40 kontra 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-28, 20:26   #1
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607

40 kontra 20


Oglądacie? Planujecie oglądać? Jak wrażenia po pierwszym odcinku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 12:54   #2
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: 40 kontra 20

Jeszcze nie oglądałam, ale o co tam chodzi? Faceci też są 40+?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 13:13   #3
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: 40 kontra 20

jeden facet ( tancerz znany z Tańca z gwiazdami) ma 40+, drugi 20+, wydaje mi się, że Panie 40+ mają małe szanse
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 15:27   #4
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Tak, to Robert Kochanek
Jest też drugi facet, ma chyba 24 lata. I są dwie grupy pań 40 (większość w zasadzie jest już pod 50, jedna nawet 50+) i 20. Panie rywalizują o względy panów, w losowaniu Kochanek wygrał grupę młodszych pań, a ten drugi starszych. No i się zaczyna rozkręcać, wczoraj doszła nowa babeczka do starszych, a dzisiaj pewnie dojdzie nowa do młodszych Jedna młoda tak nawet zagląda za Kochankiem, on za nią też, ale młody w ogóle nie jest zainteresowany starszymi babeczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 16:34   #5
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: 40 kontra 20

mnie to całe losowanie rozwaliło, nic nie było przed powiedziane że ten kolor to młodsze a drugi to starsze, no i wylosowałeś ten kolor więc masz starsze podejrzewam że taki był plan że młodsze idą najpierw do starszego a starsze do młodszego, ale mogliby to jakoś inaczej zmontować żeby lepiej wyglądało.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 17:06   #6
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: 40 kontra 20

Szkoda jedynie że wzieli jakiegoś zapomnianego celebrytę który pewnie poszedł tam dla kasy bo mu nieżle zapłacili, a nie normalnego faceta 40 plus.
Niektóre babki z kolei całkiem fajne sie wydają, zwłaszcza te starsze własnie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 17:14   #7
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: 40 kontra 20

zdziwiło mnie (na plus), że te wszystkie osoby robią pozytywne pierwsze wrażenie, nawet ci panowie
ale może po tych wszystkich reality shows to moje wymagania nie są wygórowane
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-30, 18:22   #8
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: 40 kontra 20

Eeeeee, to ja myślałam, że facetów też jest sporo, a tu się okazuje, że tylko dwóch, a tym 40+ jest Kochanek, który nigdy nie był dla mnie atrakcyjny️ Chyba odpuszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 18:35   #9
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Szkoda jedynie że wzieli jakiegoś zapomnianego celebrytę który pewnie poszedł tam dla kasy bo mu nieżle zapłacili, a nie normalnego faceta 40 plus.
Niektóre babki z kolei całkiem fajne sie wydają, zwłaszcza te starsze własnie
Tez mi sie spodobały te starsze babeczki właśnie tylko Kochanek ma 42 albo 43 lata, a większość kobiet ma 48, 49, więc są od niego sporo starsze... Jedna ma 38, nowa co wczoraj weszła, i jedna 43 taka bardzo ładna blondynka Myślałam, że od razu mu wpadnie w oko, ale on zaglada chyba za taką młodą blondyną ze sztucznym cycem i nadmuchanymi ustami aż po nos ehhh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 18:36   #10
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 18:45   #11
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Red face Dot.: 40 kontra 20

no właśnie szkoda, że tylko 2 facetów, bo już jakieś pewnie faworytki mają; a reszta to jako tło, widziałam jakąś zapowiedź konkurencji, że te babki się biją w wodzie
chyba jedna z kobiet ma podpis doktor Beata ?
__________________
moja wymianka kosmetyczna

Edytowane przez Callianna
Czas edycji: 2021-06-30 o 18:52
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-30, 19:59   #12
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Ooo na Pudelku właśnie pojawił się artykuł o tej nowej co dzisiaj wchodzi... No cóż... Bez komentarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 23:12   #13
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Boże, większego chłamu nie widziałam... Garść refleksji, gdyby komuś się nudziło:

