O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-13, 09:06   #361
Ela1969r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Jeszcze niejednym pewnie nas nasze maluchy zadziwią!
Ela1969r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 09:09   #362
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka ty chyba patrzysz na siebie swoimi uprzedzeniami i głową , a nie oczami i rzeczywistym obrazem. Wyglądasz pięknie. Zgrabnie i promiennie. A do innych nie ma co się porównywać. Zobacz Anja Rubik taka chuda a Kim Kardashian gruba , no i co z tego? Nic to do nas nie ma. Każda z nas inna , żeby ciekawiej na świecie było. A z tych rzeczy co opisałaś to ani jednej nie zauważyła oglądając zdjęcia. Trzeba siebie pokochać i spoglądać przychylniejszym okiem na siebie 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 09:16   #363
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Artletko ja teraz jak bylam z Mlodym we wtorek u neonatologa to mi ta babeczka mówiła ze kobiety karmiace maja przejsciowe kryzsy laktscyjne. Pierwszy wystepuje ponoc ok. 6-7 tygodnia po porodzie. Trwa to z reguly 2-3 dni i przechodzi. Dobrze wiedziec ze cos takiego moze fizjologicznie występować. Takze nic sie nie stresu w razie czego.

Mili jutro przed wyjazdem bede dzownic Tak ze wzgledu na Marcela nie idziemy. Z zalecen lekarskich mam unikanie skupisk ludzkich do 3msc zycia.

Ziajka no to tc chyba ok na serduszko no tak z Kubusiem mialas troche przejsc i stresow. Teraz w domku bedziesz to bedzie inaczej. Spokojniej na pewnio!

Jak pogoda sie utrzyma to dzisiaj pospacerujemy i musowo Rossmann!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 10:37   #364
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

arletka1313 no to mam nadzieję że i u mnie tak będzie z cycami pewnie nie jeden raz będę Was jeszcze męczyć dobrze ze u Lenka noc nie wyszło ale pewnie - sprawdzić wszystko dokładnie trzeba. Hania faktycznie jakiś swój rytm sobie wyrobiła, oby jej się te godziny jeszcze zmieniły. No i biedna Lenka ! Jeszcze Wam choroby brakowało no :/

Ziajka ja właśnie nie wiedziałam bo moja ciocia miała i w ostatniej ciąży to właśnie z automatu założyli mimo że nic się nie działo i pięknie do końca chodziła. Na forach też właśnie tak czytałam że jak się miało takie przygody to potem lecą już z automatu. No i bólem jest niestety to że przeważnie jak już z szyjką problemy były to już tak może być - czasem taka uroda czasem tak jak ja po lyzeczkowaniu i już takie kwiatki zostają. Ale Twój lekarz najlepiej będzie wiedział. Ja trzymam kciuki

mysia1986 sobota jest pojutrze no jak lekarz tak kazał to pewnie , trzeba się trzymać. Niepotrzebne Wam są zarazki. Marcel teraz najważniejszy no to oby udało Wam się wyjść
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 12:20   #365
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili zobaczymy jak to będzie. Mnie przy zdejmowaniu dr kazał zachować na wszelki wypadek na następną ciąże , ale powiedział , że może nie będę potrzebować. Może teraz się coś zmieniło w podejściu. Koleżanka dwie ciaże w krótkim czasie. Pierwsza z pessarem, druga w sumie też ale nie z automatu tylko dopiero jak zaczął się Mały spieszyć na świat i po leżeniu na patalogii jej założyli. Dr zawsze spr, obserwuje, kontroluje, nigdy nie działa z automatu, ale zawsze dmucha na zimne, także co do jego decyzji to jestem spokojna. W sumie ten pessar nie przeszkadza, więc ja tam jestem za tym, a spokojnie przechodzić do końca. Poza odleżyną na szyjce , której się przez niego dorobiłam. W podsumowaniu pęknięta szyjka to nic przy donoszonej ciąży. Ale taka moja uroda , zawsze coś jakieś dodatkowe atrakcje trzeba mieć ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:10   #366
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry 😊 od rana paznokcie a teraz się szykujemy do Łucji na urodzinki w sali zabaw 😊

