Wygląd faceta - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-26, 15:32   #61
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Przecież nie pisałam czy Pattison ma czy nie ma szczeny tylko o tym że czy warto aż tak skupiać się na detalach. Są kobiety które mają kwadratową czy wydatną szczękę i z kobiecością jakoś nie przestają się kojarzyć. Chodziło o całokształt. Akurat w przypadku Pattisona miałam na myśli jego cukierkowy wizerunek wiecznego nastolatka wykreowany na potrzeby serii Zmierzch. Niewątpliwie miał i ma rzesze fanek ale żeby był tam równie męski jak np. zarośnięci kolesie z Władcy Pierścienia to bym nie powiedziała.
Zdanie wcześniej pisałaś o szerokiej szczęce:

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Niekoniecznie tak pożądana jest klasyczna szeroka szczena, zobacz ile europejek jara się Azjatami. Popatrz sobie na chłopaków z Tokio Hotel (akurat to są Niemcy) czy Justina Biebera albo Pattisona, to nie są kolesie w typie ach maczo man ociekający testosteronem z mieczem na plecach i skórą z ćwiekami na nadgarstku jak frontman kapeli metalowej .
Poza tym wiesz, że Zmierzch nakręcono ponad 10 lat temu? Od tego czasu Pattinson mocno się zmienił, nic dziwnego, że wtedy wyglądał na gówniarza, bo miał jakieś 20 lat jak ruszały zdjęcia. Pisałaś ogólnie o Pattinsonie, więc Ci napisałam, że to jest macho kropka w kropkę. Więc porównywanie 20 latka sprzed 12 lat do 40 latka z brodą Inna sprawa, że już wtedy się wpisywał w tzw. chada, przecież od zawsze ma dużą szczękę i taką twarz. Czy on tam wyglądał jak cukierkowy nastolatek to nwm (bardziej mi się to określenie kojarzy z Zaciem Efronem z HSM, ale ok), ale charakteryzacja robiła swoje. No i on nie przyciągał wtedy kobiet w wieku autora, tylko nastolatki, a autor wątku chyba w te klimaty nie celuje (chyba), więc odnoszenie tego co się podoba 15 latkom tutaj się niespecjalnie nadaje do odnoszenia komu będzie się podobał facet o zupełnie innym typie wyglądu
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 15:57   #62
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Zdanie wcześniej pisałaś o szerokiej szczęce:
Jak nie umiesz w kontekst to może odpuść sobie czepianie.

To było w odpowiedzi dla Celestine która w mojej ocenie rozbijała gie na atomy skupiając się na detalach. Przykładowo lata temu czytałam że najbardziej zbliżoną do ideału wg kanonu urody twarz ma Demi Moore (jej twarz najbardziej pasuje do tych wszystkich pól) a dla mnie ta kobieta jest ładna ale przeciętna. I jej oczy usta nos czy kości policzkowe przedstawiane np. jako tzw. ideał moim ideałem nie sa.

Tak samo jak nie każdemu podobają się wydatne ale wielkie wargi które współcześnie uchodzą za modelowy atrybut atrakcyjności.
Cytat:
''Niekoniecznie tak pożądana jest klasyczna szeroka szczena,''
wyjaśnienie jak wyżej.

Cytat:
''zobacz ile europejek jara się Azjatami. ''
Azjaci raczej kojarzą się w bardziej krągłymi buziami. Co nie znaczy że częśc z nich nie ma kwadratowych szczek. Chyba zresztą wśród Azjatów była maniera żeby (botoksem) uniknąć poszerzonego kształtu szczęki i zachować bardziej trójkątną twarz.

Cytat:
Popatrz sobie na chłopaków z Tokio Hotel (akurat to są Niemcy) czy Justina Biebera albo Pattisona, to nie są kolesie w typie ach maczo man ociekający testosteronem z mieczem na plecach i skórą z ćwiekami na nadgarstku jak frontman kapeli metalowej .
No i Pattison jest najsilniej, niezależnie od pozostałych, ról kojarzony z Sagą Zmierzch, a w tamtym filmie nie był typem zawadiaki (sceny gdy się niby złościł błyskał oczkami i robił surowe groźne minki pomijam) tylko słodkiego nastoletniego wampirycznego chłopca. To już Taylor Lautner bardziej był męski, mniej przesłodzony choć jak na wilkołaka również idealnie wydepilowany. Zresztą w mojej ocenie pozostałe wampiry płci męskiej zostały tam w większości (jeśli chodzi o rodzinę, nie o wampiry spoza rodziny) zwizualizowane bardziej w typie posagowych może nawet odrobinę zniewieściałych pięknisiów a nie maczo menów. (w stylu ''hej jestem mad max jeżdże po pustyni na swoim cięzkim sprzęcie, skórzana kurteczka i zarost to moje obowiązkowe atrybuty'' )



