Dobry fryzjer - Pabianice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 12:39   #1
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672

Dobry fryzjer - Pabianice


Witajcie Pabianiczanki tutaj umieszczamy nasze spostrzeżenia dotyczące jakości usług fryzjerskich w różnych salonach w naszej małej mieścinie.
Zapraszam do:
- polecania dobrych i zaufanych fryzjerów, którzy potrafią świetnie ściąć, uczesać lub zafarbować włosy
- wylewania żalów po nieudanych wizytach w salonie fryzjerskim, ze względu na jakość usługi lub choćby atmosferę panującą w salonie

Pozdrawiam !!

Edytowane przez alphala
Czas edycji: 2009-10-22 o 14:07
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 12:56   #2
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: fryzjer PABIANICE

oo, witam wizażankę z tego samego miasta...a juz myslałam, że jestem osamotniona...

Jesli chodzi o fryzjera to mogę Ci polecić salon Norbi - ul. Piekna 17 (róg Moniuszki). Byłam u niego raz, (co prawda na strzyżeniu więc nie wiem jak u niego z farbowaniem)ale pierwszy raz od nie wiem jak dawna wyszłam zadowlona od fryzjera. Trzeba się tylko wczesniej umówić.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 11:15   #3
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: fryzjer PABIANICE

a ja podciagam wątek szukam dobrego fryzjera, ktory wyczaruje jakies cudo na studniowke, zalezy mi zeby było ładnie i utrzymało sie przez całą nocke
zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 20:46   #4
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez zgrywuska Pokaż wiadomość
a ja podciagam wątek szukam dobrego fryzjera, ktory wyczaruje jakies cudo na studniowke, zalezy mi zeby było ładnie i utrzymało sie przez całą nocke

Ja też szukam dobrego fryzjera w Pabianicach.
Byłam ostatnio w Kyoto, ale się zawiodłam. Mam cieniutkie włosy do ramion i za lekkie podcięcie i pasemka blond zapłaciłam 135zł Byłam po prostu w szoku!!!! Fryzurka generalnie ok, ale cena z kosmosu. Mogę tam polecić Sylwię. Jest milutka i fajnie obcina
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:54   #5
goblin.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

w pabianicach polecam atelier fryzur - rog sklodowskiej a powstancow warszawy bylam juz kilka razy i raczej zostane stala klientka ..mila obsluga ..widzialam tez przy okzaji (jak czekalam na swoja kolej) jak bajecznie czesza na rozne studniowki, czy wesela .....a 'kyoto' rzeczywiscie tez nie polecam niby tyle szkolen w gazetach pisza a fryzury zadna rewelacja...nie polecam takze 'trendy' jak tam bylam ostatnio to jak wyszlam to az plakalam cala noc chcialam fryzurke przynioslam gazety a fryzura nawet w 10% nie przypominala tej co chcialam wygladalam jak po chemioterapii obsluga tez niemila wrr...normalnie to moze bym kupila czape i chodzila ale szlam na wesele wiec na drugi dzien z nadzieja ze da sie cos zrobic szlam do nastepnego fryzjera i tym sposobem trafilam wlasnie do atelier fryzur poprawili mi fryzurke i od tamtej pory chodze tylko tam..polecam
goblin.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 09:53   #6
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: fryzjer PABIANICE

Norbi jeśli chodzi o farbowanie na blond - tak, bardzo tak wiele moich znajomych korzysta właśnie z jego usług.
Jest jeszcze owiana sławą Kaśka z salonu przy 20 stycznia koło PoloMarketu (dokładnie to na Grota-Roweckiego w studio urody Vena) - moja znajoma tylko u niej robi sobie blond, ale uwaga - długie zapisy
Do ścinania na krótko, na chłopaszka - osobiście polecam pana Wojtka z salonu Trio przy św. Jana - jest świetnym fryzjerem, dokładnym, słucha klientek no i niewiele bierze Zresztą pracujące u niego dziewczyny też znają się na rzeczy.

Kyoto - nigdy w życiu! Pan Mateusz "umie" się posługiwac brzytwą, ale jak dla mnie tnie na oślep Dałam mu trzy szanse, za każdym razem wychodząc od niego mialam ochotę płakać. Masakra. I w ogóle nie słucha klientek, taki niewyżyty artysta. Co do tego, że w gazecie go polecają - tjaaa, na tekstach sponsorowanych Jak płaci i daje reklamy, to go polecają, norma.

