Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-10, 14:34   #2701
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hej ciocie! Przeżyliśmy weekendowe odwiedziny mojej mamy i 11letniego brata... Przysięgam, że jak moje dziecko będzie takie irytujące w tym wieku to go wywale do szkoły z internatem...
Odprowadziliśmy ich na dworzec i przy okazji zrobiłam z Małym 9km spacer a teraz odpoczywamy na kanapie i delektujemy się błogą ciszą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel

Edytowane przez xPsychox
Czas edycji: 2019-02-10 o 14:38
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 15:12   #2702
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
U nas nocka spoko, zasnął około północy i po 5 karmienie, później spanie do 08:30. Gorzej z tym naszym kp. Wiktorek znów ssie tylko sam sutek, jakimś dziwnym trafem oduczyl się całej brodawki. Jak go nałożę to się zsuwa, wierci się strasznie przy piersi, nawet poplakuje. Przez to znów karmienie się wydłuża do godziny, a mnie cycki bolą bo je splaszcza i pręga biała się robi na czubku. Nadal karmię na wpół leżąco przez wzmożone napięcie. Nie usypia mi na cycu, a już tak bywało, czyli nie najada się tyle żeby się odprężyć. Przez to nie mam jak mu obciąć paznokci bo się wierci. Oczywiście sam nie zasypia, trzeba utulić i wybujac około 20 minut żeby cudem zasnął. Zmeczona tym wszystkim jestem, bardziej psychicznie. Kocham go nad życie ale potrzebowalabym jakiś dzień dla siebie.
Do tego mamy problem z kotką, mimo tylu tygodni nadal jest zazdrosna i stała się bardzo plochliwa, ciągle się puszy. Jak ktoś przychodzi to ciągle napuszony ogon i gotowa do ataku. Do tego gdy jestesmy sami to skacze po nas i gryzie. Sypialnia na noc zamknięta jest bo boimy się że na Wiktorka może skoczyć, wcześniej przed narodzinami malucha spała z nami. Szkoda mi jej bo przywiązałam się bardzo a musimy raczej ją wydać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może spróbuj innej pozycji do karmienia? Czy musicie tylko na leżąco się karmić? Może w innej by mu jakoś lepiej było...
A kotka może więcej czasu potrzebuje żeby zaakceptować nowa sytuacje? Może czuje się odsunieta bo poswiecaliscie jej więcej czasu?
My obcinamy tylko jak śpi. Chociaż ostatnio Tz trzymał jej ręce a ja obcinalam, chwile po tym jak się obudziła to była spokojna.


Ja nie wiem jak Wy poznajecie ze dziecko ma skok. Moje dziecko zachowuje się codziennie tak samo, tzn wieczorem się drze. Nie zaobserwowalam nic innego

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 15:41   #2703
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
A może spróbuj innej pozycji do karmienia? Czy musicie tylko na leżąco się karmić? Może w innej by mu jakoś lepiej było...
A kotka może więcej czasu potrzebuje żeby zaakceptować nowa sytuacje? Może czuje się odsunieta bo poswiecaliscie jej więcej czasu?
My obcinamy tylko jak śpi. Chociaż ostatnio Tz trzymał jej ręce a ja obcinalam, chwile po tym jak się obudziła to była spokojna.


Ja nie wiem jak Wy poznajecie ze dziecko ma skok. Moje dziecko zachowuje się codziennie tak samo, tzn wieczorem się drze. Nie zaobserwowalam nic innego

