Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-04, 16:28   #4981
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
O, przypomniałaś mi o That Chapter

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Niedawno był nawet odcinek o Katarzynie Zowadzie.


Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Polecisz jakichś profesjonalistów? Kogo słuchasz?
Sama bym chętnie posłuchała jakiś polecajek. Z polskich profesjonalnych nie znam nic poza Materiałem dowodowym Radia Zet.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:07   #4982
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89705877]Skoda oni mają te straszne historie? Oni je sami wymyślają czy to są jakieś opowiadania? Miałam właśnie pytać czy jest ktoś z polskich twórców?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Chyba ludzie je nadsyłają. Przynajmniej tak jest napisane, ale jak tego słucham to mam wątpliwości czy jednak niektóre nie są podrasowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:22   #4983
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dla mnie trochę zbyt amerykańsko brzmiące te creepy pasty Olgi, wolałabym coś bardziej osadzonego w naszych realiach. Z tego co pamietam ona już dawno temu próbowała z taka tematyka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 18:26   #4984
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niedawno był nawet odcinek o Katarzynie Zowadzie.




Sama bym chętnie posłuchała jakiś polecajek. Z polskich profesjonalnych nie znam nic poza Materiałem dowodowym Radia Zet.
Lubię Materiał Dowodowy, lubiłabym nawet bardziej gdyby nie te wstawki muzyczne mające budować napięcie chyba, a mnie przyprawiają o zawał serca.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 19:42   #4985
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Mnie tez denerwuje sposób mówienia Olgi a to dziwne mówienie jest na tym nowym kanale jest szczególnie widoczne .
Mysle ze ona żyjąc z podcastów,chce żeby były jak najdłuższe,żeby nikt jej nie zarzucił ze traktuje temat po łebkach.Dla mnie niepotrzebnie rozwleka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 20:04   #4986
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Też nie podoba mi się nowy podcast Olgi. Również odebrałam jako zżynkę ze Strach Story, a historia z kluczykami od auta była rozwleczona w tak głupi sposób, że nie dało się tego słuchać. Kolejne odcinki odpuszczę.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 18:08   #4987
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też nie podoba mi się nowy podcast Olgi. Również odebrałam jako zżynkę ze Strach Story, a historia z kluczykami od auta była rozwleczona w tak głupi sposób, że nie dało się tego słuchać. Kolejne odcinki odpuszczę.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

O tak ,to grzebanie za kluczykami w torebce ciągnęło się w nieskończoność


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-05, 20:41   #4988
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

No mnie Olga też drażni tą manierą, ale wydaje mi się, że to kwesta preferencji. Pamiętam w Kryminatorium odgrywanie ról, które dla mnie było koszmarne, a niektórzy płakali ze wzruszenia w komentarzach . Dlatego czasami sobie posłucham Olgi, nie jestem fanką jej twórczości, ale doceniam ten ogrom pracy i jaki postęp zrobiła.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 22:43   #4989
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nie słyszałam reklamy Olgi o kadzidełkach ale widzę jej post o tym jak przeprasza, tlumaczy się i że usunęła reklamę. Koleżanką mówiła mi że mówiła coś o "kryminalnym klimacie". Niefortunnie to sformułowała, mogło źle zabrzmieć ale osobiście nie dziwię się reklamom na kanałach kryminalnych. To bardzo dużo pracy często pasją ale też zarobek. Najbardziej lubię reklamy tematyczne ale niezwiązane też mi niw przeszkadzają. Fajnie ze zarabia i robi dobre materiały. Moim zdaniem należy jej się. Szkoda mi właśnie że ludzie nie zastanowią się ale tak krytykują zamiast pomyslec jak poczuje się druga osoba która nie miała złych intencji a reklama jest krótka a w zamian długi dobry materiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No mnie Olga też drażni tą manierą, ale wydaje mi się, że to kwesta preferencji. Pamiętam w Kryminatorium odgrywanie ról, które dla mnie było koszmarne, a niektórzy płakali ze wzruszenia w komentarzach . Dlatego czasami sobie posłucham Olgi, nie jestem fanką jej twórczości, ale doceniam ten ogrom pracy i jaki postęp zrobiła.
Mnie trochę też ale z drugiej strony czasem mam ochoty jej posłuchać, a uważam że ogólnie robi bardzo dobra robotę, podcast jest wysokiej jakości, sposób opowiadania i tak ciekawy. Kryminatorium w formie tych scenek jest dla mnie obecnie ciezki do przejścia. Doceniam prace ale nie za bardzo mi się obecnie podoba. Zresztą reaserch jest dla mnie gorszy od innych kanałów. Bardziej takie efekciarstwo efekty i po łebkach. To ja wolę mniej efekciarskie ale dokładne szczegółowe niż takie skrótowe. Marcina lubiłam z początków Niediegetyczne jak było mniej efektów.

