kolorówka Bobbi Brown - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-03, 14:48   #2101
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie namawiam, bo co cera to wiesz, ale ja po prostu jestem nim tak zachwycona, jak mało czym
Próbkę warto wziąć przy okazji

A No tak, dobrze ze Ciebie ktoś oświecił. Bo ludzie teraz tacy, ze powiedzą ze hiper super, nawet jak cos zle dopasowanego sie ma - nie lubię takiej obłudy
O tak dobrze mieć szczerą koleżanke
Ja jestem totalnie zakochana w tym swoim synchro skinie wspaniały jest

Teraz mam bana kosmetycznego i nie kupuje nic
Właśnie wróciłam z małego urlopu i mam spieczoną skóre:c onfused: a używałam filtrów.... chyba skóra zapomniała już o lecie ... Bardzo mnie spaliło słońce , jak nigdy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 14:58   #2102
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
O tak dobrze mieć szczerą koleżanke
Ja jestem totalnie zakochana w tym swoim synchro skinie wspaniały jest

Teraz mam bana kosmetycznego i nie kupuje nic
Właśnie wróciłam z małego urlopu i mam spieczoną skóre:c onfused: a używałam filtrów.... chyba skóra zapomniała już o lecie ... Bardzo mnie spaliło słońce , jak nigdy
To tak jak ja w LM Chociaz ostatnio znowu ponownie Gerle Nud
ze mnie uwiodł - jak nałozyłam jajem, to był efekt cudny ze nawet stwierdziąłm, ze jasniejszy nie musi byc

Tez mam bana, a od nowego roku moge tylko sporadycznie coś, co bardzo mi sie podoba, albo sie skonczylo i trzeba kupić. Ale wiem, ze polegne na podkładzie - wychodzi nowy Dior Forever Undercover https://www.chicprofile.com/wp-conte...018-Spring.jpg
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 15:30   #2103
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To tak jak ja w LM Chociaz ostatnio znowu ponownie Gerle Nud
ze mnie uwiodł - jak nałozyłam jajem, to był efekt cudny ze nawet stwierdziąłm, ze jasniejszy nie musi byc

Tez mam bana, a od nowego roku moge tylko sporadycznie coś, co bardzo mi sie podoba, albo sie skonczylo i trzeba kupić. Ale wiem, ze polegne na podkładzie - wychodzi nowy Dior Forever Undercover https://www.chicprofile.com/wp-conte...018-Spring.jpg

O mamo....... puszczą nas z torbami
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 15:46   #2104
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
O mamo....... puszczą nas z torbami
Niewątpliwie Ale i tak kupię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 11:24   #2105
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

.....i ja zapewne takze , nie ma co się bezsensu bronic
Testuje słynny krem la mer... Miałam go kiedyś ale nie specjalnie go zakodowałamtego nudziala Guerlainowskiego jestem mega ciekawa, tak go zachwalasz.... Może by go solidnie przetestować. Boje się koloru ale z drugiej strony jestem teraz opalona więc a nóż widelec
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 11:31   #2106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
.....i ja zapewne takze , nie ma co się bezsensu bronic
Testuje słynny krem la mer... Miałam go kiedyś ale nie specjalnie go zakodowałamtego nudziala Guerlainowskiego jestem mega ciekawa, tak go zachwalasz.... Może by go solidnie przetestować. Boje się koloru ale z drugiej strony jestem teraz opalona więc a nóż widelec
Dokładnie Na szczescie podkłady sie zuzywa w mairę szybko, wiec az takiego problemu nie ma, jak np. z rozami, czy cieniami

Ja miałam próbke podkładu long Wear La Mer, niestety nie przetestowałam bo kolor dla mulatki był, a nie dla mnie Ale zapach super Konsystencja na ręku też wydawała sie przyjemna.

