wystaj±ce ¿y³y - d³onie, przedramienia, stopy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zamkniête > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwo¶æ? Zbêdne kilogramy spêdzaj± Ci sen z powiek? Szukasz rozwi±zania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-15, 13:09   #1
kasiazb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 47

wystaj±ce ¿y³y - d³onie, przedramienia, stopy


Mam 20 lat i ogromny problem.
Ju¿ od kilku lat moim problemem s± wystaj±ce ¿y³y na d³oniach, i nadgarstkach (od zewnêtrznej strony), czasem siêgaj±ce a¿ do polowy przedramienia. To nie jest jedna drobna ¿y³ka czy dwie, lecz bardzo wystaj±ce grube ¿y³y w ilo¶ci 4-6 (tworzy siê ca³a widoczna siatka ¿y³). Problem ze stopami wydaje siê mniejszy - g³ównie dzieje siê to wtedy kiedy stojê w bezruchu (np. jad±c tramwajem), ju¿ po paru minutach widzê jak stopy s± pokryte wypuk³ymi ¿y³ami.
Stopy mogê prze¿yæ, ale te rêce odbieraj± mi resztki pewno¶ci siebie i kobieco¶ci. W ¿yciu nie widzia³am a¿ tak okropnych d³oni u faceta, a co dopiero u kobiety.
Dodam, ¿e gdy mam takie ¿ylaste rêce i podniosê je do góry, problem znika natychmiast, niestety gdy je opuszczê natychmiast te¿ siê pojawia. Nie wiem czy to wina z³ego kr±¿enia (czêsto mam zimne d³onie i stopy) czy powód jest jaki¶ inny, ale za wszelk± cenê chcê siê go pozbyæ - dlatego proszê pomó¿cie mi i powiedzcie jak to zrobiæ.
kasiazb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:11   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: wystaj±ce ¿y³y - d³onie, przedramienia, stopy

Cytat:
Napisane przez kasiazb Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 20 lat i ogromny problem.
Ju¿ od kilku lat moim problemem s± wystaj±ce ¿y³y na d³oniach, i nadgarstkach (od zewnêtrznej strony), czasem siêgaj±ce a¿ do polowy przedramienia. To nie jest jedna drobna ¿y³ka czy dwie, lecz bardzo wystaj±ce grube ¿y³y w ilo¶ci 4-6 (tworzy siê ca³a widoczna siatka ¿y³). Problem ze stopami wydaje siê mniejszy - g³ównie dzieje siê to wtedy kiedy stojê w bezruchu (np. jad±c tramwajem), ju¿ po paru minutach widzê jak stopy s± pokryte wypuk³ymi ¿y³ami.
Stopy mogê prze¿yæ, ale te rêce odbieraj± mi resztki pewno¶ci siebie i kobieco¶ci. W ¿yciu nie widzia³am a¿ tak okropnych d³oni u faceta, a co dopiero u kobiety.
Dodam, ¿e gdy mam takie ¿ylaste rêce i podniosê je do góry, problem znika natychmiast, niestety gdy je opuszczê natychmiast te¿ siê pojawia. Nie wiem czy to wina z³ego kr±¿enia (czêsto mam zimne d³onie i stopy) czy powód jest jaki¶ inny, ale za wszelk± cenê chcê siê go pozbyæ - dlatego proszê pomó¿cie mi i powiedzcie jak to zrobiæ.
Z tym problemem nic siê nie da zrobiæ. Te¿ swego czasu mnie to dobija³o i szuka³am metod pozbycia siê problemu. Niestety nie znalaz³am nigdzie w necie jakiejkolwiek wzmianki o metodach naturalnych czy z zakresu chirurgii plastycznej, które by co¶ mog³y zmieniæ. Zreszt± wystarczy przejrzeæ zdjêcia celebrytek i aktorek, czê¶æ z nich te¿ ma takie ¿y³y (Angelina Jolie, Madonna) i pewnie gdyby by³y metody na zmniejszenie, to osoby, które "pracuj± wygl±dem" robi³y by to pierwsze.
Taka cecha osobnicza i tyle. Jedyne wyj¶cie to, jakkolwiek beznadziejnie by to nie brzmia³o, akceptacja. W pewnym momencie po prostu przesta³am my¶leæ o tym, czy moje d³onie spe³niaj± takie i owakie kryteria estetyczne czy nie. Malujê paznokcie na mocne kolory, nie chowam r±k po kieszeniach. Chocia¿ nie mogê powiedzieæ, ¿e lubiê ten defekt i sanda³y do tej pory wybieram raczej takie z paskami zakrywaj±cymi wierzch stopy. No ale co zrobiæ, skoro zmieniæ siê tego nie da.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przysz³o¶ci


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.