Ziajka ja też bym poczekała na serduszko, nie ma co swirowac 😊a P nie będzie na pasowaniu bo jedzie z moimi rodzicami do Warszawy 😢

Arletko no zimno, bardzo. Ja juz w rękawiczkach śmigam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Ziajka a ja tam wole Kim 😀 ma na czym usiąść i w ogóle takie wychudzone dziewczyny są dla takie jakieś fleee, jak widzę ta Renate Kaczoruk to mam odruch wymiotny 😂

Mysia widzę ze płaczesz z powodu imprezy 😃 Kostek miał 2tyg jak byłam na chrzcinach i wychodziłam z nim na cyca i non stop nam ktoś przeszkadzał, stres jak nie wiem 😡

Dobra lecę się szykować coby dzieci nie straszyć 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:20   #367
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ziajka jak to odlezyna na szyjce ? o co chodzi ? Pierwsze słyszę ! Najważniejsze że masz dobrego lekarza i przy nim czujesz się bezpiecznie a on już odpowiednio o Was zadba. Oby było teraz pięknie bezstresowo do samego końca

RudaEwcia25 udanej imprezy
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 13:24   #368
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !

Atrakcje poszczepienne minęły ! Ale nadal troszkę marudujemy, bo pogoda paskudna i nie ma jak wyjść. Na pół godziny tylko do ogrodu , zeby się dotelinic .

Yss hmmm to miałaś ciekawie 😂 Udanego weekendu w Pl ☺

Ziajka pewnie , że lepiej poczekać z wizytą☺Też bym tak pewnie zrobiła☺W 1 ciąży wszystko na wariata jest . Ja to wizytę umawialam jak tylko test zrobiłam 😂

Mili wielkość nie ma znaczenia 😉Na moim przykładzie chociaż ,cyce nic nie urosły . Mam ciągle ten sam rozmiar 75B 😁 Życzę Ci , aby udało się maluchy cycowac. Położna w szpitalu , która miała bliźniaki mówiła , że przystawiala oba jednocześnie do dwóch cycow 😁

Ruda znów będziecie w komplecie ❤❤
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:25   #369
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry!
Obiad zrobiony, więc mogę w koncu się odezwać. Jestem cały czas na bieżąco, ale serio nie wiem gdzie ten czas ucieka. W nocy nie mogę zasnąć, grubo po 24 się kładę, a najchętniej w łóżku leżałabym do południa i później dzień krótki. Jak już wiecie dzisiaj był pierwszy zakup Aż łezka w oku się kręci z tej radości

Arletka co Ty chcesz od siebie? Jak zobaczyłam zdjęcia to było jedno wielkie wow. Serio przepięknie wyglądasz, taka promienna, radosna, zero zmęczenia i jaka figura po dwójce dzieci! Zdrówka dla Lenki! A jak z przedszkolem? Kiedy zaczynacie?

Mili trudny czas przed Tobą Myślami jestem przy Tobie. Super, że torba już ogarnięta, ale mimo to niech siedzą jeszcze min. te 6tyg

Yss o kurde, ale miałaś jazdę Gratulacje, że wywalczyłaś to co chciałaś! Patrz jak teraz zaczyna się pomału układać Widziałam gdzieś w necie podobne dywaniki, są mega!

Mysia ohoho gruba impreza się szykuje, ale masz rację, że odpuszczacie, za dużo ludzi i zarazków. Jak wózek się sprawuje, zadowolona jesteś z wyboru?

Ruda Kostek prawdziwy przedszkolak, koniecznie zdjęcia rób! Super, że tatko dobrze się czuje i wyniki badań w normie

Magda gorąca herbata z cytryną, kocyk i wygrzewaj się!

