Spalone włosy-wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 15:01   #181
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zastanów się jednak nad obcięciem włosów. Sfilcowane pasma nie wyglądają estetycznie. Może lepiej mieć włosy krótsze i zadbane niż długie i zniszczone. I głowa do góry, to tylko włosy - odrosną Wszyscy uczymy się na błędach.
Dziekuje za mile slowa. wlasnie sie zastanawiam nad krotsza fryzura..np taka:
http://www.fryzurki2008.pl/krotkie1.jpg
tylko ze w kolorze ciemny blad.. jasny braz -taki jak mam teraz

Boje sie jednak ze nie bedzie mi sie ukladac gdyz zniszczone wlosy mam prawie do samej glowy, zdrowe wlosy maja moze z 4cm od nasady..
reszta po wysuszeniu jest sztywna i nie wiem czy sie bedzie ukladac.
No ale z drugiej strony to chyba lepiej podciac chociaz troche niz wcale..
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:40   #182
emiczeko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 501
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Mam ten sam problem z wlosami Przed wakacjami zachciało mi sie koloru jasny blond a mialam wczesniej czarne i zaczelam od rozjasniania mocnymi rozjasniaczami. Przed farbowaniem mialam wlosy dlugosci do polowy plecow teraz sa do ramion a nawt krótsze. Włosy byly tak zniszczone po tych zabiegach ze same sie skruszyly. Do tej pory sa zniszczone i lamliwe. Żeby wygladaly ladnie przedluzam je sobie tasmami clip in. teraz farbuje tylko odrosty. Jeżeli ktos zna jakis dobry sposob by odbudowac zniszczone wlosy niech napisze.
emiczeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 17:04   #183
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Tez to przerabialam i nadal scinam ta tragedie.
Najlepsze wyjscie:sciac wlosy najkrocej jak mozesz, tak, abys w miare sie dobrze czula i odzywiac je. Po kazdym umyciu nakladac odzywke i zawinac to na 20 min. w worek foliowy i recznik.Splukac chlodna woda, wetrzec olejek (np.z Fructisa lub Gliss Kur) i nie prostowac i nie suszyc. Jesli zalezy ci na efekcie wyprostowania wlosow to mokre uczesz je tak, jak zawsze i naloz na nie chuste lub czapke(taka jak sie nosi na dworze, moze byc ciensza niz zimowka, zebys sie nie ugotowala) i nos tak do wyschniecia. Wloski powinny byc gladsze i jakby po prostownicy. Gdyby byly po tym zbyt przyklapniete to wystylizuj je jakos przy uzyciu delikatnej pianki.

Produkty, ktore mi pomogly:
szamopn Pantine Pro-v do wlosow suchych i zniszczonych+maska taka sama; szampon i odzywka Dove, taka zolta(w Niemczech nazywa sie seidig und glanz, nie wiem jak w Polsce); olejek do spryskiwania z Fructisa.
Kup sobie jakis szampon kokosowy, ktory dobrze nawilza.

Z profesjonalnych masek polecam:Loreal Absolut Repair Mask (dobra, ale dosc droga-tu kosztuje ok 15 euro)

Jednak wszystkie produkty zlagodza tylko efekt gumy i siana.Wlosy i tak trzeba bedzie sciac.Lepiej miec krotkie i zadbane niz strzeche ciagnacych sie kudelkow

Daj znac jak postepuje regeneracja.Pozdrawiam.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 17:53   #184
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Dziekuje bardzo za odpowiedz, ja jednak musze prostowac je prostownica, jednak przed tym nakladam duzo specjalnego balsamu do prostowania. Jak zostawie je same do wyschniecia to mam tragedie na glowie, siano wlosy nie sa proste tylko cale polamane... kazdy w inna strone, posciagane i pokrecone. Ciezko to opisac. Jak przeczesuje je na prosto jak sa mokre to podciagaja sie one do gory i karbuja. Zakupilam produkty firmy plantur 39, bede je troche podcinac ale jednak nie mam odwagi calkiem sciac...
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:29   #185
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