No jak ty nie widzisz różnicy między takim wizerunkiem:
https://www.e-tapetki.pl/tapetki/duz...n-zmierzch.jpg
https://live.staticflickr.com/3250/3...fb17b463_w.jpg

a np. takim:
https://i.pinimg.com/originals/e1/b1...1f75e4f45b.jpg
to ci na to nic nie poradzę.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Poza tym wiesz, że Zmierzch nakręcono ponad 10 lat temu? Od tego czasu Pattinson mocno się zmienił, nic dziwnego, że wtedy wyglądał na gówniarza, bo miał jakieś 20 lat jak ruszały zdjęcia. Pisałaś ogólnie o Pattinsonie, więc Ci napisałam, że to jest macho kropka w kropkę. Więc porównywanie 20 latka sprzed 12 lat do 40 latka z brodą Inna sprawa, że już wtedy się wpisywał w tzw. chada, przecież od zawsze ma dużą szczękę i taką twarz. Czy on tam wyglądał jak cukierkowy nastolatek to nwm (bardziej mi się to określenie kojarzy z Zaciem Efronem z HSM, ale ok), ale charakteryzacja robiła swoje. No i on nie przyciągał wtedy kobiet w wieku autora, tylko nastolatki, a autor wątku chyba w te klimaty nie celuje (chyba), więc odnoszenie tego co się podoba 15 latkom tutaj się niespecjalnie nadaje do odnoszenia komu będzie się podobał facet o zupełnie innym typie wyglądu
Nie wiem jak dla Ciebie, dla mnie jest mocno zaszufladkowany w tamtej roli. Może jeszcze mu się uda równie spektakularnie to przełamać.

Ogólnie no powiedzmy że schlebia mi (jest mi to zbędne) twoje łażenie za mną byleby zwrócić na siebie uwagę ale raczej się z tego wymiksowuję.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-04-26 o 15:59
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 16:19   #63
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wygląd faceta

Jak zwykle kompletnie się nie odnosisz do cytowanej wypowiedzi. Ja nigdzie nie pisałam o Azjatach, ani o ideale kobiecej urody czy o dużych wargach. Napisałaś o Pattinsonie, to ja Ci mówię, że to jest jak najbardziej typowe 'ciacho', facet, który podoba się wielu kobietom i ma wiele cech typowego ideału mężczyzny. Jeżeli nie chodziło Ci o niego, tylko o jakąś jego konkretną rolę w charakteryzacji i to sprzed 12 lat, to mogłaś o tym napisać. Polecam nadrobić jego filmografię, koleś już dawno oderwał sobie metkę Edwarda i zagrał wiele rewelacyjnych ról, a także się zmienił mocno z wyglądu, to tak btw, dla tych, co dalej żyją w 2008.

I to do czego się nie odniosłaś: on miał wtedy 20 lat, to ja nie rozumiem czemu chcesz go porównywać do 40-50 letnich facetów czy do autora, który 20 nie ma. I jak pisałam, w tamtym okresie jego fankami był o wiele niższy przedział wiekowy niż kobiety jarające się 50-latkami i niż kobiety, które potencjalnie będą się jarały autorem. Więc pisanie, że Pattinson w Zmierzchu się podoba kobietom (nastolatkom) nijak ma się do tematu i do sytuacji autora, który nie celuje w nastolatki

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Zresztą Pattinson tak w ogóle dostał angaż do roli Batmana, jeżeli to nie świadczy o tym, że facet jest bardzo przystojny i ma szeroką szczękę, to ja nie wiem co świadczy
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:50   #64
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