Ziajka to cie syn wkręcił z tą dziewczynką Masz rację z tą późniejszą wizytą, nie ma co się stresować. Tak samo jak ja usłyszałam, że nie wiadomo czy coś z tego będzie, a tu proszę już 20tc Dobrze, że teraz już nie masz tej gonitwy i możesz odpoczywać

Iza, a probowalas tic taki na mdłości? Mi pomagają bardzo!

Basia jak dziewczyny się czują? Kaszel przechodzi?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:25   #370
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysiu to ominie Was imprezka 😉Wiadomo , ze niunio najważniejszy 😊 Ucaluj Mili od nas 😚
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:26   #371
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Lila jak dobrze, że już minęło. Biedny Natuś namęczył się
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 13:28   #372
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migotka pierwszy zakup 😍Cudne te bodziaki 😍

Ruda nie znoszę tej Kaczoruk😠W Azji express widać co to za kawał s. .i!
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:05   #373
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ewa Kim Anja czy inna każdy znajdzie coś dla siebie co kocha 😉

Mili omg mam nadzieję, że Cię nie zestresowałam. Tak u mnie było. To nie jest reguła, a właściwie rzadkość. Ale gin mnie poinformował o ewentualnośco i co i miałam. Pessar mocno wciskał się w szyjkę, że zrobiła się mała odleżyna. Widoczna po zdjęciu. I ta odleżyna nie chciała puścić przy porodzie przy rozwieraniu , aż w tym miejscu pękła szyjka. Potem mi ją zeszylu w znieczuleniu , a po pewnym czasie zagoiła się. Teraz już nie ma nawet śladu po tym.

Lila dobrze , że u Was lepiwj.

Ja już po korkach, spacerze i wizycie u mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Migotka zakup ❤ super czas. Teraz to dopiero zacznie się szaleństwo 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:49   #374
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bylam w ross! Kurde godzina byla okolo 12 a tlum bab grzebiacych w tych pudrach potem z Marcelem godzinke pospaceralismy akurat fajnie nam slonko swiecilo

Migotka jestes ! Co ostatnio chyba malo Twoich postow tutaj albo ja taka zakecona ze nie widze wiesz co do wozka to narazie ok, w sumie nie jest jeszcze przetestowany tak jak powinien ale mam nadzieje ze i w lesie sie sprawdzic.

Lila ciesze sie ze u Was juz lepiej. Oby maruda szybko odpuscila. My mamy szczepienie we wtorek, juz sram w gacie...

Ruda udanego party

Co o tej imprezy urodzinowej to moze i jakbym mogla to bym poszla. Jakies tance na pewno będą dobre jedzonko. Ale w obecnej sytuacji nie mam mowy.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 15:55   #375
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysiu promo to kobity szaleją 😂Ja pójdę w niedzielę jak już wszystkie się obkupia 😁Może coś zostanie 😀W sumie korektor i roz by się przydały , bo są na wykonczeniu ,podkład mam cały z ostatniej promocji w Ross , bo kupiłam na zapas , a przez wakacje w ogóle nie używałam.

Już nie mam pomysłów na zabawy 😛Już chyba wszystko co się da zrobić w domu robiliśmy 😛Jutro musimy do sali zabaw się wybrać dla odmiany 😛
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:12   #376
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Jestem, fajnie było. Łucja szczęśliwa a to najważniejsze 😊 Kostek się fajnie bawił i to też mnie cieszy 😊

Lila ciesze się z Natkiem juz lepiej 😊

Migotka a co Ty takie bezsenności masz bidulko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Mysia juz czuje jaki tam był szał 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

P ma być na 23cia wiec siedzę i czekam 💜💜💜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:15   #377
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ziajka zacznie się szaleństwo, czekam do połówkowego i zaczynamy

Mysia fajnie, że pogoda dopisała do spacerowania A mnie ostatnio jakoś mało było, ale postaram się poprawić Pytam o wózek bo niby znalazłam jakieś dwa, które mnie zainteresowały i jeden z nich jest właśnie porównywany do expandera mondo. Wiadomo jeszcze na żywo trzeba zobaczyć, ale z opisów jakoś żaden mi nie pasuje. Jak jest niby wszystko ok to zaraz się okazuje, że spacerówka ciężka albo 3- stopniowa regulacja oparcia. Niby zależy mi tylko na gondoli bo spacerówkę chciałabym oddzielnie kupić, no ale... takie rozterki przyszłej mamy

