Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-06, 10:50   #3691
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić dobrą firmę walczącą o odszkodowania? Votum odpada.
Up - ktoś, coś?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 11:52   #3692
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś konkretny nawilżacz ewaporacyjny?
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:03   #3693
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Up - ktoś, coś?
Idź od razu do adwokata lub radcy prawnego, bo w tych firmach odszkodowawczych często nie ma ani jednego prawnika, więc gdy dojdzie do sporu sądowego, to oni i tak przekazują to jakiejś zewnętrznej kancelarii.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:36   #3694
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nie chciałam pisać wcześniej o swoim, bo mam tylko taki nie do polecenia Mam ewoporacyjny Xiaomi i zdecydowanie wymienię na inny ze względu na uciążliwe czyszczenie.
On ma całą górę dziurkowaną, otwory do szybkiego, łatwego uzupełniania wody. Tyle że przez nie też bez przeszkód wleci kurz i to się kumuluje. Nie ma żadnego filtru, który by sobie z tym radził. U mnie wymaga częstego czyszczenia, w najgorszym okresie raz w tygodniu to za mało, a to niestety uciążliwe i długie, dużo dysków do wyszorowania z osobna. Niektórzy czyszczą w zmywarce (zdaje się producent też o tym pisał), ale u mnie nie domywała. I przede wszystkim moja zmywarka nie ma żadnego programu z niską temperaturą, najniższa to 55 stopni i dyski zaczęły się wyginać. Prędzej wymienię nawilżacz niż zmywarkę
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:56   #3695
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88936776]Nie chciałam pisać wcześniej o swoim, bo mam tylko taki nie do polecenia Mam ewoporacyjny Xiaomi i zdecydowanie wymienię na inny ze względu na uciążliwe czyszczenie.

On ma całą górę dziurkowaną, otwory do szybkiego, łatwego uzupełniania wody. Tyle że przez nie też bez przeszkód wleci kurz i to się kumuluje. Nie ma żadnego filtru, który by sobie z tym radził. U mnie wymaga częstego czyszczenia, w najgorszym okresie raz w tygodniu to za mało, a to niestety uciążliwe i długie, dużo dysków do wyszorowania z osobna. Niektórzy czyszczą w zmywarce (zdaje się producent też o tym pisał), ale u mnie nie domywała. I przede wszystkim moja zmywarka nie ma żadnego programu z niską temperaturą, najniższa to 55 stopni i dyski zaczęły się wyginać. Prędzej wymienię nawilżacz niż zmywarkę [/QUOTE]Ja nie zauważyłam żeby przez ten otwór zbierało się więcej kurzu. Też przeważnie czyszcze raz w tygodniu i nie ma tam Bóg wie jakiego brudu. Ale nie mam też problemu z czyszczeniem bo jak nic relaksuję mnie czyszczenie filtra
U mnie w każdym razie się sprawdza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 13:00   #3696
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam żeby przez ten otwór zbierało się więcej kurzu. Też przeważnie czyszcze raz w tygodniu i nie ma tam Bóg wie jakiego brudu. Ale nie mam też problemu z czyszczeniem bo jak nic relaksuję mnie czyszczenie filtra
U mnie w każdym razie się sprawdza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Jakbym miała mniejsze problemy z kręgosłupem lub szłoby to mi szybciej, to może by nie było tak uciążliwe. Ale myśl o szorowaniu przez ponad godzinę mnie osłabia
No niestety brudzi się mocno. Leję wodę przefiltrowaną, lepszej wody nie mam zamiaru kupować, bo zimą to by było kilka baniaków dziennie

