Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-15, 19:57   #91
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

rose_mar Ja bardzo różnie. Jak miała dłuższą drzemkę (co najmniej ok. 1,5-2 godziny), to najczęściej karmię zaraz po obudzeniu. Jak ma takie krótkie drzemki, to bardzo różnie. Jak zaczyna mega marudzić i żadne zabawki ani gadanie ani nic nie uspokaja małego, to wtedy z reguły albo chodzi o jedzenie albo jest zmęczony i chce mu się spać. Jak dostanie smoczka albo nawet palec i zaczyna bardzo mocno ssać, to wiadomo, że chodzi mu o jedzenie. Plus patrzę też na zegarek - jak wiem, że od poprzedniego karmienia minęło już ponad 2 godziny, to jest duże prawdopodobienstwo, że marudzenie oznacza, że chce jeść. A jak wiem, że na przykład jadł godzinkę temu, ale nie śpi już od ok. 1,5 czy 2 godzin to prawdopodobnie chce mu się spać.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 19:58   #92
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U nas histerie zdarzają się kilka razy w ciągu dnia, ale najgorzej jest wieczorem. I tez myśle, ze to już odreagowywanie dnia. Zwłaszcza jak takie bidadrzemki ma.
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:07   #93
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wasze maluchy mają z tyłu na główce w miejscu gdzie się kończy czaszka, tak po jednej stronie za uchem bardziej taki jakby guzik? Wyczułam u małej przy karmieniu taką kulkę właśnie co się przesuwa pod palcem i nie wiem co to :/ czy to jakaś chrząstka czy co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak dziewczyny pisaly, pewnie wezel chlopnny, takie przesuwajace sie nie sa grozne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:10   #94
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Liven zawsze praktycznie jej dociskam nogi do brzucha, inaczej by się męczyła chyba w nieskończoność. Jak dajesz delicol? Moze powinnam to podawać zamiast dicofloru.