Lila u mnie do niedzieli chyba nic by nie zostało. Wczoraj jak byłam około godziny 11, ludzi nie było, ale wzięłam już ostatnio podkład revlon. Więc nalot już z rana musiał być

A no i jeszcze wczoraj jako tako zapinalam się w jesiennej kurtce, tak dzisiaj zabrakło z 2cm

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Ruda super, że się dobrze bawiliscie i Łucja szczęśliwa O to dzisiaj P. jakoś wcześniej, tez bym siedziała i czekała A co do bezsenności to chyba przyszedł taki etap
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 20:19   #378
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

ziajka no moze i mam jakiś spadek formy, no ale mój brzuch naprawdę wygląda dramatycznie, rozstępy, skóra rozciagnieta:-( Ja też takich "wieszaków" nie lubię

mysia szkoda że nie skorzystacie z imprezy, ale jeszcze sobie kiedyś odbijecie Widzisz nie wiedziałam ze są takie kryzysy laktacyjne, dziś np bez szaleństwa, tż ja właśnie usypia, moze pójdzie wcześniej spać.

migotko zdecydowaliśmy ze Lenka pojdzie do przedszkola na wiosnę, jakoś w luty-marzec, teraz się boję ją posłać, za dużo tych wszystkich zarazów.

Udało nam się wyjść na dwór pół godziny, choć staliśmy z wózkiem obok domu bo wiało dosć mocno, ale chwilami wychodziło słonko więc choc trochę użyłyśmy.
U gina wsio ok, dostałam tabletki. Zapomniałam zapytac o ćwiczenia na brzuch, ja sierota! Mysia a ty swojego pytałas? można coś cwiczyć??
Lence katar póki co nie postęuje, ale zaaplikowałam już syropy.
Byłam w mohito i zakupiłam płaszcz na zimę i szal, i się wkurzyłam bo oglądałam na necie i takie fajne były a w sklepie mały asortyment, no ale wzięłam.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 21:28   #379
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

P jest poddomem. Ale mi serce wali 💜💜💜 jak nastolatce 😀😀😀 odezwę się jutro 😀 dobranoc 😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 07:04   #380
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam

Wczoraj cały dzien byłam z Domisiem i sasiadki.Ale czułam sie zle miałam taki ból głowy ze myslałam ze umre.A jak wróciłam to od razu(nawet nie zdazyłam sie rozebrać)zaczełam wymiotować i tak do wieczora:-( Nocka tez nie przespana z powodu bólu głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 07:58   #381
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry !

Lila_27 super że Natkowi już przeszło po szczepieniu . Mam nadzieję że uda Wam się dziś wyskoczyć z domu żeby ciut się oderwać i zapewnić nowe atrakcje no ja też chciałabym przestawiać dwójkę jednocześnie . Dużo o tym czytam jak to robić itd. Wiadomo - życie mnie zweryfikuje. Ale bardzo bym chciała

89migotka o czyli dopadła Cię kolejna przypadłość ciążowa - bezsenność też to miałam- mam - nie wiem . Teraz jest ciut lepiej bo nie budzę się o 5 - żeby nie budzik M to pewnie bym spała dłużej a tak to po 6. Ale wcześniej budzik nie był potrzebny bo ja już od 5 czasem wcześniej spać nie mogłam. Przejdzie z czasem . Cieszę się że pierwszy zakup za Wami ! To taka frajda ! Ja mam tylko możliwość przez net ja tak wczoraj liczyłam że do skończonych 34 tc zostało nam 47 dni szał

