Planowanie ciąży, część 17. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 21:31   #1231
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie prosto od krowy obróbka termiczna też mnie nie przekonuje dla dziecka. Jestem zdania że po coś są mm dostosowane do dzieci, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i tego się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na wszelkich kursach edukatorow ds laktacji, cdl itd mówią, że po roku nie trzeba dawać mm tylko właśnie krowie

Dzień dobry

Od powrotu do pracy czasu mam jeszcze mniej ale Podczytuje

Moja Gwiazda nie wiem ile waży, ale pewnie niecałe 10 kg, a apatyt ma, że ho ho.. je co chwile, nawet po sytym obiedzie wola 'am' ale to dobrze, za to od odstawienia piersi śpi całe noce bez jedzenia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 05:21   #1232
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Na wszelkich kursach edukatorow ds laktacji, cdl itd mówią, że po roku nie trzeba dawać mm tylko właśnie krowie

Dzień dobry

Od powrotu do pracy czasu mam jeszcze mniej ale Podczytuje

Moja Gwiazda nie wiem ile waży, ale pewnie niecałe 10 kg, a apatyt ma, że ho ho.. je co chwile, nawet po sytym obiedzie wola 'am' ale to dobrze, za to od odstawienia piersi śpi całe noce bez jedzenia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Ja rozumiem i o tym wiem po prostu nie chce jej go podawać i zmieniać moj wybór jako mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 07:33   #1233
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem i o tym wiem po prostu nie chce jej go podawać i zmieniać moj wybór jako mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko
Ja właśnie wolę krowie od mm, ale każdy sam decyduję

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:44   #1234
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Hej
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Spoko
Ja właśnie wolę krowie od mm, ale każdy sam decyduję

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
My mimo że byliśmy na mm od urodzenia po roku przeszliśmy na krowie właśnie i mała pije cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 21:09   #1235
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Hejoo.

Bylismy wózkiem u znajomych. Mają dzieci 4 i 2 lata. Na początku sie bała siedziala w wozku

I patrzyła, jak ktos podszedł to

Odpychała sie. Pozniej jak posadziłam na koc to patrzyla. Za jais czas juz było dobrze jesli nikt nie był dla niej natarczywy. Jak dzieci spokojnie podchodzily nie dotykały za mocno to ok. Przybijała 5 z Dawidem a Łucji chciała zabrać smoczek 😂 chyba jestem spokojniejsza. Mnie moglo nie byc, nie płakała jak odeszłam. Pozniej zaczeła gadac pić wode, bawić sie. Dostała drożdżowke od ciotki to probowała, ciastko jej Łucja przyniosla to tez jadla 😂 widomi wiecej porozwalała, ale spoko było. A z jablkiem bylo śmiesznie bo na początku nie mogła w dwie rączki złapać i jabłko leżało na kocu a ona sie nachylała i tak gryzła😂pózniej złapała w rączki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4A7B589A-96BB-4278-B270-C4E80ECC8CB0.jpg (198,0 KB, 67 załadowań)
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 08:34   #1236
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Hejoo.

Bylismy wózkiem u znajomych. Mają dzieci 4 i 2 lata. Na początku sie bała siedziala w wozku

I patrzyła, jak ktos podszedł to

Odpychała sie. Pozniej jak posadziłam na koc to patrzyla. Za jais czas juz było dobrze jesli nikt nie był dla niej natarczywy. Jak dzieci spokojnie podchodzily nie dotykały za mocno to ok. Przybijała 5 z Dawidem a Łucji chciała zabrać smoczek chyba jestem spokojniejsza. Mnie moglo nie byc, nie płakała jak odeszłam. Pozniej zaczeła gadac pić wode, bawić sie. Dostała drożdżowke od ciotki to probowała, ciastko jej Łucja przyniosla to tez jadla widomi wiecej porozwalała, ale spoko było. A z jablkiem bylo śmiesznie bo na początku nie mogła w dwie rączki złapać i jabłko leżało na kocu a ona sie nachylała i tak gryzłapózniej złapała w rączki
Aparatka
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Na wszelkich kursach edukatorow ds laktacji, cdl itd mówią, że po roku nie trzeba dawać mm tylko właśnie krowie

