gdzie kupić wyposażenie łazienki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 17:24   #1
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184

gdzie kupić wyposażenie łazienki?


byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego wyposażenia łazienki, od wc po umywalkę, wannę i prysznic, a ceny w sklepach są po prostu z kosmosu!

Wydawało mi się, że kupię wannę za 1000 zł, wc za 500, umywalkę za 300 itp. a dotychczas widziałam ceny 2-3x wyższe...i wcale nie chodzę po sklepach z samą markową ceramiką.

Powiedzcie gdzie warto kupić to wszystko, najlepiej w Warszawie, albo może które sklepy internetowe polecacie.
Będę wdzięczna. Dzięki.
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 18:20   #2
hermajona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 598
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Hej! Byłaś w dużych marketach budowlanych? Ja kupiłam w Castoramie wannę - za 800 zł - i była to jedna z droższych (mówię oczywiście o zwykłej wannie karylowej, nie jakiejś na nóżkach czy w kształcie misy do postawienia na samym środku łazienki ), umywalkę i wc też kupiliśmy w rozsądnych cenach, wybór był naprawdę duży! Nie wiem, może masz wygórowane wymagania... WC takie podwieszane kosztuje jednak więcej niż 500zł... No ale zwykłe to myślę, że spokojnie za tyle można nabyć.
__________________
Si abres el estuche lo que debes encontrar
Es una joya que te deslumbrar
á
hermajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 19:44   #3
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Byłam w castoramie, ale wydawało mi się, że wybór był słaby, do tego obsługa była zabiegana i nikt nie potrafił mi w sumie poświęcić chwili.
Muszę wybrać się tam raz jeszcze.
Odnośnie wc podwieszanego to właśnie o takim myślałam, ale w życiu nie przypuszczałabym że może tyle kosztować...
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:32   #4
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Zależy, o jakiej jakości myślisz. Za pieniądze, którymi dysponujesz, faktycznie szału z tym nie będzie i zostają Ci głównie markety budowlane, jak Castorama, Leroy Merlin, Obi itd.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:54   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

W ikea sa ladne umywalki za 300 zl.

Sprobuj tez poszukac na allegro - http://www.allegro.pl/46122_lazienka_i_toaleta.html
tylko wybierz odpowiednia lokalizacje, bo to duze rzeczy i zeby transport nie wyszedl za drogo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:04   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

castorama w Warszawie jest wyjątkowo słabo zaopatrzona, nie wiem dlaczego.

Próbowałaś w Leroy Merlin na Targówku? Ja tam kupowałam większość rzeczy do łazienki (wannę, umywalkę, wc w stelażu, płytki i drobiazgi. Mają w miarę spory wybór i ceny jak w większości marketów budowlanych. Na pewno nie polecam Ci OBI, bo jak się przekonałam mają wyższe ceny za ten sam towar, czasem nawet dwukrotnie w stosunku do innych sklepów. Kiedyś wyszperałam też taką stronę http://www.elazienki.com/ ale nie korzystałam, więc nie umiem powiedzieć, czy to dobry sklep. Możesz też zamawiać bezpośrednio u producentów, ale wtedy pozostaje problem z dowozem.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-02-14 o 13:08
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:12   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Co do wiedzy w temacie łazienkowym ,radze poczytac jakies forum i opinie ,sprzedawcy w sklepach sa słabo przygotowani na pytania i opowiadaja czesto bzdury.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 16:25   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

ja kupiłam zlew za jakieś 300 złotych (nie pamiętam dokładnie) w castoramie , sedes był akurat w promocji za 250 (podwieszany) w leroy, wanna akryowa perline w leroy za jakieś 350 złotych. Do tego oczywiście doliczyć trzeba koszt baterii oraz stelaża do kibelka, ale udało się nam zmieścić w naszym skromnym budżecie

Co do obsługi w sklepach, to ja akurat trafiałam na bardziej kompetentnych w leroy, w castoramie faktycznie znaleźć kogoś to cud. No i nie masz gwarancji, że to co Ci przekażą o produkcie to nie subiektywna opinia. Ja wiele informacji zbierałam z netu zanim zadecydowałam co kupić.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2010-02-14 o 16:28
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 23:16   #9
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

popatrz na stronie koła czy cersanitu z tych dwoch firm napewno kupisz cale wyposazenie lazienki w rozsadnych pieniadzach a i kolo i cersanit dostepne jest w praktycznie kazdym markecie budowlanym... aha kolo z tego co sie zorientowalam ma nizsze ceny i duzyy wybor.
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:28   #10
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