1. sztuczność wszystkiego i wszystkich aż bije po oczach
2. chyba mało kto czuje się tam dobrze
3. Kochanek to jest największa porażka. Faceci w jego wieku, a nawet starsi, naprawdę mogą wyglądać fantastycznie, mieć prawdziwą klasę i ciekawie mówić. A ten odgrywa coś w teatrzyku szkolnym, koszula mu z gaci wystaje mimo pozoru bycia "zrobionym", stęka do wszystkich to samo o widoczku i kawce na tarasie i jest zainteresowany tylko cyckami 20+. Ale już pomóc dziewczynie z walizką chudego zadka nie ruszy. Do tego jest tak nieprawdopodobnie nieatrakcyjny z twarzy i sylwetki (chude wszystko, zgarbiony + bęben), że nie wiem, kto by tam na niego chciał lecieć. Każda babka 40+ wygląda lepiej.
4. Młode siksy wymieniają się doświadczeniami o robieniu cycków, ust i bóg wie czego jeszcze. Jedna opowiada, jak wracała skądś po operacji zada i nie mogła usiąść w samolocie. Dlaczego oni każą widzom tego słuchać?
5. Sraczyk i zimna woda na glampingu jest równie sztuczna i niepotrzebna, jak cały ten program.
6. Babki 40+ ewidentnie czują się gorsze od młodych, w czym utwierdzają je obaj panowie.
7. Zabawne, że prawie żadna dziewczyna nie skojarzyła od razu Kochanka z TzG. Powinni tam wrzucić Maseraka, z jego urodą i charyzmą nie dość, ze każdy by kojarzył, to jeszcze zabijałyby się o niego.
8. Liczba popełnianych tam błędów językowych woła o pomstę do nieba. Młody typek mówi: podszedłaś. Jakaś laska mówi: przyszłeś. Takich rzeczy nie było w HP, choć tytanów intelektów tam nie trzymano.
9. Wszystkie panny rankami są nie do poznania, bez względu na wiek.
10. Połowa wyjdzie stamtąd z depresją, niską samooceną i poczuciem obciachu. Ale w sumie same się prosiły.

i jeszcze

11. Patrycja jest naprawdę dziwna XD

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-06-30 o 23:15
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 06:50   #14
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: 40 kontra 20

widziałam zapowiedź 5 odcinka; niestety zacznie się ostry zjazd w dół, kobiety będą musiały krytykować się wzajemnie, będą jakieś eliminacje, szkoda mi tych pań 40+, zaczęły się już jakieś zwierzenia, łzy, nie wiem czego szukają w takich programach, bo oprócz poniżenia i podkopania własnej wartości tu nic na nie nie czeka
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 09:33   #15
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Boże, większego chłamu nie widziałam... Garść refleksji, gdyby komuś się nudziło:

1. sztuczność wszystkiego i wszystkich aż bije po oczach
2. chyba mało kto czuje się tam dobrze
3. Kochanek to jest największa porażka. Faceci w jego wieku, a nawet starsi, naprawdę mogą wyglądać fantastycznie, mieć prawdziwą klasę i ciekawie mówić. A ten odgrywa coś w teatrzyku szkolnym, koszula mu z gaci wystaje mimo pozoru bycia "zrobionym", stęka do wszystkich to samo o widoczku i kawce na tarasie i jest zainteresowany tylko cyckami 20+. Ale już pomóc dziewczynie z walizką chudego zadka nie ruszy. Do tego jest tak nieprawdopodobnie nieatrakcyjny z twarzy i sylwetki (chude wszystko, zgarbiony + bęben), że nie wiem, kto by tam na niego chciał lecieć. Każda babka 40+ wygląda lepiej.
4. Młode siksy wymieniają się doświadczeniami o robieniu cycków, ust i bóg wie czego jeszcze. Jedna opowiada, jak wracała skądś po operacji zada i nie mogła usiąść w samolocie. Dlaczego oni każą widzom tego słuchać?
5. Sraczyk i zimna woda na glampingu jest równie sztuczna i niepotrzebna, jak cały ten program.
6. Babki 40+ ewidentnie czują się gorsze od młodych, w czym utwierdzają je obaj panowie.
7. Zabawne, że prawie żadna dziewczyna nie skojarzyła od razu Kochanka z TzG. Powinni tam wrzucić Maseraka, z jego urodą i charyzmą nie dość, ze każdy by kojarzył, to jeszcze zabijałyby się o niego.
8. Liczba popełnianych tam błędów językowych woła o pomstę do nieba. Młody typek mówi: podszedłaś. Jakaś laska mówi: przyszłeś. Takich rzeczy nie było w HP, choć tytanów intelektów tam nie trzymano.
9. Wszystkie panny rankami są nie do poznania, bez względu na wiek.
10. Połowa wyjdzie stamtąd z depresją, niską samooceną i poczuciem obciachu. Ale w sumie same się prosiły.

i jeszcze

11. Patrycja jest naprawdę dziwna XD
Ja zazwyczaj oglądam programy tego typu w tle, robiąc coś innego, ale zgadzam się ze wszystkimi punktami! No może poza tym, że ja nie zauważyłam, żeby kobiety 40+ czuły się gorzej od tych młodszych, ale no, ja oglądam bardzo niedokładnie, więc może to moje niedopatrzenie. Starsze babki wydają się sensowniejsze, chociaż niektóre też są tak przerobione, że hej

