Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 19:44   #1531
likeanectarine
Przyczajenie
 
Avatar likeanectarine
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez slowianeczka_ Pokaż wiadomość
Kiedy mogę spodziewać się dostępu do usosa? Czy dostanę inne, nowe hasło czy będzie takie samo jak to ustawione w IRK (widzę sprzeczne informacje na ten temat)?
Chyba jakoś we wrześniu po zamknięciu list, bodajże 9 września otwierają się rejestracje na przedmioty obowiązkowe. A jeśli chodzi o dostęp, to z tego co pamiętam po zatwierdzeniu wszystkich danych przez dziekanat działało hasło z IRK, jeśli nie, trzeba było się upomnieć.

Aha, do dziewczyn co chcą na Iberystykę. Instytut ten rządzi się swoimi prawami, nie oczekujcie dobrze funkcjonującej administracji, wam usos może działać dopiero w listopadzie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anu07 Pokaż wiadomość

Cześć, składa ktoś podanie o akademiki? Zaczęłam przeglądać jakie dokumenty trzeba dostarczyć i nie rozumiem tego podpunktu:
8. Dokument lub oświadczenie określające wysokość uzyskanego dochodu:
a) z pierwszego pełnego miesiąca przez studenta lub członka rodziny studenta jeśli dochód został uzyskany w 2017 r.
b) oraz okres uzyskiwania dochodu jeśli dochód został uzyskany w 2016 r.

kogo to dotyczy i o co chodzi? Rozumiecie też o co chodzi z oświadczeniami o dochodach nieopodatkowanych? nawet jeśli nie ma to i tak trzeba to wypełnić kreskami?

btw który akademik polecacie? Ciezko się dostać do DS5? :P
Jeśli chodzi o dochody nieopodatkowane i tak trzeba wypełnić, nawet jeśli wynoszą 0zł.
Dokumentem określającym uzyskane dochody jest dokument z Urzędu Skarbowego, zarówno Twoich rodziców/rodzica, jak i Twój jeżeli pracowałaś
a)to tyczy się tego, jeśli dochód został uzyskany tylko w 2017 roku
b) jeżeli jest to np. stała praca (rodzica np) to jest potrzebne oświadczenie również za rok 2016.

W urzędach wbrew pozorom wiedzą o co chodzi, także na pewno pani wydająca dokument może podpowiedzieć, a i system dokładnie pokazuje błędy, więc drogą dedukcji zawsze znajdzie się rozwiązanie Podania o akademik nie składałam, natomiast na stronie wydziału/gdzieś w grupach na fb jest na pewno kontakt do osób z samorządu z Twojego kierunku, na pewno pomogą

Edytowane przez likeanectarine
Czas edycji: 2017-07-21 o 19:33
likeanectarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 16:56   #1532
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Dostałam z US zaświadczenie o dochodach z 2016 i z Zusu wysokosć składek za 2016. Nigdzie nie mówili że można lub trzeba za 2017 rok już. Więc potrzebuję jeszcze i tego?

Poza tym, czy jest ktoś kto wie, jak jest z usosem? Złożyłam dokumenty i co teraz? Kiedy uzyskuje się dostęp? Trzeba coś robić czy dziekanat wprowadza do systemu? Bo podanie do akademika skłąda się ponoć po uzyskaniu dostepu do usos.

Edytowane przez anu07
Czas edycji: 2017-07-24 o 16:57
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 10:21   #1533
LadyLyssa
Przyczajenie
 
Avatar LadyLyssa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Na USOS musimy czekać do początku września aż wprowadzą nas do systemu i wtedy działamy z wf'ami, lektoratami itd
__________________
lyssapisze.blogspot.com
LadyLyssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 12:55   #1534
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

I dopiero we wrzesniu ogarnia się akademiki?
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 13:02   #1535
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LadyLyssa Pokaż wiadomość
Na USOS musimy czekać do początku września aż wprowadzą nas do systemu i wtedy działamy z wf'ami, lektoratami itd
Niekoniecznie. Zaniosłam dokumenty w piątek, dziś uzyskałam dostęp. Pewnie zależy od wydziału.

