mam ochotę na skok w bok... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 12:19   #61
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
nooo ,dokłądnie,szukam i ja...
do tej pory najbardziej taki wydał mi sie Sandał Etro
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:22   #62
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Bois chyba najbardziej kojarzy mi sie z lasem, na mojej skorze pachnie...dziwnie. Chyba najdziwniejszy zapach jaki ostatnio wachalam i najbardziej jagodowy zapach poznany do tej pory. Przez jagode przebija sie gleboka baza jakby suchych lisci, siana, drewna. Mnie sie kojarzy z jesiennym porankiem i przechadzka w jesiennym lesie, ktory pamietam z dziecinstwa: zapach zywicy, patykow, suchych i gnijacych lisci a wszystko opakowane w nute, ktora akurat na mojej skorze trwa najdluzej - piekna i smutna ambra.

Ale jak to mawiaja, rozne ludzie rozne nosy
ale masz fajnie - na mnie to taka ulepna mieszanka przypraw i kandyzowanych owoców, z "polotem" niczym Aziyade
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
nooo ,dokłądnie,szukam i ja...
to sobie poszukamy...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 23:33   #63
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mam ochotę na skok w bok...

Odświeżać, nie odświeżać Raz kozie śmierć

Założyłam ten wątek w 2009 r. Zalałyście mnie morzem propozycji i przesympatycznych emocji. Dziś sobie ten wątek przeczytałam, śmiałam się i chciało mi się płakać ze wzruszenia Takie fajne dziewczyny się dla mnie produkowały, a ja taka trąba nie napisałam z czym w końcu zdradziłam ukochane Black for Her by Kenneth Cole

Trochę sobie testowałam, a potem przeszedł mi szał poznawania

oto ZWYCIĘZCY
Te, które typowały Jasmin Noir Bvlgari
Pokochałam dzięki odlewce, a od kilku lat są przyklejone do mnie jak kiedyś Kenneth Cole Black for Her(głównie dzięki kochanej duszyczce <3) Po prostu druga skóra. Nadal mam ciary jak go niucham, mam nadzieję, że miłość nie minie.

"Moje" są też Narciso Rodriguez For Her EDT. Pisałam o nich w wątku, po wielu testach pokochaliśmy się bez żadnego "ale". Są trochę mniej "moje" niż Jasmin Noir, bardziej randkowe

Zakochałam się też w innym czarnulku, znacie go pewnie wszystkie, bo to czarny kamyk DK Skończyło się na odlewkach, które nadal wącham rozpływając się. Może kiedyś wygram w totka to sobie kupię

Ostatni zdrajca, któremu mogę dać etykietkę "mój" to Perły Lalique.
Były tu mi proponowane, ale ja wtedy je pominęłam Nie wiem dlaczego, chyba zapomniałam.
Potem po latach niuchnęłam u przyjaciołki, nie umarłam z zachwytu.
Jakiś czas temu dostałam tę odlewkę od niej jako "masz, spróbuj, nie będę używać". Olśnienie Nie są czarne i mokre, ale rozpływam się w nich. Wydaje mi się, że są kompatybilne z moją kapryśną skórą. Nie czuć na mnie róży, co mnie w sumie cieszy. Szypry dla mnie, a to niespodzianka Myślałam, że mogę je wąchać tylko na kimś

Gdzieś tam nieśmiało marzę jeszcze o Kelly Caleche EDP. Były próbki, testy. Niby na "nie", ale coś mnie do nich ciągnie od tych kilku lat Trudna miłość.

A czarnego Kennetha nie używam, bo się zepsuł. Żal mi wyrzucić. Nie wiem co z tymi perfumami jest, poprzednia flaszka też mi skisła. Chętnie bym niuchnęła Blacka w nowym opakowaniu z 2012, ale w D. już nie ma KC.

Kilka perfum do testów mam na liście, ale czuję się ogólnie perfumowo spełniona.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestniczkom wątku, jesteście najlepsze

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-25 o 00:27
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-25 00:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.