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2021-10-06 o 13:02
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 13:16   #3697
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88936776]Nie chciałam pisać wcześniej o swoim, bo mam tylko taki nie do polecenia Mam ewoporacyjny Xiaomi i zdecydowanie wymienię na inny ze względu na uciążliwe czyszczenie.
On ma całą górę dziurkowaną, otwory do szybkiego, łatwego uzupełniania wody. Tyle że przez nie też bez przeszkód wleci kurz i to się kumuluje. Nie ma żadnego filtru, który by sobie z tym radził. U mnie wymaga częstego czyszczenia, w najgorszym okresie raz w tygodniu to za mało, a to niestety uciążliwe i długie, dużo dysków do wyszorowania z osobna. Niektórzy czyszczą w zmywarce (zdaje się producent też o tym pisał), ale u mnie nie domywała. I przede wszystkim moja zmywarka nie ma żadnego programu z niską temperaturą, najniższa to 55 stopni i dyski zaczęły się wyginać. Prędzej wymienię nawilżacz niż zmywarkę [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam żeby przez ten otwór zbierało się więcej kurzu. Też przeważnie czyszcze raz w tygodniu i nie ma tam Bóg wie jakiego brudu. Ale nie mam też problemu z czyszczeniem bo jak nic relaksuję mnie czyszczenie filtra
U mnie w każdym razie się sprawdza

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Dzięki za opinie, mimo że sprzeczne właśnie ten chciałam kupić, podoba mi się opcja z nalewaniem wody od góry, bo w moim starym trzeba zdejmować i odwracać baniak, jest to nieporęczne, niewygodne i zawsze zachlapię wszystko w okół.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 14:04   #3698
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może urządzenie do peelingu kawitacyjnego i mogłaby napisać jak się sprawuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jakiś tani z allegro i jestem mega zadowolona. Zwłaszcza jeśli wykona się pełen zabieg- najpierw maseczka spulchniająca, oczyszczanie (kawitacja) przy użyciu specjalnego toniku, na koniec ampułka pod żel i sonoforeza. Przy regularnym używaniu skóra miodzio, nie mogę się doczekać aż będę mogła wrócić po ciąży.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 14:16   #3699
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Długo nie nosiłam kolczyków - jakieś 7 lat. Ostatnim razem założyłam jakieś mojej mamy, z sieciówki, po kilku minutach płatki uszu były delikatnie zaczerwienione i pobolewały.
Kiedyś nosiłam wiele różnych, i takich tanich z sieciówek, miałam też srebrne i złote i nie odczuwałam żadnych problemów. Obecnie nie mam ani jednej pary, żeby pochodzić.
Te ww objawy to normalna reakcja? Powinnam się po porostu na nowo przyzwyczaić? Od jakiegoś czasu myślę o kupieniu kolczyków, nie wiem tylko czy kupić po prostu cokolwiek taniego czy może ze stali chirurgicznej czy z jakiegoś innego materiału?
Mam tak samo, jesli przez kilka tygodni nie nosze kolczykow (a mam tylko srebrne lub ze stali chirurgicznej) to potem uszy musza sie przyzwyczaic. Uszy potrafia swedziec kilka dni, a dzirki nawet wydzielac cos podobnego do limfy. Przy codziennym noszeniu nie mam takiego problemu. Inna sprawa, ze np. moja mama moze nosic tylko zloto, srebro ja uczula (nie chodzi o dodatek niklu). Stal chirurgiczna nie wiem, bo nigdy nie nosila.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 14:23   #3700
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88936833]Jakbym miała mniejsze problemy z kręgosłupem lub szłoby to mi szybciej, to może by nie było tak uciążliwe. Ale myśl o szorowaniu przez ponad godzinę mnie osłabia
No niestety brudzi się mocno. Leję wodę przefiltrowaną, lepszej wody nie mam zamiaru kupować, bo zimą to by było kilka baniaków dziennie [/QUOTE]