dlatego proponowalam czapke-dziala jak prostownica i nie pali wlosow Moze to sie wydac jakims przedpotopowym sposobem, ale naprwde dziala-przynajmniej na moich kudlach, z natury kreconych a teraz popalonych...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 23:23   #186
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Nie, nie rozumiesz. Ja jak mam wlosy mokre, nie daje rady ich przeczesac na prosto i zostawic tak do wyschniecia. Mam sfilcowane pasma, tzn ze one sie kreca, zwijaja. Jak przeciagam grzebieniem bo wlosach aby je wyprostowac one podnosza sie do gory i zwijaja, jak guma. Nawet jak przeczesze wlosy to na wierzchu mam nieladne male koltunki ktore pozniej musze prostowac... albo prostownica albo chociaz za pomoca okraglej szczotki i suszarki. Inaczej sa polamane

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:36 ----------

Karojen24 a powiedz, czy Tobie ta guma z wlosow z czasem chociaz troche zeszla? Bo to jest dla mnie najgorsze. STrach dotknac mokrych wlosow, czesac itp. Czy one sie troszke naprostuja..? Czy juz zawsze podczas mycia beda tak wygladac?
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:18   #187
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Justyna, ja miałam taka gumę po źle wykonanej trwałej (bardzo tego żałowałam). Z czasem włosy wyglądały lepiej, ale cudów nie ma. Dopóki nie odrośnie, będzie wyglądac kiepsko.
Nie katuj włosów dodatkowo prostownicą, bo skrusza Ci się do reszty. Nakładaj bardzo dużo mleczka prostującego- polecam sunsilk fioletowy. I susz na dużej okrągłej szczotce. Staraj się tego nie robic czesciej niz 2 razy w tygodniu. Przy kazdym myciu uzywaj bardzo mocnych masek. A jak musisz myc czesciej- np codziennie- to w miare mozliwosci ogranicz i zwiazuj włosy w konski ogon. W innym wypadku bedzie coraz gorzej.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 08:59   #188
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Efekt gumy pozostal,ale sie troche zminimalizowal...Jednak wlosy sztywne sie zrobily-po prostu martwe....Ja je poprostu systematycznie scinalam i masa odzywek.Jeszcze 2 -3 ciecia i po klopocie, choc wlosy krotkie.niezbyt dobrze sie w nich czuje, ale przyznam nieskromnie, ze mi pasuja, chyba nawet bardziej niz dlugie.

Trzymam kciuki!
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 09:54   #189
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Fryzjerka powiedziala ze mam klasc codziennie maske na 30 min pod cieply recznik.. Not o skoro codziennie to musze tez myc glowe codziennie.. ;/
Robie tak:
Myje glowe, klade maske Mask Hair Sleek Line, po 30 min splukuje, wcieram we wlosy odzywke regenerujaca PLANTUR39 z kofeina. Pozniej wmasowuje w skore glowy tonik z kofeina PLANTUR39 ktory chroni korzenie wlosow i wzmacnia ich porost! To dla kobiet po menopauzie ale fryzjerka rowniez mi to polecila. Wszystkie te produkty zakupilam w salonie fryzjerskim. Pozniej przy suszeniu klade krem wygladzajacy L'oreal Studio HotLiss lub Shocwaves. Po wysuszeniu wgniatam we wlosy serum na zniszczone koncowki AVONU. W ciagu dnia nosze ze soba nablyszczacz rowniez z avonu i czasami psikam.. mam wrazenie ze to troche natluszcza. i to TYLE. Planuje jeszcze zakup jakis suplementow i odpowiedni szampon w aptece!
Aha i tu jeszcze moje pytanie. Bo przeczytalam gdzies na forum ze niektore jedwabie czy serum jak ja uzywam moga wysuszac wlosy. Czy tak jest w przypadku tego z Avonu? od zawsze uzywalam go na koncowki i myslalam ze jest OK. Teraz jednak klade go na wieksza czesc wlosow..
Ja zdaje sobie sprawe z tego, ze moje wlosy nie beda juz w dobrym stanie, ze musza odrosnac. Najbardziej meczy mnie ich mycie i suszenie. Poprostu tragedia.. Dlatego zalezy mi zeby chociaz troche sie wyprostowaly. Latwiej bedzie sobie poradzic tylko z suchymi wlosami i je ujarzmic. Mam wlosy do ramion. i tylko jakies 4cm od skory sa zdrowe. Najwiecej moge sciac chyba do brody! Bo wiecej poprostu bede wygladac strasznie!! Karojen24 kiedy Tobie przydazyla sie taka tragedia? Ile czasu minelo? Jak szybko rosna wlosy? Dziekuje wam dziewczynki bardzo za porady!!

