Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-25, 07:08   #2221
KokinoNero
Raczkowanie
 
Avatar KokinoNero
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 215
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89698140]Wydaje mi się że tycie/chudniecie do roli jest mniej niebezpieczne niż głębokie wchodzenie w rolę.
Który to aktor w depresji popełnił samobójstwo? Wiliams?[/QUOTE]

Robin Williams cierpiał przede wszystkim z powodu otępienia z ciałami Lewy'ego (dementia with Lewy bodies, DLB). Sta∂ jego problemy depresyjne, ataki paniki itd. Nie miało to nic wspólnego z "głębokim wchodzeniem w rolę".
KokinoNero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 08:42   #2222
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Ledger też nie poradził sobie po graniu Jokera, a to wielka szkoda.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 09:18   #2223
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ledger też nie poradził sobie po graniu Jokera, a to wielka szkoda.
Od lat miał problemy z używkami i alkoholem. A zmarł zdaje się bezpośrednio w wyniku przedawkowania leków na przeziębienie. Rola nie miała z tym nic wspólnego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 09:22   #2224
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Dziwi mnie koncept "przygotowywania się do roli" przez aktorów, przy czym chodzi mi o sytuacje, kiedy ktoś przygotowując się do roli bibliotekarza spędza długie godziny w bibliotece, a ktoś grający samotnika, wyjeżdża na miesiąc na odludzie (jak ten aktor grający woźnego w Harrym Potterze). Wszystko po to, by lepiej poczuć graną postać
Nie wierzę, że to ma jakikolwiek wpływ na ich granie. Postrzegam to raczej w kategoriach kolejnego dziwactwa artystów, bądź czegoś w rodzaju zabobonu czy myślenia magicznego XD
A ja tam trochę wierzę. Oczywiście bez żadnych skrajności, ale miesiąc na odludziu czy kilkadziesiąt godzin w bibliotece nie wydaje mi się wcale tak dużym poświęceniem dla roli, a jeśli komuś to pomaga poznać klimat danego miejsca, specyfikę zawodu, emocje jakie to wyzwala?
Bardziej mnie dziwią naprawdę długie i wymagające lekcje np. baletu ("czarny łabędź"), czy chociażby gry na wiolonczeli ("wednesday"). Jeszcze o ile w pierwszym przypadku to większość akcji odgrywała się w szkole baletu i może być zrozumiałe, że aktorki uczyły się podstaw, tak w drugim gra na wiolonczeli nie była aż tak kluczowa, równie dobrze mogli w tych kilku scenach dać dublerkę i komputerowo dokleić twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 10:54   #2225
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To ja mam na odwrót. Rozumiem, że ktoś chce się nauczyć tańczyć czy grać na jakiś instrumencie dla roli. Natomiast jak ktoś musi spędzać czas na bezludnej wypsie albo w bibliotece, bo nie potrafi zagrać bibliotekarza, to widocznie jest kiepskim aktorem. Tycie dla roli to dla mnie pokazówa przy dzisiejszych możliwościach charakteryzacji. Ale jak ktoś chce ryzykować zdrowiem dla kasy i rozgłosu, to jego sprawa.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 11:11   #2226
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To ja mam na odwrót. Rozumiem, że ktoś chce się nauczyć tańczyć czy grać na jakiś instrumencie dla roli. Natomiast jak ktoś musi spędzać czas na bezludnej wypsie albo w bibliotece, bo nie potrafi zagrać bibliotekarza, to widocznie jest kiepskim aktorem. Tycie dla roli to dla mnie pokazówa przy dzisiejszych możliwościach charakteryzacji. Ale jak ktoś chce ryzykować zdrowiem dla kasy i rozgłosu, to jego sprawa.
Czemu musi? Może też zwyczajnie chce.
Ja tam zdecydowanie wolałabym siedzieć na wyspie niż uczyć się grać. I mogłabym potem mówić, że oh i ah, to podjęcie tej roli wymagało ode mnie właśnie takiego poświęcenia, odcięcia od najbliższych i w ogóle i kto by mi udowodnił, że miałam wymarzone wakacje życia, a nie jakieś tam wyrzeczenie dla roli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2023-10-25 o 11:13
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 11:14   #2227
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[QUOTE=meliandra;89698339]O to jestem w szoku, bo dawno nie widziałam takich antyków



Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bibliotekarz bibliotekarzowi nie równy. Może być bibliotekarz ze skomplikowanym charakterem, napadami złości albo z błyskiem oku na widok książek. może być bibliotekarz z chorobą psychiczną i to jednak wymaga zdobycia wiedzy.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-25, 11:16   #2228
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[QUOTE=meliandra;89698339]O to jestem w szoku, bo dawno nie widziałam takich antyków

