Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja w這s闚 i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 W tym miejscu rozmawiamy o piel璕nacji w這s闚. Je郵i twoje w這sy s suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na popraw sytuacji. Do陰cz do nas.

Odpowiedz
 
Narz璠zia
Stary 2020-03-20, 19:26   #1
selena2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo軼i: 9

Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???


Hej!

Szukam os鏏 kt鏎e stosowa造 kiedykolwiek kosmetyki do w這s闚 firmy MONAT b康 s造sza造 co na ten temat od zaufanych os鏏

Mam zniszczone i wypadaj帷e w這sy wobec czego szukam dla nich jakiego ratunku... Pr鏏owa豉m ju botox, ale niestety efekt praktycznie zerowy Natomiast na fb natkn窸am si na posty reklamuj帷e kosmetyki Monat wraz ze zdj璚iami efekt闚 ich stosowania. Oczywi軼ie na zdj璚iach rezultaty sa naprawd zadziwiaj帷e.. do tego stopnia ze mam du瞠 w徠pliwo軼i na ile to jest prawda a na ile efekt photoshopa… Ponadto kosmetyki te s do嗆 drogie...dlatego szukam jakich sprawdzonych info na ich temat, je瞠li mia豉bym pewno嗆 ze faktycznie s skuteczne to bym spr鏏owala, a tak to boje si ze si natne na jakies oszustwo.. Dlatego ogromna pro軸a dajcie prosz zna je瞠li macie jakie do鈍iadczenia z ta marka...:
selena2010 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-22, 09:23   #2
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo軼i: 1 449
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Nie probowalam, ale mam kolezanke ktora uzywa tych kosmetykow i jest zadowolona. Mnie osobiscie one nie przekonuja.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o w這sy

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr



Doris Day jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-25, 19:59   #3
Plastikowy_Dinozaur
Raczkowanie
 
Avatar Plastikowy_Dinozaur
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo軼i: 48
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Na w徠ku o 造sieniu androgenowym dziewczyny pr鏏owa造, zajrzyj tam.
Plastikowy_Dinozaur jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-06-03, 11:12   #4
kasiacc2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo軼i: 1
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Witaj, stosuje te kosmetyki od lutego 2020r drogie bardzo i zero efektow, nie jestem zadowolona i zaluje wydanych ogromnych pieniedzy na te marke. Lepsze long4lashes, kerastase
kasiacc2808 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-07-22, 16:17   #5
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo軼i: 285
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Ja w豉郾ie zacz窸am u篡wa, z dusz na ranieniu przyznam, po tym co naczyta豉m si o tej marce. Ale jak na razie w這sy trzymaj si g這wy. Nie wiem czy to efekt placebo czy szampon闚 ale od pierwszego mycia w這sy przesta造 si sypa... my郵a豉m ze dostan sza逝 z tym wypadaniem, raz ze przerzedzone w這sy, dwa ze by造 wsz璠zie! W majtkach, po軼ieli, praniu czystym i brudnym, na blatach kuchennych no wsz璠zie! A teraz nic. Nie przesadzam, nic! Na pod這dze moich w這s闚 ju nie ma, na szczotce zostaje 2-3 w這sy a nie gar嗆... tylko je郵i si zdecydujesz to nie wierz w 瘸dne detoxy, je郵i zauwa篡sz niepokoj帷e sygna造 trzeba podj望 decyzje czy przetrzyma ( np niekt鏎e dziewczyny mia造 mocniejsze przet逝szczanie przez jaki czas, czy linienie, ale nie jakie dramatyczne) czy od razu odstawia w przypadku podra積ienia skory g這wy, pryszczykow, zaczerwienienia pieczenia czy drastycznego wypadania w這s闚. Trzeba u篡wa z g這wa pomimo ze tak bardzo by si chcia這 瞠by zadzia豉這... ja mam zamiar u篡wa do p鏦i nie b璠zie negatywnych efekt闚. W moim prze鈍iadczeniu uratowa豉m tyle w這s闚 ile normalnie wypad這by mi przez te 2 tygodnie. Zobaczymy. A zdecydowa豉 si?
ula_ka jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-24, 08:16   #6
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo軼i: 319
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

