Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 18:51   #2941
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ciężki dzień dzisiaj. Malutka usilnie próbuje raczkować, ale nie potrafi pupy unieść i wyje ze zdenerwowania. I tak cały dzień. Chyba tak jak starsza siostra nie planuje się czołgać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 19:26   #2942
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mój znowu klęka w podporze, już nawet kolanka odrobinę przesuwa do przodu, ale rączki przyklejone do podłogi i nie rusza.

I bardzo spodobalo mu sie przeczolgiwanie sie np przez moje wyprostowane nogi. Wczoraj tak lazil w ta i z powrotem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 20:12   #2943
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi , jutro pozamawiam wszystkie akcesoria
Byłam dziś w Lidlu i udało mi się kupić te siateczkowe bodziaki za 7 zł dwupak , także jak ktoś je lubi to polecam bo się teraz mega opłaca. U mnie ku mojemu zdziwieniu po 12 było ich pełno . Inevera chyba Ty zaczęłaś o nich pisać że je lubisz prawda? Po Twoich słowach kupiłam jak były po 15 bodajże i sprawdziły się , tylko że jak dla mnie to są na szczuplejsze dzieciaczki , moja jest w nich dość dopasowana ale nie poci się w nich tak także super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 20:22   #2944
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U mnie się niestety nie sprawdziły, bo mały się wkurza jak mu zakładam. Ciężko mu głowę przecisnąć, musiałabym mieć chyba rozmiar większe. W Lidlu można nieraz się załapać na fajne promocje. Ja niedawno kupiłam koszulki z dinozaurami po chyba 5 zł sztuka. Większe, ale bardzo fajne i za tą cenę grzech było nie brać
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 21:18   #2945
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi , jutro pozamawiam wszystkie akcesoria
Byłam dziś w Lidlu i udało mi się kupić te siateczkowe bodziaki za 7 zł dwupak , także jak ktoś je lubi to polecam bo się teraz mega opłaca. U mnie ku mojemu zdziwieniu po 12 było ich pełno . Inevera chyba Ty zaczęłaś o nich pisać że je lubisz prawda? Po Twoich słowach kupiłam jak były po 15 bodajże i sprawdziły się , tylko że jak dla mnie to są na szczuplejsze dzieciaczki , moja jest w nich dość dopasowana ale nie poci się w nich tak także super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam szczupłe dzieci więc dla nas są super. Ale jakoś w tym roku nie ma aż takich upałów, żebym je zakładała. Miała może 2 razy na sobie. Za to te rampersy co były to nosi non stop.

U mnie na miesiąc Lidl zamknięty bo w remoncie Fakt, że nie byłam od marca w środku, ale czasami mąż wyskakiwał w trakcie pracy na zakupy. A teraz nie będzie jak, bo pozostałe to już kawałek od nas są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 08:27   #2946
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My dzis chrzest. Trzymajcie kciuki
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 08:29   #2947
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
My dzis chrzest. Trzymajcie kciuki


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 09:49   #2948
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
My dzis chrzest. Trzymajcie kciuki
Trzymamy😊 Daj znać.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 10:27   #2949
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
My dzis chrzest. Trzymajcie kciuki
Powodzenia!

Ostatnio u nas mała zmiana w nocy. Zamiast do siebie do łóżka to odkładam małą do jej łóżeczka i wkładam tam rękę, żeby się nią bawiła. I w końcu zasypia. Ale dla mnie spanie z ręką w łóżeczku wygodne nie jest Czemu to dziecko nie może po prostu samo spać? I czemu nie może dać się w dzień odłożyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 11:38   #2950
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Powodzenia!

Ostatnio u nas mała zmiana w nocy. Zamiast do siebie do łóżka to odkładam małą do jej łóżeczka i wkładam tam rękę, żeby się nią bawiła. I w końcu zasypia. Ale dla mnie spanie z ręką w łóżeczku wygodne nie jest Czemu to dziecko nie może po prostu samo spać? I czemu nie może dać się w dzień odłożyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też tego nie rozumiem 😄 Ja mojej daję rękę do zabawy jak już się obudzi a ja jeszcze drzemię. Generalnie noce ostatnio fajne coraz dłuższe te drzemki ale był kilka dni problem z odłożeniem tzn 5 minut i oczy otwarte i tak z pięć razy zanim padła.W dzień różnie ale czasem daje się odłożyć do leżaczka bądź wózka tylko to jest maks godzina spania. Niezmienne jest to że muszę usypiać ją na rękach bujając (oprócz spacerów)
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 12:04   #2951
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem Ja mojej daję rękę do zabawy jak już się obudzi a ja jeszcze drzemię. Generalnie noce ostatnio fajne coraz dłuższe te drzemki ale był kilka dni problem z odłożeniem tzn 5 minut i oczy otwarte i tak z pięć razy zanim padła.W dzień różnie ale czasem daje się odłożyć do leżaczka bądź wózka tylko to jest maks godzina spania. Niezmienne jest to że muszę usypiać ją na rękach bujając (oprócz spacerów)
Ja małą usypiam przy piersi więc to jest ułatwienie. Ale żeby odłożyć to już nie Chociaż dla mnie to i tak dużo, że jej nie muszę nosić, bo syna do spania nosiliśmy godzinami, córkę czasem pół nocy nosiłam. A mała owszem, robi imprezy, ale często u siebie w łóżeczku. I czasami wystarczy trzymanie jej ma rękach po prostu. Siedząc wygodnie na łóżku.