Potestować zawsze możesz, nic Cie to nie kosztuje Kolory sa nawet ok, jak na Gerle. Ewentualnie zawsze mozna na Feelu kliknac najjasniejszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-12-05 o 11:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 14:28   #2107
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dokładnie Na szczescie podkłady sie zuzywa w mairę szybko, wiec az takiego problemu nie ma, jak np. z rozami, czy cieniami

Ja miałam próbke podkładu long Wear La Mer, niestety nie przetestowałam bo kolor dla mulatki był, a nie dla mnie Ale zapach super Konsystencja na ręku też wydawała sie przyjemna.

Potestować zawsze możesz, nic Cie to nie kosztuje Kolory sa nawet ok, jak na Gerle. Ewentualnie zawsze mozna na Feelu kliknac najjasniejszy

Kolor cream jest ekstra , jaśniutki ale taki ....żółty , żółty przepiękny kolor. Tak zapach jest dość solidnie perfumowany i .... No troszkę go czuć na początku gdy się go nosi....niemniej uwielbiam

Jakoś się na nowo do niego przekonałam synchro glow też mi b.pasuje.

A przetestuje , przetestuje napewno udam się po próbkę przy okazji zakupów)) choć to czyn ryzykowny bo u mnie to zwykle kończy się zakupami po prostu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 21:44   #2108
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Udało Ci się dostać próbkę la merka w jaśniejszym kolorze?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 21:54   #2109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Udało Ci się dostać próbkę la merka w jaśniejszym kolorze?
Nie brałam
Używam to co mam i czekam na nowego diora
Ostatnio wsio na mojej cerze wyglada super, co bym nie nałożyła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 21:57   #2110
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie brałam
Używam to co mam i czekam na nowego diora
Ostatnio wsio na mojej cerze wyglada super, co bym nie nałożyła
Szczęściara))
Ja przez ostatni czas mało się maluje. ALE ALE !!!! Kupiłam all hours i liftingującego "szisejdziaka":b rzydal:
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 22:10   #2111
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Szczęściara))
Ja przez ostatni czas mało się maluje. ALE ALE !!!! Kupiłam all hours i liftingującego "szisejdziaka":b rzydal:
No właśnie ja tez mało i w tym upatruje sukcesu - cera częściej oddycha to i jak nałożę potem makijaż to lepiej wszystko wyglada niz dzień w dzień
Gratki Z Ysl będziesz zadowolona, dzisiaj go miałam razem z baza - jajem nałożonego i cacy
A tego Shiseido juz miałaś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 22:16   #2112
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez mało i w tym upatruje sukcesu - cera częściej oddycha to i jak nałożę potem makijaż to lepiej wszystko wyglada niz dzień w dzień
Gratki Z Ysl będziesz zadowolona, dzisiaj go miałam razem z baza - jajem nałożonego i cacy
A tego Shiseido juz miałaś?
Miałam i byłam mega zadowolona? Mi zwykle formuły shiseido pasują zwykle podkłady anti age są fatalne ten jest wyjątkowo dobry.
Myśle że będe jutro mam wieczorne wyjście będe testować

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Ps. U mnie też makijaż wygląda lepiej gdy dlużej go nie używałam. Od czasu do czasu trzeba dać skórze spokój)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 22:30   #2113
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Miałam i byłam mega zadowolona? Mi zwykle formuły shiseido pasują zwykle podkłady anti age są fatalne ten jest wyjątkowo dobry.
Myśle że będe jutro mam wieczorne wyjście będe testować

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Ps. U mnie też makijaż wygląda lepiej gdy dlużej go nie używałam. Od czasu do czasu trzeba dać skórze spokój)
Kiedyś co testowałam anti aging to miałam masakrę na ryjku, wyglądał podkład zawsze ciężko a buzia starzej. Np Dior ten czerwony.
Ale to pare lat temu, może teraz na starość by było lepiej - tak gdybam