Jednak same zapisy na wf, lektoraty, oguny faktycznie ruszają dopiero we wrześniu.

Edytowane przez slowianeczka_
Czas edycji: 2017-07-26 o 13:04
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 21:18   #1536
Bryftrygierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Mam pytanie. Rozpoczynam studia na kierunkach: Matematyka i Sinologia. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki ma osobny USOS. Jak w takim wypadku pogodzić plany i podpiąć przedmioty?

Czy muszę chodzić na 2 WFy, 2 oguny itd.? Jak działa podpinanie?
Bryftrygierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 12:22   #1537
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bryftrygierka Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Rozpoczynam studia na kierunkach: Matematyka i Sinologia. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki ma osobny USOS. Jak w takim wypadku pogodzić plany i podpiąć przedmioty?

Czy muszę chodzić na 2 WFy, 2 oguny itd.? Jak działa podpinanie?
Na pewno nie musisz chodzić dwa razy, zresztą dostaniesz tylko jedną pulę żetonów na WF i oguny. Ale jak to technicznie załatwić, to nie wiem. Może przejdź się do pełnomocnika ds. Usos? Albo zapytaj opiekuna roku?

Nie dam sobie ręku uciąć, bo to było trochę lat temu, kiedy byłam dwukierunkowa, ale wydaje mi się, że w usosie wydziałowym i w tym ogólnym i tak widziałam wszystkie dane. Ale mogło mi się coś pomylić, bo jestem stara. :p Tak czy siak to nie powinien być duży problem, więc nie masz co się stresować.

A tak przy okazji to fajne połączenie kierunków. Ale czy dasz radę na obu? Na jednym i drugim sporo zajęć, a jeszcze sinologia jest w centrum, a matematyka na Ochocie w okolicach akademików. Autobus normalnie tam jedzie pół godziny, a w korkach to potrafi i 50 minut.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2017-07-27 o 12:30
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 18:51   #1538
Bryftrygierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Na pewno nie musisz chodzić dwa razy, zresztą dostaniesz tylko jedną pulę żetonów na WF i oguny. Ale jak to technicznie załatwić, to nie wiem. Może przejdź się do pełnomocnika ds. Usos? Albo zapytaj opiekuna roku?

Nie dam sobie ręku uciąć, bo to było trochę lat temu, kiedy byłam dwukierunkowa, ale wydaje mi się, że w usosie wydziałowym i w tym ogólnym i tak widziałam wszystkie dane. Ale mogło mi się coś pomylić, bo jestem stara. :p Tak czy siak to nie powinien być duży problem, więc nie masz co się stresować.

A tak przy okazji to fajne połączenie kierunków. Ale czy dasz radę na obu? Na jednym i drugim sporo zajęć, a jeszcze sinologia jest w centrum, a matematyka na Ochocie w okolicach akademików. Autobus normalnie tam jedzie pół godziny, a w korkach to potrafi i 50 minut.
Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Postaram się w takim razie dopytać u opiekuna roku, ale uspokoiłaś mnie.
Co do tego, czy dam radę... nie wiem, mam nadzieję. Jeśli będę musiała z czegoś zrezygnować, rzucę sinologię, ale będę się starać, żeby do tego nie doszło. Zrobiłam porządny research i godziny zajęć na obu kierunkach układają się tak, że jeśli nie będą się nakładać, to miałabym od pół godziny go godziny na podróż ze Śródmieścia na Ochotę lub na odwrót. Aplikacja Jakdojadę twierdzi, że to wystarczy, a ja będę się modlić o brak korków.
Zdaję sobie sprawę, że czasem będę musiała pogadać z wykładowcami, czy mogę wyjść 10 minut wcześniej...

A mogę poprosić Cię jeszcze, żebyś opowiedziała mi o tym, jak sama studiowałaś 2 kierunki? Jak radziłaś sobie z nakładaniem się planów, grupami ćwiczeniowymi? Trochę by mi to rozjaśniło.
Bryftrygierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 22:08   #1539
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Korki są rano i po południu, jak miałam zajęcia na 9.40 (a najczęściej tak miałam) i jechałam z akademika, to zawsze byłam spóźniona. Ale o innych godzinach szło sprawnie.

