Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 21:45   #31
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
a może odświeżycie sobie kultową "Ally McBeal"?
Ally oglądałam kilka razy wszystkie sezony

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Swoja droga z wiekszoscia seriali, ktore widzialam byl podobny problem, chocby "Jak poznalem wasza matke" czy "Dexter" zostaly niestety spaskudzone.
Dextera oglądnęłam chyba 3 sezony i więcej mnie nie interesowało, co bardzo rzadko mi się zdarza, bo zwykle jak już zacznę jakiś serial, muszę doprowadzić go do końca :P
Jak poznałem... Ogółem ostatni sezon to masakra, oglądałam na siłę, żeby tylko zobaczyć, jak to się skończy (pewnie motywacja większości). Ale zakończenie, że ostatecznie jest z Robin, mnie się podobało, bo kibicowałam im od początku, więc się spełniłam Pokracznie to zrobili, ale zrobili :P

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mało było takich seriali, które obejrzałam do końca, zazwyczaj gdzieś po drodze tracę zainteresowanie.
Wg mnie dość równy poziom trzymały np Gotowe na wszystko
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:12   #32
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dextera oglądnęłam chyba 3 sezony i więcej mnie nie interesowało, co bardzo rzadko mi się zdarza, bo zwykle jak już zacznę jakiś serial, muszę doprowadzić go do końca :P
Jak poznałem... Ogółem ostatni sezon to masakra, oglądałam na siłę, żeby tylko zobaczyć, jak to się skończy (pewnie motywacja większości). Ale zakończenie, że ostatecznie jest z Robin, mnie się podobało, bo kibicowałam im od początku, więc się spełniłam Pokracznie to zrobili, ale zrobili :P
A moim zdaniem zniszczyli wszystko. Cały serial opiera się na tym, jak poznałem waszą matkę, w 9 sezonie nagle ją poznaje, ona umiera, Ted jest z Robin. Totalne nieporozumienie i jestem zła Robin miała być z Barneyem
Ale masz rację, cały 9 sezon to masakra.

Co do Dexa, to chyba ostatni albo przedostatni sezon był ciekawy pod względem morderstw, dla mnie był mocny ale zakończenie kaszana,
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:20   #33
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
A moim zdaniem zniszczyli wszystko. Cały serial opiera się na tym, jak poznałem waszą matkę, w 9 sezonie nagle ją poznaje, ona umiera, Ted jest z Robin. Totalne nieporozumienie i jestem zła Robin miała być z Barneyem
Ale masz rację, cały 9 sezon to masakra.

Co do Dexa, to chyba ostatni albo przedostatni sezon był ciekawy pod względem morderstw, dla mnie był mocny ale zakończenie kaszana,
Zgadzam się całkowicie, zakończenie HIMYM fatalne, ta matka okazała się taką zapchajdziurą.
A Dexter-drwal mnie rozwalił
HIMYM byłby właśnie fajnym "związkowym" serialem, gdyby nie zakończenie
Polecam też nowość - Man seeking woman.
Nie jest to co prawda wybitna produkcja, serial jest mega absurdalny, ale jest świetną satyrą na wszystkie randkowo-związkowo-zerwaniowe absurdy i stereotypy. Wyszło lekko i zabawnie, mnie się podoba.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:34   #34
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie, zakończenie HIMYM fatalne, ta matka okazała się taką zapchajdziurą.
A Dexter-drwal mnie rozwalił
HIMYM byłby właśnie fajnym "związkowym" serialem, gdyby nie zakończenie
Polecam też nowość - Man seeking woman.
Nie jest to co prawda wybitna produkcja, serial jest mega absurdalny, ale jest świetną satyrą na wszystkie randkowo-związkowo-zerwaniowe absurdy i stereotypy. Wyszło lekko i zabawnie, mnie się podoba.
DOKŁADNIE. Chyba dali ją tylko po to, by film miał coś wspólnego z tytułem
Dexter powinien się zakończyć jego śmiercią lub odkryciem. Myślałam, że razem z Deb rzuci się do morza ale to zakończenie pewnie to otwarta furtka do nowego sezonu jakby im się zachciało. Tak myślę.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 00:03   #35
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
A moim zdaniem zniszczyli wszystko. Cały serial opiera się na tym, jak poznałem waszą matkę, w 9 sezonie nagle ją poznaje, ona umiera, Ted jest z Robin. Totalne nieporozumienie i jestem zła Robin miała być z Barneyem
Ale masz rację, cały 9 sezon to masakra.
Musiałabym wybielić prawie wszystko, więc fani How I met, którzy jeszcze nie skończyli - uwaga, SPOJLERY!

