Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 20:36   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na twarz


Dziewczyny co sadzcicie o opcji ,zeby podklad mineralny sypki ,np Bare Minerals zmieszac z kremem na dzien badz z kremem z filtrem - i to nalozyc na sucha twarz ,co sazdicie o tej opcji ? ale to chyba musi byc kre szybko wsiakajacy wysychajacy ??
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 16:36   #2
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Myślę, że to jak najbardziej dobry pomysł próbowałam kiedyś na sobie i z podkładem jednej marki się udało, z innej już nie... zrobiły się smugi i kiepsko to wyglądało, nie wiem od czego to zależy, może od stopnia zmielenia minerałów? W każdym razie z Bare jeszcze nie miałam przyjemności więc nie wiem jak się to sprawdzi w ich przypadku.
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 18:21   #3
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

spróbuj, ale najpierw odrobinkę sobie zmieszaj i testuj

ja osobiście bym nie mieszała, ale ja minerały bez kremów pod itp. używam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 18:21   #4
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

No wlasnie nie kazdy kre sie na to nadaje zdaje mi sie ze najlpesze beda kremy szybko wnikajace wsiakajace w skore nie pozostawiajace tlustej powloki ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 18:24   #5
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

z lekkimi, nawilżającymi bym próbowała
te szybko wchłaniające (głównie matujące sa takie) mogą (a raczej na pewno) smugi zostawiać
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:52   #6
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Ja kiedyś próbowałam miksu Clinique DDMG i EDM intensive. Wyszedł mało kryjący żel tonujący podkreślający suche skórki, więc odpuściłam kolejne testy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:32   #7
anndan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Ja bym nie ryzykowała zresztą, głównie dlatego, że za to kocham sypkie minerały, że się lepiej "łączą" że skórą niż płynne czy kremowe kosmetyki
anndan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:56   #8
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Przez długi czas mieszałam tak Annabelle Minerals, zwłaszcza gdy zależało mi na czasie. Byłam zadowolona. Przetestuj na sobie.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:27   #9
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
spróbuj, ale najpierw odrobinkę sobie zmieszaj i testuj

ja osobiście bym nie mieszała, ale ja minerały bez kremów pod itp. używam
też tak myślę !
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:47   #10
sambasewilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 30
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

a ja bym spróbowała
sambasewilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 13:25   #11
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: Co sadzicie o zmieszaniu MINERALOW SYPKICH z ulubionym kremem i to nalozyc na

Ja spróbowałam, sama robię kremy i o dziwo ten, który sobie robię nie roluje się z dodatkiem podkładu mineralnego. Jeśli będziecie wybierać krem do tego celu polecam znaleźć coś bardzo wodnistego, lekkiego, bo mogą się pojawiać paskudne wałki.

Jeśli chodzi o efekt to podkład w takim wydaniu staje się troszkę ciemniejszy na buzi - nie wiem czy to jest wytłumaczalne, ale u mnie właśnie tak się zachował - co bardzo mnie ucieszyło, bo jestem ciut opalona i wersja zimowa byłaby dla mnie teraz jasna, a tak jest w sam raz
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 14:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.