Ale ja potrzebuję tego, żeby ona chociaż te pół godziny spała w łóżeczku, żeby mieć chwilę dla starszaków. Żeby w spokoju jedzenie zrobić. A nie przy wyciu albo jedną ręką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

W ogóle nie wiem czy kojarzycie Zuzię Antecką i jej stronę szpinak robi ble. Właśnie mi mignęło na Instagramie że jutro będzie miała "poranną melissę" czyli pogadankę o alergiach przy rozszerzaniu diety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 13:37   #2952
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mamusie karmiące mm. Przeszłyście juz na mleko następne?

Na nan 2 jest napisane, ze 3 razy dziennie po 180ml to daje 540ml.
Nie za mało? Moj wody pije mało, to czym mam go dopajac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem Ja mojej daję rękę do zabawy jak już się obudzi a ja jeszcze drzemię. Generalnie noce ostatnio fajne coraz dłuższe te drzemki ale był kilka dni problem z odłożeniem tzn 5 minut i oczy otwarte i tak z pięć razy zanim padła.W dzień różnie ale czasem daje się odłożyć do leżaczka bądź wózka tylko to jest maks godzina spania. Niezmienne jest to że muszę usypiać ją na rękach bujając (oprócz spacerów)
A usypiasz bezpośrednio na rękach czy na jakims rozku, kocyku, poduszce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 13:46   #2953
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Mamusie karmiące mm. Przeszłyście juz na mleko następne?

Na nan 2 jest napisane, ze 3 razy dziennie po 180ml to daje 540ml.
Nie za mało? Moj wody pije mało, to czym mam go dopajac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

A usypiasz bezpośrednio na rękach czy na jakims rozku, kocyku, poduszce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn mam ją na rękach a pod rękami poduszkę do karmienia ale już jakiś czas bujam na siedząco kiedyś musiałam chodzić. Odkładam ją i się przebudza wyjąc to muszę na ręce- w sekundzie cisza i śpi i tak nieraz kilka razy aż w końcu zasypia twardo. Jak jestem np na działce to bujam na rękach stojąc i potem odkładam, jak wózek nie jedzie to raczej nie zaśnie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 17:54   #2954
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas mały zasypia przy cycu, w wózku przytulony do maskotki albo w aucie.. Nie potrafię go uśpic w łóżeczku, a teraz już w ogóle tam nie śpi.. Potrzebuje bliskości i jak śpi to musi mieć na mnie nogi albo chociaż trzymać mnie ręką. Nie wiem czy jest szansa na powrót do łóżeczka. A było tak pięknie, teraz jak tylko go odkładam jest płacz. Niestety w dzień nigdy tam nie zasnął, a spanie na łóżku w sypialni jest problematyczne odkąd się przemieszcza :/
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 17:58   #2955
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja to nawet nie wiem jakbym miala Mlodego ulozyc na rekach przy odkladaniu Zawsze skubany wyczuje moment jak jego cialo dotyka materaca. Zaraz jest placz i nerwy, wiec w dzien spi tylko u mnie na rekach lub przytulony jak w wiazaniu kieszonka w chuscie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
U nas mały zasypia przy cycu, w wózku przytulony do maskotki albo w aucie.. Nie potrafię go uśpic w łóżeczku, a teraz już w ogóle tam nie śpi.. Potrzebuje bliskości i jak śpi to musi mieć na mnie nogi albo chociaż trzymać mnie ręką. Nie wiem czy jest szansa na powrót do łóżeczka. A było tak pięknie, teraz jak tylko go odkładam jest płacz. Niestety w dzień nigdy tam nie zasnął, a spanie na łóżku w sypialni jest problematyczne odkąd się przemieszcza :/