Edytowane przez JustynaSmOnline
Czas edycji: 2009-10-19 o 10:08
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 10:48   #190
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

mi tak sie zrobilo po ciaglym rozjasnianiu rozjasniacze-i tak, ze jeszcze mam wlosy to sie dziwie. wlosy byly w takim stanie od dluzszego czasu, bo mi nic ich nie chce rozjasniac, tylko rozjasniacz, a ten mi je poprostu popalil.chodzilam tak bo bylam na etapie zapuszczania, ale postanowilam je poprostu "obciachac" bo nie mialam ochoty chodzic z bialym, popalonym kaskiem na glowie.poza tym byly juz tak rozjasnione, ze ten kolor mi sie nie podobal, wygladal sztuczni.przyciemnienie nie wchodzilo w rachube, bo farby lapaly na kosmiczne kolory.wiec je scielam radykalnie, ale upinam je jakos,opaski itd i musze sie przemeczyc jeszcze ze 2 mies.z tym sianem, a potem pozostaje zapuszczac zdrowe klaczki.podobno krotkie wlosy szybko rosna;-) pewnie nie, ale szybciej widac na nich taki efekt
zetnij wlosy jak najkrocej jestes w stanie przebolec.moze jakos je wycieniuj na dlugosci, to zawsze pozbeziesz sie troche tych sfilcowanych.mowie ci, na pewno zobaczysz roznice i latwiej bedzie regenerowac te pozostale.
potrzeba czasu, ale na pewno w miare jego uplywu bedzie lepiej.tylko cierpliwosci.
nie polecam mycia wlosow codziennie. lepiej je troche "przetluscic" to nie beda takie suche.
prostownica koniecznie do odstawienia-na pewno efekt po niej bedzie lepszy, ale jak uzywasz kosmetykow do prostowania i olejkow to prostownica dodatkowo jej przysmaza do twojego wlosa i tym samym pali.lepsza jest szczotka i suszarka.

nie wiem jak szybko rosna wlosy, ale na pewno to troche potrwa; niestety.ale glowa do gory i nie zwracaj tak uwagi na te wlosy bo to nie pomaga.im wiecej sie zamartwiasz tym wiecej wad w nich widzisz.wiem, ze latwo mowic, ale ja tez to przerabialam i niestety trzeba uczyc sie na wlasnych bledach
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:06   #191
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

włosków zawsze żal. Ja miałam do pasa i ścięłam do brody, bo coś mi odbiło. Potem znów zapuszczałam i zachciało mi się blondu. Fryzjer tak strasznie mi spalił włosy, ze juz na fotelu zawyrokował, ze trzeba obciac.. i obciął na zapałke. W ciągu 9-10 miesiecy znów miałam włosy do ramion. Włoski rosną od 0,5 do 2 cm na miesiac. Jednym szybciej, drugim wolniej, ale co za ulga, że jednak odrastaja

Ja mam włosy po dekoloryzacji, farbie i dwóch farbach rozjaśniających. Długosc równiez do ramion. I nie zniszczyły sie. Planuje je jeszcze rozjasnic, bo nie mam wymarzonego odcienia.

Nie ma reguły. Jedna dziewczyna połozy farbe raz i ma zniszczone włosy, inna 10 razy i nie. Mysle, ze nie zawiniłąs tu wcale. Po porstu czasem tak bywa. Przynajmniej wiesz na ile mozesz sobie na przyszłosc z włosami pozwolic.