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Myślę, że nie chodzi o to, że nie umie, ale że chce to zrobić lepiej. W branży artystycznej często nie wystarczy coś "zrobić", ale jest bardzo duża konkurencja, a "pracują" i mogą się utrzymać tylko najlepsi. Inaczej często to tylko hobby. Trochę podobnie jak w biznesie czy w pracy na akord. Poza tym tutaj naprawdę liczą się emocje, wczucie się, inspiracja. Oczywiście można zagrać aby zagrać, ale po co, skoro można to zrobić jeszcze lepiej i dostać nagrodę czy też mieć co najmniej satysfakcję, poczucie spełnienia.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2023-10-25 o 11:22
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 11:22   #2229
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Rozmawiałam z koleżanką o jodze i zapytałam, czy nie chciałaby ze mną się zapisać na zajecia z kogi, a ona w odpowiedzi na to, ze czytała o złych duchowo skutkach jogi. Zdziwiło mnie to, bo nie sądziłam, ze wierzy w takie rzeczy.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:01   #2230
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z koleżanką o jodze i zapytałam, czy nie chciałaby ze mną się zapisać na zajecia z kogi, a ona w odpowiedzi na to, ze czytała o złych duchowo skutkach jogi. Zdziwiło mnie to, bo nie sądziłam, ze wierzy w takie rzeczy.
Mnie dziwi łączenie jogi z jakimiś złymi mocami, przecież to dobre ćwiczenia na ciało a do każdej rzeczy czy czynności można dołączyć ideologię.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:10   #2231
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z koleżanką o jodze i zapytałam, czy nie chciałaby ze mną się zapisać na zajecia z kogi, a ona w odpowiedzi na to, ze czytała o złych duchowo skutkach jogi. Zdziwiło mnie to, bo nie sądziłam, ze wierzy w takie rzeczy.
Mam to samo z moją koleżanką. Ona jogi nie zacznie ćwiczyć, bo złe duchy i Kościół zabrania. To, że nie przestrzega tysiąca innych rzeczy, które "Kościół zakazał" to się wytnie. A jej by się joga przydała mega. Ale cóż, lepiej jeść tabletki przeciwbólowe jak cukierki i dziwić się, że w wieku 37 lat trzustka wysiada.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-25, 12:19   #2232
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:23   #2233
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Czemu musi? Może też zwyczajnie chce.
Ja tam zdecydowanie wolałabym siedzieć na wyspie niż uczyć się grać. I mogłabym potem mówić, że oh i ah, to podjęcie tej roli wymagało ode mnie właśnie takiego poświęcenia, odcięcia od najbliższych i w ogóle i kto by mi udowodnił, że miałam wymarzone wakacje życia, a nie jakieś tam wyrzeczenie dla roli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie wg mnie chodzi o te ohy u ahy, a nie faktyczną potrzebę, która coś wnosi.

[QUOTE=Sz05;89698351]
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
O to jestem w szoku, bo dawno nie widziałam takich antyków



Bibliotekarz bibliotekarzowi nie równy. Może być bibliotekarz ze skomplikowanym charakterem, napadami złości albo z błyskiem oku na widok książek. może być bibliotekarz z chorobą psychiczną i to jednak wymaga zdobycia wiedzy.

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
No, ale siedznie kilkanaście dni w bibliotece wśród książek nie pomoże w zdobyciu wiedzy jak zagrać bibliotekarza psychopatę I właśnie o to mi chodzi, że bibliotekarz bibliotekarzowi nie równy, ale do zagrania konkretnej roli potrzeba konkretnych umiejętności aktorskich, a nie samego przebywania w jakimś tam miejscu.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam to samo z moją koleżanką. Ona jogi nie zacznie ćwiczyć, bo złe duchy i Kościół zabrania. To, że nie przestrzega tysiąca innych rzeczy, które "Kościół zakazał" to się wytnie. A jej by się joga przydała mega. Ale cóż, lepiej jeść tabletki przeciwbólowe jak cukierki i dziwić się, że w wieku 37 lat trzustka wysiada.
A czemu kościoł zabrania jogi ? Moja koleżanka nie chodzi na poledance, bo jej mama jest badzo kościelna i wg niej też to źle wygląda. Pomijam już, że moja koleżnka to dorosła kobieta
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀