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
U nas też ciężko mówić o skoku. Dziecko moze ma dni że więcej marudzi ale jakiś wyraźnych ciężkich dni nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 17:15   #2704
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Moje zaraz ma 9 tygodni i nie miało żadnego skoku jeszcze. Chociaż marudzi czasem. Od dzisiaj za to przestał trzymać rączki scisniete w piąstki i zaczął dotykać swoje ubranka.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 17:43   #2705
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas dzisiaj pierwszy naprawdę dobry dzień KP. Mała je duzo aktywniej a nie tylko wisi na cycki. myślę że mięśnie się jej poprawiły.
Daje też delikol i chyba pomaga ale to dopiero drugi dzień więc zobaczymy jak będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 17:55   #2706
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas się uspokoiły już wieczorne płacze więc o tyle dobrze. Jedyne co to mała zasypia na noc dopiero po 23 i za żadne skarby nie chce wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 18:24   #2707
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas ewidentnie widać zmiany w czasie skoku u Kornelki. Ona generalnie jest wymarzonym niemowlakiem póki co, zjada chętnie i regularnie co 3-5godzin, bawi się ladnie. W ciągu dnia wymaga duzo uwagi bo mało śpi, ale płacze tylko wtedy kiedy faktycznie coś jej dokucza. Łatwo odczytać jej potrzeby. Wieczorami chodzi spać późno, ale nie musimy jej usypiac długo, zazwyczaj po wieczornym karmieniu po prostu już usypia i idzie do lozeczka. Natomiast teraz od tygodnia ewidentnie marudna, placzliwa, chce ciągle na raczkach być, śpi więcej ale bardzo niespokojnie i każdy delikatny ruch lub dźwięk ja wybudza z płaczem. Ale trwa to już koło tygodnia więc myślę że niedługo przejdzie
Za to od 2 dni okropnie się slini i pluje, ciągle mieli jezorem i robi więcej wodnistych kup. Dziaselka ma może ciut bardziej rozpulchnione na dole po prawej, także jeśli to ząbek się pcha to potrwa jeszcze z miesiąc zanim się wyrznie. Ale może to tylko przejściowy stan "rozwojowy" i to jeszcze nie zeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 19:18   #2708
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
U nas się uspokoiły już wieczorne płacze więc o tyle dobrze. Jedyne co to mała zasypia na noc dopiero po 23 i za żadne skarby nie chce wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nasza tez o tych godzinach spać idzie ale śpi min do 5.


Kamaska zazdroszczę ☺ moja jest małym potworkiem i przez większość czasu nie wiem o co jej chodzi bo drze się "bez powodu" wg mnie. No ale mam nadzieje ze to minie... Bo jak nie to zamkną mnie w psychiatryku

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:38   #2709
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hej dziewczyny staralam sie Was nadrobic ale poleglam...
Wizaz mi swiruje i "pozwala wejść" raz na kilka dni...
Doczytalam do posta ze chyba Damgala kupila termo.mixa na swieta i jak zobaczyłam ile stron przede mną to padlam
Mam nadzieję ze u Was ok choc widze ze jest duzo problemow z kp i wieczornymi placzami. Współczuję... Łączę się w bolu wieczornych placzow u nas wybija godz 17 i zaczyna sie niepokój. Zagryzanie smoczula i "warczenie" z nim w buzi.
Brzuch miekki, baki idą wiec nie wiem co za czort. Obstawiam po prostu juz zmęczenie dniem, halasami, zapachami i wszystkim dookola co nowe a przecież wszystko jest ciagle nowe... Potem jest godzina 19 czy 20 i zasypia juz na noc. Czasem nie zdaze go wykapac bo juz nie chce rozbudzac. Za dnia i w nocy do niedawna bylo srednio bo zasypial owszem sam aaaaale wybudzal sie co doslownie 5 min i dalej sie wiercil i wiercil znów zasypial i znow za 5 min sie wybudzal.
Na szczęście mimo ze na początku nieznosil teraz polubil albo zaczął tolerowac ciasne otulanie i to dziala ze spanie zaczelo wyglądać jak powinno. Z kp problemu na szczęście nie mamy, z choorob wychodzimy (od dwoch tygodni wszyscy oprócz malenstwa bylismy chorzy) wiec jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 08:55   #2710
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, ale tu cisza ostatnio. Mała mi się dziś częściej budziła w nocy więc dzisiaj jestem nie wyspana. Pogoda u nas okropna. Zaraz zbieram się do endokrynologa bo tsh po ciąży wyszło 0,07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 08:56   #2711
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Moj Maly za to zasnal po 20. Obudzil sie o 2.20,a potem po 6. I tak jestem niewyspana