Masz super odzywki i rob tak, jak powiedziała Ci fryzjerka. Idzie zima, włosy schowasz pod czapka i jakos do wiosny wytrwasz a na wakacje juz beda ładne.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 11:27   #192
JustynaSmOnline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Mam wlosy do ramion i bardzo mocno wycieniowane. Ale chyba faktycznie zetne jeszcze krocej.. tak do brody i cieniowanie troche podniose. Napewno bedzie mniej meczarni przy suszeniu. Postanowilam dzisiaj nie myc glowy, wmasowalam tylko tonik i odzywke plantur39, spielam w kucyk i nie ma tragedi. Faktycznie dobrze, ze jest zima. Jakoś ją przecierpie I oczywiscie racja, ze czlowiek uczy sie na wlasnych bledach, napewno juz takiego nie popelnie. BA nie wiem nawet czy sama kiedykolwiek bede farbowac wlosy! Bo bede sie bala
Teraz mam braz ale fryzjerka powiedziala ze po 2 tyg bede musiala przyjsc poprawic bo z wlosow przypalonych farba mi prawdopodobnie splynie i zostanie siwy. Jesli jednak nie splynie, to wogole nie bede farbowac, moj naturalny wlos jest podobnego odcienia.
Jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy
Pozdrawiam serdecznie
JustynaSmOnline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:15   #193
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Cytat:
Napisane przez JustynaSmOnline Pokaż wiadomość
Nie, nie rozumiesz. Ja jak mam wlosy mokre, nie daje rady ich przeczesac na prosto i zostawic tak do wyschniecia. Mam sfilcowane pasma, tzn ze one sie kreca, zwijaja. Jak przeciagam grzebieniem bo wlosach aby je wyprostowac one podnosza sie do gory i zwijaja, jak guma. Nawet jak przeczesze wlosy to na wierzchu mam nieladne male koltunki ktore pozniej musze prostowac... albo prostownica albo chociaz za pomoca okraglej szczotki i suszarki. Inaczej sa polamane

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:36 ----------

Karojen24 a powiedz, czy Tobie ta guma z wlosow z czasem chociaz troche zeszla? Bo to jest dla mnie najgorsze. STrach dotknac mokrych wlosow, czesac itp. Czy one sie troszke naprostuja..? Czy juz zawsze podczas mycia beda tak wygladac?





Jak nie możesz rozczesać po myciu, to daj se najpierw na włosy odżywkę bez spłukiwania jakąś tłustą potem ten jedwab do włosów i jakoś rozczesuj grzebieniem z rzadko rozstawionymi zębami! I jak to wyschnie to jeszcze nałóż tego olejku i jakoś to bedzie. A w ogóle to związuj włosy spinaj spinkami to nie będzie tego po tak widać i niech jakoś odrastają, potem to obetniesz.
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:33   #194
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

1. Skróć je, jak odrosną to znowu trochę skróc aż będa w miarę na całości ok - to dopiero zacznij zapuszczać na dłuższe
2. Odżywki, odżywki i jeszcze raz odżywki.
3. Nie kładź na nie już farby ! Jak ci ten kolor się zmyje to lepiej kup jakąś szamponetke i tym kryj dla wyrównania koloru a nie farbuj
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 17:39   #195
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Przetlenione wlosy.. pomocy :(

Przerabiałam to pare lat temu, na włosy mega spalone, sfilcowane i "gumowe"nie ma złotego środka,który je uratuje, one się po prostu wykruszą, a maski i odżywki-nawet te najlepsze,profesjonalne i drogie ułatwią rozczesywanie, modelowanie, nabłyszczą i nawilżą, jednak nie zregeneruję takich włosów, na mokro będa się rozciagać i filcować, a na sucho kruszyć. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić :
-ściąć włoski tak krótko na ile Twoje upodobania pozwolą
-jeśli farbować włosy to tylko odrost, u dobrego fryzjera-profesjonalną farbą
-myć włosy odżywką albo metodą OMO(są o tym watki)
-używać dobrych masek, suplementów diety,ampułek itp
Troszkę się rozpisałam,ale chciałam pomóc najlepiej jak umiem
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:01   #196
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Witam wszystkich. Mam problem. A więc chodzi o to, że postanowiłam sobie : ZAPUSZCZAM WŁOSY ! Ale niestety codziennie je prostuję. Nieobcinane 2/3 miesiące wyglądają okropnie. Popalone, wręcz białe końcówki, a spalona grzywka stoi na wszystkie storny. ;/ Szorstkie, pozbawione blasku. Nawet odżywki nie pomagają. Koszmar ! Wprost wpędziłam się w nałóg prostowania. Zapuszczać, nie obcinać na razie czy obciąć ? Może glupie pytanie, ale dla mnie wasze odpowiedzi są baaardzo istotne. Pozdrawiam.
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:52   #197
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

