Wątpliwości przed ślubem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-18, 13:50   #1
Karrrson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10

Wątpliwości przed ślubem


Nigdy wcześniej nie pisałam na żadnym forum, znalazłam się w sytuacji w której nie wiem jak się zachować. Proszę pomóżcie



Mam 26 lat, mój facet 29. Jesteśmy razem od 5 lat, właściwie z przerwa. On zdecydował ze chce się rozstać, miało to miejsce 3 lata temu, powodem była inna kobieta. 2 lata temu zeszliśmy się ze sobą, po rocznej przerwie, na początku tego nie chciałam mimo ze zawsze czułam ze to ten jedyny.

Stało się, wróciliśmy do siebie. Po 9 miesiącach zaręczyliśmy się. Minął rok od zaręczyn, ślub za 9 miesięcy a ja mam cholerne wątpliwości.

Mój facet zachowuje się jakby był wiecznie wolny i nie obowiązywały go żadne zasady związku.

Tzn ciagle mnie oszukuje, ściemnia i wymyśla. Ostatnio pewna "znajoma" zaczęła go obmacywać na moich oczach, nie miał z tym problemu, nawet nie próbował jej od siebie odciągnąć. Późniejsze tłumaczenie wyglądało tak, ze usłyszałam "nic nie zrobiłem, to ona". Takich sytuacji było dużo więcej.

W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam szukać, wiem nie powinnam ale nie jestem niczego pewna, a to co zobaczyłam chyba definitywnie utwierdziło mnie w przekonaniu ze nie warto

Znalazłam rozmowy z jego ex (sprzed kilku dni) że gdyby nie był zaręczony to chętnie by się umówił na seks, ze może gdy w życiu im nie wyjdzie to wrócą do siebie gdy będą mieli po 40 lat.

Dalej - znalazłam nagie zdjęcia tej samej dziewczyny u niego na laptopie, w folderze z jej imieniem.

Usunęłam je od razu, może nie powinnam ale uderzona emocjami nie wahałam się ani chwili.



Nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam cholerne wątpliwości co do ślubu ale również co do sensu istnienia tego związku. Proszę doradźcie, co robic?
Karrrson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 13:56   #2
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Ty masz wątpliwości? Ty po tym wszystkim co znalazłaś powinnaś mieć 200% pewność że musisz kazać panu spadać na drzewo. Tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:00   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Nie rozumiem skad wapliwosci. Gosciu robi cie w ciula.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:00   #4
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Nad czym Ty się właściwie zastanawiasz?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:00   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Lol, no pewnie, wyjdź za niego i grzecznie czekaj, aż fizycznie ci przyprawi rogi, emocjonalnie zrobił to już dawno. Może zresztą fizycznie też.