To firma typu MLM / pyramid scheme (marketing wielopoziomowy? nie wiem jak to po polsku si nazywa), na angielskim YouTubie sporo jest o tym. Maj du穎 pozw闚 s康owych o to, 瞠 po ich kosmetykach wypadaj w這sy. Osoby, kt鏎e je wychwalaj, najcz窷ciej po prostu pr鏏uj je sprzeda, firma ukrywa z貫 opinie. Decyzja oczywi軼ie nale篡 do was, ale ja bym si w to bardziej zag喚bi豉 przed kupnem.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-09-12, 16:09   #7
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo軼i: 166
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cze嗆, ja u篡wa豉m kosmetyk闚 Monat z serii na wypadaj帷e i s豉be w這sy i co ciekawe:

-u篡wa豉m ich ponad 3 Msc regularnie i te kosmetyki wmozyly wypadanie wlosow

-strasznie wysuszy造 mi wlosy

-og鏊nie nie widz 瘸dnych, absolutnie 瘸dnych zalet tych kosmetykow

-s drogie, niby wydajne... dodatkowo jak dla mnie brzydko pachna. Zw豉szcza od篡wka Restore bez sp逝kiwania. Jej zapach jest koszmarny.

Ja nie polecam ale wierz 瞠 s dziewczyny kt鏎ym te kosmetyki pomog造 bo ka盥a z nas ma inne w這sy i inaczej reaguje.

Mi zamiast pomoc zaszkodzi造 i przyznam 瞠 to do嗆 dziwne bo zwykle kosmetyki albo pomagaj albo po prostu nie robi nic, nie dzia豉j natomiast Monat wr璚z zaszkodzil
highhope jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Najlepsze Promocje i Wyprzeda瞠

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 09:58   #8
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo軼i: 41
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cytat:
Napisane przez highhope Poka wiadomo嗆
Cze嗆, ja u篡wa豉m kosmetyk闚 Monat z serii na wypadaj帷e i s豉be w這sy i co ciekawe:

-u篡wa豉m ich ponad 3 Msc regularnie i te kosmetyki wmozyly wypadanie wlosow

-strasznie wysuszy造 mi wlosy

-og鏊nie nie widz 瘸dnych, absolutnie 瘸dnych zalet tych kosmetykow

-s drogie, niby wydajne... dodatkowo jak dla mnie brzydko pachna. Zw豉szcza od篡wka Restore bez sp逝kiwania. Jej zapach jest koszmarny.

Ja nie polecam ale wierz 瞠 s dziewczyny kt鏎ym te kosmetyki pomog造 bo ka盥a z nas ma inne w這sy i inaczej reaguje.

Mi zamiast pomoc zaszkodzi造 i przyznam 瞠 to do嗆 dziwne bo zwykle kosmetyki albo pomagaj albo po prostu nie robi nic, nie dzia豉j natomiast Monat wr璚z zaszkodzil

Ciekawe co takiego maja w skladzie, ze sa takie reakcje na te kosmetyki
aniapaszka70 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-09-24, 07:14   #9
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo軼i: 285
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cytat:
Napisane przez highhope Poka wiadomo嗆
Cze嗆, ja u篡wa豉m kosmetyk闚 Monat z serii na wypadaj帷e i s豉be w這sy i co ciekawe:

-u篡wa豉m ich ponad 3 Msc regularnie i te kosmetyki wmozyly wypadanie wlosow

-strasznie wysuszy造 mi wlosy

-og鏊nie nie widz 瘸dnych, absolutnie 瘸dnych zalet tych kosmetykow

-s drogie, niby wydajne... dodatkowo jak dla mnie brzydko pachna. Zw豉szcza od篡wka Restore bez sp逝kiwania. Jej zapach jest koszmarny.

Ja nie polecam ale wierz 瞠 s dziewczyny kt鏎ym te kosmetyki pomog造 bo ka盥a z nas ma inne w這sy i inaczej reaguje.

