Nauka niemieckiego - jaka aplikacja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-22, 13:46   #1
syllla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1

Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?


Witajcie, muszę do września nauczyć się języka niemieckiego w stopniu podstawowym / komunikatywnym, ale niestety szkoły językowe odpadają bo ciągle jestem na wyjazdach.. Języka muszę zacząć uczyć się od podstaw bo znam tylko język angielski. Książki odpadają bo chciałabym się uczyć też w samochodzie, a jazda z zapaloną lampką będzie drażnić kierowce Dużo pozytywnym opinii słyszałam na temat nauki z aplikacji na ios, androida itp. I w tym kierunku chcę iść, jakie aplikacje do nauki niemieckiego polecacie? Zależy mi żeby była offline, nie ważne czy na androida czy na windowsa i tak muszę kupić nowego tableta to przystosuje się po prostu do aplikacji Cena aplikacji też nie jest istotna - jeden tylko warunek, ma być dobra
syllla92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 22:15   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Proszę bardzo:
https://www.sprachcaffe.com/polski/m...2015-08-04.htm
Nie wiem czy jest w apce, ale z fajnych rzeczy jest jeszcze glossika i fiszki do słuchania z jezykiobce.pl plus kursy "dla zabieganych".
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 14:56   #3
oczytana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Do nauki w aucie najlepsze będą lekcje MP3. Słuchawki w uszach raczej nie będą przeszkadzały kierowcy prawda? W ten sposób możesz uczyć się niemieckich słówek oraz całych zdań i zwrotów. Poczytaj na stronie: http://niemiecki1000slow.pl tam znajdziesz linki do takich kursów i lekcji, które pobierasz np na smartfona i śłuchasz zamiast np radia lub ulubionej muzyki.

Do nauki przez Internet zdecydowanie najlepszy będzie eTutor.
Platforma znana z kursu angielskiego jednak mają również niemiecki tu masz linka bezpośrednio do niemieckiego. Niestety póki co nie ma aplikacji mobilnej do tego języka (jest do angielskiego), ale bez problemów możesz uczyć się online w przeglądarce na telefonie lub tablecie.
oczytana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 18:46   #4
sabalka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 30
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Ja polecam etutor.pl
sabalka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 22:29   #5
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Do nauki w samochodzie polecam ''Blondynke na jezykach''. Poza tym przerabiaj w domu dialogi (masa tego jest w internecie), a potem tych dialogow sluchaj w samochodzie jeszcze raz. Tlumacz sobie piosenki, a potem sluchaj piosenek w samochodzie i spiewaj.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 21:23   #6
szaranna
Przyczajenie
 
Avatar szaranna
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Ja polecam Ankidroid do fiszek. Można ściągnąć już gotowe zestawy według własnego poziomu, a także stworzyć swoje.

Poza tym zapraszam do mnie na bloga. Chętnie napiszę o zagadnieniu, które cię interesuje. Tutaj na przykład post o użyciu slangu (jeżeli pojedziesz do Niemiec, na pewno usłyszysz te słowa ) http://jaktosiemowi.pl/niemiecki-sla...-sie-w-szkole/
Zapraszam
szaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-24, 14:39   #7
czomberzdaniela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Ja mogę polecić aplikację taalhammer. Wcześniej robiłem angielski a teraz jadę z niemieckim - kurs niemieckiego tutaj
czomberzdaniela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-22, 17:36   #8
datezone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nauka niemieckiego - jaka aplikacja?

Dużo się słyszy o tej Speakly, ale nie korzystałem więc sam chętnie chciałbym się dowiedzieć jakie są szczere opinie na temat aplikacji, bo zamierzam uczyć się niemieckiego.
datezone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 18:36:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.