Ziajka spokojnie - nie tak łatwo mnie zestresowac - po prostu pierwsze słyszę o czymś takim mnie nikt nie uprzedzał, ale ja też nie pytałam - nie to było wtedy dla mnie ważne. Jak ma coś takiego być to trudno - oby dzieci tam siedziały

mysia1986 fajnie że udało się wyskoczyć i coś upolować ja miałam zamiar jeszcze wysłać M ale chyba odpuszczę . Kiedy ja się teraz malować będę ? A zapas już mam no a impreza nie zając- masz teraz ważniejsze rzeczy na głowie - a raczej ludka najważniejszego

RudaEwcia25 cieszę się że urodziny się udały. No i masz P ❤ cieszcie się sobą! I nie zapomnij dziś o zdjęciach ! Trzymam kciuki za tatkę!

89migotka wybierasz wózek! Ale czad ja dla Jasia też miałam problem - chodziłam oglądałam czytałam- w końcu wybrałam- ale nie zdążyliśmy kupić na szczęście . Przy blizniorach wybór mniejszy jest

iza243 takie uroki ciąży na szczęście głowa przechodzi po jakimś czasie - mnie chyba tak ze 2 tygodnie trzymały te bóle . Bąbel silny to daje popalić !

Dziś M pracuje do 14 - tak mają w tej firmie. Normalnie będę miała męża wcześniej ! Cieszę się jak glupia choć jak znam życie wróci i pójdzie na górę meble skręcać i tyle będę go widziała. Zwykle tak to wygląda - wraca po 18- je obiad , przebiera się, idzie na górę i przychodzi ok 23. Całe dnie sama. No nic - jeszcze trochę .

Buziaki i miłego dnia !
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:09   #382
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry 😊 jak juz wiecie z tata wszystko dobrze, kamień spadł z mi z serca 😊 zjem śniadanie i szykuje ciuchy na pasowanie. Kurde przeżywam to jak nie wiem. Kostek obudził się o 1.30, wszedł nam do łóżka i od razu do P HEJKA TATO 💜💜💜położył się obok niego i zasnął 😀

Iza uroki ciąży 😊

Mili jeszcze trochę i będziesz mieć tyle towarzystwa ze szok 😊

Ja juz dochaczke załatwiłam, po pasowaniu z Januszkiem do weta na szczepienie i luz 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:18   #383
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Obiad zrobiony, więc mogę w koncu się odezwać. Jestem cały czas na bieżąco, ale serio nie wiem gdzie ten czas ucieka. W nocy nie mogę zasnąć, grubo po 24 się kładę, a najchętniej w łóżku leżałabym do południa i później dzień krótki. Jak już wiecie dzisiaj był pierwszy zakup Aż łezka w oku się kręci z tej radości

Arletka co Ty chcesz od siebie? Jak zobaczyłam zdjęcia to było jedno wielkie wow. Serio przepięknie wyglądasz, taka promienna, radosna, zero zmęczenia i jaka figura po dwójce dzieci! Zdrówka dla Lenki! A jak z przedszkolem? Kiedy zaczynacie?

Mili trudny czas przed Tobą Myślami jestem przy Tobie. Super, że torba już ogarnięta, ale mimo to niech siedzą jeszcze min. te 6tyg

Yss o kurde, ale miałaś jazdę Gratulacje, że wywalczyłaś to co chciałaś! Patrz jak teraz zaczyna się pomału układać Widziałam gdzieś w necie podobne dywaniki, są mega!

Mysia ohoho gruba impreza się szykuje, ale masz rację, że odpuszczacie, za dużo ludzi i zarazków. Jak wózek się sprawuje, zadowolona jesteś z wyboru?

Ruda Kostek prawdziwy przedszkolak, koniecznie zdjęcia rób! Super, że tatko dobrze się czuje i wyniki badań w normie

Magda gorąca herbata z cytryną, kocyk i wygrzewaj się!

Ziajka to cie syn wkręcił z tą dziewczynką Masz rację z tą późniejszą wizytą, nie ma co się stresować. Tak samo jak ja usłyszałam, że nie wiadomo czy coś z tego będzie, a tu proszę już 20tc Dobrze, że teraz już nie masz tej gonitwy i możesz odpoczywać

Iza, a probowalas tic taki na mdłości? Mi pomagają bardzo!