Edytowane przez meliandra
Czas edycji: 2023-10-25 o 12:25
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:24   #2234
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może, ale też niech wtedy nie mówi, że ta rola wymagała od niej takiej ilości pracy, bo codziennie po zdjęciach jeszcze miała ileś tam godzin nauki grania
Ja tam uważam, że niech sobie ludzie robią dla roli [czyt. pieniędzy], co tam sobie uważają za słuszne, ale niech nie oczekują za to większego uznania dla odegranej roli, bo jednak liczy się efekt końcowy. Jeśli komuś coś pomaga uzyskać lepszy efekt, to ok, ale nie obchodzi mnie to szczególnie, nie będę się tym jakkolwiek emocjonować ani podziwiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:30   #2235
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 12:43   #2236
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wczoraj się tak zdziwiłam jak oglądałam Ślub od pierwszego wejrzenia - u jednej pary na ścianie gigantyczne święte obrazy Jezuska i Maryjki, poniżej na ławie układanie tarota i wróżenie z wahadełka
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 13:06   #2237
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To bardzo często idzie w parze. Ogólnie jedni ludzi mają większe predyspozycje w wiarę w zjawiska nadprzyrodzone, a tym samym większe skłonności do religijności, a inni mniejsze. I te różnice nawet udowodniono na poziomie biologii - budowy i działania mózgu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 13:17   #2238
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi łączenie jogi z jakimiś złymi mocami, przecież to dobre ćwiczenia na ciało a do każdej rzeczy czy czynności można dołączyć ideologię.
dobre ćwiczenia, ale są sesje jogi z medytacjami, kadzidełkami itp. Taka bardziej uduchowiona joga.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 13:33   #2239
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam to samo z moją koleżanką. Ona jogi nie zacznie ćwiczyć, bo złe duchy i Kościół zabrania. To, że nie przestrzega tysiąca innych rzeczy, które "Kościół zakazał" to się wytnie. A jej by się joga przydała mega. Ale cóż, lepiej jeść tabletki przeciwbólowe jak cukierki i dziwić się, że w wieku 37 lat trzustka wysiada.
A pilates też KK zabrania? To chyba po prostu wymówka, bo koleżanka jest leniwa.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-25, 13:46   #2240
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
dobre ćwiczenia, ale są sesje jogi z medytacjami, kadzidełkami itp. Taka bardziej uduchowiona joga.
A co te kadzidełka zmieniają? Mnie w ogóle zaskakuje, że kościół zabrania takich rzeczy jak joga czy Hello Kitty, chciałabym wiedzieć na czym się to opiera - czy to tylko wymysł chorego umysłu ichniejszego myśliciela, czy mają w tym jakiś interes np.finansowy. Gdyby tak samo surowo tępili nieetyczne czyny(również w swoich szeregach )to świat miałby szansę być lepszym miejscem .

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 13:50   #2241
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
A pilates też KK zabrania? To chyba po prostu wymówka, bo koleżanka jest leniwa.
Też myślę, że to lenistwo, przy czym ja bym wolała powiedzieć, że mi się nie chce niż wymyślać takie kocopoły
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 13:53   #2242
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
A ja tam trochę wierzę. Oczywiście bez żadnych skrajności, ale miesiąc na odludziu czy kilkadziesiąt godzin w bibliotece nie wydaje mi się wcale tak dużym poświęceniem dla roli, a jeśli komuś to pomaga poznać klimat danego miejsca, specyfikę zawodu, emocje jakie to wyzwala?
Bardziej mnie dziwią naprawdę długie i wymagające lekcje np. baletu ("czarny łabędź"), czy chociażby gry na wiolonczeli ("wednesday"). Jeszcze o ile w pierwszym przypadku to większość akcji odgrywała się w szkole baletu i może być zrozumiałe, że aktorki uczyły się podstaw, tak w drugim gra na wiolonczeli nie była aż tak kluczowa, równie dobrze mogli w tych kilku scenach dać dublerkę i komputerowo dokleić twarz.
Ja jestem z kategorii osób, które wszystkiego chcą spróbować i życia nie starcza, więc dla roli nauczyłabym się baletu, grać na instrumencie, strzelać z łuku czy nowego języka i traktowałabym to jako dodatkowy plus zawodu.

Sorry, ale po prostu tego dublera zawsze tam widać. Jest powód dla którego Keanu Reeves i Tom Cruise są fenomenalni w filmach akcji. Bo można robić długie shoty ze stabilną kamerą i nie kombinować, jak tu zrobić, żeby mniej było widać kaskadera.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 14:01   #2243
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:47
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 14:10   #2244
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja jestem z kategorii osób, które wszystkiego chcą spróbować i życia nie starcza, więc dla roli nauczyłabym się baletu, grać na instrumencie, strzelać z łuku czy nowego języka i traktowałabym to jako dodatkowy plus zawodu.