Dużo zależy od kierunku i od samych wykładowców. Ja miałam tak, że na jednym miałam stałą grupę, ale z kolei na drugim było bardzo luźno, bo na wszystkie ćwiczenia rejestrowało się w usos i było dużo grup do wyboru. Więc po prostu dostosowywałam ten drugi do pierwszego. No i dużo zależy od ludzi, raz rzeczywiście mi tak wypadło, że żadna z grup ćwiczeniowych mi nie pasowała, ale dogadałam się z prowadzącą i pozwoliła mi przychodzić z wieczorowymi. Za to czasem nie chodziłam na wykłady i zwykle nie było z tym problemów, po prostu kserowałam sobie notatki i się douczałam z książek. Ale raz trafiła mi się pani, która się obrażała za niechodzenie na wykłady, no i niestety miałam u niej jedyną w życiu poprawkę. Z przemieszczaniem się nie miałam problemu, bo akurat oba wydziały były w Śródmieściu.

W Twoim przypadku sinologia może być mniej elastyczna, na studiach, na których jest tak mało osób, po prostu nie ma grup do wyboru. Na orientalistykach zwykle jest po kilkanaście osób na roku (a czasem i kilka) więc często po prostu są tylko jedne zajęcia dla wszystkich. Ale za to matematyka powinna być bardziej elastyczna. Tak czy siak to nie jest niewykonalne, ludzie jakoś to robią.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 07:44   #1540
kangurek773
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Pomocy!!! Złożyłam na UW na zarządzanie, na prawo dostałam się na niestacjonarne. Czy mogę dziś to jest ostatni dzień rekrutacji złożyć na prawo ? Nie mam do końca wyjaśnionej sytuacji z mieszkaniem w Warszawie,jeśli się uda to damy radę opłacać niestacjonarnie a będę wiedzieć za tydzień.
kangurek773 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:14   #1541
Lola030398
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Halo, jest tu ktos, kto dostal sie na zarządzanie dzienne stacjonarne? Tez nadal nie macie dostępu do USOSA, prawda? Bo zaczynam sie martwic haha
Lola030398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 19:14   #1542
ninka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cześc! Masz wiadomość na PW!
ninka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 13:23   #1543
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Hej, mam taki dylemat. Mam na oku dwa oguny, na których bardzo mi zależy, a rejestracja rozpoczyna się 11 września. Problem taki, że plan zajęć dostanę pewnie dopiero pod koniec miesiąca [września]. Mogę się spodziewać, że będzie taki sam lub bardzo zbliżony do zeszłorocznego, więc nim się sugerowałam, ale stuprocentowej pewności nie mam. Lepiej zarejestrować się od razu "w ciemno", a w razie kolizji z przedmiotami obowiązkowymi wyrejestrować się czy czekać?

Edytowane przez slowianeczka_
Czas edycji: 2017-09-03 o 14:52
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 16:58   #1544
mmm95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, działa Wam dzisiaj USOS?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Czy to możliwe, żeby cały dzień trwała synchronizacja danych?
mmm95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:28   #1545
Bryftrygierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mmm95 Pokaż wiadomość
Cześć, działa Wam dzisiaj USOS?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Czy to możliwe, żeby cały dzień trwała synchronizacja danych?

Od wczoraj nie działa.
Bryftrygierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:42   #1546
mmm95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Wczoraj nie zaglądałam na USOSA.
Dzięki za odpowiedź
mmm95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 23:07   #1547
Bryftrygierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mmm95 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie zaglądałam na USOSA.
Dzięki za odpowiedź
Nie ma za co
Btw, już uruchomili, ale nie widzę żadnej synchronizacji planów.
Bryftrygierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 10:09   #1548
mmm95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

U mnie w kalendarzu rejestracji pojawiły się przedmioty, na które będę mogła się zarejestrować.