Basia jak dziewczyny się czują? Kaszel przechodzi?
Piękny ten zakup <3
Ja wczoraj kupiłam bluze Wanessie w biedronce taka polarowa . Juz jeden ma ale i bardzo one odpowiadają . Musze coś w tym stylu kupić Wiki bo też chciała . Też bym sobie taką kupiła , a co .

Kaszel juz mniejszy , minimalny . Wiec pewnie w poniedziałek do przedszkola puszcze . Mogę z nimi dziś wyjść na dwór bo jak było brzydko kazała dr. nie wychodzić . A dziś mamy znowu ortodonte. Mam nadzieje ze juz ostatni raz jadę w tej sprawie . Robią Wiktorii aparat dół juz 3 raz mamy odebrać i ciągle coś jest z nim nie tak . A góre juz od 3 tygodni nosi

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Hej

yss ale odjazd miałaś gratuluję podwyżki!!!

mili wielkość cyców nie ma znaczenia co do karmienia, mi w ciąży mało urosły, za to ze 3 dni po porodzie nabrały i to dużo.

ruda pije sporo wody, 2 razy dziennie felmatiker na laktacje, a problemy sa tylko wieczorem, w dzień normalnie się najada.

ziajka na pewno już będzie serduszko!

Dziś mam gina. Wczoraj byłam z Lenką u okulisty, na badaniu nic nie wyszło, ale będziemy skierowane do kliniki dzieciecej w Lublinie bo to może być genetyczne. Hania znowu poszła spać przed północą. Mimo tego że wstała o 18, kąpiel zrobiłam wcześniej, wześniej zaczęłam karmić i nic z tego, panna jakiś sobie taki rytm ustaliła i już.
Chciałam dziś wyjść z dziewczynami choc na chwilę na dwór to Lenka zaczęła mi kichac i z nosa jej leci-szlag!Może z Hanią choc na balkon wyjdę jak Lenka zaśnie. Okropnie zimno bo tylko 3 st, ale trochę mniej wieje.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Nie wiem dziewczyny ale ja się sobie kompletnie nie podobam na tyc fotach:-( już nie chodzi o figurę a o ten makijaż, fryzurę...ech, no ale po ptokach! czasu nie cofnę!
Dobrze ze na badaniach wyszło wszystko ok . Mam nadzieje ze w klinice tez będzie wszystko ok .

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Jestem, fajnie było. Łucja szczęśliwa a to najważniejsze 😊 Kostek się fajnie bawił i to też mnie cieszy 😊

Lila ciesze się z Natkiem juz lepiej 😊

Migotka a co Ty takie bezsenności masz bidulko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Mysia juz czuje jaki tam był szał 😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

P ma być na 23cia wiec siedzę i czekam 💜💜💜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze się dobrze bawiliście

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Ziajka zacznie się szaleństwo, czekam do połówkowego i zaczynamy

Mysia fajnie, że pogoda dopisała do spacerowania A mnie ostatnio jakoś mało było, ale postaram się poprawić Pytam o wózek bo niby znalazłam jakieś dwa, które mnie zainteresowały i jeden z nich jest właśnie porównywany do expandera mondo. Wiadomo jeszcze na żywo trzeba zobaczyć, ale z opisów jakoś żaden mi nie pasuje. Jak jest niby wszystko ok to zaraz się okazuje, że spacerówka ciężka albo 3- stopniowa regulacja oparcia. Niby zależy mi tylko na gondoli bo spacerówkę chciałabym oddzielnie kupić, no ale... takie rozterki przyszłej mamy

Lila u mnie do niedzieli chyba nic by nie zostało. Wczoraj jak byłam około godziny 11, ludzi nie było, ale wzięłam już ostatnio podkład revlon. Więc nalot już z rana musiał być

A no i jeszcze wczoraj jako tako zapinalam się w jesiennej kurtce, tak dzisiaj zabrakło z 2cm

