nowa "czysta cera"-jak się ma do starej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-11, 12:23   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?


czy któraś z Was Dziewczyny używała już może czegoś z nowej serii daxa perfecta czysta cera? natknęłam się właśnie na stronie esentii na informację, że takowa seria powstała i zastanawiam się, jak się ona ma do starej. w zasadzie interesuje mnie głównie tonik.ten zielony ze starej serii to mój ulubieniec.natomiast w tej nowej serii jest jego odpowiednik-łagodny oraz o wzmocnionym działaniu, ale tym razem bezalkoholowy i wyposażony dodatkowo w kwasy.Mogłybyście coś o tym powiedzieć, jak działają, czy warto zdradzić starą serię dla nowej?
i jeszcze jedna rzecz teraz mi przyszła do głowy- czy oni wycofują starą serię, a ta jest na jej miejsce? czy jak to jest?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 13:20   #2
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Kochana Koko!
Chyba nie będziesz miała wyboru i będziesz musiała przerzucić się na nową serię wkrótce. Dziś w perfumerii Pani powiedziała mi, ze Perfecta zastąpi Czystą cerę. Albo zrób zapas. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 13:29   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

o kurczę. czyli jednak...ślicznie dziekuję za informację. mam tylko nadzieję,że nowa seria jest przynajmniej równie dobra, jak stara. ale na wszelki wypadek zrobię zapas.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 20:19   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Delikatnie podciągam .
Mam nadzieję, że ktoś używał już tej nowej serii i może podzielić się wrażeniami.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 21:12   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

nie mają alkoholu, jeden tonik ma sporo kwasów (glikolowy, salicylowy, jabłkowy), jest ciekawy żel do demakijażu, pianka do mycia ma dość delikatny skład. w sumie OK. największe zastrzezenia mam do wyciągu z mięty- niby Dax pisze, ze łagodzi, ale taki wyciąg to popularny czynnik drażniacy
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 22:31   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Też je przyuważyłam na esentii, niestety juz 3 dni po złożeniu potężnego zamówienia... i stwierdziłam że już dorzucać nie będę ale mnie tez kusi ta seria - uzywała moja siostra nastolatka a i ja w cięzkich chwilach po nią siegałam a juz zel punktowy zawsze mi towarzyszył! Koko, myslę że nie musisz się tu akurat obawiac zepsucia - nowa seria wyglada bardzo zachecająco! A co do toniku - ja używałam tego ze starej serii pomaranczowego wzmocnionego, z alkoholem i po dziś dzień pojąć nie moge jak to mozliwe że ten tonik nie przesuszył mojej zmaltertowanej cery! jest doskonały po prostu Choc nie mam problemów z cerą, mam dużą słabość to tej serii - uważam ją za jedną z lepszych. Na pewno wypróbuję żel do demakijażu, pianke do mycia buzi, i własnie ten tonik z kwasami
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 22:49   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Bardzo liczyłam na Twój głos w tej sprawie, Smoczyco.
Zawsze obawiałam się troszkę tego pomarańczowego toniku, ze względu na alkohol, ale po tym co napisałaś będę musiała go kupić, zanim zupełnie go wycofają.i jeszcze ten punktowy żel na wypryski...no no-widzę że muszę się zaopatrzyć.
Nowej "czystej cery" boję się już trochę mniej. Zresztą ufam daxowi, że zrobił coś naprawdę super.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 10:21   #8
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Ja się podłącze do tego wątku, bo jestem wielką fanką tej serii .
Używam żelu do mycia twarzy z mikrogranulkami, toników (obu) i kremu z witaminą C. Mam pytanie odnośnie żelu czy zostanie on wycofany i zastąpiony pianką do mycia twarzy czy znajdzie się w tej nowej serii zarówno żel i pianka??
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 10:28   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Koko kupuj śmiało zawsze jak poszaleję z jakimiś mazidłami co mi pory zatykają wracam z podkulonym ogonem do żelu punktowego Daxa znakomity preparat
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 10:33   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Droga Kamilo! Seria zostanie rozszerzona i zapowiada się bardzo atrakcyjnie bedzie ten żel do mycia buzi z granulkmi, oprócz tego delikatna pianka do mycia twarzy, a także zel do demakijażu twarzy i oczu (bez wody). Oprócz tego żel punktowy, maseczka peel off, dwa toniki i dwa kremy mają swietne opakowania
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 10:36   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

zresztą co tam będę gadać... oto link

http://esentia.pl/servlet/SNFSearch?...query=Perfecta
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 11:02   #12
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Ooooj, ja tez tego Daxika lubie bardzo - skuteczny, delikatny, slowem, porzadna firma. Pamietam, na poczatku studiow (hmm, fakt, dawno to bylo... ), jak sie przeszedl czlowiek korytarzem i pozagladal do sasiadek, w co drugim pokoju stal tonik Dax Czysta Cera . Wiadomo - tani i skuteczny, w akademiku takie wiesci roznosily sie szybko , stad Dax mial chyba najwiekszy zbyt (obok Avonu, bo tez w kazdym akademiku byla konsultantka).
Wogole uwazam Dax'a za jedna z najlepszych polskich firm kosmetycznych - jeszcze na niczym sie nie nacielam (odpukac), a kilka produktow bylo jakosci duuuuzo drozszych specyfikow, wiec tez sie zaopatrze na pewno .
Fajnie, Smoczyco, ze piszesz o tym zelu punktowym - musze jakis kupic, ten cholerny Clarins wogole na mnie nie dziala . Akurat teraz nic mi sie nie pojawia - przy tej ilosci anytbiotykow, retinoidow, hormonow itp chyba nie ma prawa - ale wciaz zyje w strachu .
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 11:36   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: nowa "czysta cera"-jak się ma do starej?

Smoczyco dziękuję za odpowiedź . Weszłam sobie na stronke esenti i obejrzałąm tą linię wygląda bardzo zachęcająco
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.