Panny Młode 2020 cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-07, 17:58   #1681
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Wyrazy współczucia, temat oparzeń mi dosyć bliski, bo zaledwie 2 tyg temu miałam paskudne poparzenie...rogówki i spojówki xD izba przyjęć, na przemian smarowanie maścią z antybiotykiem i zakraplanie...Nie, nie myślałam wtedy o ślubie . Jednak na takie poparzenie nie wiem co Ci poradzić. Moja mama używała chyba opatrunek w piance, spytaj w aptece jeśli rana się paprze albo musisz ją czymś zabezpieczyć.

Co do wesela, to piona! Na fotografa nie wiem czy wynajmować obcą osobę, czy poprosić znajomą, która pasjonuje się fotografią i oferuje takie usługi. Trochę obawiam się czy ma już wystarczające doświadczenie, ale z drugiej strony na pewno będzie taniej. Chyba postawię na "po taniości" i będę trzymać kciuki żeby zrobiła ładne zdjęcia. Wtedy też uniknę obcej osoby.
Rogówki i spojówki? Ale...jak? To musiało dopiero być straszne!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam po znajomości dziewczynę która traktuje fotografie jako hobby i tak o sobie dorabia akurat poleciła mi ją siostra przyjaciółki i na spotkaniu zrobiła na nas bardzo fajne wrażenie. Czasem warto dać szansę komuś mniej doświadczonemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do fotografa, to szukałam właśnie kogoś świeżego, kto jeszcze nie jest zaprawiony, ale już coś robi i można go wziąć. Niestety efekty ich pracy mi się nie podobały w ogóle...
W efekcie zgadalam się z dość dobrym fotografem, przekonał go chyba piątkowy termin ślubu i tylko kilka godzin pracy, nie do późnej nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 18:47   #1682
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ale kierowca odwozi 150-200 km w jedną strone? Bo niestety u nas taka odległość przeważa. Już nie mówię o tych co mają jeszcze dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na taką odległość można zamówić busa, żeby wszystkich na raz ogarnąć W innym razie tylko proponowałabym rezerwację noclegu, za opłatą. No niestety, ale to się robią koszty. Mnie na to już nie stać. Ale jeśli kogoś stać, to spoko
Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam zaproszenia 26 stycznia. Mieli mi wysłać projekt w ciągu 5 dni i jeżeli bedzie się wszystko zgadzać, to będą drukować. Projektu ani widu ani słychu
To już któraś sytuacja z opóźnieniami na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 18:52   #1683
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 19:23   #1684
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Zda, na tyle osób to spokojnie. Byliśmy na urodzinowej imprezie w zeszłym roku i był dj, wziął za to 800zł (impreza chyba była w godzinach 16- 3 rano). Impreza się rozkręciła, jak wyszedł na chwilę i kuzynostwo przejęło jego stanowisko i zaczęli puszczać muzykę. Zorganizujcie playlistę fajną i tyle, najwyżej jak będzie coś nie tego, to się kliknie, żeby przeskipowało do następnej
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 19:34   #1685
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Szczerze to większe mam zaufanie do naszej playlisty niż do DJa, byłby problem ze znalezieniem takiego który prawie zrezygnuje z disco polo, bo to będzie wesele na zapadłej wsi. Można też zrobić piosenki na życzenie, każdy będzie mógł puścić co chce albo na luzie poprosić o zmianę nuty. Bardzo dobrze się czuję z tą decyzją i nie chciałabym teraz żeby mi obcy chłop nawoływał ludzi do tańca, czy prowadził wesele, a przecież zabaw weselnych nie chcę.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 19:40   #1686
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Rogówki i spojówki? Ale...jak? To musiało dopiero być straszne!Co do fotografa, to szukałam właśnie kogoś świeżego, kto jeszcze nie jest zaprawiony, ale już coś robi i można go wziąć. Niestety efekty ich pracy mi się nie podobały w ogóle...
W efekcie zgadalam się z dość dobrym fotografem, przekonał go chyba piątkowy termin ślubu i tylko kilka godzin pracy, nie do późnej nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam akurat zdjęcia tej fotografki się podobaja więc nam się trafiło bardzo fajnie
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Jak to ma być krótka impreza to myślę że tak. Gorzej jesli już taka długa typowo weselna. Tzn mi by było ciężko tak muzykę dobrać na tyle godzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 20:04   #1687
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Na taką odległość można zamówić busa, żeby wszystkich na raz ogarnąć W innym razie tylko proponowałabym rezerwację noclegu, za opłatą. No niestety, ale to się robią koszty. Mnie na to już nie stać. Ale jeśli kogoś stać, to spoko To już któraś sytuacja z opóźnieniami na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przemyślimy czy opłaci się wynająć busa chociaż dla części. Czy zbierze się trochę gości po drodze, czy będzie zbyt duży rozstrzał żeby było warto.