Co do regularności dnia to moja jest w miarę regularna, zdarzają się jakieś gorsze dni czy coś ale zazwyczaj wygląda to tak:
5:00 - pobudka, karmienie, aktywność do godziny około 6 - potem od 6 spanie do jakiejś 8 - od 8 jest aktywna już dłużej do jakiejś 11-12, z małą drzemka około pół godziny w międzyczasie albo drzemki na cycku. Koło 12 robi sobie dłuższa drzemkę tak ze dwie godziny, później już takie spanie dłuższe ma koło 18 i wtedy już śpi tak do 21, chyba że jest dzień kąpania to ja budzę koło 20. No i około 22 zasypia, śpi do 2, no i wstaje potem o 5. Ona ogólnie dużo śpi, czasem są dni gdzie większość przesypia. No i czasem jest dłużej aktywna ale ma dużo krótkich drzemek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Rose - moja dużo śpi to jak się obudzi po 3 godzinach to ja karmię od razu. A jak nie spała w tym czasie to widzę że się robi marudna. Zaczyna tak charakterystycznie pomiałkiwać, smoczka ciągnie jak szalona, a jak ja wezmę ja ramię to mi ssie biceps w innym wypadku ja to nie interesuje no i jak nie działa już smoczek, noszenie itd to wiadomo że głodna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:13   #95
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U nas mniej więcej rytm dnia wygląda tak, że budzi się później niż ja i starsza, gdzieś po 7 i najczęściej dlatego, że starsza jej krzyczy nad uchem. Pogada z góry godzinkę, półtorej i łapie dluższą drzemkę. Popołudniami to już śpi krótko i zupełnie nieregularnie. Do spania szykuję ją po 19, wtedy je i zasypia sama w łóżeczku. Czasem z pomocą szumisia. W nocy ma dwie pobudki, koło 2 i potem 5, wtedy zostaje już ze mną w łóżku, nie miałabym inaczrlej szansy złapać tych kilkunastu minut snu do 6, kiedy to wstaje starsza, bo w łóżeczku się bardzo wierci. W dzień karmię ją jeśli marudzi i nic nie pomaga a minęły już ponad 2h. Jak próbuję ją nakarmić wcześniej to pluje a wręcz się dławi piersią. Coraz częściej jej się zdarza jeść z dwóch przy okazji jednego karmienia, co jest u nas nowością.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:15   #96
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja proponuje piers zawsze jak marudzi. Pewnie za czesto go karmie i dlatego przybiera jak szalony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:16   #97
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Rose a zadnej ranki nie bylo wczesniej? Czyli moze byc tylko zgrubienie? Nie ogarniam.
U nas wlasnie na szczepieniu w 6 tyg lekarz nic nie mowil. I teraz nie wiem, czy zbadal i nie skomentowal czy zapomnial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadnej ranki, bąbelka, nic a nic. Podobno tam jest zgrubienie, ale ja chyba jestem jakaś mało kumata, bo nic nie wyczuwam, mąż niby coś tam czuje ale mówi że delikatne zgrubienie..
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 20:17   #98
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U mojej nie było żadnego śladu, zero, nawet nie wiedziałam w którym miejscu to szczepienie było. Aż do 7 tygodnia kiedy nagle wyszło zgrubienie i siniak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:25   #99
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziękuję Wam za odpowiedzi w sprawie karmienia.
Ja sie caly czas boje o to, że zagłodzę dziecko - cały czas mam w głowie to, że te moje brodawki są nie takie jak powinny być. Chociaż mala od urodzenia przybrała w 2 miesiące prawie 2 kg, więc odpowiednio. To już jakieś urojenia moje, wywołane przez kilka położnych że szpitala, które mi wmowily że powinnam dokarmic mm jak malutka nie chciała jeść z piersi w pierwszych dobach.
Może spróbuję ją częściej przystawiac do piersi, chociaż może to nie ma sensu. Przecież jakby była wyglodzona to by ryczala. No i wiem, że jak długo nie je to tak zachlannie łyka mleko, że zawsze się zakrztusi.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Ciastko zmień dicoflor na delicol, nie musisz uzgadniac tego z pediatra. My zaczęliśmy sami podawać delicol, on się nie wchłania do organizmu a pozwala lepiej trawic mleczko. My jakoś od 2tygosnia życia podajemy, liczę na to ze jeszcze miesiąc i mala sama będzie sobie radzić. Śluzu u nas w kupie praktycznie już nie ma.
Podaję małej kropelki na lyzeczce.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:26   #100
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Żadnej ranki, bąbelka, nic a nic. Podobno tam jest zgrubienie, ale ja chyba jestem jakaś mało kumata, bo nic nie wyczuwam, mąż niby coś tam czuje ale mówi że delikatne zgrubienie..
To moze i u nas cos jest..
Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za odpowiedzi w sprawie karmienia.
Ja sie caly czas boje o to, że zagłodzę dziecko - cały czas mam w głowie to, że te moje brodawki są nie takie jak powinny być. Chociaż mala od urodzenia przybrała w 2 miesiące prawie 2 kg, więc odpowiednio. To już jakieś urojenia moje, wywołane przez kilka położnych że szpitala, które mi wmowily że powinnam dokarmic mm jak malutka nie chciała jeść z piersi w pierwszych dobach.
Może spróbuję ją częściej przystawiac do piersi, chociaż może to nie ma sensu. Przecież jakby była wyglodzona to by ryczala. No i wiem, że jak długo nie je to tak zachlannie łyka mleko, że zawsze się zakrztusi.
Nawet nie mysl o dokarmianiu mm. Zreszta, w razie wątpliwości w pierwszej kolejnosci dokarmia sie swoim mlekiem tak jak Asia teraz to robi. Karmi sie czesciej/ pobudza sie laktacje. Ale to nie w przypadku doskonalego przybierania na wadze jak u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:38   #101
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose a ile kropel dajesz przed każdym karmieniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 20:43   #102
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
To moze i u nas cos jest.. Nawet nie mysl o dokarmianiu mm. Zreszta, w razie wątpliwości w pierwszej kolejnosci dokarmia sie swoim mlekiem tak jak Asia teraz to robi. Karmi sie czesciej/ pobudza sie laktacje. Ale to nie w przypadku doskonalego przybierania na wadze jak u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, absolutnie nie dokarmie mm. Chociaż kupilam jedną paczuszkę, ale z zupełnie innego powodu. Jakbym miała kiedyś wyjść z domu i by się coś przedłużyło, to mąż będzie spokojniejszy wiedząc, że ma na szybko możliwość nakarmie ka małej. W zamrażalniku mamy również zapasy mleka z czasu nawalu, ale to trzeba wcześniej rozmrozic, a nie chce go stresować.
Linka mam pytanie kompletnie nie dot. dzieci widzę, że masz na wymianę puder laury mercier - on jednak nie jest taki idealny?
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:45   #103
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rose a ile kropel dajesz przed każdym karmieniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daje mniej niż wskazują na ulotce, teraz powinnam dawac od 11 do 14 a daje 10. No i przed każdym karmieniem trzeba dawac.
Ilość kropelek zwiększa się niby wraz z wiekiem dziecka, dołączona jest tabelka z dawkowaniem. Ja jednak bardziej6atrze czy w kupce pojawia się śluz, jeśli nie to nie zwiększam ilości.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:47   #104
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Tak, absolutnie nie dokarmie mm. Chociaż kupilam jedną paczuszkę, ale z zupełnie innego powodu. Jakbym miała kiedyś wyjść z domu i by się coś przedłużyło, to mąż będzie spokojniejszy wiedząc, że ma na szybko możliwość nakarmie ka małej. W zamrażalniku mamy również zapasy mleka z czasu nawalu, ale to trzeba wcześniej rozmrozic, a nie chce go stresować.
Linka mam pytanie kompletnie nie dot. dzieci widzę, że masz na wymianę puder laury mercier - on jednak nie jest taki idealny?
Nie polecam Laury. Juz go dalam siostrze. Musze zlikwidowac podpis.. Laura robi troche taki plaski mat. Sa lepsze pudry podobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:49   #105
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja rozpoznaję po płaczu, że Mała jest głodna. Płacz z innych powodów to "ła-ła!", a z głodu to "la-la''

