Panny Młode 2021 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-11, 17:00   #1531
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Będę miała 31 a i tak chyba nie będę najstarsza na wątku .

Kurcze dziewczyny, oglądałam teraz filmik nagrany przez mój zespół z wesela z czerwca i tak sobie... Myślę czy nie lepiej było brać dj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 19:41   #1532
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Citi, masz jakiś link? Jest na YT ?
Ja jestem fanką zespółów i DJa bym nie chciała, chociaż też potrafią poprowadzić fajnie wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 20:13   #1533
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę mieć 28 i też bardziej nie mogę uwierzyć że zaraz 30 niż to że biorę ślub ale też już długo minęło od rezerwacji sali i takiego pierwszego szału więc po prostu nie mogę się doczekać
Ja jak słucham nagrań naszego zespołu to jestem podjarana i nie mogę się doczekać aż zagrają u nas na weselu 🕺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 21:52   #1534
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

U nas też 218 dni. W dniu ślubu będę 3 tyg. przed 30stką a mój tż 36. Oboje na tyle się nie czujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 08:58   #1535
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Mój TŻ będzie miał 27 a ja jeszcze 26 miesiąc po ślubie już 27

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 10:17   #1536
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę miała 27 i dla mnie to tak idealnie TŻ 35.
Wczoraj podpisałam umowę na suknię
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 10:24   #1537
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja będę miała 27 i dla mnie to tak idealnie TŻ 35.
Wczoraj podpisałam umowę na suknię
Oo gratulacje!! I na jaką się w końcu zdecydowałaś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-12, 10:30   #1538
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Oo gratulacje!! I na jaką się w końcu zdecydowałaś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tą ostatnią z tych zdjęć co wstawiałam, tylko dodałam do niej rozporek i będę miała dużo głębsze wycięcie na plecach niż jest w oryginalnym projekcie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 11:47   #1539
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Mam najwięcej bo 372
Czy wam też wydaje się kompletna abstrakcja że będziecie brać ślub? Nadal mi się wydaje że biorę go bardzo młodo, chociaż będę miała 24 lata a mój tż25..

Moja mama to już dziecko miała prawie 2 letnie w moim ślubnym wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się zaręczyłam to mi było dziwnie, ale przeszło. Teraz organizuje ślub i mi dziwnie, a po ślubie pewnie to uczucie również przejdzie ja będę mieć 25 lat, tż tak samo (tylko ja już skończone, a on dwa miesiące po ślubie )
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 12:00   #1540
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

U nas 322 dni do ślubu i tak mi też wydaje się to abstrakcją. Że niedługo trzeba będzie wybierać suknię? Jak to

Ja będę miała 24 lata a tż 27 jeszcze bo rocznikowo już 28.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 18:45   #1541
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie to strasznie leci, bo rezerwowaliśmy mniej niż rok przed.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-12, 19:01   #1542
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Nie opublikował się post, jak pisałam z apki


My z tżem będziemy mieli jeszcze 26 w dniu ślubu, ale spokojnie moglibyśmy go brać dwa lata temu. Jesteśmy ze sobą długo i od początku mieliśmy "konkretne" podejście, nie żadne tam chodzenie dla chodzenia
Gdyby nie brak kasy i teraz ta pandemia, to byśmy dawno byli po. Moja mama w tym wieku już mnie do żłobka prowadzała Oby się nam wszystko zaczęło prostować finansowo i żebym zdążyła pierwsze zacząć majstrować z pół roku po ślubie, to będzie dobrze. Póki jeszcze są siły do wstawania w nocy, bo już widzę, że jednak się starzeję i z roku na rok coraz bardziej ważny jest dla mnie sen w nocy
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 09:54   #1543
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, a długo ogólnie jesteście ze swoimi TŻ?

Mi się wydaje że my jesteśmy mega krótko jak na ślub, bo w zeszłym miesiącu była nasza druga rocznica, zaręczyny po niecałych dwóch latach. Ale od początku jak się poznaliśmy to wiedziałam że to jest mój przyszły mąż.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 10:42   #1544
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a długo ogólnie jesteście ze swoimi TŻ?

Mi się wydaje że my jesteśmy mega krótko jak na ślub, bo w zeszłym miesiącu była nasza druga rocznica, zaręczyny po niecałych dwóch latach. Ale od początku jak się poznaliśmy to wiedziałam że to jest mój przyszły mąż.

O kurczę, to nam w tym roku stuka 8 lat - zaczęliśmy ze sobą chodzić po mojej maturze.



Ale dużo zależy wg. mnie kiedy się poznajesz, im jesteście starsi w momencie startu związku, tym szybciej się ogarnia ślub i to nic dziwnego
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 10:44   #1545
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a długo ogólnie jesteście ze swoimi TŻ?