Ooo, sztucznego zada też nie wyłapałam Z drugiej strony, każda normalna dziewczyna, wchodząc do takiego programu, dostałaby mnóstwo hejtu na insta, że brzydka, gruba, czego tu szuka. W HP na każdą naturalną dziewczynę spływał ogromny hejt. To jest niezły paradoks, że sztuczne są hejtowane, że sztuczne, a naturalne, ze brzydkie i przyczepianie się do każdego mankamentu...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 11:53   #16
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
W HP na każdą naturalną dziewczynę spływał ogromny hejt. To jest niezły paradoks, że sztuczne są hejtowane, że sztuczne, a naturalne, ze brzydkie i przyczepianie się do każdego mankamentu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie pamiętam żadnego hejtu na naturalne dziewczyny w HP. Większości widzów najbardziej podobała się Bibi i Basia, a one (na oko) full nature. Natomiast Natalia, która na rajskich rozdaniach wyglądała jak baba grubo po 40 oraz Justyna, która przeszła ogromną metamofozę na niekorzyść, zbierały (zasłużone) cięgi. Bo wcześniej były naprawdę super. Ja myślę, że faceci też już znudzili się tymi wypełniaczami i te przerysowane babki traktują bardzo powierzchownie. Jeśli dobrze wczoraj usłyszałam, to najbardziej naturalna z pań 40+ Magda jest faworytką obu facetów. Choć oczywiście pewnie sporo się tam w tej kwestii zmieni.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 12:42   #17
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam żadnego hejtu na naturalne dziewczyny w HP. Większości widzów najbardziej podobała się Bibi i Basia, a one (na oko) full nature. Natomiast Natalia, która na rajskich rozdaniach wyglądała jak baba grubo po 40 oraz Justyna, która przeszła ogromną metamofozę na niekorzyść, zbierały (zasłużone) cięgi. Bo wcześniej były naprawdę super. Ja myślę, że faceci też już znudzili się tymi wypełniaczami i te przerysowane babki traktują bardzo powierzchownie. Jeśli dobrze wczoraj usłyszałam, to najbardziej naturalna z pań 40+ Magda jest faworytką obu facetów. Choć oczywiście pewnie sporo się tam w tej kwestii zmieni.
Dokładnie, ja też nie zauważyłam żadnego hejtu w stronę naturalnych dziewczyn z HP. Wręcz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 12:45   #18
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam żadnego hejtu na naturalne dziewczyny w HP. Większości widzów najbardziej podobała się Bibi i Basia, a one (na oko) full nature. Natomiast Natalia, która na rajskich rozdaniach wyglądała jak baba grubo po 40 oraz Justyna, która przeszła ogromną metamofozę na niekorzyść, zbierały (zasłużone) cięgi. Bo wcześniej były naprawdę super. Ja myślę, że faceci też już znudzili się tymi wypełniaczami i te przerysowane babki traktują bardzo powierzchownie. Jeśli dobrze wczoraj usłyszałam, to najbardziej naturalna z pań 40+ Magda jest faworytką obu facetów. Choć oczywiście pewnie sporo się tam w tej kwestii zmieni.
Była naturalna dziewczyna, nie pamiętam imienia, którą chyba Kamil wyrzucił z programu - bardzo dużo dostawała hejtu, ludzie pisali, że jest po prostu brzydka. Tak samo jak z pierwszej edycji Hotelu Ania (?) ta mała szczupła blondynka, która była w parze z Mattem, dostała straszny hejt, ludzie pisali obrzydliwe rzeczy o jej nosie, co zresztą skończyło się u chirurga i w efekcie zoperowala sobie nos.
Po co pisać takie rzeczy? Ok, jak dziewczyna jest całkiem ładna to może nie dostaje jakichś bardzo negatywnych komentarzy, ale jednak na ulicy nie spotyka się tylko ładnych dziewczyn, większość z nas jest przeciętna i tyle.
Więc no naturalna nie równa się ładna, a ludzie chyba jednak oczekują tylko "ładnych" osób w telewizji ładnych specjalnie napisałam w cudzysłowie.