U nas to samo, czasami sie boje wyjsc do wc z sypialni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 19:38   #2956
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Rose08 jak tam chrzest udany?
Moja Oliwcia usypia albo przy cycu albo w wózku poruszając nim do przodu i do tyłu albo ogólnie na spacerku a w domu jak nie usnie przy cycu to w łóżeczku takim na kółkach też ruszam w przód i w tył i usypia , ma przy tym włączonego szumisia ( ale ten szumis jest do kitu strasznie cichutki i muszę jej włączać na tel , jak zasnie to wyłączam) . Bujania , lulania Oliwcia nie zna nigdy nie lulałam , jak moja siostra chciała ją uśpić lulajac to tylko był płacz hehe Nie zapeszając zasypia o 19 , budzi się o 23 i 5:30 na cyca i śpi do 7:30 , w ciągu dnia ma drzemki w swoim łóżeczku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 22:29   #2957
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A dziekuje, wszystko sie udalo tzn. w kosciele byly straszne jęki, moze nie jakis ryk, ale cala msze jęczała i ciagle tylko trafiala z rak do rak, a to przodem, a to przytulona, a to na przedramieniu.. a upal niemiłosierny, no myslalam ze skonam. W restauracji juz spoko, ale tez była wymęczona. Ok. 16 byla juz tak zmeczona ze usiadlam z nia w ogrodzie na lawce i zasnęła mi przy cycu na rekach, a oczy miala tak czerwone ze przez zamkniete jej lezki lecialy 😳 No ale ona jest po prostu przyzwyczajona do ciszy i nie radzi sobie w takich warunkach 🙈
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 07:44   #2958
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A dziekuje, wszystko sie udalo tzn. w kosciele byly straszne jęki, moze nie jakis ryk, ale cala msze jęczała i ciagle tylko trafiala z rak do rak, a to przodem, a to przytulona, a to na przedramieniu.. a upal niemiłosierny, no myslalam ze skonam. W restauracji juz spoko, ale tez była wymęczona. Ok. 16 byla juz tak zmeczona ze usiadlam z nia w ogrodzie na lawce i zasnęła mi przy cycu na rekach, a oczy miala tak czerwone ze przez zamkniete jej lezki lecialy No ale ona jest po prostu przyzwyczajona do ciszy i nie radzi sobie w takich warunkach

To tak samo jak moja mała, przyzwyczajona do ciszy i to chyba bardzo duży błąd bo jak jest głośno to nawet nie zje cyca, przeszkadza jej nawet rozmowa
Wczoraj pierwszy raz zabraliśmy ja do małej pizzeri,
na początku było w porządku ale później ciagle się denerwowala i kręciła niemiłosiernie, jęczała

Dodatkowo w drodze powrotnej urządziła nam cyrk
w samochodzie, darła się aż się zanosiła.. ona nienawidzi jeździć w tym foteliku, jak się zatrzymaliśmy i wzielam ja na ręce to było wszystko dobrze. Nie wiem jak my dojedziemy na urlop, może powinnismy jednak jej zmienić ten fotelik na inny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 07:46   #2959
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
To tak samo jak moja mała, przyzwyczajona do ciszy i to chyba bardzo duży błąd bo jak jest głośno to nawet nie zje cyca, przeszkadza jej nawet rozmowa
Wczoraj pierwszy raz zabraliśmy ja do małej pizzeri,
na początku było w porządku ale później ciagle się denerwowala i kręciła niemiłosiernie, jęczała

Dodatkowo w drodze powrotnej urządziła nam cyrk
w samochodzie, darła się aż się zanosiła.. ona nienawidzi jeździć w tym foteliku, jak się zatrzymaliśmy i wzielam ja na ręce to było wszystko dobrze. Nie wiem jak my dojedziemy na urlop, może powinnismy jednak jej zmienić ten fotelik na inny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macie nosidelko czy fotelik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 08:07   #2960
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Macie nosidelko czy fotelik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nosidełko, złe się wyraziłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 08:39   #2961
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
To tak samo jak moja mała, przyzwyczajona do ciszy i to chyba bardzo duży błąd bo jak jest głośno to nawet nie zje cyca, przeszkadza jej nawet rozmowa
Wczoraj pierwszy raz zabraliśmy ja do małej pizzeri,
na początku było w porządku ale później ciagle się denerwowala i kręciła niemiłosiernie, jęczała

Dodatkowo w drodze powrotnej urządziła nam cyrk
w samochodzie, darła się aż się zanosiła.. ona nienawidzi jeździć w tym foteliku, jak się zatrzymaliśmy i wzielam ja na ręce to było wszystko dobrze. Nie wiem jak my dojedziemy na urlop, może powinnismy jednak jej zmienić ten fotelik na inny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas było podobnie też darl się okropnie przy każdej nawet drobnej podróży doszło do tego że sama z nim się bałam jechać
Kupiłam my wkładkę bambusowa antypotna do fotelika i jest o niebo lepiej i zawsze na dłuższą drogę biorę go żeby był do spania zasypia migusiem wcześniej to nawet to nie pomagało i też myslalm że nie znosi tego fotelika


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 08:40   #2962
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Mamusie karmiące mm. Przeszłyście juz na mleko następne?