To też zmienia postać rzeczy My mamy zamontowany filtr także woda jest czysciutka, ale nawet jak wlejemy kranówkę to nie jest źle.
Jak widać wiele czynników wplywa na zadowolenie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 14:42   #3701
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Mam jakiś tani z allegro i jestem mega zadowolona. Zwłaszcza jeśli wykona się pełen zabieg- najpierw maseczka spulchniająca, oczyszczanie (kawitacja) przy użyciu specjalnego toniku, na koniec ampułka pod żel i sonoforeza. Przy regularnym używaniu skóra miodzio, nie mogę się doczekać aż będę mogła wrócić po ciąży.
Dziękuję za opinię. Możesz jeszcze napisać jakiego toniku używasz? Z tego co czytałam można używać wody, ale kosmetyk pewnie daje lepszy efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 14:45   #3702
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może urządzenie do peelingu kawitacyjnego i mogłaby napisać jak się sprawuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z Xiaomi i sprawdza się średnio. U mnie nawet cały zabieg z tymi wszystkimi opcjami może nie aż tak, że całkowicie nic mi nie daje - powiedziałabym raczej, że daje tyle samo jakbym robiła sobie zwykły peeling drobnoziarnisty albo maskę z glinki

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Mam tak samo, jesli przez kilka tygodni nie nosze kolczykow (a mam tylko srebrne lub ze stali chirurgicznej) to potem uszy musza sie przyzwyczaic. Uszy potrafia swedziec kilka dni, a dzirki nawet wydzielac cos podobnego do limfy. Przy codziennym noszeniu nie mam takiego problemu. Inna sprawa, ze np. moja mama moze nosic tylko zloto, srebro ja uczula (nie chodzi o dodatek niklu). Stal chirurgiczna nie wiem, bo nigdy nie nosila.
Mam to samo, nawet jeśli po jakimś czasie nienoszenia zakładam srebrne kolczyki.
Na początku chcąc przyzwyczaić uszy, zakładam je tylko na kilka godzin, stopniowo z każdym dniem wydłużając czas noszenia. Po każdym zdjęciu myję kolczyki wodą z mydłem, a przed założeniem stosuję maść z antybiotykiem. Zazwyczaj po ok. tygodniu już jest ok.
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:19   #3703
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Było o niedoborach witaminy D, ale nie mogę znaleźć przez aplikację. Wyszedł mi poziom 24,8 mg/ml, gdzie norma jest od 30. Endokrynolog mówi, żeby nie brać dodatkowo witaminy D3, bo witaminy prenatalne już ją zawierają, ale jak widać poziom jest poniżej normy. Czekać do wizyty u gin. czy brać na własną rękę dodatkowo vigantol? Dodam, że mam też niewielką niedoczynność tarczycy, TSH 3,20. Dostałam euthyrox 25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:22   #3704
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Było o niedoborach witaminy D, ale nie mogę znaleźć przez aplikację. Wyszedł mi poziom 24,8 mg/ml, gdzie norma jest od 30. Endokrynolog mówi, żeby nie brać dodatkowo witaminy D3, bo witaminy prenatalne już ją zawierają, ale jak widać poziom jest poniżej normy. Czekać do wizyty u gin. czy brać na własną rękę dodatkowo vigantol? Dodam, że mam też niewielką niedoczynność tarczycy, TSH 3,20. Dostałam euthyrox 25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bierz Vigantol, w witaminach prenatalnych jest jakaś śmieszna dawka podtrzymująca poziom, a Ty musisz go podbić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:42   #3705
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Bierz Vigantol, w witaminach prenatalnych jest jakaś śmieszna dawka podtrzymująca poziom, a Ty musisz go podbić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile jednostek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 16:25   #3706
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Ja mam z Xiaomi i sprawdza się średnio. U mnie nawet cały zabieg z tymi wszystkimi opcjami może nie aż tak, że całkowicie nic mi nie daje - powiedziałabym raczej, że daje tyle samo jakbym robiła sobie zwykły peeling drobnoziarnisty albo maskę z glinki
Dziękuję za opinię. Ja po peelingu nie widzę praktycznie żadnej różnicy, po kwasowym The Ordinary na początku było lepiej, teraz jakby skóra już skóra przywykła.
Ogólnie mam problem z dobraniem pielęgnacji, całe życie miałam suchą skórę (a przynajmniej tak ją określali dermatolodzy), po prostu ją nawilżałam i było ok. Od kiedy zaczęły się u mnie problemy z hormonami zaczęły się też pryszcze, wągry, drobna kaszka na czole. Szukam czegoś co pomoże mi w ogarnięciu tego "syfu", dlatego myślałam o peelingu kawitacyjnym jako łatwiejszym niż stosowanie kilkunastu kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 16:33   #3707
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Ile jest max dni na odebranie zamówienia z salonu Empiku?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 16:36   #3708
Lawendowa_
Raczkowanie
 