Dla nas też to jest wydatek i co prawda stać nas ( tych gości nie będzie znowu aż tak dużo, a ciekawe czy wszyscy się zdecydują i ilu faktycznie wezmie z noclegiem) ale wolałabym tę kasę przeznaczyć na coś innego, bo tak wydatek robi się duży. Ale cóż, nie potrafilibyśmy powiedzieć gościom żeby sami zorganizowali sobie nocleg

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Rogówki i spojówki? Ale...jak? To musiało dopiero być straszne!Co do fotografa, to szukałam właśnie kogoś świeżego, kto jeszcze nie jest zaprawiony, ale już coś robi i można go wziąć. Niestety efekty ich pracy mi się nie podobały w ogóle...
W efekcie zgadalam się z dość dobrym fotografem, przekonał go chyba piątkowy termin ślubu i tylko kilka godzin pracy, nie do późnej nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam najgłupszą rzecz w swoim życiu pamiętajcie, jak używacie czasami kropli do oczu i czasami półproduktów - kwasów kosmetycznych, to oznaczcie dobrze buteleczki pośpiech do pracy, zaspanie rano, oglądanie czegoś na YT jednym okiem i wypadek gotowy Ale nie było mi do śmiechu jak patrząc na tablicę do badania wzroku potrafiłam wyraźnie rozpoznać tylko największą literę xD oczywiście już pierwsza kropla mnie poparzyła, więc drugie oko nie ucierpiało. Jednak gojenie tego było paskudne

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Chodzi o osoby towarzyszące? Też zaproszę w ten sposób trochę obcych ludzi, ale juz się z tym pogodziłam. Zresztą jeśli nie robisz tańców, to ja bym nie prosiła towarzyszących, bo po co. Co najwyżej tych ze stałymi partnerami czy w dłuższych związkach.

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-07 o 19:59
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-07, 20:22   #1688
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Przemyślimy czy opłaci się wynająć busa chociaż dla części. Czy zbierze się trochę gości po drodze, czy będzie zbyt duży rozstrzał żeby było warto.

Dla nas też to jest wydatek i co prawda stać nas ( tych gości nie będzie znowu aż tak dużo, a ciekawe czy wszyscy się zdecydują i ilu faktycznie wezmie z noclegiem) ale wolałabym tę kasę przeznaczyć na coś innego, bo tak wydatek robi się duży. Ale cóż, nie potrafilibyśmy powiedzieć gościom żeby sami zorganizowali sobie nocleg

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------



Zrobiłam najgłupszą rzecz w swoim życiu pamiętajcie, jak używacie czasami kropli do oczu i czasami półproduktów - kwasów kosmetycznych, to oznaczcie dobrze buteleczki pośpiech do pracy, zaspanie rano, oglądanie czegoś na YT jednym okiem i wypadek gotowy Ale nie było mi do śmiechu jak patrząc na tablicę do badania wzroku potrafiłam wyraźnie rozpoznać tylko największą literę xD oczywiście już pierwsza kropla mnie poparzyła, więc drugie oko nie ucierpiało. Jednak gojenie tego było paskudne

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Chodzi o osoby towarzyszące? Też zaproszę w ten sposób trochę obcych ludzi, ale juz się z tym pogodziłam. Zresztą jeśli nie robisz tańców, to ja bym nie prosiła towarzyszących, bo po co. Co najwyżej tych ze stałymi partnerami czy w dłuższych związkach.
Jasne, ja mam na liście 110 osób więcej od Ciebie Więc dla mnie to byłby ogromny koszt.