Mi zamiast pomoc zaszkodzi造 i przyznam 瞠 to do嗆 dziwne bo zwykle kosmetyki albo pomagaj albo po prostu nie robi nic, nie dzia豉j natomiast Monat wr璚z zaszkodzil
To straszne... ja si obawia豉m takiej w豉郾ie reakcji, ale na razie jest ok. Mia豉m 3 tygodnie wypadania, ale nie by這 gorzej ni przed rozpocz璚iem u篡wania tych kosmetyk闚, wi璚 postanowi豉m przeczeka i teraz zn闚 prawie nic nie wypada i chyba nawet co nowego ro郾ie, ale tutaj jestem ostro積a i nie mam pewno軼i.
ula_ka jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-11-12, 21:34   #10
Czarny_Kot_
Przyczajenie
 
Avatar Czarny_Kot_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Eire
Wiadomo軼i: 17
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Witam!
Zaczn od tego 瞠 mam 42 lata, cienkie i rzadkie w這sy, w這sy farbuj co miesi帷 ze wzgl璠u na siwizn. Niestety z wypadaniem w這s闚 walcz od lat praktycznie bez zadowalaj帷ych efekt闚. Wyniki mam dobre, mo瞠 to stres lub co innego ma na to wp造w. Pr鏏owa豉m praktycznie wszystkiego i jak na razie tylko wcierka z kozieradki dzia豉豉 jako tako. O Monat s造sza豉m ju dawno ale nigdy nie odwa篡豉m si zainwestowa w to bo nie s to ma貫 pieni康ze a i opinie r騜ne. Poniewa stwierdzi豉m 瞠 to mo瞠 by moja ostatnia deska ratunku zaryzykowa豉m. Produkt闚 Monat u篡wam od 1 maja 2020, produkty dobra豉 mi konsultantka Monat. Pierwszy zestaw to Intense Repair Shampoo, Intense R Conditioner i Intense R Treatment tzw spray na zakola. Po 2 miesi帷ach zero efekt闚 a w這sy przesuszone, nawet mia豉m wra瞠nie 瞠 w這sy wypadaj bardziej. Inna konsultantka powiedzia豉 瞠 ten szampon powinien by u篡wany zamiennie z innym bo ca造 zestaw IR wysusza w這sy. Poleci豉 IR na pierwsze mycie aby oczy軼i sk鏎 g這wy a na drugie mycie Renew Shampoo plus IT od篡wka. Tak te zrobi豉m.... dom闚i豉m jeszcze mask do w這s闚 Replenish masque i IR spray bo zale瘸這 mi na od篡wce do rz瘰 gratis. Dzi mamy prawie po這w listopada, mo瞠 w這sy nie s tak przesuszone jak pr璠zej po ca造m zestawie IR ale efekt闚 i tak nie widz. Nie chc pisa 瞠 jestem rozczarowana bo dalej wierz ale nie ma co si oszukiwa na mnie to nie dzia豉. Prawie 7 miesi璚y z Monat i nic. Mo瞠 to indywidualna sprawa?? Od篡wk do rz瘰 stosuje sumiennie od sierpnia i te nic, og鏊nie mam w miar d逝gie rz瘰y ale cieniutkie, chcia豉m zag窷ci i pogrubi, jedyny plus 瞠 nie uczula a mam alergiczne oczy, lepsze efekty mia豉m po od篡wce FEG - super d逝ga郾e wtedy by造. Dodam tylko 瞠 moja kole瘸nka te zainwestowa豉 w Monat i te si rozczarowa豉, jedyny produkt kt鏎y poleca to olejek Rejuvenique, ona stosuje go na lekko zwil穎ne w這sy i m闚i豉 瞠 fajnie jej podkre郵a loki a ma grube w這sy do tego jest dobry na alergie sk鏎ne i tego typu rzeczy u dzieci.
Kiedy na stronie Marlenamarczuk.pl czyta豉m opinie o produktach Monat tam by造 linki do niby prawdziwych dziewczyn kt鏎e stosuj te kosmetyki, prawda jest taka 瞠 one tym handluj bo w鈔鏚 nich jest moja pierwsza konsultantka i jej znajome z tego samego biznesu. W komentarzach napisa豉m swoj opini kt鏎a wcale nie by豉 negatywna, by豉 prawdziwa, 瞠 nie widz efekt闚 u siebie po stosowaniu tych produkt闚 ale widocznie moja opinia nie zosta豉 zatwierdzona przez administratora poniewa nigdy si nie ukaza豉 ;-)
Podsumowuj帷: kosmetyki dobrej jako軼i, starczaj na d逝go je郵i u篡wa si ich tak jak zalecaj czyli bardzo ma豉 ilo嗆 szamponu wystarcza na umycie w這s闚. Szampon rozciera si w d這niach czyli aktywuje i daje rad na w這sach. Od篡wka zchodzi szybciej ni szampon, zalecana ilo嗆 nie wystarcza na moje cienkie i rzadkie w這sy wi璚 wyciskam wi瘯sz ilo嗆. Przyrost w這s闚 瘸den, wypadanie nie zosta這 zredukowane wcale, baby hair s no ale je郵i wypadaj w這sy to i odrastaj ;-) zakola? na upartego mog豉bym powiedzie 瞠 troszk wida r騜nic ale tylko ciut, ciut. Po 7-miu miesi帷ach spodziewa豉bym si troszk lepszych efekt闚. Jak d逝go trzeba u篡wa tych kosmetyk闚 aby zauwa篡 efekty pewnie d逝瞠j, latami....
Dziewczyny to jest tylko moja w豉sna opinia a wy zrobicie jak uwa瘸cie. Sko鎍z wszystkie zapasy i wracam do wcierki z kozieradki ;-)
Powodzenia i wytrwania no i przede wszystkim oczekiwanych efekt闚!!