Na nan 2 jest napisane, ze 3 razy dziennie po 180ml to daje 540ml.
Nie za mało? Moj wody pije mało, to czym mam go dopajac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

A usypiasz bezpośrednio na rękach czy na jakims rozku, kocyku, poduszce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale masz świadomosc ze te ilosci napisane na opakowaniu to sa orientacyjne? I tycza sie raczej dziecka bliżej roczku które ma juz w pelni rozszerzona diete i je 3 stale posilki?? Trzymajac sie stricte tych ilosci po prostu zaglodzila bys dziecko...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 08:53   #2963
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mojemu w aucie pomaga ulubiona muzyka. Jak tylko wsiadamy to wlaczamy Pomelody i grzecznie sobie slucha.
Ale w trase dluzsza niz ok. pol godz w sumie nie jezdzilismy jeszcze.

Chociaz jak jest juz mocno zmeczony to wtedy jest placz. I uspokaja sie dopiero jak wysiadamy z auta pod blokiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2020-07-27 o 08:54
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 08:59   #2964
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
U nas było podobnie też darl się okropnie przy każdej nawet drobnej podróży doszło do tego że sama z nim się bałam jechać
Kupiłam my wkładkę bambusowa antypotna do fotelika i jest o niebo lepiej i zawsze na dłuższą drogę biorę go żeby był do spania zasypia migusiem wcześniej to nawet to nie pomagało i też myslalm że nie znosi tego fotelika


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Jaka macie wkładkę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mojemu w aucie pomaga ulubiona muzyka. Jak tylko wsiadamy to wlaczamy Pomelody i grzecznie sobie slucha.
Ale w trase dluzsza niz ok. pol godz w sumie nie jezdzilismy jeszcze.

Chociaz jak jest juz mocno zmeczony to wtedy jest placz. I uspokaja sie dopiero jak wysiadamy z auta pod blokiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My najdłużej godzinę do szpitala na pobranie krwi i tez uratowała nas wtedy ulubiona muzyka ale nie zawsze to działa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 09:03   #2965
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Jaka macie wkładkę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------




My najdłużej godzinę do szpitala na pobranie krwi i tez uratowała nas wtedy ulubiona muzyka ale nie zawsze to działa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mamy nosidełko a nie fotelik tzn ta skorupe 20200704_170858.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 09:21   #2966
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Nosidełko, złe się wyraziłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojemu synkowi tez niewygodnie w nim. Chyba pójdę kupić jakis fotelik. Może będą takie z wkładką dla maluszków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 09:28   #2967
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Ale masz świadomosc ze te ilosci napisane na opakowaniu to sa orientacyjne? I tycza sie raczej dziecka bliżej roczku które ma juz w pelni rozszerzona diete i je 3 stale posilki?? Trzymajac sie stricte tych ilosci po prostu zaglodzila bys dziecko...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozumiem. Oprocz 3razy mleka moj synek zjada obiadek i na kolacje pije mleczko i kaszke mleczna.

Wcześniej jak karmilam samym mlekiem to wychodzilo 600-700ml. Tylko, ze po 6 razy.
A teraz wychodzi 3 razy (bo w nocy nic nie chce ) a na jedną porcje dalej wypija po 120-140ml. Nie byloby problemu gdyby wypijal ok. 160ml.

Boje się zeby się nie odwodnił. Bo jednak taki maluszek potrzebuje ileś wody na kilogram masy ciala.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:05   #2968
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Mojemu synkowi tez niewygodnie w nim. Chyba pójdę kupić jakis fotelik. Może będą takie z wkładką dla maluszków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja ogólnie nie chce już leżeć, rwie się do siedzenia ciagle ehh jak ja posadzę to już siedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:07   #2969
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Moja ogólnie nie chce już leżeć, rwie się do siedzenia ciagle ehh jak ja posadzę to już siedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:16   #2970
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Rozumiem. Oprocz 3razy mleka moj synek zjada obiadek i na kolacje pije mleczko i kaszke mleczna.

Wcześniej jak karmilam samym mlekiem to wychodzilo 600-700ml. Tylko, ze po 6 razy.
A teraz wychodzi 3 razy (bo w nocy nic nie chce ) a na jedną porcje dalej wypija po 120-140ml. Nie byloby problemu gdyby wypijal ok. 160ml.

Boje się zeby się nie odwodnił. Bo jednak taki maluszek potrzebuje ileś wody na kilogram masy ciala.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może to też kwestia mleka. Tez stosowalam nan optipro 2 i po prostu smak nie podchodzil. Dodatkowo ulewala. Po zmianie na inne wypija wiecej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.