Swoją drogą jest już film Kompulika dla Patronów a niedlugo będzie dla wszystkich. Jestem na grupie patronów i już wysłuchałam około 2 godziny z 6 godzin i jak zwykle dobra szczegółowa praca o morderstwie z Bodom. Historie znam ale opowiedziana przez niego jest nadal ciekawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2023-11-05 o 22:44
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 06:04   #4990
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę zbyt amerykańsko brzmiące te creepy pasty Olgi, wolałabym coś bardziej osadzonego w naszych realiach. Z tego co pamietam ona już dawno temu próbowała z taka tematyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciekawa opinia, po czym wnioskujesz, że to bardziej amerykańskie realia? Chodzi o ostatnią historię i wynajmowanie domu? Bo to też mi się trochę skojarzyło z USA.

Tak, pamiętam jej historie o ufo czy o tajemniczych zjawiskach w jakimś tam parku narodowym w Kanadzie. Mnie się tamte opowieści bardzo podobały. Było wiadomo, że to creepy pasty, ale fajnie opowiedziane. I szkoda, że nie poszła w taką stronę tylko jakieś rzekomo nadesłane przez ludzi bzdury.



Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też nie podoba mi się nowy podcast Olgi. Również odebrałam jako zżynkę ze Strach Story, a historia z kluczykami od auta była rozwleczona w tak głupi sposób, że nie dało się tego słuchać. Kolejne odcinki odpuszczę.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

Mnie też się to nie podobało. Bardziej się zirytowałam niż wystraszyłam. Tak strasznie rozwleczona i taka niekonkretna, że szok. W ogóle przy wszystkich tych historiach to miałam wrażenie, że bohaterowie są jakimiś totalnymi niemotami, które nie umieją się ogarnąć. Nie miałam wrażenia, że im coś naprawdę zagraża.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No mnie Olga też drażni tą manierą, ale wydaje mi się, że to kwesta preferencji. Pamiętam w Kryminatorium odgrywanie ról, które dla mnie było koszmarne, a niektórzy płakali ze wzruszenia w komentarzach . Dlatego czasami sobie posłucham Olgi, nie jestem fanką jej twórczości, ale doceniam ten ogrom pracy i jaki postęp zrobiła.

Mnie się kryminatorium dużo bardziej podobało kiedy był podział na role. Czymś się ten podcast wyróżniał, a teraz to taka masówka i słucham tylko jak już nie mam nic innego. W ogóle ostatnio słuchałam historii o napadzie i opowieść była całkiem spoko, ale reklamy już mocno przegięte. Nie mam nic przeciwko reklamom w takich podcastach, nawet jeśli są średnio dobrane, ale tutaj to ewidentnie jakiś scam był promowany. Kupowanie wirtualnych sztabek złota, odkładanie na nie przez lata, żeby potem wymienić na prawdziwą sztabkę mnie nie przekonuje. Poza tym w podcaście aż trzy razy ta reklama się pojawiła. Na początku, na końcu i jeszcze w trakcie opowieści, co uważam za mega słabe.