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Ruda super, że się dobrze bawiliscie i Łucja szczęśliwa O to dzisiaj P. jakoś wcześniej, tez bym siedziała i czekała A co do bezsenności to chyba przyszedł taki etap
Pięknie rośniecie <3



Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam

Wczoraj cały dzien byłam z Domisiem i sasiadki.Ale czułam sie zle miałam taki ból głowy ze myslałam ze umre.A jak wróciłam to od razu(nawet nie zdazyłam sie rozebrać)zaczełam wymiotować i tak do wieczora:-( Nocka tez nie przespana z powodu bólu głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje ze juz Cię nie męczy





Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:22   #384
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

U mnie noc ze szkoda gadac. Dobrze ze teraz troche spi to moglam chociaz szybko zjesc. Dolam mam dzisiaj ze szok. Tzowi sie zryczalam rano.
Pogoda tez dzisiaj wyglada ok to bedzie mozna wyjsc na szczescie
Milego dnia wszystkim
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:32   #385
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Dzień dobry !

Lila_27 super że Natkowi już przeszło po szczepieniu . Mam nadzieję że uda Wam się dziś wyskoczyć z domu żeby ciut się oderwać i zapewnić nowe atrakcje no ja też chciałabym przestawiać dwójkę jednocześnie . Dużo o tym czytam jak to robić itd. Wiadomo - życie mnie zweryfikuje. Ale bardzo bym chciała

89migotka o czyli dopadła Cię kolejna przypadłość ciążowa - bezsenność też to miałam- mam - nie wiem . Teraz jest ciut lepiej bo nie budzę się o 5 - żeby nie budzik M to pewnie bym spała dłużej a tak to po 6. Ale wcześniej budzik nie był potrzebny bo ja już od 5 czasem wcześniej spać nie mogłam. Przejdzie z czasem . Cieszę się że pierwszy zakup za Wami ! To taka frajda ! Ja mam tylko możliwość przez net ja tak wczoraj liczyłam że do skończonych 34 tc zostało nam 47 dni szał

Ziajka spokojnie - nie tak łatwo mnie zestresowac - po prostu pierwsze słyszę o czymś takim mnie nikt nie uprzedzał, ale ja też nie pytałam - nie to było wtedy dla mnie ważne. Jak ma coś takiego być to trudno - oby dzieci tam siedziały

mysia1986 fajnie że udało się wyskoczyć i coś upolować ja miałam zamiar jeszcze wysłać M ale chyba odpuszczę . Kiedy ja się teraz malować będę ? A zapas już mam no a impreza nie zając- masz teraz ważniejsze rzeczy na głowie - a raczej ludka najważniejszego

RudaEwcia25 cieszę się że urodziny się udały. No i masz P ❤ cieszcie się sobą! I nie zapomnij dziś o zdjęciach ! Trzymam kciuki za tatkę!

89migotka wybierasz wózek! Ale czad ja dla Jasia też miałam problem - chodziłam oglądałam czytałam- w końcu wybrałam- ale nie zdążyliśmy kupić na szczęście . Przy blizniorach wybór mniejszy jest

iza243 takie uroki ciąży na szczęście głowa przechodzi po jakimś czasie - mnie chyba tak ze 2 tygodnie trzymały te bóle . Bąbel silny to daje popalić !

Dziś M pracuje do 14 - tak mają w tej firmie. Normalnie będę miała męża wcześniej ! Cieszę się jak glupia choć jak znam życie wróci i pójdzie na górę meble skręcać i tyle będę go widziała. Zwykle tak to wygląda - wraca po 18- je obiad , przebiera się, idzie na górę i przychodzi ok 23. Całe dnie sama. No nic - jeszcze trochę .