Zajrzałem tu po dłuższej przerwie i nie myślałem, że takie emocje wzbudzi ten wątek. Możecie drogie Panie wskazać mi jakieś przykładowe zdjęcie z nie dziwną miną, bo kurcze nie wiem sam, gapie się w obiektyw po prostu gdy robie zdjęcie i wychodzi ciągle dziwna mina, więc jaka mina dziwną nie będzie do zdjęcia?
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 20:20   #65
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wygląd faceta

Na tym co niedawno wrzucałeś marszczysz brwi, przez co twarz wygląda na zdziwioną. Na innych przechylasz głowę na bok, na jedym chyba też unosisz z do góry brwi
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 20:21   #66
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
Zajrzałem tu po dłuższej przerwie i nie myślałem, że takie emocje wzbudzi ten wątek. Możecie drogie Panie wskazać mi jakieś przykładowe zdjęcie z nie dziwną miną, bo kurcze nie wiem sam, gapie się w obiektyw po prostu gdy robie zdjęcie i wychodzi ciągle dziwna mina, więc jaka mina dziwną nie będzie do zdjęcia?
Zamiesc jakas fote gdzie sie usmiechasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 23:25   #67
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wygląd faceta

Ktoś pisał, że przypominasz jakiegoś aktora, mi tego: James Callis
https://m.filmweb.pl/person/James+Callis-40274

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez 6roove
Czas edycji: 2020-04-28 o 23:26
6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 19:42   #68
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

Takie tamDSC_PRT_20200421194342225.jpgDSC_PRT_20200421194358401.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:49   #69
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
Wzięłabym cię za Brytyjczyka
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 21:44   #70
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

[1=9db319b6775c28ea43120ca 668718a4b2b45fa01_5eadfba b66f1a;87804462]Wzięłabym cię za Brytyjczyka [/QUOTE]Czemu akurat Brytyjczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Czemu akurat Brytyjczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 22:31   #71
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
No ok, tylko szczerze proszę
Dla mnie ok. Brzydki na pewno nie jesteś, oczy masz ładne. Może nie jakiś wielki przystojniak, ale też nie typ, którego się odrzuci przez wygląd.

PS Mamy ten sam rok, urodzenia, wzrost i wagę.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-30, 00:58   #72
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
Czemu akurat Brytyjczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Czemu akurat Brytyjczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pojęcia nie mam. Nie mieszkam w Polsce i jakbym cię zobaczyła np. w Krakowie, od razu pomyślałabym, że to brytyjska uroda albo że jesteś angielskim turystą. Możliwe, że to przez spojrzenie / wyraz twarzy na tym konkretnym zdjęciu.
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 14:46   #73
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Dla mnie ok. Brzydki na pewno nie jesteś, oczy masz ładne. Może nie jakiś wielki przystojniak, ale też nie typ, którego się odrzuci przez wygląd.

PS Mamy ten sam rok, urodzenia, wzrost i wagę.
Przypadek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:19   #74
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wygląd faceta

Jest ok co prawda nie peje z zachwytu haha Usmiech jakis taki wymuszony i sztuczny. Mimo wszystko calosciowo dobrze oceniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:23   #75
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd faceta

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87806620]calosciowo dobrze oceniam [/QUOTE]

Ja rowniez, fajny z Ciebie facet autorze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 05:35   #76
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
Powyższe zdjęcia utwierdzają mnie w moich opiniach wcześniejszych. Taka myśl: wielu polskich aktorów grających role psycholi albo co najmniej czarnych charakterów wychodzi w nich jak śmieszne głupki, Tobą mogliby ich wszystkich zastąpić z korzyścią dla filmów.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 06:22   #77
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Powyższe zdjęcia utwierdzają mnie w moich opiniach wcześniejszych. Taka myśl: wielu polskich aktorów grających role psycholi albo co najmniej czarnych charakterów wychodzi w nich jak śmieszne głupki, Tobą mogliby ich wszystkich zastąpić z korzyścią dla filmów.
W sumie zgadzam sie ze do roli czarnego charakteru by pasowal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 10:01   #78
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Wygląd faceta

dajcie spokój, zwykły facet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 11:06   #79
Mariolena92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 41
Dot.: Wygląd faceta

a uśmiechasz się czasem z zębami? :P Całkiem ładny facet, niektórzy sie czepiają, ale wiadomo kwestia gustu, jak dla mnie ładne włosy i oczy, ogólnie całkiem nieźle
__________________