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 09:25   #2712
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja wczoraj karmiłam o 21, o 22 mała z mala pomocą taty zasnęła j obudził nas wszystkich dopiero budzik męża o 5.20 chyba wszyscy byliśmy zaskoczeni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 10:33   #2713
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Moja też wstała dziś o 6 a zasnęła o 23. Ale u nas to już normalne, długo już tak śpi 6h minimum. Także ze spaniem nocnym nas rozpieszcza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 10:49   #2714
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

To ja 5h toleruje ale więcej już mnie trochę stresuje, bo jednak malutka jeszcze jest a ryzyko hipoglikemii przy takich dlugich przerwach rosnie, u nas tym bardziej że po mojej cukrzycy trochę rozchwiana była w pierwszej dobie i wolałabym żeby teraz cukry miała stabilne. A dzisiaj miala hipo bankowo bo wystraszył ja budzik ale miała duże trudności z obudzeniem się i złapanie cycka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 11:17   #2715
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

To u nas pobudki co 3 h czasem dłuższa przerwa się zdarzy ale to sporadyczne sytuacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 11:48   #2716
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A my mamy znowu kupny problem. Mały od soboty wieczorem nie robił kupy. Pierwszą zrobił dzisiaj o 2:00 w nocy. Do tej pory łącznie już 4 kupy. Z czego w trzeciej i czwartej kupie zauważyłam niteczki świeżej czerwonej krwi. Niteczki były maleńkie około 3 mm, w każdej kupie po dwie. Mam nadzieję że to tylko pęknięte naczynko odbytu. Obserwuje kupę dalej jak się powtórzy umawiamy się do lekarza.Poprzednio w kupach mieliśmy brązowe pasma śluzu i wtedy mieliśmy robione badanie na utajoną krew w kale, krwi nie wykryto. Ach te kupy, kończy się jeden problem zaczyna następny...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 12:12   #2717
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
U nas się uspokoiły już wieczorne płacze więc o tyle dobrze. Jedyne co to mała zasypia na noc dopiero po 23 i za żadne skarby nie chce wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas rytm nocny się stworzył sam, czyli płacze i marudzenie do północy, w tym ciągły głód i cycowanie a później sen do 4-5, karmienie i znów sen do 08:30. Zresztą inne karmienia też mniej więcej się normują co 3h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ale tu cisza ostatnio. Mała mi się dziś częściej budziła w nocy więc dzisiaj jestem nie wyspana. Pogoda u nas okropna. Zaraz zbieram się do endokrynologa bo tsh po ciąży wyszło 0,07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie za to 9 !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A my mamy znowu kupny problem. Mały od soboty wieczorem nie robił kupy. Pierwszą zrobił dzisiaj o 2:00 w nocy. Do tej pory łącznie już 4 kupy. Z czego w trzeciej i czwartej kupie zauważyłam niteczki świeżej czerwonej krwi. Niteczki były maleńkie około 3 mm, w każdej kupie po dwie. Mam nadzieję że to tylko pęknięte naczynko odbytu. Obserwuje kupę dalej jak się powtórzy umawiamy się do lekarza.Poprzednio w kupach mieliśmy brązowe pasma śluzu i wtedy mieliśmy robione badanie na utajoną krew w kale, krwi nie wykryto. Ach te kupy, kończy się jeden problem zaczyna następny...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Nasz Wikuś też ma problem z kupą. Wcześniej to nawet kilka dziennie robił, teraz jedna kupa na półtorej doby, a pryki idą non stop. Za to jak jest, to trzeba zużyć pół rolki papieru, 10 płatków i inne cuda żeby go doczyscic
Do tej pory nie podawałam probiotyku, myślicie że może pomóc? Jaki polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 12:46   #2718
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
U nas rytm nocny się stworzył sam, czyli płacze i marudzenie do północy, w tym ciągły głód i cycowanie a później sen do 4-5, karmienie i znów sen do 08:30. Zresztą inne karmienia też mniej więcej się normują co 3h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