OT: ale nas z Pabianic, hoho
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 09:51   #7
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dzieki za info dziewczyny....
niestety juz sie poddalam i z blondynki przeistoczylam sie w brunetke....taaaa.....po 20 latach blondu i jestem zachwycona!! jednak nie zawsze najlepiej pasuje nam nasz naturalny kolor.....
jesli chodzi o farbowanie na ciemno jestem stala klientka KYOTO u pani Joli....pani Jola wie jak ma mnie sciac, nigdy nie wychodze od niej niezadowolona i na dodatek wie, ze po farbowaniu na ciemny kolor nalezy klientke dobrze wyczyscic z resztek farby na czole i uszach, zeby nie musiala po wyjsciu z salonu biec prosto do lazienki.... jest tam tez pewna inna pani, nie pamietam imienia, ktora pozwolila mi wyjsc na ulice z pomazanym calym czolem!!! tragedia....w domu myslalam, ze sobie skore zedre, zeby sie tego pozbyc......
pani Jola z Kyoto jest the best )
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 22:09   #8
nadia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

witajcie wizazanki!co do kyoto to przylaczam sie do negatywnych opinii,bylam raz u samego"mistrza" i wyszlam strasznie wsciekla, w ogole nie potrafi sluchac......ma jakies wlasne "niby wizje", niedosyc ze skrocil mi 12cm wlosy choc prosilam zeby nic nie skracac to w dodatku jest strasznie niedokladny mialam niedociete kosmyki, generalnie krzywe i nie do ulozenia!!wczesniej chodzilam tam do cudownej i przemilej pani Lideczki(takie czarne wloski)ale odeszla i nie mam pojecia gdzie jej szukac!!!!byla wspaniala niesamowcie zdolna.ja chodzilam do niej na koloryzacje i strzyzenia-profesjonalistka za kazdym razem mialam cos innego i bylam jeszcze bardziej zadowolona, w ogole wielu moim znajomym dobrala fajna fryzurke!a uczesania jakie widzialam z pod jej reki nie raz w sobote niepowtarzalne-bajka!!!!po jej odejsciu bylam jeszcze kilka razy u dziewczyn ale atmosfera jest okropna pan Mateusz prawie zrzuca z fotela by przyjac nastepna klientke, jest strasznie niesympatyczny.po ostatnim incydencie musialam isc do pierwszego lepszego fryzjera na poprawke.mimo ze dziewczyny mile to do kyoto juz nie wrocilam i nigdy nie wroce!!!!!!!!teraz zrozpaczona szukam dobrego fryzjera ale co wizyta to trace nadzieje...plakac mi sie chce, fryzure mam teraz nijaka bez polotu...jesli ktokolwiek wie cos o pani LIDECZCE blagam o jakis kontakt i info!!!!wiem ze szykowala sie do otworzenia czegos swojego czy ktoś coś slyszal?????pozdrawiam
nadia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:44   #9
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

oj taaak! Pani Lidka byla super, zawsze bylam zadowolan i jak juz pisalam pozniej jej miejsce zajela Pani Jola, ktora tez byla super mila i swietna fryzjerka.....niestety obie odeszly...widze, ze te co lepsze daja sobie spokoj z tym lokalem. Chodzilam tam przez 2 lata na koloryzacje i strzyzenie systrematycznie, ale teraz zdecydowalam, ze bede sama w domu farbowac, bo u nich sie nie oplaca. za pofarbowanie odrostow i podciecie grzywki 100zl.....wedlug mnie przegiecie. Najsmieszniejsze jest to, ze ilekroc sie tam pojawialam to tak naprawde nigdy nie wiedzialam jaka mi cene podadza, mimo iz za kazdym razem prosilam o dokladnie ta sama usluge...raz 100, raz 90, a raz nawet 70zl (bylam w szoku), a potem znowu 100....tu jest chyba cos nie tak, jak sadzicie??
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:53   #10
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Nie chcialabym tu robic nikomu zlej reklamy, ale na pania Sylwie musze sie poskarzyc, bo to wlasnie ona mi ufarbowala cale czolo na brazowo i pani ma jedna duuuza wade: jest strasznie niedelikatna, strasznie ciagnie i szarpie wlosy przy czesaniu, rowniez przy przeciaganiu farby, przy suszenieu raz DOSTALAM SZCZOTKA W CZOLO i raz SUSZARKA W TYL GLOWY! Nie sadze, by zrobila to specjalnie, jakas taka roztargniona. Druga rzecz to to, ze podczas mycia glowy jako jedyna nie wysila sie na zrobienie masazu glowy, a to chyba jest wliczone w cene....Faktem jest, ze strzyze ladnie, ale na tym sie koncza plusy, wiec do krotszych wlosow moze byc ok
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:04   #11
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja na panią Lidkę i panią Sylwie złego słowa nie moge powiedzieć. Pani Lidka wyczarowała mi po prostu magiczną fryzurę na ubiegłoroczną studniówkę a pani Sylwia zawsze świetnie przycinała włosy i robiła pasemka. Ale niestety moja przygoda z tym salonem skończyła się w chwili, gdy za podcięcie włosów i grzywki oraz pasemka w jednym kolorze na włosach do ramion (ani odrobine dłuższych!!!) krzyknęli mi 130zł!!! podczas gdy wcześniej jak robiłam pasemka z 2 kolorów to płaciłam u nich 110zł :/ od tamtej pory sie u nich nie pokazałam, ale myślę o kilku sesjach na solarium i prawdopodobnie do nich pójdę bo jeślichodzi o solarium to ceny mają wporządku.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 09:32   #12
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Wlasnie, problem Kyoto polega na tym, ze nigdy nie wiadomo ile nam przyjdzie zaplacic, nawet jesli korzystamy z tej samej uslugi....powinni miec jakis staly cennik
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:59   #13
nadia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