Edytowane przez mmm95
Czas edycji: 2017-08-28 o 10:10
mmm95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:53   #1549
Bryftrygierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Mam pytanko do starszych studentek. Jak jest z lektoratami? Można chodzić na 2 różne w 1 roku (a np. nie chodzić na żaden w następnym)?
Mam też pytanie co do drukarki - jak bardzo jest potrzebna, szczególnie w kwestii skanera i druku kolorowego? (Kierunek matematyczny i sinologiczny)

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

O, i jeszcze jedno:
Jeśli pójdę np. na lektorat na poziomie B1, to skończę go na poziomie B1 czy B2 (po roku)? Dlaczego kursy dla początkujących zaczynają się od razu od A2?

Edytowane przez Bryftrygierka
Czas edycji: 2017-08-28 o 14:02
Bryftrygierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 22:09   #1550
KotKreskowy
Przyczajenie
 
Avatar KotKreskowy
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Hej, wiecie może czy można gdzieś znaleźć listy progów punktowych na studia II stopnia? Takie coś jest w ogóle publikowane?
KotKreskowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 09:47   #1551
mmm95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KotKreskowy Pokaż wiadomość
Hej, wiecie może czy można gdzieś znaleźć listy progów punktowych na studia II stopnia? Takie coś jest w ogóle publikowane?
Dołączam się do pytania
mmm95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:55   #1552
Kika3342
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 170
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bryftrygierka Pokaż wiadomość
Jak jest z lektoratami? Można chodzić na 2 różne w 1 roku (a np. nie chodzić na żaden w następnym)?
Tak, ale na drugi lektorat można się zarejestrować dopiero w III turze.

Cytat:
Napisane przez Bryftrygierka Pokaż wiadomość
Jeśli pójdę np. na lektorat na poziomie B1, to skończę go na poziomie B1 czy B2 (po roku)?
Poziom podany przy lektoracie to poziom docelowy
Kika3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 19:41   #1553
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Składam podanie o akademik i są do wypełnienia recznego 2 wnioski: o dochodach nieopodatkowanych dla kazdego czlonka rodziny: co tu wpisać? że zero i coś jeszcze? bo jest sporo miejsca wolnego tam :p
i jest papier o braku pracy studenta, to co tam wpisac też trzeba? są tylko puste linijki :p dzięki za pomoc
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 16:16   #1554
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Ciężko jest na siatkówce (poziom podstawowy i średni)?

jestem w beznadziejnej kondycji fizycznej po kilku latach walki z zaburzeniami odżywiania i depresją, szukam jakiegoś względnie nieobciążającego wfu

Edytowane przez archimonde
Czas edycji: 2017-09-08 o 15:00
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 11:45   #1555
KotKreskowy
Przyczajenie
 
Avatar KotKreskowy
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

dostałam się na studia II stopnia, czy ktoś się orientuje czy muszę mieć osobny dokument świadczący o średniej z całego okresu studiów I stopnia, czy wystarczy, że jest ona podana na suplemencie do dyplomu, który też jest wymagany?
KotKreskowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 18:20   #1556
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

U mnie wzięli tylko suplement
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 22:33   #1557
patrycja4525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Wiecie może kiedy ogłaszają o przyjęciu do akademika? I w jaki sposób - list, e-mail?
patrycja4525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 11:33   #1558
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Są tu jacyś romaniści w trakcie studiów lub absolwenci?


Chciałabym spytać o coś na temat studiów na pv.
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 12:08   #1559
Kika3342
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 170
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patrycja4525 Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy ogłaszają o przyjęciu do akademika? I w jaki sposób - list, e-mail?
Informacja będzie na usosie. Twój wniosek zmieni status na rozpatrzony. A wyniki ogłaszali dla I roku 11.08, 8.09, 15.09 i ostatnia tura będzie 28.09.
Kika3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 08:22   #1560
kangurek773
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Warszawski! WĄTEK ZBIORCZY

Jest ktoś z II roku prawa co odpowie na kilka pytań pierwszakowi
kangurek773 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 17:17:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.