Masz 26 lat, czym zgrzeszyłaś, żeby w tak młodym wieku marnować sobie życie z tym typem?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:03   #6
Karrrson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Nie dodałam tylko, że zdjęcia są z okresu gdy nie byliśmy razem.
Karrrson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:05   #7
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Nie dodałam tylko, że zdjęcia są z okresu gdy nie byliśmy razem.
I co z tego? Rozmowy są sprzed kilku dni.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 14:07   #8
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Nie dodałam tylko, że zdjęcia są z okresu gdy nie byliśmy razem.
To nic nie zmienia. Nie powinno być tych zdjęć na jego komputerze, nie powinien odbywać takich rozmów, gdy jest z tobą zaręczony.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:09   #9
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Ty masz jeszcze wątpliwości? Wiesz co jest największym problemem każdego nieudanego związku? Desperacja. Jedna strona z desperacji nie potrafi odpuścić, a druga sobie robi co chce.
Napisałaś, że uważasz, że to "ten jedyny", a ja mam taką osobistą teorię, że nie ma czegoś takiego jak "ten jedyny" - wiem, że wiele osób się na to oburzy. Miłość to konkretna reakcja chemiczna w mózgu - ktoś genetycznie Ci odpowiada, połączenie waszego DNA da zdrowego potomka, a takich "odpowiednich połączeń" jest setki. Na poziomie biologicznym ten facet Ci odpowiada i fajnie, ale statystycznie - takich facetów, którzy dobrze z tobą współgrają jest na świecie setki - i oczywiście nie poznasz każdego w ciągu swojego życia, dysponujesz tylko tą pulą, którą znasz. Tylko, że tę pulę możesz rozszerzać. Jednak Ty zafiksowałaś się na filmowym koncepcie "tego jedynego" i może zamknęłaś przez to serce na inne opcje, ale są inne opcje, a ten facet Cię po prostu nie szanuje i po ślubie też nie będzie. Chcesz takie sytuacje, jakie opisałaś, przechodzić całe życie, a za 20 lat w końcu sobie uświadomić, że to jednak nie ten jedyny, tylko ten błąd na który się uparłaś, bo się np. bałaś spróbować czegoś nowego? Jasne, że na początku każdy facet w porównaniu do niego będzie się wydawał "mniej kompatybilny", ale tylko dlatego, że nie poświęciłaś żadnemu innemu tyle samo czasu ile temu, żeby go poznać. Jak to zrobisz to zobaczysz, że świat się na nim nie kończy.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:34   #10
Karrrson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Myślałam żeby przemyśleć to na spokojnie jak opadną emocje, ale chyba macie racje. Co ja właściwie chce przemyśleć, znaki są jednoznaczne.
Karrrson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:43   #11
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Nie szkoda Ci życia na kogoś kto Cie nie szanuje? Chcesz przez niego płakać resztę życia? Sprawdzać na każdym kroku? Zaufasz mu kiedykolwiek po takich akcjach? Moim zdaniem to nie jest materiał na męża. Nie boisz się że już do końca życia będziesz przeszukiwać jego komórkę, laptop? Że każdy męski wypad twojego jedynego z kumplami do pubu może nie być wypadem z kumplami? Nie boisz się że gdzieś tam jest facet dla którego będziesz tą jedyną, najwspanialszą na świecie i nigdy nie pomyśli o innej a Ty nie masz szans go spotkać przysięgając jakiemuś pajacowi który nie jest wobec Ciebie w porządku? (delikatnie ujmując) Zasługujesz na to żeby być szczęśliwa. Przemyśl czy to jest mężczyzna Twojego życia, czy takiego życia pragniesz...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 14:49   #12
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Ja nie rozumiem jakie ty możesz mieć wątpliwości. Facet wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że nic się nie zmieni, że mu obojętnie czy jesteś czy Cię nie ma. Od dawna pokazuje gdzie jest Twoje miejsce i jak "bardzo" go interesujesz. Tak bardzo, że ogląda byłe panienki w komputerze a z innymi się obmacuje na Twoich oczach. Jakie ty jeszcze możesz mieć wątpliwości?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:06   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Wątpliwości - jak ładnie ujęłaś tą masakrę. Sama dobrze wiesz, że z tym facetem niewiele dobrego Cię czeka. Opisałaś to ze szczegółami. No i teraz kwestia zrozumienia, tak w pełni, że to tylko Twoje życie, Twoje decyzje - właściwe lub niewłaściwe.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:10   #14