Rose-mar, co Ty chcesz od swoich brodawek?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:52   #106
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Dostałam antybiotyk od dentysty. Stan zapalny mam na dziąśle od ósemki. I powiedział, że przy kp lepiej nie usuwać. No nie wiem, myślałam, że można.

Moje z trudem ściągnięte mleko się nie przydało, wytrzymała 3h bez jedzonka. Pójdzie do zamrażarki.

Chyba też się przestawiła na tryb turbo drzemek, bo tylko raz dzisiaj spała dłużej - 1.5h a tak to po 10, 20 minut ze trzy razy.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Widzę, że przechodzisz to samo co ja. Ale mnie normalnie wysłali na usunięcie. Tylko, że do chirurga mam termin na lipiec :/
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja proponuje piers zawsze jak marudzi. Pewnie za czesto go karmie i dlatego przybiera jak szalony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. A Leoś cyca nie odmawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 20:54   #107
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Liven zawsze praktycznie jej dociskam nogi do brzucha, inaczej by się męczyła chyba w nieskończoność. Jak dajesz delicol? Moze powinnam to podawać zamiast dicofloru.

Co do regularności dnia to moja jest w miarę regularna, zdarzają się jakieś gorsze dni czy coś ale zazwyczaj wygląda to tak:
5:00 - pobudka, karmienie, aktywność do godziny około 6 - potem od 6 spanie do jakiejś 8 - od 8 jest aktywna już dłużej do jakiejś 11-12, z małą drzemka około pół godziny w międzyczasie albo drzemki na cycku. Koło 12 robi sobie dłuższa drzemkę tak ze dwie godziny, później już takie spanie dłuższe ma koło 18 i wtedy już śpi tak do 21, chyba że jest dzień kąpania to ja budzę koło 20. No i około 22 zasypia, śpi do 2, no i wstaje potem o 5. Ona ogólnie dużo śpi, czasem są dni gdzie większość przesypia. No i czasem jest dłużej aktywna ale ma dużo krótkich drzemek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Rose - moja dużo śpi to jak się obudzi po 3 godzinach to ja karmię od razu. A jak nie spała w tym czasie to widzę że się robi marudna. Zaczyna tak charakterystycznie pomiałkiwać, smoczka ciągnie jak szalona, a jak ja wezmę ja ramię to mi ssie biceps w innym wypadku ja to nie interesuje no i jak nie działa już smoczek, noszenie itd to wiadomo że głodna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do każdego karmienia podaję delicol. Wpuszczam 7 kropli do butelki. Dicoflor podaję na wieczór i wtedy daje 5 kropli.
Ja z pediatra nie konsultowalam. Wszystko co podaje (delicol, Dicoflor, witaminę D i espumisan) było konsultowane z położna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:02   #108
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka, szefowa - bo chłopy to cycem nie gardzą, mają to wpisane w naturę. Mój synek był taki sam A księżniczka bierze cycka do buzi tylko jak głodna i nie za często, w końcu o linię musi dbać.

