Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-03, 12:22   #2821
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, z wełną trzeba uważać przy praniu. Warto pamiętać, że wełna nie lubi częstego prania, ale ona tak nie chłonie zapachów, a te które są szybko się ulatniają, więc jakkolwiek dziwnie, to brzmi wełnę warto wietrzyć







Ja bym zagadała bezpośrednio Czyli hej, mieszkam tu już jakiś czas, ale w sumie nie znam nikogo, może miałabyś ochotę kiedyś wpaść na jakąś kawę/wino? Ogólnie jak ktoś jest chętny do zapoznania, to tak naprawdę nie ma znaczenia co powiesz, a i tak pewnie wpadnie. Tak samo jak nie ma chęci. Jakbyś go nie namawiała, to nie przyjdzie albo przyjdzie raz, bo będzie mu głupio odmówić i tyle







HM bez problemu rozpatruje reklamacje.







Bardzo dziwny pomysł. Jak to duża agencja i mają jakąś recpecję, to dalej nawet nikt Cię nie wpuści. Jak jakaś mniejsza i wpuści, to pewnie będą patrzeć jak na wariata. Może się zdarzyć, że nie będzie osoby decyzyjnej albo nie będzie miała czasu gadać. Wyślij cv do takiej firmy i krótkie info czemu chcesz u nich pracować nawet jak nie mają ogłoszenia, że szukają pracowników.







Różne są opinie. Ogólnie u mnie w otoczeniu praktycznie każdy kto przerzucił się na iphone, to przy nim został. Znam chyba tylko dwie osoby, którym nie przypasował. Sama mam iphona, a nawet dwa bo służbowego też i już wiem, że kolejny tel to też będzie iphon. Kiedyś też miałam wątpliwości, ale stwierdziałam, że jak sama nie spróbuję, to się nie przekonam, ale było warto. Swój tel mam 5 lat, służbowy jest jeszcze straszy, bo przede mną użytkował go mój szef i obydwa działają bez zarzutu. Są nieawaryjne, szybko śmigają nawet jak mam otwartych dużo stron i aplikacji w tle. Zdjęcia robią bardzo dobre, chociaż wiadomo, że te nowsze modele robią już lepsze i w sumie, to jest dla mnie jedyny na ten moment powód dla którego chce wymienić tel Dla nie ios jest bardzo intuicyjny, ale to wiaodmo, kwestia gustu.







Ja bym zapytała kogoś z obsługi czy mogę.





Ale to, że teraz robi ok, to nie znaczy, że tak będzie za jakiś czas. Moja koleżanka ma xiaomi i na początku super hiepr zdjęcia, a po czasie i jakiś aktualizacjach tel robi zdjecia jak kalkulator.







Ale skoro to jego mieszkanie, to czmeu nie chcecie zrobić tego raz, a porządnie? Tylko jak nie macie o tym pojęcia, to ja bym się w to nie bawiała sama, bo nie wyjdzie dobrez, będzie trzeba poprawiać i tylko więcej na tym stracicie. Tak samo jak jakieś doraźne zakrywanie tego. Predzej czy później pewnie i tak to zrobicie, bo będzie Was denerwowało.
O to właśnie u mnie identyko sytuacja - kiedyś zdjęcia mega, teraz jakby mi się tel cofnął w rozwoju i to właśnie przy xiaomi. Ale moje modele to zawsze były w okolicy tysiaka więc też nie wymagałam cudów Teraz mam ochotę na coś lepszego, innego ale też nie top topów bo to pierwszy iPhone więc nie mam chyba potrzeby najwyższego modelu (no i patrzę też na cenę, takie 3 z hakiem jeszcze przełknę na iPhona aktualnie).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 12:57   #2822
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale skoro to jego mieszkanie, to czmeu nie chcecie zrobić tego raz, a porządnie? Tylko jak nie macie o tym pojęcia, to ja bym się w to nie bawiała sama, bo nie wyjdzie dobrez, będzie trzeba poprawiać i tylko więcej na tym stracicie. Tak samo jak jakieś doraźne zakrywanie tego. Predzej czy później pewnie i tak to zrobicie, bo będzie Was denerwowało.
I Rena i Lottie69 bo też o to pytalyscie.
Nie chcieliśmy robić remontu bo kupiliśmy mieszkanie nie wymagające remontu. Jedynie co chcieliśmy zmienić to to że mamy dwa pokoje "dziecięce" w dziecięcych barwach i chcieliśmy je pomalować na inny kolor żeby mieć pokoje do pracy i ehh.. wyszło z tego tyle z jest gorzej niż było.
A nie chcieliśmy brać ekipy do malowania bo to się na tych wszystkich blogach i filmikach wydawało takie proste że chciałam to zrobić sama dla satysfakcji i może nawet jakiejś przyjemności z pracy fizycznej a wyszło tak że właśnie pękła mi druga ściana Normalnie wzdłuż pękła.
Ja już nie mam siły, chyba wezmę do tego jednak jakiegoś fachowca tylko że tz upiera się że jednak sami to naprawimy bo teraz też chyba chciałby mieć jakąś satysfakcję z tego że sobie sami poradzimy. No zwariować można.