Oby zatem sie spisał

Idealnie by było jakby 1-2 razy w tygodniu makijaż tylko robic - wtedy buzia ładnie zawsze wyglada - tak to u mnie zaobserwowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 05:17   #2114
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kiedyś co testowałam anti aging to miałam masakrę na ryjku, wyglądał podkład zawsze ciężko a buzia starzej. Np Dior ten czerwony.
Ale to pare lat temu, może teraz na starość by było lepiej - tak gdybam

Oby zatem sie spisał

Idealnie by było jakby 1-2 razy w tygodniu makijaż tylko robic - wtedy buzia ładnie zawsze wyglada - tak to u mnie zaobserwowałam
Ja ostatnio robie mniej wiecej dwa razy w tygodniu prawda, u mnie jak jest przynajmniej dzień przerwy to paszczka odrazu inaczej wygląda...chociaż np po tym rozswietlającym shiseido ( synchro glow) lub po la mer buzia wygląda na ukojoną nawet po zmyciu.

Co do anti agingów... U mnie na ogół jest podobnie. Najgorzej wspominam chyba parure gold i imperial orchid....ależ to mi wysyp zrobiło, oksydowało, kaprysiło...straszna słabizna to była.

Potrm była milość do toutche eclacte, jasny ładny niemniej jak po nałożeniu wyglądał bosko tak dwie trzy godziny później wyglądałam już jak po maratonie. Kiedyś koleżanka mi podpowiedziała że powinnam używać tego co wczoraj bo tego co wczoraj nie było tak widać....a to wczoraj to jakiś long lasting był.

Po latach stwierdzam że u mnie najlepiej sprawdzają się podkłady pół matowe lub matowe położone lekką ręką takiego wow jak synchro narazie nie robiło mi nic....może teint idole i dior forever Armaniusz ale synchro ma lepszą cene od armaniusza a od pozostałej dwójki lepiej pasują mi kolory.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 13:39   #2115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robie mniej wiecej dwa razy w tygodniu prawda, u mnie jak jest przynajmniej dzień przerwy to paszczka odrazu inaczej wygląda...chociaż np po tym rozswietlającym shiseido ( synchro glow) lub po la mer buzia wygląda na ukojoną nawet po zmyciu.

Co do anti agingów... U mnie na ogół jest podobnie. Najgorzej wspominam chyba parure gold i imperial orchid....ależ to mi wysyp zrobiło, oksydowało, kaprysiło...straszna słabizna to była.

Potrm była milość do toutche eclacte, jasny ładny niemniej jak po nałożeniu wyglądał bosko tak dwie trzy godziny później wyglądałam już jak po maratonie. Kiedyś koleżanka mi podpowiedziała że powinnam używać tego co wczoraj bo tego co wczoraj nie było tak widać....a to wczoraj to jakiś long lasting był.

Po latach stwierdzam że u mnie najlepiej sprawdzają się podkłady pół matowe lub matowe położone lekką ręką takiego wow jak synchro narazie nie robiło mi nic....może teint idole i dior forever Armaniusz ale synchro ma lepszą cene od armaniusza a od pozostałej dwójki lepiej pasują mi kolory.
No ja tez tak własnie, albo i raz.
Ale fakt, sa podkłady które bez względu na wsio zawsze wygladaja na ryjku super

Ja myśle, ze po prostu to sa za cięzkie podkłady i dlatego tak sie dzieje. Ale wezmę kiedys próbki Parure Gold, z ciekawości jak teraz

Touche Eclat nie pasował mi od początku. Za to tak samo, jak Ty z nim to ja mialam z innym ysl - tym Le Teint Encre De Peau - na poczagtku super po nałożeniu a potem coraz gorzej az po widocznosc skórek, a o których istnieniu pojecia nie miałam

U mnie własnie roznie, i matowe i polmatowe i lekko rozswietlajace i lekkie potrafia wygladac dobrze, wsio zalezy. Dlatego ciagle testuję coś w sumie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 14:01   #2116
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja tez tak własnie, albo i raz.
Ale fakt, sa podkłady które bez względu na wsio zawsze wygladaja na ryjku super