Mi się wydaje że my jesteśmy mega krótko jak na ślub, bo w zeszłym miesiącu była nasza druga rocznica, zaręczyny po niecałych dwóch latach. Ale od początku jak się poznaliśmy to wiedziałam że to jest mój przyszły mąż.
dla mnie to szybko, bo przez 2 lata, to się nawet faza zakochania nie skończyła. ale tak naprawdę to zdanie obcych osób nie ma znaczenia - Ty wiesz najlepiej czy dla was to szybko czy nie. każdy związek idzie sobie własnym tempem

my jesteśmy 6 lat razem
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 11:32   #1546
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My za kilka dni mamy 5 rocznicę poznania i tak liczymy nasz związek. Zaręczyliśmy się po 3 latach. Ślub będzie po nieco ponad 5,5 roku.



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 11:37   #1547
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę mieć jeszcze 25 (rocznikowo 26), Tż 28 lat. A będziemy mieć staż 6 lat i 2 miesiące zaręczyliśmy się po 3
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 11:45   #1548
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Ja z moim jestem trochę ponad 4 lata. Pierwszy raz poprosił mnie o rękę po 8 miesiącach związku (ale wtedy nikomu jeszcze nie mówiliśmy, bo wiedzieliśmy, że planujemy raczej dłuuugie narzeczeństwo ze względu na wiek- ja byłam w klasie maturalnej a on ledwo po maturze). U nas też ślub raczej odkładany z powodów finansowych.

Szczerze to czasem jak mnie wkurza to mam wątpliwości, czy chce się z nim wiązać na całe życie, ale tak ma chyba każdy
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 12:33   #1549
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

13 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-13, 12:41   #1550
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

My też będziemy w dniu ślubu 6 lat razem I faktycznie dla jednych te 2 lata to krótko. Ale ja też uważam że to zależy od pary, ich wieku i wielu innych czynników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 14:12   #1551
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a długo ogólnie jesteście ze swoimi TŻ?
Jesteśmy razem 4 lata i 7 miesięcy. A jak się zaręczyliśmy to byliśmy w związku 3 lata i 4 miesiące. A jak będziemy brać ślub to 5 lat i 6 miesięcy
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:35   #1552
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Mi się wydaje że dużo dłużej jesteśmy razem niż te dwa lata, pewnie dlatego że ekstremalnie szybko zamieszkaliśmy razem- jakoś po 3 miesiącach Jeśli ktoś sobie randkuje tylko przez dwa lata to pewnie też jest inaczej. Ale na ślubie będą już 3 lata
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 19:21   #1553
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My jesteśmy razem dokładnie 8,5 roku , zaręczyny dopiero po prawie 6 latach , jak będziemy brać ślub to będziemy ponad 9 lat razem ale tak jak tu jedna właśnie pisała to zależy ile mieliście jak się poznaliscie wiadomo że jak się jest starszym to się nie "chodzi " ze sobą następnych lat tylko szybciej się wszystko dzieje, my się poznalismy w przed maturą, mieliśmy po 17 lat więc to wszystko trwało..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 20:15   #1554
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a długo ogólnie jesteście ze swoimi TŻ?