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Wiem, że ciężko decyzję podjąć jak do gry wchodzą emocje, my sobie możemy popisać na sucho, a Ty będziesz przeżywać ból i zazwyczaj ja tu ludziom doradzam, żeby naprawiać związek, ale w przypadkach jak twój tego nie proponuję, bo z doświadczenia wiem, że jak osoba jest otwarta na kreowanie innych relacji to znaczy tylko jedno - Ty dla tej osoby nie jesteś "to jest to, z nim/nią chce być do końca życia!", tylko jesteś związkiem na przeczekanie, dopóki lepszy się nie trafi - bo wiele osób woli być w jakimkolwiek związku (kobiety ze strachu przed samotnością, dla mężczyzn częściej motywacją jest po prostu stały seks) niż być bez związku. I oczywiście jak twój partner sobie czasem z kimś "delikatnie" poflirtuje, np. rzuci okiem na ładną dziewczynę i powie że ładna - to to nie jest żaden powód do paniki - Ty też się za przystojnym facetem obejrzysz, ludzki odruch, ale jak facet/kobieta bez problemu przekracza tę granicę fizyczną i nie protestuje - no to cóż, równie dobrze tej granicy nie będzie jak xyz zaprosi do seksu w realu.
Co do zdjęć/takiego flirtu na internet to mam zdanie podzielone - bo sama mam jakieś zdjęcia exów i nie dlatego, że tęsknię (do żadnego bym w życiu nie wróciła) tylko dlatego, że to chwile z mojego życia, duża część mojego życia i ani tego nie żałuję, ani tego nie chcę wymazywać, a myślę, że na starość fajnie będzie wrócić do takich szczegółów z młodości - jako nastolatka poniszczyłam kiedyś jakieś zdjęcia i później żałowałam. No a takie flirciki przez neta - niektórzy faceci/kobiety to tacy erotomani-gawędziarze, nic nigdy nie zrobią, ale lubią pogawędzić - i mi by to osobiście nie przeszkadzało, tak długo jakby to było bez żadnych stałych kontaktów/wymiany zdjęć itp. No ale twój facet to chyba nie tylko lubi pogawędzić, zresztą pewnie po to była ta cała przerwa w waszym związku... więc tu bym się już nie zastanawiała.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:15   #15
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;77237171]Wiem, że ciężko decyzję podjąć jak do gry wchodzą emocje, my sobie możemy popisać na sucho, a Ty będziesz przeżywać ból i zazwyczaj ja tu ludziom doradzam, żeby naprawiać związek, ale w przypadkach jak twój tego nie proponuję, bo z doświadczenia wiem, że jak osoba jest otwarta na kreowanie innych relacji to znaczy tylko jedno - Ty dla tej osoby nie jesteś "to jest to, z nim/nią chce być do końca życia!", tylko jesteś związkiem na przeczekanie, dopóki lepszy się nie trafi - bo wiele osób woli być w jakimkolwiek związku (kobiety ze strachu przed samotnością, dla mężczyzn częściej motywacją jest po prostu stały seks) niż być bez związku. I oczywiście jak twój partner sobie czasem z kimś "delikatnie" poflirtuje, np. rzuci okiem na ładną dziewczynę i powie że ładna - to to nie jest żaden powód do paniki - Ty też się za przystojnym facetem obejrzysz, ludzki odruch, ale jak facet/kobieta bez problemu przekracza tę granicę fizyczną i nie protestuje - no to cóż, równie dobrze tej granicy nie będzie jak xyz zaprosi do seksu w realu.
Co do zdjęć/takiego flirtu na internet to mam zdanie podzielone - bo sama mam jakieś zdjęcia exów i nie dlatego, że tęsknię (do żadnego bym w życiu nie wróciła) tylko dlatego, że to chwile z mojego życia, duża część mojego życia i ani tego nie żałuję, ani tego nie chcę wymazywać, a myślę, że na starość fajnie będzie wrócić do takich szczegółów z młodości - jako nastolatka poniszczyłam kiedyś jakieś zdjęcia i później żałowałam. No a takie flirciki przez neta - niektórzy faceci/kobiety to tacy erotomani-gawędziarze, nic nigdy nie zrobią, ale lubią pogawędzić - i mi by to osobiście nie przeszkadzało, tak długo jakby to było bez żadnych stałych kontaktów/wymiany zdjęć itp. No ale twój facet to chyba nie tylko lubi pogawędzić, zresztą pewnie po to była ta cała przerwa w waszym związku... więc tu bym się już nie zastanawiała.[/QUOTE]