Ja myśle, ze po prostu to sa za cięzkie podkłady i dlatego tak sie dzieje. Ale wezmę kiedys próbki Parure Gold, z ciekawości jak teraz

Touche Eclat nie pasował mi od początku. Za to tak samo, jak Ty z nim to ja mialam z innym ysl - tym Le Teint Encre De Peau - na poczagtku super po nałożeniu a potem coraz gorzej az po widocznosc skórek, a o których istnieniu pojecia nie miałam

U mnie własnie roznie, i matowe i polmatowe i lekko rozswietlajace i lekkie potrafia wygladac dobrze, wsio zalezy. Dlatego ciagle testuję coś w sumie
Ja mam na dzien dzisiejszy 3 -4 takie podkłady które wyglądają zawsze , ale to zawsze dobrze, nieważne w jakim stanie jest moja skora ....albo ja reszta to tak róźnie. Też testuje niemniej kiedy potestuje się tak solidnie i poszło się w ilość ( jak ja) to wszystko zaczyna przypominać jedno i to samo po jakimś czasie , a człowiek staje się ( pije wyłącznie do osoby własnej) tak wybredny , że w niczym zdaje się nie wyglądać już dobrze, wtedy trzeba iść na odwyk

Ja dziś będe się szpachlować. Musze zaliczyć dwie imprezy jest okazja nałożyć mocniejszy makijaż ))

Btw znalazłam fantastyczne masło do ciała w b.uczciwej cenie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 14:07   #2117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam na dzien dzisiejszy 3 -4 takie podkłady które wyglądają zawsze , ale to zawsze dobrze, nieważne w jakim stanie jest moja skora ....albo ja reszta to tak róźnie. Też testuje niemniej kiedy potestuje się tak solidnie i poszło się w ilość ( jak ja) to wszystko zaczyna przypominać jedno i to samo po jakimś czasie , a człowiek staje się ( pije wyłącznie do osoby własnej) tak wybredny , że w niczym zdaje się nie wyglądać już dobrze, wtedy trzeba iść na odwyk

Ja dziś będe się szpachlować. Musze zaliczyć dwie imprezy jest okazja nałożyć mocniejszy makijaż ))

Btw znalazłam fantastyczne masło do ciała w b.uczciwej cenie
tez mam takie podkłady - pewniaki fajnie mieć co sie wie, ze zawsze będzie dobrze wygladac i można w ciemno

Wczoraj i dzisiaj tez musiałam sie szpachlować, jutro chyba tez iw niedziele też bo jakas impra rodzinna zdaje sie. No ale ostanio tydzien bez tapety latałam

Jakie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 20:42   #2118
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Corri, polecałaś jakiś czas temu bazę z YSL i ostatnio jeszcze jakąś nowość - porzypomnisz o jaką chodziło ?
Muszę jakieś przetestować.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 20:50   #2119
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Corri, polecałaś jakiś czas temu bazę z YSL i ostatnio jeszcze jakąś nowość - porzypomnisz o jaką chodziło ?
Muszę jakieś przetestować.
No właśnie ta nowa ysl All Hours Primer i nowa Guerlain Lissante
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 21:23   #2120
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No właśnie ta nowa ysl All Hours Primer i nowa Guerlain Lissante
Ok, dzięki I w czym widzisz różnicę na plus ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 21:30   #2121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ok, dzięki I w czym widzisz różnicę na plus ?
Ale w porównaniu do czegoś konkretnego? Bo ogólnie to przedłuża trwałość makijażu, nie wyświęca sie, nie ciastkuje i nie podkreśla porów. A i nie wysusza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 21:43   #2122
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale w porównaniu do czegoś konkretnego? Bo ogólnie to przedłuża trwałość makijażu, nie wyświęca sie, nie ciastkuje i nie podkreśla porów. A i nie wysusza.
No, właśnie o to mi chodziło
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 07:50   #2123
KarinkaGG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Uwielbiam, kocham i śmiało można mówić o uzależnieniu od tej marki Liczę, że Mikołaj będzie o tym pamiętał...
KarinkaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 09:41   #2124
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
tez mam takie podkłady - pewniaki fajnie mieć co sie wie, ze zawsze będzie dobrze wygladac i można w ciemno