W każdym razie serio dziękuję za rady odnośnie zakrycia kabli, na razie po tej Śnieżce na palmy i zacieki nie wyszły na wierzch, chociaż to się udało.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2023-11-03 o 13:01
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 14:16   #2823
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To swoja droga. Tak sobie czytam - Instagram ? Przeciez to aplikacja zdjec, mody etc.
Na IG są profile tak naprawdę o każdej tematyce. Ja lubię instagram za to, że można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy, a nie trzeba jakoś dużo czytać, bo treści są dość zwięzłe.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
O to właśnie u mnie identyko sytuacja - kiedyś zdjęcia mega, teraz jakby mi się tel cofnął w rozwoju i to właśnie przy xiaomi. Ale moje modele to zawsze były w okolicy tysiaka więc też nie wymagałam cudów Teraz mam ochotę na coś lepszego, innego ale też nie top topów bo to pierwszy iPhone więc nie mam chyba potrzeby najwyższego modelu (no i patrzę też na cenę, takie 3 z hakiem jeszcze przełknę na iPhona aktualnie).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ogólnie modele, które wychodzą po sobie mało co się między sobą różnią. Wiaodmo, że każdy nowszy jest lepszy, ale to nie jest, że jest przepaść. Teraz to nie wiem jak to wygląda, bo jeszcze się nie przymierzam do kupna, więc nie robiłam dokładnego rozeznania, ale np. kiedyś pomiędzy 7, a 8 praktycznie nie było rożnicy.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
I Rena i Lottie69 bo też o to pytalyscie.
Nie chcieliśmy robić remontu bo kupiliśmy mieszkanie nie wymagające remontu. Jedynie co chcieliśmy zmienić to to że mamy dwa pokoje "dziecięce" w dziecięcych barwach i chcieliśmy je pomalować na inny kolor żeby mieć pokoje do pracy i ehh.. wyszło z tego tyle z jest gorzej niż było.
A nie chcieliśmy brać ekipy do malowania bo to się na tych wszystkich blogach i filmikach wydawało takie proste że chciałam to zrobić sama dla satysfakcji i może nawet jakiejś przyjemności z pracy fizycznej a wyszło tak że właśnie pękła mi druga ściana Normalnie wzdłuż pękła.
Ja już nie mam siły, chyba wezmę do tego jednak jakiegoś fachowca tylko że tz upiera się że jednak sami to naprawimy bo teraz też chyba chciałby mieć jakąś satysfakcję z tego że sobie sami poradzimy. No zwariować można.