Cholera, dobrze, że nic groźnego Ci się nie stało! Ze wzrokiem nie ma żartów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 23:24   #1689
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Jasne, ja mam na liście 110 osób więcej od Ciebie Więc dla mnie to byłby ogromny koszt.

Cholera, dobrze, że nic groźnego Ci się nie stało! Ze wzrokiem nie ma żartów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście dla takiej ilości osób to wielki koszt. Jak 3 moje wesela

Nie byłam w stanie pójść tego dnia do pracy, a potem byłam na zdrowotnym i nie chciałam przed szefostwem przyznać się co zrobiłam, bo wstyd powiedziałam tylko, że wypadek z okiem, poparzenie i nic wiecej ze mnie nie wyciągneli.

Ja zamierzam i tak ciąć koszty, jakoś nie wyobrażam sobie wydać na suknię powyżej 1,5 tys, skoro założę ją tylko na jedną noc. Będę polować na OLX na jakąś używkę, chcę zamknąć się w 1000zł a nawet poniżej. Ciekawa jestem ile by wzięła za to krawcowa, jak mi wystarczyłaby skromna, delikatna i zwiewna suknia bez żadnych specjalnych ozdób. A czy orientujecie się ile się płaci za zwężenie, skrócenie i dopasowanie kiecki?

Kazałam mamie nasiać kwiatków w ogródku na bukiet

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-07 o 23:28
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 06:13   #1690
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja na suknię sobie nie żałowałam ale na wielu rzeczach oszczędzam, wielu rzeczy nie bierzemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 06:23   #1691
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mi krawcowa za zwężenie sukni i rękawów powiedziała do 200zł - bo tam są jeszcze guziczki, które będzie musiała najpierw odpruć a później doszyć ponownie

Jedziemy dziś kolejne zaproszenia rozdać napięty plan ale może się uda
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-08, 06:34   #1692
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość



Chodzi o osoby towarzyszące? Też zaproszę w ten sposób trochę obcych ludzi, ale juz się z tym pogodziłam. Zresztą jeśli nie robisz tańców, to ja bym nie prosiła towarzyszących, bo po co. Co najwyżej tych ze stałymi partnerami czy w dłuższych związkach.
No właśnie na obiedzie (który był głównym planem) miało nie być osób towarzyszących, bo jak twierdzilam, kuzyn tz nie potrzebuje swojej ukochanej żeby zjeść kotleta.
Ale teraz, gdy pojawił się plan przyjęcie, to już by te osoby towarzyszące pasowało zaprosić. Bo nie chce, żeby była stypa, i skoro już organizuje tańce, to wolałabym, żeby każdy mógł tańczyć, bo z kobiet (nie z rodziny) będzie... Jedna

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 06:59   #1693
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mi się z suknia mega okazja trafiła bo za 1200 mam nową suknie, bolerko koronkowe i welon długi czasem na wyprzedaży można fajnie trafić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 07:54   #1694
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U mnie ani teściowie ani moja rodzina nie pali się do fundowania czegokolwiek
Tzn moja mama powiedziała, że ona nam może coś kupić, ale wtedy odejmuje tę sumę od prezentu za to rodzice tz nic a nic. Mama tz nie ma, a tata tz ma swoje pieniądze i ani myśli nam cokolwiek fundować.
Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A nie pisałaś, że robicie przyjęcie jeśli tata TŻ się dorzuci? Będziecie go o to prosić czy jednak samodzielnie opłacicie?

