Twarz u Faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-02, 15:25   #1
Logan13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1

Twarz u Faceta


Witam, aktualnie mam 22 lata w zeszłym roku miałem 10miesięczna kuracje na trądzik ( nie pamiętam leku popularny środek w kapsułkach jednym z efektów uboczynch było wypadanie włosów i suche usta) Problem jako tako po 7 miesiacach od kuracji jest nadal mniejszy ale nadal jest, po tej kuracji zaczeły pojawiac sie inne problemy, skora stała sie strasznie wrażliwa wystarczy że na moment wyjde na zewnątrz policzki są całe czerwone i suche. Dodatkowo wystarczy troche wysiłku fizycznego albo przejscie z zimnego do ciepłego pomieszczenia i parzy mnie cała twarz skronie są czerwone i jest mi momentalnie gorąco ( ale nie tak naturalnie) Ogólnie skora na twarzy według mnie jest fatalna, nie naturalna jak u wiekszosci osób po prostu wszedzie są przebarwienia, małe blizny ( nawet w miejsach gdzie nie było trądziku) Ogólnie wygląda to fatalnie i już mam tego dośc. Wydałem mnóstwo kasy na to żeby poprawić jakoś ten wygląd a to nic nie daje. 2 miesiace zacząłęm jest marchewki ale nic nie daje , ( od zawsze jem mnóstwo warzyw i owoców) . CO moge zrobić aby poprawić jakoś i koloryt cery , myślałem o jakimś peelingu ale nie mam o tym pojecia. Od 4 lat regualrnie chodze do dermatologów i bylem nie u jednego a każdy przepisuje to samo itp nic to nie daje ciągle wygląda to tragicznie. Nawilżam skóre codziennie(effaclar H ) wcześniej kemem Nivea ale po tym też mam takie małe czerwone plamki na policzkach. Eh nie wiem już co robic
Logan13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-02 16:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.