaardzo zadowolona
nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Dzięki!


Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Propos zwolnień jeszcze: czy to prawda, że jak się ma już zwolnienie ciążowe, to nie można jechać na wakacje, bo jak się coś stanie, to każą Ci zwracać wszystko, bo nie siedziało się w domu?
ejjj no chyba nie! Przynajmniej mam taką nadzieję, bo właśnie szukam biletów na lipiec. Postaram się zadzwonić jutro do Zusu i się dowiedzieć.
Jak ma się leżące to na pewno nie można się ruszać z domu, ale zwykłe to muszę dopytać.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:32   #2880
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Gatta chcialam Ci napisac pw ale nie ogarniam wizazu z tel. Tu ania85 z mam maj-czerwiec 2012 tylko zgubilam haslo a haslo dostepne na poczcie email ktorego juz nie mam.jednak troche czasu minelo😊😊no i stworzylam nowe konto😊 wiec znowu mamy termin razem tylko ze ja po drodze rozpakowalam sie jeszcze w lutym 2015😀😀 teraz bylam wstepnie umowiona na zalozenie wkladki domacicznej i zonk.wkladka sama tam zamieszkala😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.