Masz NAGIE zdjęcia eksow? Tu była mowa o nagich... Ja z szacunku do eksow takie zdjęcia usunęłam, miałam zgodę na oglądanie gdy byliśmy razem, ale jak zerwaliśmy, to moim zdaniem zgoda została automatycznie cofnięta.

Nie masz nic przeciwko flircikom, Ok, ale tez nie masz nic przeciwko, jak twój facet pisze do eks, ze bardzo chciałby z nią uprawiać seks?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:37   #16
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Nigdy wcześniej nie pisałam na żadnym forum, znalazłam się w sytuacji w której nie wiem jak się zachować. Proszę pomóżcie



Mam 26 lat, mój facet 29. Jesteśmy razem od 5 lat, właściwie z przerwa. On zdecydował ze chce się rozstać, miało to miejsce 3 lata temu, powodem była inna kobieta. 2 lata temu zeszliśmy się ze sobą, po rocznej przerwie, na początku tego nie chciałam mimo ze zawsze czułam ze to ten jedyny.

Stało się, wróciliśmy do siebie. Po 9 miesiącach zaręczyliśmy się. Minął rok od zaręczyn, ślub za 9 miesięcy a ja mam cholerne wątpliwości.

Mój facet zachowuje się jakby był wiecznie wolny i nie obowiązywały go żadne zasady związku.

Tzn ciagle mnie oszukuje, ściemnia i wymyśla. Ostatnio pewna "znajoma" zaczęła go obmacywać na moich oczach, nie miał z tym problemu, nawet nie próbował jej od siebie odciągnąć. Późniejsze tłumaczenie wyglądało tak, ze usłyszałam "nic nie zrobiłem, to ona". Takich sytuacji było dużo więcej.

W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam szukać, wiem nie powinnam ale nie jestem niczego pewna, a to co zobaczyłam chyba definitywnie utwierdziło mnie w przekonaniu ze nie warto

Znalazłam rozmowy z jego ex (sprzed kilku dni) że gdyby nie był zaręczony to chętnie by się umówił na seks, ze może gdy w życiu im nie wyjdzie to wrócą do siebie gdy będą mieli po 40 lat.

Dalej - znalazłam nagie zdjęcia tej samej dziewczyny u niego na laptopie, w folderze z jej imieniem.

Usunęłam je od razu, może nie powinnam ale uderzona emocjami nie wahałam się ani chwili.



Nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam cholerne wątpliwości co do ślubu ale również co do sensu istnienia tego związku. Proszę doradźcie, co robic?
No czyli podsumowując: Twój narzeczony obmacuje się z jakąś laską na Twoich oczach i nie widzi w tym problemu. I tak było x razy. Pisał ze swoją ex, że chętnie by Ciebie z nią zdradził i pewnie za jakiś czas się prześpią. Przesyłają sobie nagie zdjęcia od x czasu.

Ja tu nie widzę wątpliwości, tylko jestem pewna, że on ma Ciebie gdzieś i ten Wasz związek to Ty sobie możesz włożyć między bajki. Nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz? Musiałabyś ich przyłapać w łóżku, żeby zerwać zaręczyny?

I jakie 'poczekać aż emocje opadną'? Czyli za godzinkę, dwie nie będzie Ciebie szlag trafiał, że Twój przyszły mąż ma Ciebie w dupie i to nawet nie kryje się z tym specjalnie, tylko mizia się z jakąś laską obok Ciebie, a z inną planuje seks i wysyła jej swoje zdjęcia? Wiej.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:38   #17
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Ja bym nie miała żadnych wątpliwości. Gościu ZNOWU, ZNOWU, ZNOWU Cię zdradza. Już któryś raz!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:39   #18
Karrrson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Któraś z was zapytała czy zaufam ponownie po takich akcjach i chyba sama siebie oszukam gdy powiem że tak.. oczywiście ze nie i oczywiście że będę sprawdzać, ze strachu że żyje daje w kłamstwie.
Karrrson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:40   #19
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Któraś z was zapytała czy zaufam ponownie po takich akcjach i chyba sama siebie oszukam gdy powiem że tak.. oczywiście ze nie i oczywiście że będę sprawdzać, ze strachu że żyje daje w kłamstwie.
Więc nie żyj już.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 15:42   #20
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

O kurde. Na moim miejscu facet wyleciałby z manatami w jednej nanosekundzie gdybym odkryła, że pisze ze swoją ex o seksie.
Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie waszą przyszłość, widzisz ją? Ja też nie. Chyba, że chcesz z takim dupkiem zmarnować sobie życie. Jak można wgl chcieć być z takim kolesiem. Nie wiem. Mam ciarki, weź się w garść. A za pół roku będziesz dziękowała sobie, że się z tego uwolniłaś. Nie wierze, że pozwalasz sobie na takie akcje z obmacywaniem Twojego faceta przez koleżanki itp., Rzeczywiście takie zabawne, boki zrywać. Napewno Twój facet ma niezły ubaw, ale z Ciebie, że nie dotyka Cię to i robi tak dalej. Wskrześ w sobie troche szacunku do samej siebie i zostaw go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

KWC
IG

Edytowane przez flexi_88
Czas edycji: 2017-09-18 o 15:47
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:50   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Któraś z was zapytała czy zaufam ponownie po takich akcjach i chyba sama siebie oszukam gdy powiem że tak.. oczywiście ze nie i oczywiście że będę sprawdzać, ze strachu że żyje daje w kłamstwie.
A chcesz samą siebie oszukiwać i unieszczęśliwiać bo...?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 16:36   #22
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Nie, nie miałabym wątpliwości. Bez rozczulania się. Wyobrażasz sobie dalsze życie z takim partnerem?
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 17:47   #23
Karrrson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Z takim sobie nie wyobrażam.