Mi się wydaje że my jesteśmy mega krótko jak na ślub, bo w zeszłym miesiącu była nasza druga rocznica, zaręczyny po niecałych dwóch latach. Ale od początku jak się poznaliśmy to wiedziałam że to jest mój przyszły mąż.
Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że dużo dłużej jesteśmy razem niż te dwa lata, pewnie dlatego że ekstremalnie szybko zamieszkaliśmy razem- jakoś po 3 miesiącach Jeśli ktoś sobie randkuje tylko przez dwa lata to pewnie też jest inaczej. Ale na ślubie będą już 3 lata
My jesteśmy ze sobą 2 lata, w dniu ślubu będzie to 2 lata i 9 miesiecy. A zaręczyny były po 7 miesiącach. Tylko my mamy po 31 lat, więc wiele rzeczy wcześniej już ogarnęliśmy - karierę, mieszkania, finanse, tylko Nam brakowało drugich połówek. Późno się poznaliśmy, ale mieliśmy konkretne wymagania i zamieszkaliśmy ze sobą po 2 miesiącach. Więc już sporo za Nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 21:16   #1555
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My się poznaliśmy krótko po zakończeniu mojego 4-letniego związku, który na końcówce mocno mnie rozjechał, więc też te nasze początki były raczej ostrożne jeśli chodzi o uczucia, zwłaszcza z mojej strony. Miałam 23 lata, narzeczony 25. Nie czuję się staro te pięć lat później, ale widzę jaki to jest ogromny przeskok, jeśli chodzi o własny rozwój - emocjonalny, finansowy. Mimo, że od dziecka czułam się zawsze znacznie dojrzalsza niż wiek mógłby wskazywać, to jednak dochodzi jeszcze coś takiego, jak doświadczenie życiowe. Cieszę się, że jednak tak to się potoczyło, choć ślub mogliśmy ogarnąć już rok temu.
I doskonale rozumiem starsze dziewczyny, które szybciej decydują się na zamążpójście, bo sama wchodząc teraz w związek nie chciałabym czekać na ślub pięć lat. Ale też pewnie nie decydowałabym się na ślub po roku, bo rok, to tylko migawka, nic się jeszcze o sobie nie wie tak naprawdę.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 21:34   #1556
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
My jesteśmy ze sobą 2 lata, w dniu ślubu będzie to 2 lata i 9 miesiecy. A zaręczyny były po 7 miesiącach. Tylko my mamy po 31 lat, więc wiele rzeczy wcześniej już ogarnęliśmy - karierę, mieszkania, finanse, tylko Nam brakowało drugich połówek. Późno się poznaliśmy, ale mieliśmy konkretne wymagania i zamieszkaliśmy ze sobą po 2 miesiącach. Więc już sporo za Nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę że bardzo podobna historia jak nasza Ja miałam bardzo ułożone życie kiedy poznałam TŻ, chociaż miałam wtedy tylko 24 lata. On w momencie kiedy się poznaliśmy miał 32 i też wydaje mi się że przez jego wiek to poszło do przodu bardzo szybko. Ja nie wyobrażam sobie żebyśmy byli ze sobą na przykład 4 lata i dopiero potem zaręczyny i w ogóle... Ale my o ślubie zaczęliśmy rozmawiać baaardzo szybko, po dwóch, trzech miesiącach znajomości. Po prostu od początku wiedzieliśmy że to jest to.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
My się poznaliśmy krótko po zakończeniu mojego 4-letniego związku, który na końcówce mocno mnie rozjechał, więc też te nasze początki były raczej ostrożne jeśli chodzi o uczucia, zwłaszcza z mojej strony. Miałam 23 lata, narzeczony 25. Nie czuję się staro te pięć lat później, ale widzę jaki to jest ogromny przeskok, jeśli chodzi o własny rozwój - emocjonalny, finansowy. Mimo, że od dziecka czułam się zawsze znacznie dojrzalsza niż wiek mógłby wskazywać, to jednak dochodzi jeszcze coś takiego, jak doświadczenie życiowe. Cieszę się, że jednak tak to się potoczyło, choć ślub mogliśmy ogarnąć już rok temu.
I doskonale rozumiem starsze dziewczyny, które szybciej decydują się na zamążpójście, bo sama wchodząc teraz w związek nie chciałabym czekać na ślub pięć lat. Ale też pewnie nie decydowałabym się na ślub po roku, bo rok, to tylko migawka, nic się jeszcze o sobie nie wie tak naprawdę.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Livia, Twój post przypomniał mi historię mojej dalszej znajomej ze studiów- poznała faceta, zaręczyli się po 2 (!) miesiącach, po roku związku był ślub (jeszcze przed obroną inżynierki więc miała z 22 lata). Wszyscy na roku pukaliśmy się w głowę i myśleliśmy że za pół roku będzie rozwód, a małżeństwo trwa już z 5 lat, mają dziecko i z tego co wiem są szczęśliwi Więc chyba nie ma reguły. Chociaż rok osobiście to dla mnie też za wcześnie, ale gdyby TŻ po roku mi się oświadczył to na pewno bym się zgodziła
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2020-09-13 o 21:35
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 21:43   #1557
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Część moich koleżanek równie szybko wyszła za mąż - okolice 20 - 22 lat. Zaraz były dzieci, potem kolejne. Nie twierdzę, że są nieszczęśliwe - tego nie wiem, bo nie utrzymuje z nimi kontaktu. W mediach społecznościowych każdy z nas - niezależnie od wieku, w jakim weźmie ślub - może dowolnie kreować swój wizerunek i swoje szczęście. Trzeba robić tak, jak się czuje. W końcu to my sami poniesiemy konsekwencję swoich wyborów. A złotej drogi nie ma. Każdy związek może się rozpaść bez względu na staż.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 22:27   #1558
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

True! Ja w wieku 21-22 głosiłam wszem i wobec że żadnego męża nigdy nie będzie, a teraz proszę bardzo
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 09:27   #1559
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My znamy się dluuugo, bo ponad 10 lat, ale w dniu ślubu parą będziemy 3 lata. Jesteśmy w takim wieku, że nie ma sensu dłużej czekac. Szczególnie, że praktycznie od razu ze sobą zamieszkalismy. Na początku bywałam u tż praktycznie codziennie, więc po 3 miesiącach stwierdziliśmy, że bez sensu utrzymywać 2 mieszkania.
Uważam, że para po roku wspólnego mieszkania, będzie znała się dużo lepiej niż związki kilkuletnie, które mieszkają oddzielnie.
Byłam wcześniej w związku 8 lat i teoretycznie nam się układało. Coś się jednak wypaliło. W zgodzie, bez żadnych pretensji się rozstaliśmy. Tak naprawdę, czy byśmy wzięli ślub po roku, czy po 5 latach miałoby jakieś znaczenie ? Na szczęście nie byliśmy nawet zaręczeni

Jest tyle czynników, które wpływają na podjęcie decyzji o małżeństwie, wiek, staż, finanse, wątpliwości itd. że każdy musi robić tak jak czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 10:08   #1560
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Dokładnie, nie ma jednej recepty, jednego wzorca.
Z 5 lat temu, gdy byliśmy ze sobą dłużej niż większość z was teraz, myślałam że to koniec, tak się nie dogadywaliśmy, wszystko było nie tak. O ślubie nie było mowy. Teraz jest zupełnie inaczej, jakby w ogóle inny związek z tą samą osobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.