W każdym razie serio dziękuję za rady odnośnie zakrycia kabli, na razie po tej Śnieżce na palmy i zacieki nie wyszły na wierzch, chociaż to się udało.
Rozumiem. Na filmikach w necie to zawsze wszystko łatwo wygląda Moje zdanie jest takie, że lepiej wziąć fachowca (oczywiście jakiegoś sensownego, bo z tym też bywa różnie), bo jak się robi samemu, to potem wychodzą różne kwiatki. Czasem szkoda nerwów. A jak ktoś Wam raz ściany dobrze przygotuje, to potem można samemu zmieniać kolor czy odświeżać.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 15:53   #2824
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To swoja droga. Tak sobie czytam - Instagram ? Przeciez to aplikacja zdjec, mody etc.
Na Insta są wszelkie możliwe treści, a nie tylko moda. Ja na przykład ogarnęłam część moich problemów zdrowotnych dzięki kontom lekarzy i dietetyków na Insta, którzy zajmują się akurat moją dolegliwością.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 17:22   #2825
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Widzę że są suplementy kwas foliowy + witamina B12, ktoś zażywał może w takiej łączonej formie i ma jakiś godny polecenia? Czymś się kierować przy wyborze, czy to raczej wszystko jedno i to samo?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 17:45   #2826
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Widzę że są suplementy kwas foliowy + witamina B12, ktoś zażywał może w takiej łączonej formie i ma jakiś godny polecenia? Czymś się kierować przy wyborze, czy to raczej wszystko jedno i to samo?
Ja polecam ovarin, on ma jeszcze inozytol, b6 i witaminę D.
Trochę kosztuje, ale fajnie działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 18:02   #2827
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Widzę że są suplementy kwas foliowy + witamina B12, ktoś zażywał może w takiej łączonej formie i ma jakiś godny polecenia? Czymś się kierować przy wyborze, czy to raczej wszystko jedno i to samo?
Ja biorę Swanson taki. Wyciągnął mnie ze sporego niedoboru do połowy widełek normy w 3 miesiące chyba.
To jest pastylka do ssania pod język. Zalecane jest nawet ledwie pół tabletki na dzień, bo ma tak duże stężenie substancji czynnej.IMG_20231103_185854.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-03, 18:33   #2828
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja biorę Swanson taki. Wyciągnął mnie ze sporego niedoboru do połowy widełek normy w 3 miesiące chyba.
To jest pastylka do ssania pod język. Zalecane jest nawet ledwie pół tabletki na dzień, bo ma tak duże stężenie substancji czynnej.Załącznik 7795278

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! właśnie też się na to czaiłam, ale chciałam jeszcze najpierw zrobić sondę

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 19:32   #2829
Mneutrina
Przyczajenie
 
Avatar Mneutrina
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy kiedy pierwszą tabletkę antykoncepcyjną wezmę trzeciego dnia menstruacji zamiast pierwszego, jak zalecał ginekolog, to będą działać mniej skutecznie?
Mneutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 19:40   #2830
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Mneutrina Pokaż wiadomość
Czy kiedy pierwszą tabletkę antykoncepcyjną wezmę trzeciego dnia menstruacji zamiast pierwszego, jak zalecał ginekolog, to będą działać mniej skutecznie?
Powinnaś mieć w ulotce napisane po jakim czasie możesz odstawić wtedy inne metody. W moim przypadku był to tydzień.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 23:59   #2831
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:51
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-04, 00:57   #2832
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wydaje mi się, że widziałam kiedyś w SkyCash więc pewnie w innych tego typu aplikacjach również.

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 03:11   #2833
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Moze nie dali promocji i dlatego jej nie ma? Chyba, ze kupujesz bilety na swieta i info masz z glosnych mediow.

W kazdym razie tradycyjne kasy na dworcach sa o polnocy zamkniete raczej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 06:52   #2834
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

może są tu osoby, które używają wody Elizabeth Arden 5th Avenue - czy jest może jakiś zbliżony choć trochę zapach do tej wody "z niższej półki cenowej"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 07:58   #2835
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:51
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 08:47   #2836
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie wiem czy dobrze zrozumialam post, ale skoro od 0:30 juz strona pkp dobrze dziala i sa juz promocje w cenach biletu to do rana (np 6 rano) moze czesc sie sprzedac przez tych kilka godzin w nocy. Wystarczy, ze ktos ma internet w domu i nie spi.