Dzień dobry

Od powrotu do pracy czasu mam jeszcze mniej ale Podczytuje

Moja Gwiazda nie wiem ile waży, ale pewnie niecałe 10 kg, a apatyt ma, że ho ho.. je co chwile, nawet po sytym obiedzie wola 'am' ale to dobrze, za to od odstawienia piersi śpi całe noce bez jedzenia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Ooo dajesz nadzieję ze po odstawieniu kp dziecko może spać całe noce

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 10:38   #1237
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej 2cisz czytam o tym komu wyszły ząbki

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej wciaz czytam o tym komu wyszły ząbki
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 10:51   #1238
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez darunia198953 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej 2cisz czytam o tym komu wyszły ząbki

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej wciaz czytam o tym komu wyszły ząbki
A co ten wpis miał na celu?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 12:31   #1239
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez darunia198953 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej 2cisz czytam o tym komu wyszły ząbki

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej wciaz czytam o tym komu wyszły ząbki
Przepraszam ale czy ty się kiedyś udzielałaś w naszym wątku...? Bo nie bardzo kojarzę.
Ten wątek powstał dawno i oczywistym jest ze dziewczyny którym się udało, które już urodzily nadal tu są i się udzielają. Już w innych kwestiach.
Jeśli ci to przeszkadza to po co czytasz ten wątek?


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 12:57   #1240
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Co do chipsów to dla mnie głupota totalna moja dostaje co najwyżej chrupki kukurydziane i zjada je razem ze starszym jeśli chodzi o chodzik to też byłam kiedyś taka nieświadomą matka pierwszego dziecka i przyznaje ze młody czasami w nim "chodził".
U nas do picia tylko woda albo świeże soki owocowe.
A schabowe czy inne obiady to u nas już norma że młoda je to co my

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

A czemu nie chcesz dawać mleka krowiego?


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mój też je duże tego co mu, ale dziecku smażonego schabowego na obiad bym nie dała. Szczególnie poniżej roku. Tłuste, ciężkie. Jeszcze chwilę zanim pozna ten smak.
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Te chipsy i slodycze dla malucha poniżej roku to totalne nieporozumienie :/
Zgadzam się, że uniknąć się nie da, ale bez przesady.. Teraz kształtujemy nawyki, jedzenie jest tak różnorodne, że naprawdę nie ma potrzeby sięgać po takie "rozpusty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, nie da się uniknąć, ale po co teraz te młode, niedojrzałe organizmy narażać na te wszystkie niezdrowe rzeczy.
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Na wszelkich kursach edukatorow ds laktacji, cdl itd mówią, że po roku nie trzeba dawać mm tylko właśnie krowie

Dzień dobry

Od powrotu do pracy czasu mam jeszcze mniej ale Podczytuje

Moja Gwiazda nie wiem ile waży, ale pewnie niecałe 10 kg, a apatyt ma, że ho ho.. je co chwile, nawet po sytym obiedzie wola 'am' ale to dobrze, za to od odstawienia piersi śpi całe noce bez jedzenia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
I jak to wygląda teraz, mała je kolację, a dopiero rano śniadanie? Ile wam zajęło odstawienie? Mój teściowa ciągle nalega na butelkę i kaszkę w nocy bo jak odstawie to dziecko na pewno będzie głodne
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Hejoo.