Ominęła mnie drama u Olgi ze świeczkami, ale tego bym się chyba nie czepiała, zwłaszcza po tym, co usłyszała ostatnio. Zresztą w kryminatorium kiedyś promowano czekoladki, co chyba gorzej współgra z tematyką podcastu niż świeczki. Widziałam też, że znowu jakaś nowa seria ma być u Olgi "Puste domy" czy jakoś tak. Słuchał tego ktoś?
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 09:44   #4991
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość

Swoją drogą jest już film Kompulika dla Patronów a niedlugo będzie dla wszystkich. Jestem na grupie patronów i już wysłuchałam około 2 godziny z 6 godzin i jak zwykle dobra szczegółowa praca o morderstwie z Bodom. Historie znam ale opowiedziana przez niego jest nadal ciekawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info znam z wielu innych kanałów, ale chętnie posłucham.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-07, 14:41   #4992
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki za info znam z wielu innych kanałów, ale chętnie posłucham.
Nie ma za co. Ja też znam z wielu kanałów ale jak wiadomo ze szczegółowością Kompulika w przedstawianiu faktów mało kto może konkurować. Jeszcze nie przesłuchałam calego ale pewnie dziś będę dalej czy jutro.

Posłuchałam też odcinka z serii Puste domy u Olgi i bardzo ciekawe. Też znana sprawa o Perzynskich ale tutaj też dobrze przedstawione fakty, dobrze dobrana muzyka w tle, dobry sposób opowiadania. Chyba z połowę lub prawie przesłuchałam bo było już późno a to 3 godziny trwa. Też dokończę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 15:03   #4993
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Ja też znam z wielu kanałów ale jak wiadomo ze szczegółowością Kompulika w przedstawianiu faktów mało kto może konkurować. Jeszcze nie przesłuchałam calego ale pewnie dziś będę dalej czy jutro.

Posłuchałam też odcinka z serii Puste domy u Olgi i bardzo ciekawe. Też znana sprawa o Perzynskich ale tutaj też dobrze przedstawione fakty, dobrze dobrana muzyka w tle, dobry sposób opowiadania. Chyba z połowę lub prawie przesłuchałam bo było już późno a to 3 godziny trwa. Też dokończę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez słuchałam w sobotę do sprzatania, bo przy okazji wsparłam Olgę na yt. Bardzo mi się podobało, w ogóle się nie dłużyły te 3 godziny, dobrze przygotowany podcast


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 15:39   #4994
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja tez słuchałam w sobotę do sprzatania, bo przy okazji wsparłam Olgę na yt. Bardzo mi się podobało, w ogóle się nie dłużyły te 3 godziny, dobrze przygotowany podcast


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. To chyba będzie cała seria. Bedzie pewnie o Bogdańskich. Nie mogę się doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 08:54   #4995
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Co sądzicie o śmierci Grzegorza Borysa? Jest tyle teorii spiskowych, że głowa mała. Chyba jestem w mniejszości, która uważa, że to nie był spisek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 10:05   #4996
Karolina8p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 11
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89709147]Co sądzicie o śmierci Grzegorza Borysa? Jest tyle teorii spiskowych, że głowa mała. Chyba jestem w mniejszości, która uważa, że to nie był spisek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też uważam, że to nie był spisek. Ludzie podnoszą, że taki survivalowiec, a wyszedł z domu w trampkach. Imo nie miał po prostu planu na to, gdzie ucieknie po morderstwie, albo wlasnie mial i ubrał się np. pod wyjazd zagranicę, a nie 2 tygodnie siedzenia w lesie.
Inną sprawą jest, że prawdopodobnie nie był zbyt najostrzejszą kredką w piórniku, jeśli miał przy sobie telefon komorkowy chłopca.

Imo Borys dzialal pod wplywem silnych emocji po zbrodni, nie przygotowal sie i po 2 tygodniach z wycienczenia(mala podaz kcal) upadl podczas przeprawy przez wode/bagno i zmarl.
Karolina8p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 10:08   #4997
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Karolina8p Pokaż wiadomość
Też uważam, że to nie był spisek. Ludzie podnoszą, że taki survivalowiec, a wyszedł z domu w trampkach. Imo nie miał po prostu planu na to, gdzie ucieknie po morderstwie, albo wlasnie mial i ubrał się np. pod wyjazd zagranicę, a nie 2 tygodnie siedzenia w lesie.
Inną sprawą jest, że prawdopodobnie nie był zbyt najostrzejszą kredką w piórniku, jeśli miał przy sobie telefon komorkowy chłopca.