Mariolena92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 16:44   #80
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Wygląd faceta

Przypominasz mi faceta, z którym jakiś czas się spotykałam, tylko tamten miał jasne oczy Ale reszta podobna: spojrzenie, wyraz twarzy, figura, w sumie sposób ubierania się. Tylko "ten mój" był starszy. I zarost, jeśli akurat zapuścił, inaczej mu się układał. Mówiłam mu, że w kilkudniowym zaroście, z tym jego przenikliwym spojrzeniem wygląda jak wilkołak Fajny gość był w sumie, inteligentny, elokwentny, bardzo przenikliwy umysł i intuicja.
Myślę (choć to subiektywne), że z wiekiem będziesz wyglądać jeszcze fajniej. Gdy jeszcze posiwieją Ci włosy i wyostrzą rysy twarzy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 22:34   #81
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Przypominasz mi faceta, z którym jakiś czas się spotykałam, tylko tamten miał jasne oczy Ale reszta podobna: spojrzenie, wyraz twarzy, figura, w sumie sposób ubierania się. Tylko "ten mój" był starszy. I zarost, jeśli akurat zapuścił, inaczej mu się układał. Mówiłam mu, że w kilkudniowym zaroście, z tym jego przenikliwym spojrzeniem wygląda jak wilkołak Fajny gość był w sumie, inteligentny, elokwentny, bardzo przenikliwy umysł i intuicja.
Myślę (choć to subiektywne), że z wiekiem będziesz wyglądać jeszcze fajniej. Gdy jeszcze posiwieją Ci włosy i wyostrzą rysy twarzy.
Haha a myślałem że nie nikogo podobnego do mnie a tu proszę

Ogólnie bardzo Wam wszystkim dziękuję za masę opinii i rad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 05:07   #82
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez hansiu88 Pokaż wiadomość
Haha a myślałem że nie nikogo podobnego do mnie a tu proszę
Co, zawiedziony? Myślałeś juz po moich komentarzach ze jestes wyjątkowy a tu ktoś ze mu kogoś przypominasz.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 08:17   #83
hansiu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Co, zawiedziony? Myślałeś juz po moich komentarzach ze jestes wyjątkowy a tu ktoś ze mu kogoś przypominasz.
Troszeczkę tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hansiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 09:21   #84
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Wygląd faceta

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Myślę (choć to subiektywne), że z wiekiem będziesz wyglądać jeszcze fajniej. Gdy jeszcze posiwieją Ci włosy i wyostrzą rysy twarzy.
To możliwe, tak jak Nicholson i Connery.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 11:12   #85
collagex
Raczkowanie
 
Avatar collagex
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
GG do collagex
Dot.: Wygląd faceta

Hej, to ja właśnie pytałam czy masz wadę zgryzu. Wiele osób nie przywiązuje do tego wagi, no ale..jak to powiedziała psycholożka, że wybierając się na kierunek psychologii, zaczynasz zagłębiać się w temat i na wiele rzeczy już nigdy nie spojrzysz tak samo, będziesz zauważać rzeczy których inni nie widzą i tak samo jest z zębami. Zrozumie każdy kto nosi/nosił aparat. Ja się zdecydowałam parę miesięcy temu mając 23 lata, miałam po prostu duże stłoczenie, żadna inna wada zgryzu, ale teraz już rozpoznaję bez zobaczenia zębów, że ktoś ma poważną wadę. Zastanawialiście się kiedyś czemu wiele osób jest tak do siebie podobnych, mają charakterystyczne rysy twarzy, profil (np. bardzo odznaczający się nos i nagle wgłębienie/wtopienia podbródka z szyją)? To głównie problem ze zgryzem. Wystarczy już lekko przy tyłozgryzie wysunąć do przodu żuchwę i zobaczyć jak zmienił się profil.
A dążę do tego, że ja nigdy nie umówiłabym się z kimś kto nie dba o swoją jamę ustną. Nie chodzi tu o mycie zębów, tylko higienizację obowiązkową co 6 miesięcy. Niestety u nas w Polsce temat leży.
I wracając do podsumowania. Bardzo dużo osób nosi aparat prawda? Dla nas orto świrów, nasze ząbki to perełki, więc może jednak Twój zgryz jest problemem?
collagex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 12:12:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.