Bylismy wózkiem u znajomych. Mają dzieci 4 i 2 lata. Na początku sie bała siedziala w wozku

I patrzyła, jak ktos podszedł to

Odpychała sie. Pozniej jak posadziłam na koc to patrzyla. Za jais czas juz było dobrze jesli nikt nie był dla niej natarczywy. Jak dzieci spokojnie podchodzily nie dotykały za mocno to ok. Przybijała 5 z Dawidem a Łucji chciała zabrać smoczek chyba jestem spokojniejsza. Mnie moglo nie byc, nie płakała jak odeszłam. Pozniej zaczeła gadac pić wode, bawić sie. Dostała drożdżowke od ciotki to probowała, ciastko jej Łucja przyniosla to tez jadla widomi wiecej porozwalała, ale spoko było. A z jablkiem bylo śmiesznie bo na początku nie mogła w dwie rączki złapać i jabłko leżało na kocu a ona sie nachylała i tak gryzłapózniej złapała w rączki
Dobra jest, ważne że próbowała i załapała o co chodzi
Cytat:
Napisane przez darunia198953 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej 2cisz czytam o tym komu wyszły ząbki

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Zastanawiam się czy tu jescze cokolwiek dotyczy "planowania" ciąży czy raczej wciaz czytam o tym komu wyszły ząbki
Rodzimy, staramy się, planujemy kolejne. Taka różnorodność u nas. Jeszcze jakieś pytania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 19:00   #1241
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale czy ty się kiedyś udzielałaś w naszym wątku...? Bo nie bardzo kojarzę.
Ten wątek powstał dawno i oczywistym jest ze dziewczyny którym się udało, które już urodzily nadal tu są i się udzielają. Już w innych kwestiach.
Jeśli ci to przeszkadza to po co czytasz ten wątek?


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja się udzielałam dawno temu, zdecydowanie wtedy było inaczej, właśnie dziewczyny którym się udawało, przechodziły na wątki oczekujące. Jak kiedyś napisałam coś o ciąży, że źle się czuję czy coś, to przeczytałam, że większość chciałaby być na moim miejscu, więc "nie mam prawa narzekać" - w dużym skrócie to opisałam.
Fakt staram się i drugie, ale ciężko się przebić przez opisy, które powinny być na innych wątkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 19:54   #1242
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Trochę śmieszne jest jak ktoś tak sobie nagle wpada na forum, na którym się w ogóle nie udziela tylko podczytuje z pretensjami o czym piszą osoby które w jakiś sposób się z sobą zżyły. Każda ma dziecko w innym wieku i nie spotykamy się na jednym wątku mamusiowym.
Jak komuś nie pasuje to nikt mu nie każe czytać


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:08   #1243
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się udzielałam dawno temu, zdecydowanie wtedy było inaczej, właśnie dziewczyny którym się udawało, przechodziły na wątki oczekujące. Jak kiedyś napisałam coś o ciąży, że źle się czuję czy coś, to przeczytałam, że większość chciałaby być na moim miejscu, więc "nie mam prawa narzekać" - w dużym skrócie to opisałam.
Fakt staram się i drugie, ale ciężko się przebić przez opisy, które powinny być na innych wątkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinny? A to są jakieś zasady o czym powinnyśmy tu pisać a o czym nie? Wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę, większość dziewczyn już urodziła, część jeszcze w ciąży z pierwszym lub kolejnym, staraczek zostało mało a większość przestała się odzywać.
To chyba normalne że część dziewczyn które się tu dłużej i częściej udzielało nawet jak na jakiś czas zamilkną to i tak są zzyte i chcą pisać co u nich i wiedzieć co u innych, rodziłyśmy w różnym czasie więc nie mamy jednego wspólnego wątku dzieciowego i ciągniemy nadal ten. Nie rozumiem co w tym dziwnego, nikt nie broni staraczkom szukać u nas odpowiedzi jeśli mają jakieś pytania, jeśli potrzebują wsparcia to dlaczego reszta nie mogla by pisać o wychodzących zębach czy iinych dzieciowych sprawach.
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Trochę śmieszne jest jak ktoś tak sobie nagle wpada na forum, na którym się w ogóle nie udziela tylko podczytuje z pretensjami o czym piszą osoby które w jakiś sposób się z sobą zżyły. Każda ma dziecko w innym wieku i nie spotykamy się na jednym wątku mamusiowym.
Jak komuś nie pasuje to nikt mu nie każe czytać