A dla mnie właśnie wątek Barneya i Robin był taki naciągany, zwłaszcza, że cały czas był przecinany epizodami typu - Ted uświadamia sobie, że nadal kocha Robin, Robin nie jest do końca pewna co czuje itd, ogólnie to ich ciągniecie do siebie ciągle wisiało w powietrzu Jak nawet był taki moment, że Ted rozchodzi się z tą laską weterynarz, bo każe mu przestać spotykać się z Robin? Ja od 1 odcinka, w którym dowiadujemy się, że Robin nie jest matką, byłam zła, że to nie ona, zwłaszcza jak potem cały czas było podkreślane, jak on jest w niej zakochany, dobrze ją zna itd. Więc zakończenie mnie zadowoliło w tym sensie, że są razem, ale faktem jest, że zrobili to beznadziejnie, super, babka dała mu te dzieci, które tak bardzo chciał, rodzinę, i umiera, tylko do tego była potrzebna

Cytat:
Man seeking woman
Sprawdzę, lubię seriale w takim klimacie
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 06:42   #36
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Musiałabym wybielić prawie wszystko, więc fani How I met, którzy jeszcze nie skończyli - uwaga, SPOJLERY!

A dla mnie właśnie wątek Barneya i Robin był taki naciągany, zwłaszcza, że cały czas był przecinany epizodami typu - Ted uświadamia sobie, że nadal kocha Robin, Robin nie jest do końca pewna co czuje itd, ogólnie to ich ciągniecie do siebie ciągle wisiało w powietrzu Jak nawet był taki moment, że Ted rozchodzi się z tą laską weterynarz, bo każe mu przestać spotykać się z Robin? Ja od 1 odcinka, w którym dowiadujemy się, że Robin nie jest matką, byłam zła, że to nie ona, zwłaszcza jak potem cały czas było podkreślane, jak on jest w niej zakochany, dobrze ją zna itd. Więc zakończenie mnie zadowoliło w tym sensie, że są razem, ale faktem jest, że zrobili to beznadziejnie, super, babka dała mu te dzieci, które tak bardzo chciał, rodzinę, i umiera, tylko do tego była potrzebna



Sprawdzę, lubię seriale w takim klimacie
To mnie właśnie wkurzyło, bo liczyłam na coś więcej.
Drugie najgorsze zakończenie serialu ever, zaraz po Dexterze drwalu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:16   #37
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Musiałabym wybielić prawie wszystko, więc fani How I met, którzy jeszcze nie skończyli - uwaga, SPOJLERY!

A dla mnie właśnie wątek Barneya i Robin był taki naciągany, zwłaszcza, że cały czas był przecinany epizodami typu - Ted uświadamia sobie, że nadal kocha Robin, Robin nie jest do końca pewna co czuje itd, ogólnie to ich ciągniecie do siebie ciągle wisiało w powietrzu Jak nawet był taki moment, że Ted rozchodzi się z tą laską weterynarz, bo każe mu przestać spotykać się z Robin? Ja od 1 odcinka, w którym dowiadujemy się, że Robin nie jest matką, byłam zła, że to nie ona, zwłaszcza jak potem cały czas było podkreślane, jak on jest w niej zakochany, dobrze ją zna itd. Więc zakończenie mnie zadowoliło w tym sensie, że są razem, ale faktem jest, że zrobili to beznadziejnie, super, babka dała mu te dzieci, które tak bardzo chciał, rodzinę, i umiera, tylko do tego była potrzebna



Sprawdzę, lubię seriale w takim klimacie

SPOJLEROW ciag dalszy!


Dla mnie T i R w ogole nie pasowali, ona fajna, twarda babka, taka chlopczyca, on nudny romantyk do porzygu dlatego mnie R i B pasowali o wieeele bardziej, natomiast T powinien zostać z matką swoich dzieci. No ale dobrze, że już skonczyli i nie będą bardziej babrac tego serialu
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 09:34   #38
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
SPOJLEROW ciag dalszy!


Dla mnie T i R w ogole nie pasowali, ona fajna, twarda babka, taka chlopczyca, on nudny romantyk do porzygu dlatego mnie R i B pasowali o wieeele bardziej, natomiast T powinien zostać z matką swoich dzieci. No ale dobrze, że już skonczyli i nie będą bardziej babrac tego serialu
Amen.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:35   #39
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

No też za bardzo wymęczyli ten serial, gdyby zakończyli na 5-6 sezonie, byłoby bardziej dynamicznie. Wczoraj sobie czytałam ostatnie kilka stron wątku o How I met na wizażu i jestem jedną z nielicznych zadowoloną z zakończenia :-D Nawet nie wiedziałam, że ludzie tak nienawidzili związku T i R Ja się zgadzam, że bardzo się od siebie różnili, mieli inne oczekiwania itd/itp, ale przez to, że od 1 odcinka było tak romantycznie między nimi, a Ted tak oszalał na jej punkcie, nic nie poradzę, że cały czas chciałam, żeby byli ze sobą ;-)) Wszystkie te jego inne kobiety były takie nijakie, cały czas czułam, jakby były na przyczepkę, bo wszystko sprowadza się do Robin. Nawet, jak podkreślali, że Tracy jest taka do niego podobna, idealna itd.

A jeśli mówimy o nieudanych zakończeniach, ja nie mogłam odżałować zakończenia Ally McBeal. Uwielbiałam Larrego, jej najlepszy serialowy facet, mieli być ze sobą, a tu dup, smutne zakończenie i Ally nadal samotna. Co to ma być :P
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:40   #40
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Zdecydowanie Hart of Dixie
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 08:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.