ZDECYDOWANIE w Internecie!!!!! Ja np. kupiłam wszystko do łazienki oraz całe kuchenne agd przez internet i zaoszczędziłam na tym w sumie przynajmniej 9000zł!!!
Podam Ci przykłady:
za drzwi do kabiny prysznicowej w sklepie chcieli 3200zł, a ja przez internet zapłaciłam 2100zł ( 1000 taniej!!!)
za baterię prysznicową w sklepie chcieli 1200zł, przez net zapłaciłam 500zł i jeszcze dostałam słuchawkę prysznicową gratis
takie umywalki jak mi sie podobały w sklepach kosztowały ok 1000zł a ja na allegro znalazłam jeszcze ładniejszą za 250zł

i tak mogłabym Ci pisać bez końca.
Ani razu nie zostałam oszukana, bo zawsze dokładnie sprawdzam internetowych dostawców. Wszystkie produkty są nowiutkie, tip top.
Rozumiem, że szukasz troszkę tańszych opcji niż te co przytoczyłam, ale z tańszymi produktami jest tak samo.

Wniosek: kupując przez internet możesz zaoszczędzić nawet do 40%

Edytowane przez alphala
Czas edycji: 2010-02-16 o 11:31
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:56   #11
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

My przez internet zakupiliśmy sprzęty do kuchni (lodówka, kuchenkę, okap) i faktycznie wyszło dużo taniej niż w sklepie. Może więc to jest dobre rozwiązanie
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 15:12   #12
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

alphala a mozna zapytac ile czekaliscie na dostawy sprzetu do lazienki?? i w jakich sklepach zamawialiscie??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:27   #13
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Wiesz co, w różnych jeśli chodzi o łazienkę to wszystko z Allegro. Patrzyliśmy czy są jacyś sprzedawcy, którzy mają więcej niż jeden produkt, który nas interesuje. Ale w sumie to wyszło tak, że każdą rzecz u kogoś innego (brodzik, drzwi do kabiny, wc+stelarz, umywlka, bateria umywalkowa, bateria prysznicowa) i wyszło nam, że nawet z tymi wszystkimi kosztami przesyłek wychodzi o wieeeeeele taniej niż w sklepie. Czasem warto brać dwie rzeczy u różnych sprzedawców, nawet jak jeden ma obie w ofercie, bo bywa tak, że jedna rzecz jest tania u jednego, druga u kogoś innego i nawet + przesyłka wychodzi taniej.

Jeśli chodzi o czas oczekiwania to różnie, ale zdecydowanie krótszy niż w sklepach. W sklepie często się zamawia i czeeeeeka, a przez net często mają rzeczy na stanie.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:20   #14
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Wiesz co, w różnych jeśli chodzi o łazienkę to wszystko z Allegro. Patrzyliśmy czy są jacyś sprzedawcy, którzy mają więcej niż jeden produkt, który nas interesuje. Ale w sumie to wyszło tak, że każdą rzecz u kogoś innego (brodzik, drzwi do kabiny, wc+stelarz, umywlka, bateria umywalkowa, bateria prysznicowa) i wyszło nam, że nawet z tymi wszystkimi kosztami przesyłek wychodzi o wieeeeeele taniej niż w sklepie. Czasem warto brać dwie rzeczy u różnych sprzedawców, nawet jak jeden ma obie w ofercie, bo bywa tak, że jedna rzecz jest tania u jednego, druga u kogoś innego i nawet + przesyłka wychodzi taniej.

Jeśli chodzi o czas oczekiwania to różnie, ale zdecydowanie krótszy niż w sklepach. W sklepie często się zamawia i czeeeeeka, a przez net często mają rzeczy na stanie.

jejuuu...z allegro? nie przyszłoby mi do głowy...ale moze to faktycznie dobry pomysł?
Czy ceny na allegro są niższe niż w sklepach internetowych?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

a może ktoś mi podpowie gdzie w Krakowie jest największy wybór płytek?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:26   #15
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Powiem tak:
Na Allegro jest cała masa sklepów internetowych. Właśnie od takich super-sprzedawców wszystko kupowałam. Ceny na Allegro są niż w sklepach internetowych, które nie mają swoich aukcji na allegro.

Polecam szczerze i nie ma się co bać. Jak widzicie przy nicku, że to super-sprzedawca i ma ponad 90% pozytywnych komentarzy to nie ma się czego obawiać. A różnica cen jest niebo-ziemia.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:25   #16
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Dzieki dziewczyny!
Wlasnie jestem po zakupie plytek lazienkowych w sklepie internetowym.
W sklepie cena plytek na poziomie 72 zl za m2, a na internecie 49,90 zl - tym samym juz zaoszczedzilam 800zl
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:39   #17
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Super!!!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 23:10   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez soczewka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny!
Wlasnie jestem po zakupie plytek lazienkowych w sklepie internetowym.
W sklepie cena plytek na poziomie 72 zl za m2, a na internecie 49,90 zl - tym samym juz zaoszczedzilam 800zl
wow, ekstra!
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:39   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

dokladnie. supersprzedawcy, duzo transakcji, niemalze kazda pozytywna - ryzyko zakupu jest nizsze nawet niz ze sklepu. Zreszta czesto sa to po prostu sklepy, ktore tak sie reklamuja.