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Popieram. Ktoś kto tylko podczytuje, nawet się nie przywitał i nagle wyskakuje z pretensjami co do tego co tutaj piszemy jest śmieszny.
Oczywiście mogłybyśmy założyć osobny wątek na innym pod forum ale coś czuję że potem połowa "naszych" dziewczyn mogła by się pogubić i nie wiedzieć gdzie znaleźć.
Skończmy tą część, nadamy trochę inny tytuł kooejnej żeby każdy kto będzie chciał wejść wiedział że nie piszemy tu tylko o planowaniu ciąży ale o wszystkim.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 20:41   #1244
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Ah dziewczyny, nie ma co tak najeżdżać na koleżankę. Faktycznie wątek zrobił się zupełnie o czymś innym i choć zawsze mówiłyśmy, żeby po rozpakowaniu dziewczyny nie znikały, to wiem też, że czasami będąc staraczką ciężko jest czytać o dzieciach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 23:38   #1245
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cześć!
To może ja dołączę jako ponowna staraczka?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 06:39   #1246
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny, nie ma co tak najeżdżać na koleżankę. Faktycznie wątek zrobił się zupełnie o czymś innym i choć zawsze mówiłyśmy, żeby po rozpakowaniu dziewczyny nie znikały, to wiem też, że czasami będąc staraczką ciężko jest czytać o dzieciach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia ale ja to rozumiem, nie rozumiem tylko tego że ktoś podczytuje, nie odzywa się u nas wcale i nagle ma jakieś pretensje
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Cześć!
To może ja dołączę jako ponowna staraczka?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ooo wracasz do gry? Jak tam Stasiu?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 07:17   #1247
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Juncia ale ja to rozumiem, nie rozumiem tylko tego że ktoś podczytuje, nie odzywa się u nas wcale i nagle ma jakieś pretensje Ooo wracasz do gry? Jak tam Stasiu?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Stasiu łobuzuje coraz więcej ale mogło być gorzej
A my powoli rozważamy drugie dziecko, chyba wolimy zamknąć temat pampersów w zbliżonym czasie czekamy póki co na pozwolenie na budowę domu , jak ruszymy, to będziemy działać. A ja póki co podciągam się zdrowotnie, żeby ogarniać dwójkę dzieci

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 07:43   #1248
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Al dente super!

My na razie odpuszczam.

Ja musze wrocic do pracy, Tz zmienia prace bo tamtą zamknęli i docelowo bedzie szukał czegos innego ale

Wizja jednej pensji mnie przytłacza niestety bo przeciez jeszcze dom do wykonczenia a nie chcemy nie wiadomo ile u tesciow mieszkac. Jesli uda mi sie popracowac chociaz rok i u Tż bedzie jakas stabilna sytuacja to tez wracamy do gry. No i chcielismy pod

Koniec przyszlego roku sie wprowadzic. Teraz

Juz zacznie sie oszczedzanie na wykonczeniu. Z racji takiej sytuacji kredytu nie bierzemy no nie wiadomo

Czy bedzie z czego spłacać.
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 10:36   #1249
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Ja nie mam pretensji, w poprzednim staraniu sporo się udzielałam, uszanowałam to, że dziewczyny które starają się latami nie chcą czytać aż takich szczegółów z życia matki i dziecka. Wracam do starań co prawda z przerwami i wątek totalnie się zmienił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 10:51   #1250
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Al dente super!

My na razie odpuszczam.