Po prostu jest mi ciężko to wszysyko przekreślić, ale wiem że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. I czuje ze będę żałować jeśli za niego wyjdę, bo gdzieś pod skóra czuje że będę jeszcze cierpieć nie raz i nie dwa
Karrrson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 17:57   #24
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Masz NAGIE zdjęcia eksow? Tu była mowa o nagich... Ja z szacunku do eksow takie zdjęcia usunęłam, miałam zgodę na oglądanie gdy byliśmy razem, ale jak zerwaliśmy, to moim zdaniem zgoda została automatycznie cofnięta.

Nie masz nic przeciwko flircikom, Ok, ale tez nie masz nic przeciwko, jak twój facet pisze do eks, ze bardzo chciałby z nią uprawiać seks?
Nagich to nie mam Tylko normalne I też z szacunku bym usunęła/poprosiła o usunięcie gdyby coś takiego istniało.
Co do gadania o seksie - kurcze, ciężka sprawa, ale myślę, że to chyba zależałoby od zaangażowania emocjonalnego bądź braku, chociaż w przypadku ex to chyba zawsze trochę zaangażowania jest , więc raczej takie rozmowy by mi nie odpowiadały, ale ciężko mi się znowu wczuć, bo nie byłam w takiej sytuacji - raczej zawsze miałam podejście, że mówię wprost - chcesz ze mną być to bądź, a jak się nie możesz zdecydować, to ja nie jestem osobą dla Ciebie i rozstańmy się w pokoju.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Z takim sobie nie wyobrażam.

Po prostu jest mi ciężko to wszysyko przekreślić, ale wiem że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. I czuje ze będę żałować jeśli za niego wyjdę, bo gdzieś pod skóra czuje że będę jeszcze cierpieć nie raz i nie dwa
Rozstań się, jest tu wątek poświęcony czasowi po rozstaniu - jak się nie możesz pozbierać to tam popisz. Sama już chyba sobie uświadomiłaś, że tak się żyć nie da, że władujesz się w gówno. Nie każdy facet jest jak ten tutaj, jak się nie rozstaniesz to nie dasz sobie szansy na lepszy, zdrowy związek. Czas leczy rany i poszukaj sobie jakiegoś zajęcia na ten czas, dopóki Ci nie przejdzie myślenie o nim.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 18:12   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Autorko po ślubie facet zapewne poczuje sie pewniej i bedzie tego jeszcze wiecej a Twoje poroże bedzie rosło i rosło bo to juz taki typ faceta...Zasługujesz na cos lepszego! Nie daj sie tak traktować! Zostaw go niech sobie seksi i flirtuje ile chce.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 18:19   #26
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeń
Wiadomości: 139
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Karrrson Pokaż wiadomość
Nie dodałam tylko, że zdjęcia są z okresu gdy nie byliśmy razem.
Facet wali "kapucyna" przy zdjęciach byłej, a ty chcesz umniejszać ten fakt pisząc że są to zdjęcia z okresu gdy nie byliście razem
Droga niedaleka żeby te fantazje które sobie tworzy patrząc na te zdjęcia wprowadzić w realne czyny.
backtomybrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 18:29   #27
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Jeśli nie jesteś masochistką to go po prostu zostaw.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 19:02   #28
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

On już przekreślił wszystko za Ciebie. Pod żadnym pozorem nie wychodź za niego, bo nic dobrego z tego nie będzie.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 08:50   #29
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Moja znajoma wzięła ślub koleś ja zdradził mimo to są małżeństwem od miesiąca.
Cóż każdego dnia płacze bo jej mężczyzna wychodzi nie wiadomo gdzie i zostawia ja na całe dnie.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 12:54   #30
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

nie masz się nad czym zastanawiać, nie masz powodu żeby mieć wątpliwości, UCIEKAJ od niego jak najszybciej. Nie pakuj się w małżeństwo, bo wcale nie będziesz z tym typem szczęśliwa.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-07 22:01:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.