dokladnie,pani recepcjonistka niezorientowana a wszystko uzaleznione od maestro ktory jak widac sam sie gubi....nie pamieta czy mozna zedrzec wiecej czy tym razem mniej mimo ze robimy te same pasma na tych samych wlosach..organizacja do .......ahhhhh szkoda slow
nadia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:09   #14
cyrkonia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pabianice
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

witam cieplutko
ciesze sie ze tak cieplo mowi pani o lidce jest naprawde super fryzjerem u niej jest 100 % satysfakcji polecam goraco !!!!!!!!!!!!!!!!! dziekuje lidziu
a apropo salonu KYOTO dziewczyny sa super pomijajac pania z recepcji i szefa ktorzy sa strasznie nie mili !!!!!!!!!!!po przekroczeniu progu tego salonu wieje chlodem a potym jak spalili mi wlosy moja noga wiecej tam nie powstanie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!1
cyrkonia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:20   #15
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dobrze wiedziec, ze spalili komus wlosy......do strzyzenia sa OK, ale wynalazkow bym u nich nie probowala...jakos nie mam zaufania tak do konca..... My tu tak negatywnie o Kyoto, a moze sa jakies salony, jakies panie fryzjerki lub panowie fryzjerzy w Pabianicach, ktorych mozna z czystym sumieniem polecic jesli chodzi o wynalazki typu trwala, sciaganie farby ????
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 17:00   #16
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja słyszałam o super fryzjerce w Pabianicach p. Gabrysi Pawlak, która ma salon na Powst. Warszawskich. Nie miałam okazji sama wypróbowac, ale raz zaczepilam na ulicy dziewczyne, ktora miala super kolorek i sciecie i wlasnie mi powiedziala ze sie u niej strzyze i farbuje. Potem tez slyszalam pozytywne opinie od innych. Mialam sie wybrac ale mieszkam w Lodzi i nie za bardzo mi po drodze . Czy ktos moze korzystal z jej uslug?

Edytowane przez OrangeJuice
Czas edycji: 2007-03-25 o 17:01 Powód: wkradl sie blad
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:43   #17
kasiasz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: fryzjer PABIANICE

No ja jedyna chyba sie wyłamię z pochwał dotyczących Lidki...hmmm..no byłam dwa razy jej klientką i naprawdę nie poleciłabym. Było fajnie dopoki nie umyłam włosów...za nic w swiecie nie chciały sie ułozyć a prosiłam o fryzurkę z która nie będę miała kłopotów. Poza tym włosy miałam wycięte w schody..hmm skracając..znam o wiele lepsze fryzjerki. A Lidka (która na marginesie prywatnie jest bardzo fajną osobą) powinna sporo zainwestować w szkolenia
W Pabianicach nie znalazłam niestety nikogo kto porzadnie zająby się moimi włosami...trafiłam do Łodzi..i zostałam oczarowana...trafiłam do Salonu Grace w Galerii i teraz w Manufakturze. Wynik jest taki ze jezdze tam od 3 lat, włosy mam pierwsza klasa, sama sie układają..juz zapomniałam co to lokówka cudny kolor, włosy są zdrowe, lśniące pomimo tego ze nigdy ich nie oszczędzałam. Nie jest za tanio, ale uwazam ze warto zainwestowac raz na dwa miesiące przynajmniej...bo warto dla pięknych włosów Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie nie naraziłam negatywna opinią o Lidii
kasiasz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:44   #18
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: fryzjer PABIANICE

odświeżam temat

moze macie jakies nowe doświadczenia ?

planuje zmienić fryzure, spooro ściąć włosy i mam juz nawet fryzurke wypatrzoną.

