Nienawiść do dzieci (fobia?) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-10, 22:40   #91
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Za jakieś 15 lat ten "gowniak" zamieni się w dorosłego członka rodziny i co nagle pani zacznie zauważać tego juz dorosłego człowieka?
O swoje dziecko się nie martw, to ona ma problem nie ty.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 22:41   #92
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 131
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość



I dalej to robi. In vitro nie, gametogeneza in vitro w ogóle nie, antykoncepcja nie.


Jakby mogli to byśmy dalej w chatkach z patyków siedzieli.
Jak kazda instytucja ktora chce pieniedzy i wladze. Glupszym ludem latwiej manipulowac.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 09:04   #93
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 185
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Jesteśmy "rozwinięci" tylko dlatego, że religią dominującą było tu chrześcijaństwo. Jakby nie było chrześcijaństwa ani żadnej podobnej religii, to życie społeczne byłoby niebywale okrutne.
Tak jak okrutne jest życie w wielu krajach Azji w których chrześcijaństwo to praktycznie nieznana/nieznacząca religia i mamy do czynienia z krajami rozwiniętymi bardziej od Polski?
Cordianka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 09:39   #94
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Tak jak okrutne jest życie w wielu krajach Azji w których chrześcijaństwo to praktycznie nieznana/nieznacząca religia i mamy do czynienia z krajami rozwiniętymi bardziej od Polski?
No przecież napisałam "jakby nie było chrześcijaństwa ani podobnej religii". W Azji są często religie podobne do chrześcijaństwa, też nauczające o miłości bliźniego itp. (w przeciwieństwie do choćby takiej religii wikingów, która prowadziła do barbarzyństwa - przynajmniej sądząc po tym, co pokazali w serialu "Wikingowie" ).
Jak nie ma religii sensownej religii na danym obszarze to z ludzi wyłazi co najgorsze, jak w Związku Radzieckim.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 10:54   #95
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
No przecież napisałam "jakby nie było chrześcijaństwa ani podobnej religii". W Azji są często religie podobne do chrześcijaństwa, też nauczające o miłości bliźniego itp. (w przeciwieństwie do choćby takiej religii wikingów, która prowadziła do barbarzyństwa - przynajmniej sądząc po tym, co pokazali w serialu "Wikingowie" ).

Jak nie ma religii sensownej religii na danym obszarze to z ludzi wyłazi co najgorsze, jak w Związku Radzieckim.
To mówisz, że w chrześcijańskiej Rosji jest lepiej niż było w ZSRR?

Wybacz, ale większych bzdur dawno nie czytałam. Przed religią chrześcijańską były systemy filozoficzne, na których wyrosła etyka. Łączenie moralności wyłącznie z religią jest tak chybione, że aż trudno mi uwierzyć, że piszesz to serio. Wystarczy się zastanowić ilu jest morderców, oszustów, ludzi niemoralnych wśród fanatyków religijnych. A wiemy tylko o części takich przypadków.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 12:15   #96
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
To mówisz, że w chrześcijańskiej Rosji jest lepiej niż było w ZSRR?

Wybacz, ale większych bzdur dawno nie czytałam. Przed religią chrześcijańską były systemy filozoficzne, na których wyrosła etyka. Łączenie moralności wyłącznie z religią jest tak chybione, że aż trudno mi uwierzyć, że piszesz to serio. Wystarczy się zastanowić ilu jest morderców, oszustów, ludzi niemoralnych wśród fanatyków religijnych. A wiemy tylko o części takich przypadków.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Nie dość, że nie czytasz ze zrozumieniem, to jeszcze masz błąd logiczny zawarty w komentarzu (odwrócenie implikacji).
Jasno napisałam, że są świeckie systemy moralne - jak choćby utylitaryzm. Tylko, że te systemy nie są popularne i nie nadają się na domyślną opowieść, która rządzi danym społeczeństwem, więc są pomijalne.
"Ilu jest morderców wśród religijnych" - to błąd odwróconej implikacji. Ja twierdzę, że bez religii panowałoby okrucieństwo, a nie, że religia eliminuje wszelkie okrucieństwo.
Co setny religijny człowiek to zwyrodnialec, ale bez religii zwyrodnialców byłoby nie 2 lub 3 razy więcej, tylko 30 razy więcej.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 12:47   #97
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Nienawiść do dzieci (fobia?)

Nie wiem.. Dla mnie to jest dziwne, że dorosła osoba właśnie zachowuje się jak "gówniak" i musi za każdym razem podkreślać, jak ona bardzo tych dzieci nie lubi. Kiedy też nie lubiłam i nie chciałam mieć, ale nie robiłam z tego przedstawienia. Takie ostentacyjne ciśnięcie (już pomijając kwestię bycia dziecinadą) jest dla mnie zwyczajnie niekulturalne.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 13:47:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.