Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 07:51   #931
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Probowalas kremów z kwasami z apteki? Na przebarwienia świetnie działa glikol w kremie np glyco A z isispharmy lub coś na bazie kwasu azelainowego on pięknie wybiela nie podrażniając przy tym skóry. Teraz zima wiec idealna pora na kurację
Dokładnie ! Kwasy są niezastąpione na przebarwienia
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:59   #932
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym. Nie wolno używać kremów z kwasami jak są minusowe temperatury. A ogólnie kremy z kwasami polecam jesienią i wczesną wiosną kiedy jeszcze słoneczko tak nie przypieka. I mimo wszystko krem z filtrem przez cały rok radzę używać.
Ja tam uważam ze kwasy w gabinecie zima mogą być ryzykowne, bo są silniejsze od tych domowych. Jeśli stosuje się kremy w domu zgodnie z ich przeznaczeniem to wiadomym jest ze filtr tez się nakłada. O tym już nie wspominałam bo wydaje się to oczywiste.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 22:18   #933
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie wiem po co folia, trzeba było od razu kosmetyczki zapytać Po demakijażu robie się peeling, zmywa, później maskę rozpulchniającą i wapozon (bez foli), albo maskę elektryczną. Po około 20 minutach się wyciską, bez igieł, Igły mozna używąc tylko do prosaków. Po trzeba zdezynfekować skóre, następnie darsonwal, ampułka wtłoczoną sonoforezą albo wklepana, na to maską ściągająca i ja jeszcze póxniej kładę maske algowo. Na koniec krem z filtrem.
Nie wygląda się jak zombi, ale po paru dniach u niektórych osób skóra się lekko złuszcza.
Dziękuję!
Wiem, że powinnam była od razu zapytać, ale tak mnie to zaskoczyło...
chyba folia udusiła całą moją asertywność
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 22:34   #934
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wiem, że powinnam była od razu zapytać, ale tak mnie to zaskoczyło...
chyba folia udusiła całą moją asertywność
Ja w gabinecie tez stosowałam folie na niektóre maski rozpulchniajace ale wtedy juz bez wapozonu. Trochę bez sensu moim zdaniem takie metody.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 22:07   #935
NoComments
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś DOBRY gabinet kosmetyczny w Warszawie ? Potrzebuje pozbyć się całej masy zaskórników Niestety mam skórę skłonną zarówno do zaskórników, wyprysków i przesychania jednocześnie, więc to musi być naprawdę dobra kosmetyczka. Skóra też już niestety niemłoda.

polecicie kogoś ?
NoComments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 06:36   #936
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NoComments Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś DOBRY gabinet kosmetyczny w Warszawie ? Potrzebuje pozbyć się całej masy zaskórników Niestety mam skórę skłonną zarówno do zaskórników, wyprysków i przesychania jednocześnie, więc to musi być naprawdę dobra kosmetyczka. Skóra też już niestety niemłoda.

polecicie kogoś ?
Tutaj nie wolno nikogo reklamować. Ja nie jestem z Warszawy to tym bardziej nie polecę.
Jeśli wysuszoną masz skórę to spróbuj używać kremów z kwasem hialuronowym, a na noc coś odżywczego tylko musisz sprawdzić co dokładnie cię nie zapycha. Rób regularnie peeling. Ogólnie moje zdanie jest takie że bardzo dużo osób zapomina jak ważne jest peelingowanie skóry regularnie. Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedzialnej i mądrej kosmetyczki.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 08:12   #937
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Tutaj nie wolno nikogo reklamować. Ja nie jestem z Warszawy to tym bardziej nie polecę.
Jeśli wysuszoną masz skórę to spróbuj używać kremów z kwasem hialuronowym, a na noc coś odżywczego tylko musisz sprawdzić co dokładnie cię nie zapycha. Rób regularnie peeling. Ogólnie moje zdanie jest takie że bardzo dużo osób zapomina jak ważne jest peelingowanie skóry regularnie. Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedzialnej i mądrej kosmetyczki.
Zgadzam się w 100 %. dobrze prawi ! Ja ogolnie nie mam jakiejs mega problematycznej cery ale moge wam cos polecic co sprawdziłam na własnes skorze. pewnie nie jedna z was to próbowała i nienawidzi a inna uwielba ! co to co to ???

Zabieg retix C ! skóra schodzi jak z węża ale warto. Pożniej jest taka głaciutka milutka pory sie zamykaja ! Mi to poleciła moja kosmetolog ! I wielbie ja za to !

2 x w roku sobie zrobić na jesieni i przed wiosna zabieg nie drogi a efekty z a j e f a j n e !
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 23:48   #938
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam
Rozwazam jakis zabieg oczysczania twarzy
Mam zaskorniki za nosie i kilka na beodzie.
Niestety prawie zawsze mam 2-3 pryszcze na twarzy przewaznie na policzkach. Jaki zabieg by sie zdal?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.