Avatar Lawendowa_
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 415
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Ile jednostek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też w ciąży wyszedł za mały poziom wit D3 i lekarz mówił, żebym poza tym co w witaminach brała dodatkowo 1000 j

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lawendowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 16:43   #3709
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Bierz Vigantol, w witaminach prenatalnych jest jakaś śmieszna dawka podtrzymująca poziom, a Ty musisz go podbić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem, czy małe? Jak brałam Prenatal to miał 2000 jm, więc wcale nie tak mało. Mój poziom to 22 i lekarz kazał mi brać właśnie 2000.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 16:50   #3710
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. Ja po peelingu nie widzę praktycznie żadnej różnicy, po kwasowym The Ordinary na początku było lepiej, teraz jakby skóra już skóra przywykła.
Ogólnie mam problem z dobraniem pielęgnacji, całe życie miałam suchą skórę (a przynajmniej tak ją określali dermatolodzy), po prostu ją nawilżałam i było ok. Od kiedy zaczęły się u mnie problemy z hormonami zaczęły się też pryszcze, wągry, drobna kaszka na czole. Szukam czegoś co pomoże mi w ogarnięciu tego "syfu", dlatego myślałam o peelingu kawitacyjnym jako łatwiejszym niż stosowanie kilkunastu kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj sesderma retises 0.25 i 0.5, (to kremy z retinolem i vit.C ) kosmetyki nawilżające& regenerujące. Nie jestem pewna, czy peeling kawitacyjny to dobre rozwiązanie na pryszcze


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 16:58   #3711
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Było o niedoborach witaminy D, ale nie mogę znaleźć przez aplikację. Wyszedł mi poziom 24,8 mg/ml, gdzie norma jest od 30. Endokrynolog mówi, żeby nie brać dodatkowo witaminy D3, bo witaminy prenatalne już ją zawierają, ale jak widać poziom jest poniżej normy. Czekać do wizyty u gin. czy brać na własną rękę dodatkowo vigantol? Dodam, że mam też niewielką niedoczynność tarczycy, TSH 3,20. Dostałam euthyrox 25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytałam ginekologa o to samo, jak byłam w ciąży i usłyszałam,że mam nie brać Wit D osobno, bo te witaminy ciążowe je zawierają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Mam tak samo, jesli przez kilka tygodni nie nosze kolczykow (a mam tylko srebrne lub ze stali chirurgicznej) to potem uszy musza sie przyzwyczaic. Uszy potrafia swedziec kilka dni, a dzirki nawet wydzielac cos podobnego do limfy. Przy codziennym noszeniu nie mam takiego problemu. Inna sprawa, ze np. moja mama moze nosic tylko zloto, srebro ja uczula (nie chodzi o dodatek niklu). Stal chirurgiczna nie wiem, bo nigdy nie nosila.
Też tak mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 17:04   #3712
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pytałam ginekologa o to samo, jak byłam w ciąży i usłyszałam,że mam nie brać Wit D osobno, bo te witaminy ciążowe je zawierają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Też tak mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A widzisz. A badałaś poziom witaminy D?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 17:06   #3713
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Mycie włosów przed wizytą u fryzjera - nie/powinno się, czy bez różnicy?