Kto w Pabianicach najlepiej obetnie zgodnie ze zdjęciem?
Czy moge zaryzykować u Norbiego? Zazwyczaj obcinałam sie u niego i liczyłam na jego kreatywność i nieład na głowie.
Ale teraz... troche sie boje...

pomózcie dziewczyny!
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 08:01   #19
kasiasz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witaj Ja polecam Lidię Mahrus. Ma swoj salon na Wrzosowej. Jak ostatnio pisałam tu, niestety zadowolona z niej nie byłam. Ale zaryzykowałam i poszłam raz jeszcze po jakim s czasie. I muszę powiedziec ze jestem pełna podziwu Dziewczna bardzo, bardzo sie wyrobiła. Widac ze zalezy jej na poziomie Fryzurkę mam rewelka i własnie ze zdjęcia. Kolor tez super. Ceny bardzo przystępne, i mozna u niej kupic kosmetyki do pielęgnacji Z czystym sumieniem ją polecam i biję sie w piersi za wczesniejszy post. JEsli jestes zainteresowana podam Ci numer telefonu do niej. Pozdrawiam
kasiasz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 09:23   #20
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: fryzjer PABIANICE

Wrzosowa to jest taka uliczka koło Strzelnicy?
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:29   #21
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez kasiasz2 Pokaż wiadomość
Witaj Ja polecam Lidię Mahrus. Ma swoj salon na Wrzosowej. Jak ostatnio pisałam tu, niestety zadowolona z niej nie byłam. Ale zaryzykowałam i poszłam raz jeszcze po jakim s czasie. I muszę powiedziec ze jestem pełna podziwu Dziewczna bardzo, bardzo sie wyrobiła. Widac ze zalezy jej na poziomie Fryzurkę mam rewelka i własnie ze zdjęcia. Kolor tez super. Ceny bardzo przystępne, i mozna u niej kupic kosmetyki do pielęgnacji Z czystym sumieniem ją polecam i biję sie w piersi za wczesniejszy post. JEsli jestes zainteresowana podam Ci numer telefonu do niej. Pozdrawiam

Bardzo chętnie, poprosze o numer telefonu.
Czy to jest ta pani Lidka wychwalana we wcześniejszych postach?
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:32   #22
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: fryzjer PABIANICE

Wrzosowa to jest uliczka łącząca Moniuszki z Wiejską ?

Czy to jest taki salon na rogu Wrzosowa/Moniuszki?
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 07:20   #23
kasiasz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ojej, dokładnie jak tam trafic nie powiem bo ja nie umiem tak wytłumaczyć. Juz podaje numer 693 636 198. To jest ta własnie Lidia, którą ja zjechałam a inne dziewczyny goraco polecały. Teraz i ja to czynię Zresztą, ja tez otwieram swoj salon tyle ze pazurkowy, wiec solidaryzuje sie z nią, bo dziewczyna ciezko pracowała zeby miec teraz swoj. Pozdrawiam
kasiasz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 21:30   #24
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

[quote=selfish;3424704]

Kyoto - nigdy w życiu! Pan Mateusz "umie" się posługiwac brzytwą, ale jak dla mnie tnie na oślep Dałam mu trzy szanse, za każdym razem wychodząc od niego mialam ochotę płakać. Masakra. I w ogóle nie słucha klientek, taki niewyżyty artysta.