Ja musze wrocic do pracy, Tz zmienia prace bo tamtą zamknęli i docelowo bedzie szukał czegos innego ale

Wizja jednej pensji mnie przytłacza niestety bo przeciez jeszcze dom do wykonczenia a nie chcemy nie wiadomo ile u tesciow mieszkac. Jesli uda mi sie popracowac chociaz rok i u Tż bedzie jakas stabilna sytuacja to tez wracamy do gry. No i chcielismy pod

Koniec przyszlego roku sie wprowadzic. Teraz

Juz zacznie sie oszczedzanie na wykonczeniu. Z racji takiej sytuacji kredytu nie bierzemy no nie wiadomo

Czy bedzie z czego spłacać.
Jasna sprawa, skoro póki co praca Tz pod znakiem zapytania, to też bym się nie pakowała w kredyt. I rozumiem, że chcecie uciec od teściów, ja z moją to bym się chyba pozabijała na dłuższą metę
U nas właśnie się sporo poprawiło, ja pracuje też ile mogę póki co, żeby jak najwięcej odłożyć i potem już spokojniej żyć. Na kolejny macierzyński nie mam co liczyć, bo pewnie znów dostanę marne grosze, takze będę musiała tez szybciej wrócić do pracy, ale jest dużo lepiej u Tz, więc jesteśmy spokojniejsi.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 19:38   #1251
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Stasiu łobuzuje coraz więcej ale mogło być gorzej
A my powoli rozważamy drugie dziecko, chyba wolimy zamknąć temat pampersów w zbliżonym czasie czekamy póki co na pozwolenie na budowę domu , jak ruszymy, to będziemy działać. A ja póki co podciągam się zdrowotnie, żeby ogarniać dwójkę dzieci

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

A przypomnij ile teraz ma Stasiek?


My właśnie z tej przyczyny też chcieliśmy od razu drugie- mało czasu dla mnie na regenerację, ale jeśli byśmy się nie zdecydowali teraz, to wiem że nie zdecydowalibyśmy się na drugie nigdy




Co do starań o ciążę, byłam zdumiona jak gdzieś przeczytałam, że obecne tendencje zdrowotne są takie, że większe szanse na zostanie ojcem mają panowie 35+ a panowie młodsi mają więcej problemów z płodnością niż by się mogło wydawać...
Niby wiek jest minusem, a tu się okazuje że młodsi panowie przez brak ruchu, używki, więcej stresu mają gorsze parametry podobno. Częściowo by się pokrywało z moimi obserwacjami- pary znajomych gdzie panowie są powyżej 30 (czasem zdecydowanie bliżej 40) szybciej zachodzą w ciąże niż młodsi znajomi.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:09   #1252
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A przypomnij ile teraz ma Stasiek?


My właśnie z tej przyczyny też chcieliśmy od razu drugie- mało czasu dla mnie na regenerację, ale jeśli byśmy się nie zdecydowali teraz, to wiem że nie zdecydowalibyśmy się na drugie nigdy




Co do starań o ciążę, byłam zdumiona jak gdzieś przeczytałam, że obecne tendencje zdrowotne są takie, że większe szanse na zostanie ojcem mają panowie 35+ a panowie młodsi mają więcej problemów z płodnością niż by się mogło wydawać...
Niby wiek jest minusem, a tu się okazuje że młodsi panowie przez brak ruchu, używki, więcej stresu mają gorsze parametry podobno. Częściowo by się pokrywało z moimi obserwacjami- pary znajomych gdzie panowie są powyżej 30 (czasem zdecydowanie bliżej 40) szybciej zachodzą w ciąże niż młodsi znajomi.
Staś właśnie kończy w tym tygodniu 1,5roku. Dla mnie to o tyle też dobry czas, że on już jest w miarę samodzielny. Fakt, że się awanturuje na spacerach i wtedy muszę go dźwigać, bo inaczej by szedł nie tam gdzie trzeba ale chodzi samodzielnie, nie muszę dźwigać wózka z nim, z jedzeniem nie ma problemu, śpi w nocy. Został "tylko" pampers, ale myślę, że do pojawienia się drugiego dziecka byśmy się i z tym uporali. Ja wiem, że jeśli wpadnę w normalny tryb pracy, "zapomnę" co znaczy opieka nad malutkim dzieckiem, liznę trochę "wolności" to na bank drugiego nie będzie. Jestem pewna w 100%.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:52   #1253
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Staś właśnie kończy w tym tygodniu 1,5roku. Dla mnie to o tyle też dobry czas, że on już jest w miarę samodzielny. Fakt, że się awanturuje na spacerach i wtedy muszę go dźwigać, bo inaczej by szedł nie tam gdzie trzeba ale chodzi samodzielnie, nie muszę dźwigać wózka z nim, z jedzeniem nie ma problemu, śpi w nocy. Został "tylko" pampers, ale myślę, że do pojawienia się drugiego dziecka byśmy się i z tym uporali. Ja wiem, że jeśli wpadnę w normalny tryb pracy, "zapomnę" co znaczy opieka nad malutkim dzieckiem, liznę trochę "wolności" to na bank drugiego nie będzie. Jestem pewna w 100%.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wymieniłaś kolejne nasze argumenty "za"