Zakupy internetowe sa tansze, bo nizsza jest cena przechowywania towaru, nie musza one byc w drogiej lokalizacji w centrum miasta, tylko moga czekac na klientow zupelnie gdzies pod miastem, gdzie nie ma az tak wysokich kosztow.

No i nie kazdemu chce sie chodzic po 10 sklepach i szukac czy moze w uliczce za rogiem nie ma czasem ladnej umywalki. A kliknac 10 aukcji to chwila moment i szybka selekcja - rozowa nie, kwadratowa tez nie - o jest ladna, wtedy czyta sie gdzie i od kogo.

Co do lokalizacji, moim zdaniem nie ma sensu kupowac wanny w Szczecinie, gdy ktos urzadza mieszkanie w Zakopanem Chyba nie musze pisac dlaczego. ALe allegro umozliwia selekcje akcji wg miasta.

Jednak przy mniejszych rzeczach typu korek do wanny mozna sie porwac - co za problem wyslac paczke poczta.

Ja w necie szukam teraz taniego telewizora.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 02:15   #20
aniulka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez hermajona Pokaż wiadomość
Hej! Byłaś w dużych marketach budowlanych? Ja kupiłam w Castoramie wannę - za 800 zł - i była to jedna z droższych (mówię oczywiście o zwykłej wannie karylowej, nie jakiejś na nóżkach czy w kształcie misy do postawienia na samym środku łazienki ), umywalkę i wc też kupiliśmy w rozsądnych cenach, wybór był naprawdę duży! Nie wiem, może masz wygórowane wymagania... WC takie podwieszane kosztuje jednak więcej niż 500zł... No ale zwykłe to myślę, że spokojnie za tyle można nabyć.
ja kupowałam w sklepie http://dodomu.com.pl i na całą łazienkę wydałam około 3000 .wanna, umywalka, kompakt. teraz kolejny remont ogrzewania i też chyba u nich kupię bo znajomy kupował kocioł z jakimś zbiornikiem czy czymś takim i mówi że jest zadowolony.. pozdrawiam
aniulka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 06:32   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez soczewka Pokaż wiadomość
byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego wyposażenia łazienki, od wc po umywalkę, wannę i prysznic, a ceny w sklepach są po prostu z kosmosu!

Wydawało mi się, że kupię wannę za 1000 zł, wc za 500, umywalkę za 300 itp. a dotychczas widziałam ceny 2-3x wyższe...i wcale nie chodzę po sklepach z samą markową ceramiką.

Powiedzcie gdzie warto kupić to wszystko, najlepiej w Warszawie, albo może które sklepy internetowe polecacie.
Będę wdzięczna. Dzięki.
Co to za sklepy, że takie ceny?

Dobrych sklepów internetowych jest wiele, polecam przejrzenie Ceneo:
http://www.ceneo.pl/Armatura_do_lazienki
wybieraj sklepy z dużą liczbą pozytywnych opinii.

Mnie się jeszcze nie zdarzyło naciąć na sklepie internetowym - raz miałam wątpliwości co do oryginalności serum do włosów, ale wtedy dosłownie wszędzie krążyły podróbki tego produktu - również w sklepach stacjonarnych.

Opinie o sklepach są zamieszczane na specjalnych serwisach:
http://www.opineo.pl/dom,opinie (dział Dom)
http://www.pinia.pl/?category_id=6

Co do sklepów stacjonarnych to:
- Castorama - http://www.castorama.pl/sklep/warszawa-targowek/ widuję w nie spory rozrzut cenowy elementów wyposażenia łazienki
- składy budowlane - http://www.kwapisz.com.pl/producenci...ienek_i_kuchni
etc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:30   #22
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Myśmy całą armaturę do łazienki , baterie + płytki kupili w Leroy Merlin. Po prostu zrobiliśmy sobie rajd po sklepach budowlanych (LM, OBI, Castorama) a i tak wróciliśmy do LM i w jednym dniu załatwiona cała łazienka Ceny przystępne, niższe niż w typowych sklepach a i wybór większy. Do tego transport w niskiej cenie. Czego chcieć więcej