Idę jutro po długich 4 latach przerwy do salonu, na jakieś włoskie degrade, głównie odrosty i wyrównanie blondu. Normalnie myję codziennie, bo na drugi dzień już są bardzo kiepskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 17:40   #3714
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. Możesz jeszcze napisać jakiego toniku używasz? Z tego co czytałam można używać wody, ale kosmetyk pewnie daje lepszy efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tonik mam z Bielendy Professional (hialuronowy), żel do sonoforezy też Bielenda. Maseczkę rozpulchniającą Apis, pod żel daję różne rzeczy zależnie od uznania, olejek, jakiś bogatszy krem, ampułki np. Syis.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88937170]Spróbuj sesderma retises 0.25 i 0.5, (to kremy z retinolem i vit.C ) kosmetyki nawilżające& regenerujące. Nie jestem pewna, czy peeling kawitacyjny to dobre rozwiązanie na pryszcze


Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]
Chyba rzeczywiście jeśli to ropne, zapalne zmiany to raczej się nie zaleca. Ale zanieczyszczenia, zaskórniki mogą być.

Edytowane przez szmyglo
Czas edycji: 2021-10-06 o 17:41
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 17:59   #3715
ladyvintagesummer
Zadomowienie
 
Avatar ladyvintagesummer
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Mycie włosów przed wizytą u fryzjera - nie/powinno się, czy bez różnicy?

Idę jutro po długich 4 latach przerwy do salonu, na jakieś włoskie degrade, głównie odrosty i wyrównanie blondu. Normalnie myję codziennie, bo na drugi dzień już są bardzo kiepskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Generalnie nie powinno myć się włosów przed farbowaniem, bo im dłużej ,,przetrzymane'' tym lepiej chwyta farba.
__________________
Zmarnowaliśmy świt
a tego nie wybaczy nam żadne niebo

~Jim Morrison
ladyvintagesummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 19:16   #3716
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Mycie włosów przed wizytą u fryzjera - nie/powinno się, czy bez różnicy?

Idę jutro po długich 4 latach przerwy do salonu, na jakieś włoskie degrade, głównie odrosty i wyrównanie blondu. Normalnie myję codziennie, bo na drugi dzień już są bardzo kiepskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie myję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 19:46   #3717
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Sny, znaczenie snów
Od kilku tygodni, kilka razy w tygodniu śni mi się taki sam sen - że mój ex chłopak sprzed 10 lat mnie opuszcza/zostawia, w sensie, że po prostu zrywa ze mną kontakt i odchodzi a ja zostaje z takim uczuciem żalu, smutku i ze złamanym sercem. O co może chodzić? Jakby mi się to śniło raz czy dwa, to bym olała, ale od sierpnia się męczę z tym snem

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 19:51   #3718
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Mycie włosów przed wizytą u fryzjera - nie/powinno się, czy bez różnicy?

Idę jutro po długich 4 latach przerwy do salonu, na jakieś włoskie degrade, głównie odrosty i wyrównanie blondu. Normalnie myję codziennie, bo na drugi dzień już są bardzo kiepskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma potrzeby, mi fryzjerka mówi żebym przed farba nie myla specjalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 19:51   #3719
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ile jest max dni na odebranie zamówienia z salonu Empiku?
Zdaje się, że 5. Kilka dni temu mignęła mi ta informacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 19:52   #3720
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 62

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Sny, znaczenie snów
Od kilku tygodni, kilka razy w tygodniu śni mi się taki sam sen - że mój ex chłopak sprzed 10 lat mnie opuszcza/zostawia, w sensie, że po prostu zrywa ze mną kontakt i odchodzi a ja zostaje z takim uczuciem żalu, smutku i ze złamanym sercem. O co może chodzić? Jakby mi się to śniło raz czy dwa, to bym olała, ale od sierpnia się męczę z tym snem

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Zobacz w senniku, mi się kilka snów sprawdziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 16:03:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.