Poniedzialek to wcale nie taki niepopularny dzien na podroz. Czesc osob wraca w poniedzialek rano w week-endu do pracy czy na uczelnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 10:20   #2837
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:51
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 10:37   #2838
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
może są tu osoby, które używają wody Elizabeth Arden 5th Avenue - czy jest może jakiś zbliżony choć trochę zapach do tej wody "z niższej półki cenowej"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się kojarzy trochę z zapachem sprzed lat - Masumi. Ale nie jestem pewna bo dwadzieścia parę lat Masumi nie używałam, możliwe że pomyliłam z innym zapachem. Nie wiem też jak pachną te współczesne, trzebaby sprawdzić.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 10:54   #2839
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy the voice of poland można oglądać na żywo w internecie?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-04, 13:36   #2840
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kiedyś obserwowałam podobnie ceny biletów po północy, żeby kupić jak najtaniej.
Na niektóre kursy nie było biletów z największą obniżką - czyli jak ruszała sprzedaż to na podglądzie zapełnienia miejsc były wykupione 1-2-3 miejsca, a dostępna promocyjna cena biletu była 20-30 zł wyższa od najtańszej możliwej (polowałam na bilety na pendolino, długa trasa przejazdu).
Właśnie w poniedziałki rzadko widziałam ceny biletów do kupienia w największą możliwą promocją.
Plus jeszcze jak jakiś długi weekend, to chyba też nie są oferowane bilety w najniższej możliwej cenie.
Czasem było tak, że na starcie sprzedaży nie było maksymalnej promocji, po kilku dniach pojawiała się niższa cena niż na początku, ale też na krótko.
Przypuszczam, że jeśli analitycy stwierdzą, że na dany kurs bilety i tak się wyprzedają do jakiegoś poziomu, to nie dają biletów z tą największą możliwą promocją.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 13:48   #2841
v_ettrich
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Hej, wiecie może czy jest opcja zwrotu zakupu w Hebe? Kupiłam coś stacjonarnie, nie zauważyłam, że jest promocja i chętnie bym oddała i kupiła dwa opakowania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v_ettrich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 13:54   #2842
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Stacjonarnie Hebe chyba nie ma zwrotów. Nie jestem pewna, ale coś tak mi świta, że zwroty są tylko w internetowym sklepie Hebe. Jak bardzo Ci zależy to można się zapytać stacjonarnie.
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 14:00   #2843
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 04:01
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 15:31   #2844
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Szukam dla TŻ rękawiczek na zimę skórzanych lub z wełną (czyli ciepłych i dobrej jakości). Jest trudno znaleźć, bo niby ma rozmiar M, ale w palcach są za długie. Ktoś kojarzy takie?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 22:08   #2845
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Szukam dla TŻ rękawiczek na zimę skórzanych lub z wełną (czyli ciepłych i dobrej jakości). Jest trudno znaleźć, bo niby ma rozmiar M, ale w palcach są za długie. Ktoś kojarzy takie?
Zobacz na stronie Betlewskiego. Mój mąż ma skórzane i bardzo sobie chwali

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 06:35   #2846
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Szukam dla TŻ rękawiczek na zimę skórzanych lub z wełną (czyli ciepłych i dobrej jakości). Jest trudno znaleźć, bo niby ma rozmiar M, ale w palcach są za długie. Ktoś kojarzy takie?

Sama skora to nie beda cieple rekawiczki. Najlepiej z jakims ociepleniem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 17:04   #2847
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziewczyny z centralnej Polski, czy widujecie w sieciówkowych sklepach nabiał marki Maluta? Kupiłam w biedrze jogurt śmietankowy 9% z jakiejś oferty regionalnej, ale już się skończyła, a ja szukam bezskutecznie.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 17:07   #2848
38e5d60520cef994f7366b50504203a5681031b5_659dde026471c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Dziewczyny z centralnej Polski, czy widujecie w sieciówkowych sklepach nabiał marki Maluta? Kupiłam w biedrze jogurt śmietankowy 9% z jakiejś oferty regionalnej, ale już się skończyła, a ja szukam bezskutecznie.
Łódź. Widuje je w Netto


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
38e5d60520cef994f7366b50504203a5681031b5_659dde026471c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 17:37   #2849
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Dziewczyny z centralnej Polski, czy widujecie w sieciówkowych sklepach nabiał marki Maluta? Kupiłam w biedrze jogurt śmietankowy 9% z jakiejś oferty regionalnej, ale już się skończyła, a ja szukam bezskutecznie.
Co prawda nie mieszkam w centralnej Polsce, ale widzę te produkty w Carrefourze.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 17:37   #2850
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Dziewczyny z centralnej Polski, czy widujecie w sieciówkowych sklepach nabiał marki Maluta? Kupiłam w biedrze jogurt śmietankowy 9% z jakiejś oferty regionalnej, ale już się skończyła, a ja szukam bezskutecznie.
Stokrotka coś ma na pewno, śmietana na 99%. Nie wiem czy coś więcej szczerze mówiąc. I w Biedronce jest coś na stałe chyba też, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jogurt właśnie albo śmietana.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.