Imo Borys dzialal pod wplywem silnych emocji po zbrodni, nie przygotowal sie i po 2 tygodniach z wycienczenia(mala podaz kcal) upadl podczas przeprawy przez wode/bagno i zmarl.
Coś chyba podali, że on w tej wodzie już dwa tygodnie leżał. Ale w sumie jest tyle informacji w tej sprawie, że nie wiem czy to oficjalne ino z sekcji. 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 10:28   #4998
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89709147]Co sądzicie o śmierci Grzegorza Borysa? Jest tyle teorii spiskowych, że głowa mała. Chyba jestem w mniejszości, która uważa, że to nie był spisek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja też nie wierzę w teorie spiskowe, ale też nie śledzę namiętnie sprawy. Niby dlaczego ktoś miałby pomóc mu zginąć, gdyby nie kierował się wyłącznie zemstą za chłopca?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 16:20   #4999
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nie wierze w żaden syndykat sprawiedliwości, zgadzam się zupełnie z Karolina wyżej.

Tak poza tym wysłuchałam w końcu tego ostatniego odcinka u Justyny (o Piotrze T.). Moim zdaniem dobrze opowiedziana historia - i kompletnie wstrząsająca, jeśli idzie o overkill i opis zachowania po zabojstwie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-08, 21:38   #5000
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Olga tez poszła w psi bufet .
Próbuje wysłuchać historii o Perzynskich ale jak dla mnie starsznie rozwleczona.Wole chyba u niej sprawy zagraniczne bo zdaje się ze sa bardziej zwięzłe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 06:11   #5001
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Olga tez poszła w psi bufet .
Próbuje wysłuchać historii o Perzynskich ale jak dla mnie starsznie rozwleczona.Wole chyba u niej sprawy zagraniczne bo zdaje się ze sa bardziej zwięzłe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak samo. Przesłuchałam dopiero 45 minut i no same ochy i achy nad tą rodziną. Wszyscy tacy kochający się, dzieci uzdolnione, no idylla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 12:06   #5002
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Tak samo. Przesłuchałam dopiero 45 minut i no same ochy i achy nad tą rodziną. Wszyscy tacy kochający się, dzieci uzdolnione, no idylla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zauważyłam, że u Olgi ofiary są wiecznie krystaliczne, opisywane w samych superlatywach a często tak jednak nie jest.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 12:43   #5003
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Tak samo. Przesłuchałam dopiero 45 minut i no same ochy i achy nad tą rodziną. Wszyscy tacy kochający się, dzieci uzdolnione, no idylla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam te same przemyślenia, po 10 minutach opisów umiejętności dzieci zasnęłam Lubię Olgę, ale czasami mam wrażenie jakbym słuchała Nad Niemnem.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 19:03   #5004
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Olga tez poszła w psi bufet .
Próbuje wysłuchać historii o Perzynskich ale jak dla mnie starsznie rozwleczona.Wole chyba u niej sprawy zagraniczne bo zdaje się ze sa bardziej zwięzłe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak zobaczyłam,że odcinek trwa 3 godziny to ....

Dotrwałam do minut, gdzie jest pożar, nie wiem czy chce mi się w ogóle dalej słuchać, bo jak na razie to tylko laurka dla ofiar.

Dla mnie bezsensu jest takie na siłe rozwlekanie postaci, np.że dane dziecko uczyło się gdy na gitarze, q córka spotykała się z jakimś chłopakiem, a w ogóle to sytuowała psychologie, bo chciała pracować z dziećmi w domu dziecka,by pokazać im, że też są ważne.

Co to wnosi do sprawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 19:14   #5005
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dla mnie ważne bo też buduje psychologię postaci. No ale oczywiście rozumiem że nie każdy to lubi.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-22, 05:53   #5006
Piotr76maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak samo jak w przypadku Małgorzaty Śnieguły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiś czas temu, trafiłem na archiwalne ogłoszenie sprzedaży mieszkania Śnieguły ( ogłoszeniodawcą była matka zamordowanej dziewczyny). Wczoraj przespacerowałem się pod blokiem, okna nie wskazują na żadne życie w tym lokalu. Prawdopodobnie nadal stoi nie zamieszkałe.
Piotr76maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.