Czyli u większości „aktywności” to loteria. No cóż, w takim razie pocieszam się i cierpliwie czekam na jakiś rytm dnia. Już nie pamietam kiedy on nastaje.
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:04   #109
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzięki dziewczyny, jutro wyślę męża po delicol w takim razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 21:08   #110
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nie polecam Laury. Juz go dalam siostrze. Musze zlikwidowac podpis.. Laura robi troche taki plaski mat. Sa lepsze pudry podobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, a czytalam ze daje efekt jak po Photoshopie, dobrze ze nie wydałam tych poeniedzy na niego
A masz coś do polecenia?
Kurcze, chyba przerzucić się trzeba na mineralne kosmetyki, ale boję się że plam sobie nadrobię nieumiejętnym nakładaniem. Muszę pozakrywac wory pod oczami i inne niespodzianki, niestety niewyspanie widać na twarzy...
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86816833]Ja rozpoznaję po płaczu, że Mała jest głodna. Płacz z innych powodów to "ła-ła!", a z głodu to "la-la''

Rose-mar, co Ty chcesz od swoich brodawek?[/QUOTE]
Nk mam plaskie/wklesle, walczę, karmie, ale czuję że ciągle źle przystawiam małą, bo często słychsc mlaskanie, staram się oczywiście poprawiać. Mój maly szogun nie otwiera szeroko buźki
[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;86816852]Widzę, że przechodzisz to samo co ja. Ale mnie normalnie wysłali na usunięcie. Tylko, że do chirurga mam termin na lipiec :/Ja tak samo. A Leoś cyca nie odmawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jeju, zazdroszcze. Ja moją muszę zachęcać do jedzenia, a często zamyka buzie tak śmiesznie jakbym jej dawała coś obrzyddliwego. Wiem, że nigdy się nie przeje tym mleczkiem.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:10   #111
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose a boli Cię karmienie? Jak nie to raczej dobrze przystawiasz. Moja też mlaska i ciumka ale widocznie tak umie i tyle zauważyłam że czym starsza tym lepiej je i chwyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:12   #112
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny, które karmią mm. Jakie mleko podajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:34   #113
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Mały strasznie zwymiotował, normalnie fontanna nie wiem czy to od szczepionki na rota czy podwyższonej temperatury bo ma ok. 37.7 gdzie zwykle ma 37.0. Oby się już nie powtórzyło czy któraś z was też tak miała?
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 21:57   #114
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka a zobacz palcem czy czujesz jakąś grudke.. U Oli też nie ma nacieku, grudke wyczuwam. Generalnie nic się z tym nie robi, bo rzadko ale jednak nie pojawia się blizna, stąd nie ocenia się już jej.. Można ewentualnie zrobić próbę tuberkulinowa ale sama też z ciekawości dopytam przy szczepieniu choć pediatra nic nie mówiła a oglodala dokładnie Małą..

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 23:01   #115
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Smile Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rose a boli Cię karmienie? Jak nie to raczej dobrze przystawiasz. Moja też mlaska i ciumka ale widocznie tak umie i tyle zauważyłam że czym starsza tym lepiej je i chwyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami czuje jakby lekki bol, klujacy, ale nie zawsze. Nie jest jakiś dokuczajacy.
Obawiam się co będzie przy jej chwytania, gdy pojawia się zeby
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 23:43   #116
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Mały strasznie zwymiotował, normalnie fontanna nie wiem czy to od szczepionki na rota czy podwyższonej temperatury bo ma ok. 37.7 gdzie zwykle ma 37.0. Oby się już nie powtórzyło czy któraś z was też tak miała?
moja po rota zwymiotowała następnego dnia po szczepieniu, ale temperatury nie było. Jednokrotna akcja i tyle
tzn. nie wiem czy po rota bo ja szczepilam jednego dnia 6w1, pneumo13 no i rota. Ale no tak bym obstawiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 01:29   #117
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które karmią mm. Jakie mleko podajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja daję od samego początku bebilon profutura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 01:46   #118
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;86817111]moja po rota zwymiotowała następnego dnia po szczepieniu, ale temperatury nie było. Jednokrotna akcja i tyle
tzn. nie wiem czy po rota bo ja szczepilam jednego dnia 6w1, pneumo13 no i rota. Ale no tak bym obstawiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

My tak samo te 3 szczepionki. Póki co się nie powtórzyło, ale stres :/
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 07:07   #119
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które karmią mm. Jakie mleko podajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hipp zwykły

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 07:16   #120
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które karmią mm. Jakie mleko podajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nan optipro plus hmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.