Wczoraj i dzisiaj tez musiałam sie szpachlować, jutro chyba tez iw niedziele też bo jakas impra rodzinna zdaje sie. No ale ostanio tydzien bez tapety latałam

Jakie?
Myślałam o tym maśle))

Ja w tym tygodniu mam odbój nie mluje się i wyleguje zaczęłam już ferie świąteczne, nawyciągałam próbek glamglowów , takich które zostawiam na podróże i się "pięknie". Byłam wczoraj w Douglasie ale dzielnie nie kupiłam nic))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (122,2 KB, 17 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 09:42   #2125
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ps to masło bardzo fajne nie za tłuste, treściwe ale ...no takie na codzień. Zapach ma naturalny. Nie jest perfumowany
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 11:34   #2126
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Myślałam o tym maśle))

Ja w tym tygodniu mam odbój nie mluje się i wyleguje zaczęłam już ferie świąteczne, nawyciągałam próbek glamglowów , takich które zostawiam na podróże i się "pięknie". Byłam wczoraj w Douglasie ale dzielnie nie kupiłam nic))
Ja mam z TBS limitkę dynia i vanilla i jestem w niej totalnie Zapas nawet zrobiłam

Też mam przerwę od makeupu, bo cały weekend sie paćkać musiałam
Ale jutro też musze, a potem do końca tygodnia znowu luzik

Gratki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 14:12   #2127
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam z TBS limitkę dynia i vanilla i jestem w niej totalnie Zapas nawet zrobiłam

Też mam przerwę od makeupu, bo cały weekend sie paćkać musiałam
Ale jutro też musze, a potem do końca tygodnia znowu luzik

Gratki
Kochana , a uzywalaś białej maseczki glamglow? Bo szczerze mówiąc nie wiem co o niej myśleć
Ja w piatek mam wyjście więc może się podrasuje ...a tak to spokój Urlop ma swoje prawa. Zresztą zaziębilam się , a jak dobry podkład by nie był to słabo będzie wyglądał na obdartym nosie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2017-12-12 o 14:14
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 14:51   #2128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kochana , a uzywalaś białej maseczki glamglow? Bo szczerze mówiąc nie wiem co o niej myśleć
Ja w piatek mam wyjście więc może się podrasuje ...a tak to spokój Urlop ma swoje prawa. Zresztą zaziębilam się , a jak dobry podkład by nie był to słabo będzie wyglądał na obdartym nosie
Wszystkich uzywałam
Biała i czarna jeszcze jako tako idzie, ale reszta zupelnie mi nic nie robi Ale generalnie to moim zdaniem szkoda kasy na GG, mozna znaleźć taniej lepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 11:16   #2129
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

No właśnie eksploatuje białą i nawet co do niej mam mieszane uczucia.... Za taką kasę powiedziałabym że to słabizna ...:O używałam tej maski w płachcia charlotte i była droga ale zdecydowanie jakaś ta... Bo ja wiem....
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 17:25   #2130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
No właśnie eksploatuje białą i nawet co do niej mam mieszane uczucia.... Za taką kasę powiedziałabym że to słabizna ...:O używałam tej maski w płachcia charlotte i była droga ale zdecydowanie jakaś ta... Bo ja wiem....
No właśnie, dużo osob ma takie same opinie o gg. za free mogę przytulić, ale bulic tyle kasy ile śpiewają za nią, to nie
Polecam maski caolion za to - sa super
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.