Edytowane przez Czarny_Kot_
Czas edycji: 2020-11-18 o 12:48
Czarny_Kot_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-01-15, 23:01   #11
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo軼i: 285
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Ja u篡wam od ko鎍a czerwca i mam ca趾owicie zaro郾i皻e skronie a na linii w這s闚 te ma貫 babyhair si wzmacniaj i zarastaj tam miejsca gdzie my郵a豉m ze nigdy nie mia豉m w這s闚. Tak瞠 na mnie dzia豉j.



Dziewczyny wypr鏏ujcie wcierke do w這s闚 z biochemii urody z peptydem miedziowym - peptyd miedziowy powi瘯sza cebulki w這sowe i nie ma 瞠 na jednych dzia豉 a na innych nie, on po prostu tak dzia豉. Ja u篡wam razem z Monatem i jestem w szoku co si dzieje na mojej g這wie. Dodam tylko ze jestem pewna ze w這sy odrastaj mi od monatu poniewa s do嗆 d逝gie - wcierke u篡wam za kr鏒ko 瞠by w這sy po niej by造 takie d逝gie, ale na pewno s mocniejsze i grubsze po wcierce.



Takiej wcierki szuka豉m wsz璠zie i ju mia豉m sprowadza jaki eliksir z tym peptydem ze stan闚 za sto pare dolar闚 a okaza這 si ze mamy to cudo w Polsce za ca貫 28 z這tych. Na prawd je郵i nic nie dzia豉 warto da szanse tej wcierce.



Do tego wszystkiego stosuje jeszcze dermaroller - ale nie wiem czy on co pomaga czy nie bo stosuje to wszystko razem.



Je郵i cierpicie na miniaturyzacj w這sa- jak ja, mo瞠 by hormonalne albo zwi您ane z wiekiem ( w zasadzie tez hormonalne) to polecam te wcierke! Moje cebulki by造 male鎥ie a w這sy coraz cie雟ze i wy郵izgiwa造 si z mieszk闚. W這s by widocznie grubszy na ko鎍u i cieniutki u nasady z male鎥a cebulk, ledwo widoczna. Przerzedzone na skroniach, bokach i koronie, teraz mam „czupryn” hahahah co prawda po bokach nie bardzo odrastaj ale nie trac nadziei.



Musz zaznaczy ze po rozpocz璚iu stosowania wcierki w這sy mi polecia造 ale pierwszy raz w 篡ciu nie by豉m tym zestresowana i kaza豉m im wypada w choler - s豉be musza wypa嗆 瞠by mieszek m鏬 wyprodukowa mocniejsz cebulk. Wypada造 oko這 2 miesi璚y. Teraz mam ju spok鎩 - teraz ro郾iemy ❤️



Co do manatu to mi konsultantka tak瞠 poradzi豉 kupi szampon IRT na pierwsze mycie i jaki inny ( nie pamietam tych nazw) na drugie- je郵i kto potrzebuje wiedzie kt鏎y to piszcie - sprawdz. Od篡wk r闚nie mam z serii IRT.