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam zaproszenia 26 stycznia. Mieli mi wysłać projekt w ciągu 5 dni i jeżeli bedzie się wszystko zgadzać, to będą drukować. Projektu ani widu ani słychu
Opóźnienia są bardzo typowe w tej branży. Podpytywałaś, co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Myślicie ze taka impreza z muzyką "od siebie" zda egzamin?
Kurcze, myślimy o tym przyjęciu, ale wydatek ~1500 na posiłki dla osób których nie znam i w większości przypadków pierwszy i ostatni raz widzę na oczy mi się nie podoba. Po prostu biorąc pod uwagę, że robimy takie małe (37 osób z nami) wizja zaproszenia 1/3 obcych osób (11, z czego tylko 2 osoby mają stałych partnerów) mi się nie widzi..
Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Akurat to 1500zł prawie na pewno Ci się zwróci z kopert od tych osób towarzyszących, więc kasą bym się nie martwiła. Bardziej tym, że 1/3 osób będzie Ci nieznana, a co za tym idzie - oni się nie znają między sobą i mogą tworzyć się małe grupki czy pary siedzące i bawiące się tylko same ze sobą.

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Szczerze to większe mam zaufanie do naszej playlisty niż do DJa, byłby problem ze znalezieniem takiego który prawie zrezygnuje z disco polo, bo to będzie wesele na zapadłej wsi. Można też zrobić piosenki na życzenie, każdy będzie mógł puścić co chce albo na luzie poprosić o zmianę nuty. Bardzo dobrze się czuję z tą decyzją i nie chciałabym teraz żeby mi obcy chłop nawoływał ludzi do tańca, czy prowadził wesele, a przecież zabaw weselnych nie chcę.
Heeej, a może pomożemy sobie z pomysłami na piosenki? Ja mam jak na razie szałowe 30 piosenek, które muszą być, ale pomysły mi się powoli kończą. Teraz mam podział na:
- dynamiczne do tańca
- smooth jazz, cafe music do posiłków
- romantyczne wolne
- śmieszne, które można puścić już o późnej porze jak będzie dobra zabawa

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Zrobiłam najgłupszą rzecz w swoim życiu pamiętajcie, jak używacie czasami kropli do oczu i czasami półproduktów - kwasów kosmetycznych, to oznaczcie dobrze buteleczki pośpiech do pracy, zaspanie rano, oglądanie czegoś na YT jednym okiem i wypadek gotowy Ale nie było mi do śmiechu jak patrząc na tablicę do badania wzroku potrafiłam wyraźnie rozpoznać tylko największą literę xD oczywiście już pierwsza kropla mnie poparzyła, więc drugie oko nie ucierpiało. Jednak gojenie tego było paskudne
Oooo, już rozumiem. Bardzo współczuję A już dobrze widzisz, wrócisz do pełnej sprawności z tym okiem?

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam i tak ciąć koszty, jakoś nie wyobrażam sobie wydać na suknię powyżej 1,5 tys, skoro założę ją tylko na jedną noc. Będę polować na OLX na jakąś używkę, chcę zamknąć się w 1000zł a nawet poniżej. Ciekawa jestem ile by wzięła za to krawcowa, jak mi wystarczyłaby skromna, delikatna i zwiewna suknia bez żadnych specjalnych ozdób. A czy orientujecie się ile się płaci za zwężenie, skrócenie i dopasowanie kiecki?
Kazałam mamie nasiać kwiatków w ogródku na bukiet
U mnie (stolica) krawcowa bierze 1000zł za uszycie prostej, bezkoronkowej, więc w innym miejscu na pewno będzie jeszcze taniej.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi się z suknia mega okazja trafiła bo za 1200 mam nową suknie, bolerko koronkowe i welon długi czasem na wyprzedaży można fajnie trafić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okazje są fajne, ale zależy gdzie U mnie superokazja, megawyprzedaż i ostatnia i jedyna prosto z wieszaka była za 3000zł, więc wiesz...
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 08:46   #1695
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Tak, tz ma mu wspomnieć, czy nam się dorzuci, ale sam mówi, że wątpi w to.
Natomiast jeśli chodzi o te "koperty od osób towarzyszących", to kuzynostwo tz raczej dadzą jedna koperte z rodzicami i osobami towarzyszacymi (wiek od 18 do 22 lat, nie pracują). Ale najbardziej przeraża mnie właśnie to, że te OT, to będą zupełnie obcy ludzie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Jeśli będzie przyjęcie, to myślicie, że lepsza opcja są 2 czy 3 dania? Ślub o 17, to pewnie życzenia, będzie 18 to pierwsze danie. Drugie ciepłe danie by wjechało ok 20-21. A o północy max by się kończyła impreza. A gdyby były 3 dania, to by było 18-20-22. Nie wiem czy to nie zbyt dużo na taką imprezkę?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 08:57   #1696
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tak, tz ma mu wspomnieć, czy nam się dorzuci, ale sam mówi, że wątpi w to.
Natomiast jeśli chodzi o te "koperty od osób towarzyszących", to kuzynostwo tz raczej dadzą jedna koperte z rodzicami i osobami towarzyszacymi (wiek od 18 do 22 lat, nie pracują). Ale najbardziej przeraża mnie właśnie to, że te OT, to będą zupełnie obcy ludzie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Jeśli będzie przyjęcie, to myślicie, że lepsza opcja są 2 czy 3 dania? Ślub o 17, to pewnie życzenia, będzie 18 to pierwsze danie. Drugie ciepłe danie by wjechało ok 20-21. A o północy max by się kończyła impreza. A gdyby były 3 dania, to by było 18-20-22. Nie wiem czy to nie zbyt dużo na taką imprezkę?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A zimna płytę będziesz mieć? Ja planowałam obiad zupa plus drugie danie, zimna płyta plus ciepła kolacja. no i tort jakieś ciasto. A miałam mieć ślub na 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 09:06   #1697
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A zimna płytę będziesz mieć? Ja planowałam obiad zupa plus drugie danie, zimna płyta plus ciepła kolacja. no i tort jakieś ciasto. A miałam mieć ślub na 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zimna płyta, ciasta, tort będą oczywiście.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 09:24   #1698
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U nas na całonocnym weselu obiad + 3 dania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 09:30   #1699
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U nas na całonocnym weselu obiad + 3 dania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez tak jest