"Niewyżyty artysta" - bardzo dobrze powiedziane zgadzam się w 100%. trzyma się tylko swojej wizji. Salon całkiem przyjemny, mimo to efekty mojej wizyty w Kyoto to dla mnie niezbyt miłe wspomnienie. Farbowanie - kolor inny od zamierzonego a strzyżenie, które podobno miało pomóc moim włosom w lepszym układaniu też okazało się niewypałem. Ściął mi chyba z połowę włosów czyli o WIELE krócej niż chciałam i wogóle - NIE TO. Po prostu płakać mi się chciało...
Ostatnio byłam w "Doris" na Warszawskiej. Jest nieźle, ale ciągle chyba nie to. Hmmm... Szukam dalej
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:53   #25
Ana1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: fryzjer PABIANICE

hej dziewczyny!
Ostatnio chodzę do kyoto, ale chyba już się tam nie wybiorę. Po ostatnim razie widziałam, że fryzjerka która robiła mi włosy nie była zbytnio przekonana do tego co robi. ech szkoda gadać. W sumie mnie tam też nie ciągnie. Czuć tą obojętność wobec klienta.
No ale była tam kiedyś pani LIDKA. I ścinała włoski superowo. No ale już jej nie ma. jak dla mnie to była bardzo fajna fryzjerka. Porozmawiała, doradziła i jeszcze fajnie ścięła.
teraz szukam jakiegoś nowego salonu.
Ogólnie mam włosy za ramiona i chce zmienić radykalnie fryzurę. Chcę zmienić kolor i ściąć na krótko.

Piszcie jeśli wiecie gdzie są dobrzy fryzjerzy.
pozdrawiam. pa
Ana1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 21:02   #26
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Mnie pani Lidka super uczesała na studniówke. Nigdzie wcześniej ani później nie widziałam takiej fryzurki Kyoto omijam szerokim łukiem. Może ewentualnie wybiorę się tam zimą, ale tylko do solarium, bo jakoś akurat ta usługa mi u nich odpowiada, ale fryzjer na pewno NIE !!
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:31   #27
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec, ze spalili komus wlosy......do strzyzenia sa OK, ale wynalazkow bym u nich nie probowala...jakos nie mam zaufania tak do konca..... My tu tak negatywnie o Kyoto, a moze sa jakies salony, jakies panie fryzjerki lub panowie fryzjerzy w Pabianicach, ktorych mozna z czystym sumieniem polecic jesli chodzi o wynalazki typu trwala, sciaganie farby ????
Dołączam się do pytania o te wynalazki. Kogo polecacie?
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 12:03   #28
dzss
Przyczajenie
 
Avatar dzss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: fryzjer PABIANICE

Musze się przyłączyć do pochwał kochanej Lideczki Dojeżdżam do niej z Łodzi co świadczy najlepiej o moim zadowoleniu z jej pracy nad moją głową Lidka dobiera mi fryzurki od 2,5 roku i dzięki niej wysłuchałam wielu komplementów, dlatego warto "tłuc" się tramwajem godzinę czasu żeby się z nią spotkać! Pogada, wysłucha i co najważniejsze -mądrze i szczerze doradzi. Powie co pasuje a co nie, co bedzie sie ukladac itd...Buziaki Lidzia- robisz wiele dobrego dla ludzkości!!!! pozdrawiam
dzss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:53   #29
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez dzss Pokaż wiadomość
Musze się przyłączyć do pochwał kochanej Lideczki Dojeżdżam do niej z Łodzi co świadczy najlepiej o moim zadowoleniu z jej pracy nad moją głową Lidka dobiera mi fryzurki od 2,5 roku i dzięki niej wysłuchałam wielu komplementów, dlatego warto "tłuc" się tramwajem godzinę czasu żeby się z nią spotkać! Pogada, wysłucha i co najważniejsze -mądrze i szczerze doradzi. Powie co pasuje a co nie, co bedzie sie ukladac itd...Buziaki Lidzia- robisz wiele dobrego dla ludzkości!!!! pozdrawiam
a czy wiesz może, gdzie teraz pani Lidka pracuje?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 19:42   #30
nadia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witajcie ponownie! na wstepie jestem wdzieczna za numer tel do pani Lideczki, dzieki kasiasz2!od mojego ostatniego postu byłam juz wielokrotnie u niej w salonie, przesliczny salon na uboczu, jest bardzo nowoczesnie ale i przytulnie, urocza atmosfera,mili ludzie,pyszna kawa, pani Lidia jak zwykle usmiechnieta i zyczliwa i co najwazniejsze fach na najwyzszym szczeblu!jestem pod ciągłym wrażeniem już tyle swietnych fryzurek mi wymyślila,ciagle sie szkoli i idzie do przodu jak burza!W salonie Lidia Mahrus pracuje już też pani Ania(też była w kyoto ciemne włoski) również gorąco polecam!cudowne zabiegi pielegnacyjne..nawilzanie ..wloski mieciutkie i pieknie pachnace a do tego ceny rewelacyjne!
nadia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.