Powodzenia!!! Ja tez my郵a豉m ze na mnie noc nie zadzia豉...
ula_ka jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Okazje i pomys造 na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 11:52   #12
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta υdzi kot pochodzi :D
Wiadomo軼i: 16 977
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Poka wiadomo嗆
To firma typu MLM / pyramid scheme (marketing wielopoziomowy? nie wiem jak to po polsku si nazywa), na angielskim YouTubie sporo jest o tym. Maj du穎 pozw闚 s康owych o to, 瞠 po ich kosmetykach wypadaj w這sy. Osoby, kt鏎e je wychwalaj, najcz窷ciej po prostu pr鏏uj je sprzeda, firma ukrywa z貫 opinie. Decyzja oczywi軼ie nale篡 do was, ale ja bym si w to bardziej zag喚bi豉 przed kupnem.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Widzia豉m sporo post闚 zachwalaj帷ych te kosmetyki na forum polonijnym, nawet nie wiedzia豉m, 瞠 to MLM. Dzi瘯i za ostrze瞠nie
__________________
18 lat z Wiza瞠m


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-02, 12:56   #13
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: p馧noc
Wiadomo軼i: 831
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cytat:
Napisane przez ula_ka Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam od ko鎍a czerwca i mam ca趾owicie zaro郾i皻e skronie a na linii w這s闚 te ma貫 babyhair si wzmacniaj i zarastaj tam miejsca gdzie my郵a豉m ze nigdy nie mia豉m w這s闚. Tak瞠 na mnie dzia豉j.



Dziewczyny wypr鏏ujcie wcierke do w這s闚 z biochemii urody z peptydem miedziowym - peptyd miedziowy powi瘯sza cebulki w這sowe i nie ma 瞠 na jednych dzia豉 a na innych nie, on po prostu tak dzia豉. Ja u篡wam razem z Monatem i jestem w szoku co si dzieje na mojej g這wie. Dodam tylko ze jestem pewna ze w這sy odrastaj mi od monatu poniewa s do嗆 d逝gie - wcierke u篡wam za kr鏒ko 瞠by w這sy po niej by造 takie d逝gie, ale na pewno s mocniejsze i grubsze po wcierce.



Takiej wcierki szuka豉m wsz璠zie i ju mia豉m sprowadza jaki eliksir z tym peptydem ze stan闚 za sto pare dolar闚 a okaza這 si ze mamy to cudo w Polsce za ca貫 28 z這tych. Na prawd je郵i nic nie dzia豉 warto da szanse tej wcierce.



Do tego wszystkiego stosuje jeszcze dermaroller - ale nie wiem czy on co pomaga czy nie bo stosuje to wszystko razem.



Je郵i cierpicie na miniaturyzacj w這sa- jak ja, mo瞠 by hormonalne albo zwi您ane z wiekiem ( w zasadzie tez hormonalne) to polecam te wcierke! Moje cebulki by造 male鎥ie a w這sy coraz cie雟ze i wy郵izgiwa造 si z mieszk闚. W這s by widocznie grubszy na ko鎍u i cieniutki u nasady z male鎥a cebulk, ledwo widoczna. Przerzedzone na skroniach, bokach i koronie, teraz mam czupryn罺 hahahah co prawda po bokach nie bardzo odrastaj ale nie trac nadziei.



Musz zaznaczy ze po rozpocz璚iu stosowania wcierki w這sy mi polecia造 ale pierwszy raz w 篡ciu nie by豉m tym zestresowana i kaza豉m im wypada w choler - s豉be musza wypa嗆 瞠by mieszek m鏬 wyprodukowa mocniejsz cebulk. Wypada造 oko這 2 miesi璚y. Teraz mam ju spok鎩 - teraz ro郾iemy 歹



Co do manatu to mi konsultantka tak瞠 poradzi豉 kupi szampon IRT na pierwsze mycie i jaki inny ( nie pamietam tych nazw) na drugie- je郵i kto potrzebuje wiedzie kt鏎y to piszcie - sprawdz. Od篡wk r闚nie mam z serii IRT.



Powodzenia!!! Ja tez my郵a豉m ze na mnie noc nie zadzia豉...