mam ten sam problem ;(
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:08   #198
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

to temat na fryzjerke
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:13   #199
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Może i tak, lecz jestem tu nowa i chyba można mi wybaczyć. ;<
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 13:14   #200
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Porządnie obciąć włosy i później regularnie podcinać końcówki oraz przede wszystkim całkowicie odstawić prostownicę. Bez tych dwóch rzeczy żadne maski i balsamy nie pomogą.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:17   #201
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Wlasnie, co za problem zrezygnowac z prostowania i dac wlosom troche odpoczac?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:40   #202
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

odstaw prostownice, obetnij wlosy - obiecuje ci ze odrosna ale zdrowe ). https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
to jest bardzo pomocne. ogolnie odradzam drogeryjne odzywki, maski i szampony typu pantene, nivea, garnier frutcis. zawieraja one mnooostwo silikonow, ktore obciazaja wlosy. silikony tylko wypelniaja czasowo wlos, przez to jest falszywa wizja pieknych wlosow. jak tylko umyjesz wlosy np. szamponem dla dzieci, to zobaczysz jaki jest prawdziwy stan twoich wlosow.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:49   #203
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Stan jest opłakany. Włosy mi się przetłuszczają dlatego myję zwykłym rumiankowym szamponem. Dziękuję bardzo, obetnę.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Jest problem dlatego, że bez prostownicy moje włosy wyglądają tragicznie. Żeby obciąć popaloną grzywkę musiałabym ściąć na jeżyka. ;] Dlatego grzywkę muszę prostować. Mam włosy lekko falowane zlatego zainwestuje w dobry jedwab i piankę. Może coś z tego wyjdzie.
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:59   #204
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Grzywke po prostu spiac do gory lub na bok i przestac ja meczyc ... chyba, ze chcesz, zeby sie pewnego tragicznego dla Ciebie dnia po prostu pokruszyla
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:59   #205
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Pomoże nawilżający szampon, odżywka, maska, jedwab i spray ochronny przed wysoką temperaturą. No i jeśli masz jakaś tanią prostownicę to kupienie lepszej. Od kiedy używam tych wszystkich kosmetyków i lepszej prostownicy nie mam już problemów ze spalonymi włosami czy białymi końcówkami i kruszeniem się włosów. A na początek podetnij włosy, a później dbaj o nie lepiej i będzie dobrze
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:12   #206
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Dziękuję, aż mi lżej na sercu !
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:21   #207
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

a balsamy/odżywki prostujące Ci nie pomogą na grzywkę? nigdy nie używałam, ale myślę, że w Twojej sytuacji warto chwytać sie każdej opcji niebędącej prostownicą... w moim wypadku pianki też wysuszają włosy.
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:47   #208
Magdaa117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Chodzież
Wiadomości: 35
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

-

Edytowane przez Magdaa117
Czas edycji: 2010-03-15 o 21:33
Magdaa117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:02   #209
Maamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Zielona Góra/ Canterbury
Wiadomości: 366
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

:/
__________________
Studia ! Nie ma mnie na wizażu !

Edytowane przez Maamba
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:55
Maamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:56   #210
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z włosami, SPALONYMI włosami.

Jednak obcięłam włosy. Miałam za łopatki, teraz opadają mi na ramiona. Inwestuję w opaski Prostuję co dwa, co trzy dni ale postaram się to jeszcze ograniczyć. Prostownicę mam taką no... lepszą, bo ceramiczną. Jedwab stosuję od dawna, a tę serię z Loreala napewno dorrwę. ;D Dziękuję wszystkim. Pozdrawiam. ;*
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-04 11:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.