Macie już buty? nic mi sie nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-08, 09:33   #1700
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
U nas tez tak jest


Macie już buty? nic mi sie nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam, niestety dla mnie te niskie obcasy to nie jest szał wizualny, ale są do przeżycia.
Zresztą do miary sukni już musiałam kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 09:41   #1701
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
U nas tez tak jest


Macie już buty? nic mi sie nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź mi nie mów.
Okazało się, że do mojej kiecki wcale nie pasują płaskie buty jak planowałam. Muszę kupić nowe, ale ja nie chodze w butach na obcasie, więc muszę kupić jakieś w stylu Kotyl. A one kosztują koło 300 zł.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 10:00   #1702
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja kupiłam na Zalando podobne do Kotyla za 95zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 10:17   #1703
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na Zalando podobne do Kotyla za 95zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, oglądałam też na brilu.pl
Ale jak mam kupować eko skórę za 160 zł, a skórę za 289, tym bardziej, że mam kotyle (czarne) od min. 5 lat i są jak nowe (no, ale za często ich nie noszę, tyle co na egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, śluby), to wolę już dołożyć stówkę.
Co nie zmienia faktu, że jestem wkurzona, bo nie znoszę kupować drogich butów

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 10:52   #1704
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość

Heeej, a może pomożemy sobie z pomysłami na piosenki? Ja mam jak na razie szałowe 30 piosenek, które muszą być, ale pomysły mi się powoli kończą. Teraz mam podział na:
- dynamiczne do tańca
- smooth jazz, cafe music do posiłków
- romantyczne wolne
- śmieszne, które można puścić już o późnej porze jak będzie dobra zabawa
Bardzo chętnie! Ale ja jeszcze nie zaczęłam tworzyć playlisty. Z tego co widzę mamy ślub równo miesiąc po sobie. Zabiorę za przesłuchiwanie.Też będzie podobny podział tyle, że śmieszne będą leciały już wcześniej, np Martyniuka mi chłop nie odpuści jakieś jajcarskie piosenki też późniejszą porą. Ogólnie celuję w klimaty oldies\disco\ rock\rock&roll\swing. Smooth jazz/cafe też jak najbardziej ok. Narzeczony pewnie będzie chciał też coś bardziej nowoczesnego.

A z czego masz zamiar puszczać muzykę, z YT?

