Depilacja depilatorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 17:29   #1
nokia0424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
GG do nokia0424
Red face

Depilacja depilatorem


Witajcie Kochane
Mam otóż taki problem. Bo depilowałam nóżki woskiem (joanna Sensual) bardzo dobry wosk tylko trzeba używać inaczej niż w instrukcji. Woskiem dużo zabawy i zostają kępki.

Teraz chcę kupić depilator (w poprzednim wątku szukałam najlepszego sposobu na depilację - wygrał depilator link -----> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429461 ) I mam 2 pytania dotyczące depilacji depilatorem (prosiłabym żeby nie pisać o KOSMETYCZCE)!!


1.Bo ja mam 14 lat i się boję, że za jakieś 10 lat będę miała więcej włosów (taką szopę na nogach). Bardzo proszę o odpowiedź. I w jakim wieku wy zaczęłyście używać depilatora i jakie teraz są efekty? Czy np. włoski są gęstsze i bardziej rosną?


2.
Jaki depilator jest najlepszy (firma i rodzaj, model). Tylko taki, żeby włoski wyrywał a nie łamał!!

Z góry dziękuje Wam za odpowiedzi
__________________
W Alabamie nie wolno kierowcom prowadzić samochodu z zamkniętymi oczyma.
nokia0424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:16   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Depilacja depilatorem

Cytat:
Napisane przez nokia0424 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Mam otóż taki problem. Bo depilowałam nóżki woskiem (joanna Sensual) bardzo dobry wosk tylko trzeba używać inaczej niż w instrukcji. Woskiem dużo zabawy i zostają kępki.

Teraz chcę kupić depilator (w poprzednim wątku szukałam najlepszego sposobu na depilację - wygrał depilator link -----> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429461 ) I mam 2 pytania dotyczące depilacji depilatorem (prosiłabym żeby nie pisać o KOSMETYCZCE)!!


1.Bo ja mam 14 lat i się boję, że za jakieś 10 lat będę miała więcej włosów (taką szopę na nogach). Bardzo proszę o odpowiedź. I w jakim wieku wy zaczęłyście używać depilatora i jakie teraz są efekty? Czy np. włoski są gęstsze i bardziej rosną?


2.
Jaki depilator jest najlepszy (firma i rodzaj, model). Tylko taki, żeby włoski wyrywał a nie łamał!!

Z góry dziękuje Wam za odpowiedzi
nie martw się, od depilatora napewno nie będziesz miała szopy dobry depilator działa właściwie tak jak wosk, z tym że po depilatorze włoski bardziej wrastają. Ja depilatora używam z 2 lata ale tak o to wole wosk bo szybciej. Włosy nie rosną bardziej i nie są gęstsze. Jak odrastają to są mniej widoczne niż zgolone włosy.

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-05-18 o 19:17
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:16   #3
kajoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Thumbs down Dot.: Depilacja depilatorem

Ja depilatora zdecydowanie nie polecam... Jak byś się nie pozbywała włosków to nie ma wpływu na ich późniejszą gęstość, czy będzie ich więcej w zależności od sposobu pozbywania. Jednak używając normalnej golarki jednorazowej, czy wosku, jak włoski zaczynają odrastać to po prostu ponawiasz zabieg. Niestety po depilatorze nowe włoski strasznie wrastają. Musiałam szorować skórę w wannie, żeby wydobyć je spod naskórka, części i tak się nie udało i gdzieniegdzie miałam czarne kreseczki pod skórą! Okropność. Być może tylko na mnie tak zadziałał depilator, ale następnego dnia go sprzedałam i nie chcę mieć z tym urządzeniem nic więcej wspólnego...!
kajoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 20:19   #4
zupka_kuksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja depilatorem

Ja używam depilatora od hmm.... 7 klasy podstawówki czyli jakieś 11 lat, owszem włoski wrastają, ale jak się odpowiednio dba o skórę, to można temu zaradzić. Przede wszystkim trzeba ją zmiękczać, czyli balsamy, a po drugie, złuszczać - u mnie świetnie zdaje egzamin gąbka do peelingu, ale nie za ostra. Nie zamieniłabym depilatora na maszynke, nigdy w życiu. Nawet jeśli włosy odrastają, to są w ogóle niewidoczne i prawie niewyczuwalne, bo są jednocześnie bardzo słabe - mięciutkie. Jeśli chodzi o depilator to już zależy od osoby, ja używam najzwyklejszego bez żadnych udziwnień typu nadmuch, masaż, lód. Polecam, depilator to naprawdę super sprawa.
zupka_kuksu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 13:43   #5
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Depilacja depilatorem

Ja zaczęłam używać depilatora jak miałam 13 lat. Dziś mam 20. Włoski na nogach są słabsze, rzadsze, więc nie masz się czego obawiać.
Przez te 7 lat używałam trzech depilatorów. Wszystkie z Brauna. Obecnie Braun Silk-epil Xelle 5270. Jest ok, choć ja cały czas marzę o takim, którego nie byłoby słychać (bo skoro istnieją cichutkie odkurzacze, to dlaczego nie małoby być takich depilatorów).
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 23:30   #6
Mackalena
Przyczajenie
 
Avatar Mackalena
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja depilatorem

Depilator to fajna sprawa, ja zaczelam uzywac w wieku 14 lat - mama zrozumiala i kupila
Teraz te kilkanascie lat pozniej uzywam nadal, ale lubie depilatory z "bajerami" . Wloski sa rzadsze, sa miejsca gdzie juz nie rosna. W lecie jednak odkladam depilator na bok bo mam dlugo slady po depilacji no i jednak trzeba zapuszczac ;p a w lecie o to ciezko
Popieram kolezanke powyzej - zeby wloski nie wrastaly trzeba sie troche postarac, kremy i delikatne pilingi.
Pozdrawiam
Mackalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 06:07   #7
martka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja depilatorem

wczoraj była moja pierwsza depilacja depilatorem. wcześneij używałam maszynki lub kremu, co nie dawało pożądanego efektu- trzeba poporawiać hmm.. nie bolało nadto, najbardziej pod kolanem i w okolicach kostki. wczoraj "zrobiłam" łydki, dziś uda i jest super gładko!! miałam czerwone plamki, które zniknęły po nałożeniu kremu. mam zamiar poprawić całe nogi za kilka dni i tyle
martka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:27   #8
Much12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
depilator

Mam pytanie związane z depilatorem braun Silk epil-7 7791 Wet&Dry
Czy macie Panie jakieś opinie na jego temat,któraś jest może posiadaczką? Jest on przeznaczony wyłącznie do depilacji nóg?Nadaje on się na pierwszy depilator,wart jest swojej ceny? Jeśli nie,to jaki inny wodoszczelny polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedz i przepraszam,jeśli taki wątek był już poruszany.;-)
Much12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:02   #9
izabela20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do izabela20
Dot.: Depilacja depilatorem

Do mnie najcześciej trafiają panie, które mają pokiereszowane nogi po depilatorach (czyt. pełno wrastających włosków) i pokornie wracają do wosku. Wyrywanie włosków na pewno nie sprawi, że będziesz mieć szopę na nogach wręcz przeciwnie.
Jeżeli już zdecydowałaś się na depilator to obszukaj fora, popytaj, żeby kupić jakiejś sprawdzonej firmy+własciwa pielęgnacja i powinno byc dobrze
izabela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.