Ja stosuj monat od grudnia 2019. Dawa豉m mu rok na popraw. Rok min掖 i p鏦i co jestem zadowolona. Mn鏀two nowych w這s闚, gdzie przedtem nie ros造 mi w og鏊e nowe a ci庵le wypada造 (pisa豉m o tym w徠ku o 造sieniu androgenowym od 2010 roku, bo wtedy zacz窸a si moja gehenna). Jesli chodzi o monat to stosuj wcierk i szampny intense i renew. Te czasami dodaj帷y obj皻o軼i, ale tu uwaga nie mo積a go 陰czy z intense. Ja nie zdaj帷 sobie sprawy na pierwsze mycie sosowa豉m intense a na drugie volumizing i zrobi豉m sobie kuku w postaci przesuszenia. Teraz jest ju ok, nie 豉cz ich a ko鎍闚ki zanim po這輳 szampon zabezpieczam od篡wk. Nie mam 瘸dnego interesu w chwaleniu monat, niemniej jednak z kosmetyk闚 do w這s闚 jestem zadowolona, natomiast tych do twarzy to ja efekt闚 nie widz 瘸dnych i jak mi si poko鎍z to ju do nich nie wr鏂.
Ale nie o tym chcia豉m pisa tylko zapyta o t wcierk z peptydami. Interesuje mnie, czy nie koliduje z Monat? Bo te moje cebulki po tym d逝gim u酥ieniu takie delikatne te w這sy "wypuszczaj" chcia豉bym jeszcze troch nada im mocy.
Gdzie kupujesz t wcierk?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-piel璕nacja w這s闚: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-03, 10:36   #14
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo軼i: 285
Dot.: Monat -kosmetyki do w這s闚 kto pr鏏owa???

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Ja stosuj monat od grudnia 2019. Dawa豉m mu rok na popraw. Rok min掖 i p鏦i co jestem zadowolona. Mn鏀two nowych w這s闚, gdzie przedtem nie ros造 mi w og鏊e nowe a ci庵le wypada造 (pisa豉m o tym w徠ku o 造sieniu androgenowym od 2010 roku, bo wtedy zacz窸a si moja gehenna). Jesli chodzi o monat to stosuj wcierk i szampny intense i renew. Te czasami dodaj帷y obj皻o軼i, ale tu uwaga nie mo積a go 陰czy z intense. Ja nie zdaj帷 sobie sprawy na pierwsze mycie sosowa豉m intense a na drugie volumizing i zrobi豉m sobie kuku w postaci przesuszenia. Teraz jest ju ok, nie 豉cz ich a ko鎍闚ki zanim po這輳 szampon zabezpieczam od篡wk. Nie mam 瘸dnego interesu w chwaleniu monat, niemniej jednak z kosmetyk闚 do w這s闚 jestem zadowolona, natomiast tych do twarzy to ja efekt闚 nie widz 瘸dnych i jak mi si poko鎍z to ju do nich nie wr鏂.
Ale nie o tym chcia豉m pisa tylko zapyta o t wcierk z peptydami. Interesuje mnie, czy nie koliduje z Monat? Bo te moje cebulki po tym d逝gim u酥ieniu takie delikatne te w這sy "wypuszczaj" chcia豉bym jeszcze troch nada im mocy.
Gdzie kupujesz t wcierk?
Hej! T wcierk kupuj w Biochemii Urody, to jest wcierka "Zestaw - P造n wzmacniaj帷y do w這s闚 EXTRA". Super sprawa! Dawaj znaki czy dzia豉

Ja monatowi dawa豉m p馧 roku i ju mia豉m przesta stosowa, bo mi si od篡wka sko鎍zy豉, ale w tym samym czasie okaza這 si, 瞠 zacz窸y mi zarasta skronie... Dokupi豉m wi璚 t od篡wk i u篡wam dalej.

Natomiast to co si dzieje na g這wie mojej siostry po tych szamponach.... Widz j rzadko bo mieszkam za granic. Po d逝窺zym niewidzeniu po陰czy造鄉y si online a ona mia豉 koron z odrastaj帷ych baby hair na g這wie... zd瑿ia豉m! Pomin ju to, 瞠 nie mia豉 wi瘯szych problem闚 z w這sami, a mimo wszystko monat jej zmobilizowa do odro郾i璚ia dodatkowo mas nowych w這s闚.
ula_ka jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚


Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
 

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki


Data ostatniego posta: 2021-03-03 11:36:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.