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wiem, oglądałam też na brilu.pl
Ale jak mam kupować eko skórę za 160 zł, a skórę za 289, tym bardziej, że mam kotyle (czarne) od min. 5 lat i są jak nowe (no, ale za często ich nie noszę, tyle co na egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, śluby), to wolę już dołożyć stówkę.
Co nie zmienia faktu, że jestem wkurzona, bo nie znoszę kupować drogich butów

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mówisz, że takie wygodne te kotyle? To może też się skuszę, bo też lubię mieć wszystko bardzo wygodne i tak samo nie chodzę na obcasach

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Mi się wydawało, że jak ślub w lipcu to jeszcze jest kupa czasu, a widzę że wszyscy już mają poogarniane zaproszenia, suknie, obrączki. Dobrze że weszłam na ten wątek bo bym nie ogarnęła
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 10:54   #1705
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja muszę już kupować i stanik bo przymiarke mam najpóźniej na początku marca. Dwie najgorsze rzeczy jakie potrzebuje chyba. Po buty chyba do wojasa pójdę. Stanik upatrzylam sobie z agio no ale zobaczymy. Z Panache mają idealny ale trochę mi szkoda 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:17   #1706
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Mówisz, że takie wygodne te kotyle? To może też się skuszę, bo też lubię mieć wszystko bardzo wygodne i tak samo nie chodzę na obcasach
Czy super wygodne? Nie. Ale są na stabilnym obcasie, jednocześnie mają pasek na kostkę i trzymają moja nogę. Ja mam wąską stopę i nie umiem chodzić w butach na obcasie. Mogłyby mieć niższy obcas dla mnie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja muszę już kupować i stanik bo przymiarke mam najpóźniej na początku marca. Dwie najgorsze rzeczy jakie potrzebuje chyba. Po buty chyba do wojasa pójdę. Stanik upatrzylam sobie z agio no ale zobaczymy. Z Panache mają idealny ale trochę mi szkoda 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam z intimissimi i polecam.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:29   #1707
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Czy super wygodne? Nie. Ale są na stabilnym obcasie, jednocześnie mają pasek na kostkę i trzymają moja nogę. Ja mam wąską stopę i nie umiem chodzić w butach na obcasie. Mogłyby mieć niższy obcas dla mnie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Ja kupiłam z intimissimi i polecam.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Intimissimi nie zna obwodów 65 ale dzięki za polecenie, przejdę się i może jednak coś się trafi bo widzę że mają jeden model z niskim mostkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2020-02-08 o 11:36
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:37   #1708
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Czy super wygodne? Nie. Ale są na stabilnym obcasie, jednocześnie mają pasek na kostkę i trzymają moja nogę. Ja mam wąską stopę i nie umiem chodzić w butach na obcasie. Mogłyby mieć niższy obcas dla mnie.
A to ja mam co prawda stopę 36, ale z przodu szerokiego platfusa, a znowu z pięty mi wszystko zjeżdża i raczej też muszę mieć na pasek. Raz poszłam w nowych skórzanych butach bez paska na czyjeś wesele, to te buty mi cały czas spadały xd coś okropnego, nigdy wiecej ich nie założyłam, tak samo letnie koturny bez paska poszły do śmieci po jednym spacerze.
Zerknęłam na modele kotyli i jest jeden fajny ale właśnie na wąską stopę, więc będę szukać czegoś innego.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:41   #1709
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Daj linka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niplexx ewa 02 dokładnie to jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-08, 11:41   #1710
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Intimissimi nie zna obwodów 65 ale dzięki za polecenie, przejdę się i może jednak coś się trafi bo widzę że mają jeden model z niskim mostkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Obwody 65 to spokojnie zna esotiq, a co chwile są promocje. Ja najprawdopodobniej kupię zwykły biały z esotiq, bo miska jest odpowiednio płytka do mojej sukienki i jedyne co, to krawcowa mi pomoże w dopasowaniu zapięcia, żeby było odpowiednio nisko.


Ja mam te buty i co najwyżej je może spróbuję przefarbować na granatowy, jak zdążę i nie zapomnę. Są wygodne, nie czuć tego obcasa
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.