Z tym że u nas różnica będzie wynosić rok i pięć miesięcy między chłopakami. Cóż, nie sądziliśmy że tak szybko nam pójdzie staranie o drugą ciążę
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 13:46   #1254
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Ja też myślałam kiedyś, że albo od razu albo wcale, a tu będzie 4l9m różnicy między chłopakami... i cóż, nic nie poradzę, najpierw mąż się bał i nie chciał, później nie wyszło. A teraz mając 4.5latka w domu myślę sobie, że lepiej być nie mogło taki ogarnięty, samodzielny, wszystko co chce i potrzebuje to powie, wyrywa się do pomocy przy wszystkim

A to moje małe-wielkie Love 1415g szczęścia!Załącznik 7721456

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 20:17   #1255
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

To i ja mogę się dołączyć ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:11   #1256
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Gryzia wiadomo, że czasem życie inaczej się układa i nie ma na to rady.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:28   #1257
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87986004]Ja też myślałam kiedyś, że albo od razu albo wcale, a tu będzie 4l9m różnicy między chłopakami... i cóż, nic nie poradzę, najpierw mąż się bał i nie chciał, później nie wyszło. A teraz mając 4.5latka w domu myślę sobie, że lepiej być nie mogło taki ogarnięty, samodzielny, wszystko co chce i potrzebuje to powie, wyrywa się do pomocy przy wszystkim

A to moje małe-wielkie Love 1415g szczęścia!Załącznik 7721456

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Uwielbiam USG w takiej formie
Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
To i ja mogę się dołączyć ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, zapraszamy opowiedz coś o sobie, ile masz lat, ile się staracie, które dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:39   #1258
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Uwielbiam USG w takiej formie Pewnie, zapraszamy opowiedz coś o sobie, ile masz lat, ile się staracie, które dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
27 lat. W sumie to w tym roku podjęliśmy decyzję, i już w maju za pierwszym razem nam się udało, najpierw podejrzenie ciąży pozamacicznej, po wizycie w szpitalu jednak stwierdzili obecność pęcherzyka w macicy. Wczoraj na USG doktor stwierdził , że to raczej puste jajo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 21:08   #1259
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
27 lat. W sumie to w tym roku podjęliśmy decyzję, i już w maju za pierwszym razem nam się udało, najpierw podejrzenie ciąży pozamacicznej, po wizycie w szpitalu jednak stwierdzili obecność pęcherzyka w macicy. Wczoraj na USG doktor stwierdził , że to raczej puste jajo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi, że tak rozpoczęły się wasze starania. Lekarz zlecił jakąś diagnostykę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 22:10   #1260
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Przykro mi, że tak rozpoczęły się wasze starania. Lekarz zlecił jakąś diagnostykę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy tydzień , jeśli nie będzie poronienia samoistnego to wysyła mnie do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-06 11:24:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.