Buziaki i miłego dnia !
Wow juz 47 dni to już tylko patrzeć
Zaraz skaczycie i tza będziesz mieć dla siebie

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 jak juz wiecie z tata wszystko dobrze, kamień spadł z mi z serca 😊 zjem śniadanie i szykuje ciuchy na pasowanie. Kurde przeżywam to jak nie wiem. Kostek obudził się o 1.30, wszedł nam do łóżka i od razu do P HEJKA TATO 💜💜💜położył się obok niego i zasnął 😀

Iza uroki ciąży 😊

Mili jeszcze trochę i będziesz mieć tyle towarzystwa ze szok 😊

Ja juz dochaczke załatwiłam, po pasowaniu z Januszkiem do weta na szczepienie i luz 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesze się z tata wszystko dobrze
Kochana poproszę zdjęcia


Kurcze chyba będę miała zapalenie pęcherza

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

U mnie noc ze szkoda gadac. Dobrze ze teraz troche spi to moglam chociaz szybko zjesc. Dolam mam dzisiaj ze szok. Tzowi sie zryczalam rano.
Pogoda tez dzisiaj wyglada ok to bedzie mozna wyjsc na szczescie
Milego dnia wszystkim
Tak sobie myślałam wczoraj i może Marcel się nie przestawił . Spi w dzień a w nocy koncertuje , często tak jest .
Z Wiktoria miałam tak . Z Wanessa nie .

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:35   #386
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysiaku nie wiem czy to Cię pocieszy ale takie kryzysy się zdążają. Ja miałam pierwszy jak Kostus miał 2tygodnie i P wyjechał. On mi w nocy tak dał do wiwatu ze miałam ochotę zamknąć się w szafie i z niej nie wychodzić. Wyszłam do lazienki, zwylam się i pomyślałam że przecież On mi tego na złość nie robi. Jeśli płacze tzn ze jestem mu potrzebna 😢 byłam zła sama na siebie ze się tak wkurzyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:38   #387
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda mi juz jest okropnie wstyd bo jak on placze tyle czasu to jestem mega wkurzona na niego i mam ochote Go na balkon wystawic byleby byla chwila ciszy. K. juz powoedzialam ze ma sobie Go zabrac i isc w cholere. Wstyd mi jest okropnie! Zmeczenie i bezsilność zmieniaja mnie e jakas wredna babe..
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:40   #388
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

U mnie noc ze szkoda gadac. Dobrze ze teraz troche spi to moglam chociaz szybko zjesc. Dolam mam dzisiaj ze szok. Tzowi sie zryczalam rano.
Pogoda tez dzisiaj wyglada ok to bedzie mozna wyjsc na szczescie
Milego dnia wszystkim
Mysiu takie uroki macierzyństwa.Jest ciezko ale bedzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:47   #389
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Arletka no pewnie, lepiej nie narażać Hani na ciągłe zarazki. A teraz to wiadomo dzieci taki okres, że dzieci cały czas chorują.

Iza, ale Ciebie męczy

Mili to Ty jeszcze Gosię wyprzedzisz skoro tylko 47 dni do 34tc Co do wózka to póki co opinie tylko czytam Dobrze, że M. ma chęci po pracy i działa na górze, jeszcze trochę i będziesz miała męża przy sobie

Ruda super, że z tatą wszystko ok! No i P. zdąży na pasowanie, oj będą łzy wzruszenia

Mysia biedna moja Oby w dzień był laskawszy dla mamusi.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:31   #390
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

RudaEwcia25 ale ten Kostello jest słodziak wyczuł tatę w nocy będziesz ryczala na pasowaniu no i będzie P więc zdjęcia będą

b a r b a r a dobrze że dziewczyny już lepiej . Oby tak dalej i oby mogły pójść do przedszkola i szkoły

mysia1986 biedna Ty. Kochana ja wierzę że to czasowe kryzysy i że ustawicie sobie dni tak że będzie lepiej. Jak Cię czytam to aż się boję..... tulę Cię mocno !

89migotka ja jestem pewna że Gosię wyprzedzę i skończą się ciche dni czytaj czytaj i zaraz będziesz kupowała no chęci to on ma. Ja mu wczoraj powiedziałam że musi częściej chociaż ze mną rozmawiać bo dzieci nie będą jego głosu znały. A przecież one już słyszą :p
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.