A jeszcze co do Boguśki - mnóstwo osób pisalo, że jest gruba, nawet tu na forum. Więc nie wiem, czy tak bardzo się podobała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 12:59   #19
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość

A jeszcze co do Boguśki - mnóstwo osób pisalo, że jest gruba, nawet tu na forum. Więc nie wiem, czy tak bardzo się podobała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo Bibi naprawdę zrobiła masę na tych wakacjach i nie miało to nic wspólnego z jej naturalnością lub nienaturalnością. Ja tam ją rozumiem, bo sama po 2 tyg all inclusive potrafiłam przywieźć do Polski nadbagaż 5 kg XD a oni tam siedzieli 2 miesiące. No ale gdyby tak samo przytyła Natalia czy ktokolwiek, też by się ludzie śmiali.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 22:13   #20
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 07:30   #21
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: 40 kontra 20

Ja myślałam, że tam będzie wielu facetów i wiele kobiet i będą dobierać się w pary, a widzę, że powstał koszmarek w stylu Kawalera do wzięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 07:33   #22
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 07:46   #23
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Gdyby jeszcze ten 40+ był atrakcyjny, to może zerknęłabym jednym okiem, a tak to lipa. Muszę czekać na HP

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 19:10   #24
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: 40 kontra 20

Kochankowi dałabym z 10 lat więcej, mam w pracy współpracownika koło 50 i wygląda o wiele lepiej i młodziej od Kochanka.

po HP ciężko mi się tutaj lektora słucha myślę że tamten by się tu bardzo przydał
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 23:45   #25
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Mam sposób na oglądanie tego szitu - przewijam wszystko jak leci poza scenami, które mogą być eliminowaniem uczestniczek. Dziś cały odcinek zajął mi w ten sposób 5 min i wiem (chyba) kto jest zagrożony. W sumie zastanawiam się, po co ja to oglądam i chyba dlatego, że mam silną potrzebę zobaczenia baby, która będzie się musiała obłapiać z Kochankiem. Tzn. tej, którą on sobie wybierze i która będzie musiała udawać, że jej pasuje, bo na tym polega ten program. Oby to była któraś z młodych
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 11:28   #26
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Ja dobrze oglądać nie zaczęłam, a już przestaję, po tym jak ten młody powiedział, że nie ma żadnej możliwości, żeby coś głębszego zbudował z jakąś 40 i Kochanek też tylko za młodymi zagląda, więc nie ma sensu na to patrzeć. Fajne te "starsze" babki i szkoda ich na ten program i dla takich facetów, którzy zamiast podnosić to podkopują im samoocenę. A Kochankowi to bym nawet kopa zasądzić nie chciała taki amant.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 11:32   #27
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: 40 kontra 20

No nie da sie tego oglądac, również probowałam. Owszem jest kilka fajnych babek tych starszych, tylko tyle. Panowie tylko dwaj i niestety dwa pudła jak dla mnie. Ogólnie formuła dziwna.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 16:10   #28
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Dziś w tv a wczoraj na playerze cringowe rozmowy chłopaków z zagrożonymi dziewczynami.

Spoiler trochę, bo nikt jeszcze nie odpadł

Ja nie wiem, co te laski mają w głowach, żeby się aż tak upokarzać. Siedzi sobie taki Kochanek rozparty na sofie, spieczony jak prosię, patrzy z góry bezrzęsnymi małymi oczkami, znad długiego czerwonego nosa, na zapłakaną Magdę 40+ i z nonszalancją jej mówi, że lubi kobiety konkretne. A Magda, z pięć razy atrakcyjniejsza od niego w ich kategorii wiekowej, mówi przymilnie: ja jestem bardzo konkretna!
No szlag! Ja się nie zgadzam na telewizję, która promuje takie za postawy względem kobiet i kobiet względem samych siebie. Te starsze poszły tam po to, żeby się dowartościować, żeby same sobie wmówić, że jeszcze są w grze. No i kurka są w grze, bo i wyglądają nie gorzej od tych młodych plastików (takie wyćwiczone ciała przy 40+ to znacznie większy sukces niż wszczepienie implantu u 20+), i mają znacznie więcej w głowie. Ale ten program zrówna je z ziemią, zgniecie obcasem, rozsmaruje na płasko, a potem przejdzie po tych zwłokach ich pewności siebie prosiak Kochanek pod rękę z panienką ze sztuczną du*ą.
Wrrr. Zirytowałam się wczoraj.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-07-06 o 17:47
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 20:46   #29
Indeed
Przyczajenie
 
Avatar Indeed
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: 40 kontra 20

Najstraszniejsze są i tak te krótkie pantalony Kochanka


A Magda 40+ u Perfekcyjnej Rozenkowej kiedyś "sprzątała", dziś sobie przypomniałam, skąd znam tą twarz.

Edytowane przez Indeed
Czas edycji: 2021-07-06 o 20:50
Indeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 21:20   #30
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Indeed Pokaż wiadomość
Najstraszniejsze są i tak te krótkie pantalony Kochanka


A Magda 40+ u Perfekcyjnej Rozenkowej kiedyś "sprzątała", dziś sobie przypomniałam, skąd znam tą twarz.
Poważnie? A umiałabyś podać odcinek? Wykop się ucieszy, rozkminiali tam skąd ją znają.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 12:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.