Sorry, ale po prostu tego dublera zawsze tam widać. Jest powód dla którego Keanu Reeves i Tom Cruise są fenomenalni w filmach akcji. Bo można robić długie shoty ze stabilną kamerą i nie kombinować, jak tu zrobić, żeby mniej było widać kaskadera.
No to sobie to rób, ale tak jak pisałam, dla siebie albo dla lepszego efektu na ekranie, a nie poklasku.
Jak ktoś zagra słabo to nie zmieni tego fakt, że codziennie jadł buraki, nauczył się grać na harmonijce i przez dwa tygodnie prał ubrania w rzece.
Jak ktoś zagra dobrze, to nie ujmuje mu, gdy takich dziwactw nie robił. Jak robił, to nie dodaje to więcej wybitności wybitnej roli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 14:55   #2245
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
A czemu kościoł zabrania jogi ?
Koleżanka nawet podesłała mi link do artykułu na Adonai pt. "Joga śmiertelne zagrożenie" i cytuję tam:

"Praktykowanie jogi oraz innych wschodnich technik medytacji i koncentracji prowadzi do odblokowania w człowieku kanałów energetycznych po to, aby mógł przyjmować energię okultystyczną
(...)
Cała technika i główny cel praktykowania jogi sprzeciwia się więc ostatecznemu powołaniu człowieka. Bóg nie stworzył nas w tym celu, abyśmy stopili się w jedno z naturą i zatracili swój ą osobowość.".

Nie wiem nawet, co jej odpisać.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 15:03   #2246
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Koleżanka nawet podesłała mi link do artykułu na Adonai pt. "Joga śmiertelne zagrożenie" i cytuję tam:

"Praktykowanie jogi oraz innych wschodnich technik medytacji i koncentracji prowadzi do odblokowania w człowieku kanałów energetycznych po to, aby mógł przyjmować energię okultystyczną
(...)
Cała technika i główny cel praktykowania jogi sprzeciwia się więc ostatecznemu powołaniu człowieka. Bóg nie stworzył nas w tym celu, abyśmy stopili się w jedno z naturą i zatracili swój ą osobowość.".

Nie wiem nawet, co jej odpisać.
Czyli dopuszczaja istnienie kanałów energetycznych w człowieku

Smiechlam bardzo ale fakt, ciężko z riposta na taki stek bzdur.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 15:07   #2247
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Koleżanka nawet podesłała mi link do artykułu na Adonai pt. "Joga śmiertelne zagrożenie" i cytuję tam:

"Praktykowanie jogi oraz innych wschodnich technik medytacji i koncentracji prowadzi do odblokowania w człowieku kanałów energetycznych po to, aby mógł przyjmować energię okultystyczną
(...)
Cała technika i główny cel praktykowania jogi sprzeciwia się więc ostatecznemu powołaniu człowieka. Bóg nie stworzył nas w tym celu, abyśmy stopili się w jedno z naturą i zatracili swój ą osobowość.".

Nie wiem nawet, co jej odpisać.
XD Przeraża mnie, że ludzie nie mają swojego rozumu i nie potrafią ogarnąć, że idą na ćwiczenia dla zdrowia, a nie żeby wpuścić demony do swojego ciała Równie dobrze można by przestać czytać książki, bo otwierają umysł na złe moce
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 15:10   #2248
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 15:22   #2249
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Kiedyś czytałam, że podczas modlitwy mózg wykazuje podobną aktywność jak przy medytacji przez każdą inną czynność. Może to o to chodzi, żeby gorliwe owieczki nie odeszły od stada, gdy odkryją inne drogi do osiągnięcia takiego stanu?
Oczywiście tak samo wszelkie wróżenie i próby połączenia się z absolutem spychają ludzi prosto do piekła, ale nikomu nie przeszkadza, że niektórzy doszukują się przepowiedni w książce sprzed dwóch millenium.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 15:43   #2250
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To bardzo często idzie w parze. Ogólnie jedni ludzi mają większe predyspozycje w wiarę w zjawiska nadprzyrodzone, a tym samym większe skłonności do religijności, a inni mniejsze. I te różnice nawet udowodniono na poziomie biologii - budowy i działania mózgu.

Tu wychodzi po prostu brak znajomości podstaw własnej wiary.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 14:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.