Na allegro tez napewno warto choć jak porównywaliśmy ceny baterii łazienkowych to jednak doliczając przesyłkę w LM wyszło taniej. No i w LM możesz w każdej chwili zwrócić towar gdybyś jednak zmienił zdanie - nawet po kilku miesiącach.
Allegro ma tę wyższość, ze mas wiele ofert w jednym miejscu. Osobiście jednak wolę zobaczyć, dotknąć i kupić niż zamawiać w ciemno.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:56   #23
stanred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Internet. Najlepiej zrobić tak - poszukać produktów które mają funkcje/wyglad o które nam chodzi (ja korzystam z Ceneo). Spisujemy symbole, ceny i biegniemy do sklepu (Obi, Castorama, LM). Tam oglądamy je "na żywo". Jeśli nadal nam się podobają, porównujemy ceny z tymi z Internetu i... w 99% internet wychodzi taniej.
Porównując ceny w internecie warto zwrócić uwagę na koszty transportu. Czasem warto zakupić wszystko w jednym sklepie internetowym (nawet jeśli jedna lub dwie rzeczy będą troszkę droższed), bo wiele sklepów pobiera wtedy opłatę tylko za jeden transport.
Ja kupiłem przez internet wszystko i szczerze polecam.
stanred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:49   #24
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

ja wszystkie sprzęty do łazienki kupowałam w sklepach internetowych. to duża oszczędność. oczywiście wcześniej oglądałam je w sklepach stacjonarnych (zdjęcia nie oddają wszystkiego).
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 02:22   #25
aniulka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

ja polecam sklep http://dodomu.com.pl u nich wszystko do swojej łazienki kupowałam.. mają doradcę który mi podpowiadał jakie rozwiązanie dla mnie wybrać a w niektórych sklepach to ja miałam większą wiedzę od sprzedających hehe ale ten sklep jest naprawdę okey.

Pozdrawiam!!
aniulka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:48   #26
delikatnaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Witam,

ostatnio z moim mężem robiliśmy zakupy w sklepie Łazienkaplus.pl mają tam stosunkowo niskie ceny co było dla nas bardzo ważne ponieważ jesteśmy młodym małżeństwem i liczy się dla nas każdy grosz poza tym w tym sklepie jest bardzo duży wybór i każdy na pewno coś by znalazł dla siebie
Pozdrawiam
delikatnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:50   #27
Agutka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez delikatnaasia Pokaż wiadomość
Witam,

ostatnio z moim mężem robiliśmy zakupy w sklepie Łazienkaplus.pl mają tam stosunkowo niskie ceny co było dla nas bardzo ważne ponieważ jesteśmy młodym małżeństwem i liczy się dla nas każdy grosz poza tym w tym sklepie jest bardzo duży wybór i każdy na pewno coś by znalazł dla siebie
Pozdrawiam
Nie polecam sklepu łazienkaplus.pl - zamówiłam u nich miskę wc, sedes i umywalkę.. towar przyjechał do mnie zniszczony.. spisałam protokół szkody przy kurierze, gwarancja została uznana a ja już nigdy nie zobaczyłam ani towaru ani pieniędzy.. Zero kontaktu, oszustwo w biały dzień!!! Remont stał przez 2 miesiące. Aż poszłam do innego sklepu.

pozdrawiam, Agata
Agutka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:19   #28
delikatnaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Szkoda że firma kurierska zniszczyła paczkę... Ale jak reklamacja została uznana to przecież firma kurierska musi wypłacić odszkodowanie, musisz męczyć kuriera...
delikatnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:08   #29
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez delikatnaasia Pokaż wiadomość
Szkoda że firma kurierska zniszczyła paczkę... Ale jak reklamacja została uznana to przecież firma kurierska musi wypłacić odszkodowanie, musisz męczyć kuriera...
jaka firma kurierska?
przecież ona kupowała z tej strony, to sklep odpowiada finansowo, ew to oni niech ściągają sobie od tego kuriera należności
umowę zawiera się ze sklepem, a nie kurierem, tym bardziej, że na wybór kuriera zwykle wpływ ma się żadny
a tak w ogóle to myślę, że to reklama
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:16   #30
oliwia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Moim zdaniem nie jest ważne gdzie kupić lecz co kupić. Chodzi o markę wszystkich urządzeń. Jeśli chodzi o odpływy do natrysków to fachowością zdecydowanie wyróżnia się Geberit. Ma zestawy do brodzików, natrysków czy wanien. Firma ta słynie przede wszystkim z systemów kanalizacyjnych i instalacyjnych do umywalek, zmywaków czy pisuarów. Zatem bardziej ważna jest jakość a nie sposób jej nabycie.
oliwia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-04 13:25:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.