U mnie za to 9 !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Nasz Wikuś też ma problem z kupą. Wcześniej to nawet kilka dziennie robił, teraz jedna kupa na półtorej doby, a pryki idą non stop. Za to jak jest, to trzeba zużyć pół rolki papieru, 10 płatków i inne cuda żeby go doczyscic
Do tej pory nie podawałam probiotyku, myślicie że może pomóc? Jaki polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My podajemy diflos ze względu na pieniste kupki, z częstotliwością u nas różnie, raz zrobi codziennie, a czasem nie ma 2/3 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:08   #2719
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kamaska nasz synek w ostatnie dni też zaczął bardzo się slinic i tak sobie myślałam że to nie możliwe żeby to już był wstęp do zębów

My po szczepieniu, biedaczek zmęczony, zawsze godzinę na piersi a teraz po 10 minutach zasypia

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 13:15   #2720
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Kamaska nasz synek w ostatnie dni też zaczął bardzo się slinic i tak sobie myślałam że to nie możliwe żeby to już był wstęp do zębów

My po szczepieniu, biedaczek zmęczony, zawsze godzinę na piersi a teraz po 10 minutach zasypia

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Moj tak samo po szczepieniu. Ale juz wrocil do normy

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:03   #2721
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Moj tak samo po szczepieniu. Ale juz wrocil do normy

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Długo był marudny?
Ja mam nadzieję że szybko mu przejdzie bo teraz tak okropnie płakał widać że ho te nóżki bolą. Podalismy mu przeciwbolowy żeby się nie męczył

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:16   #2722
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Tylko w dniu szczepienia

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:17   #2723
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Zrobił 5 kupe boje sie zagladac do srodka, jeszcze na cycu wisi...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:55   #2724
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
U nas rytm nocny się stworzył sam, czyli płacze i marudzenie do północy, w tym ciągły głód i cycowanie a później sen do 4-5, karmienie i znów sen do 08:30. Zresztą inne karmienia też mniej więcej się normują co 3h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

U mnie za to 9 !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Nasz Wikuś też ma problem z kupą. Wcześniej to nawet kilka dziennie robił, teraz jedna kupa na półtorej doby, a pryki idą non stop. Za to jak jest, to trzeba zużyć pół rolki papieru, 10 płatków i inne cuda żeby go doczyscic
Do tej pory nie podawałam probiotyku, myślicie że może pomóc? Jaki polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kupy tak samo. Pryki są , a kupy ci 2 dni nieraz co 3. Podobno normalne przy kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:12   #2725
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas kupa raz dziennie, a pierdy ciągle

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:03   #2726
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas kupy tak samo. Pryki są , a kupy ci 2 dni nieraz co 3. Podobno normalne przy kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Położna na wizytach mówiła właśnie że przy kp to normalne

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:13   #2727
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczy y tak się zastanawiam. Czy jak dziecko puszcza takie głośne bąki to dobrze? Czy espumisan powoduje że dziecko puszcza bąki czy rozbija w brzuszku pęcherzyki powietrza? I czy działa od razu czy po jakimś czasie? Hmm...
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:47   #2728
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Powinien działać od tej porcji co podajesz. Ja daję bobogast, niby to samo co Espumisan. Różnicy w bąkach nie zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:27   #2729
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja się na espumiasanie nie znam bo nic nie podaje ale

moj Adaś robił ostatnio kupę po 12!! dniach. Rozmawiałam o tym z pediatra i mówiła że może tak być przy kp. Ale go przez ten czas nie boli brzuszek, nie pręży się, puszcza tylko śmierdzące baki. Ale jak już walnie ta kupę to jest do kąpieli a wszystkie ciuchy trzeba ekspresem zapierac.



Co do nitek krwi to też bym się pewnie martwiła.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:32   #2730
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Dziewczy y tak się zastanawiam. Czy jak dziecko puszcza takie głośne bąki to dobrze? Czy espumisan powoduje że dziecko puszcza bąki czy rozbija w brzuszku pęcherzyki powietrza? I czy działa od razu czy po jakimś czasie? Hmm...
Nasza też puszcza głośne bąki i nawet nie pomyślałam że coś jest źle. My nie podajemy żadnych kropli oprócz probiotyku więc nie pomoge w tej kwestii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.