Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-10, 17:59   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!


Poszłam do drogerii i kupiłam go za jedyne 13 zł. Nazywa się Miraculum, seria Young, nawilżający krem matująco-tonujący.Świetny, super się rozprowadza, na długo matuję(przynajmiej moją mieszaną cerę)i ślicznie wyrównuje koloryt cery. Dzisiaj w szkole znajomi byli zachwyceni moją cerą! Do tego zawiera witaminę C i naturalne filtry UV. Wchłanialność jest również w sam raz. Potem jeszcze puder w kulkach i wyglądam świetnie. Właściwie to dzięki Lejce zakupiłam ten krem. Powiedziała że do wyrónania kolorytu znacznie bardziej nadaję się krem aniżeli podkład. Dziękuje Ci Lejuś
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 18:18   #2
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

yo,
a na jaki kolor tonuje? lepszy do jasnej karnacji, czy do ciemnej ?
pozdro!
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 18:21   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Dorotk@ napisał(a):
> Właściwie to dzięki Lejce zakupiłam ten krem. Powiedziała że do wyrónania kolorytu znacznie bardziej nadaję się krem aniżeli podkład. Dziękuje Ci Lejuś

O rany, dzięki. A krem jest już znany na KW, mozna przeczytać opinie.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 18:41   #4
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

czy ten kremik sie mi sprawdzi jesli :
a)potrzebuje czegos co zakryje niedoskonalosci cery, ale podkład to za duzo
b)potrzebuje czegos co mnie zmatowi
c)czegos co podziala jak krem
d)czeegos do jasnej ale nie trupiojasnej cery
buziaczki
prosze pomozcie!
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 18:42   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

a ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszenia(te wszystkie srodki:/)
i zakupilam sobie kremik nawilzajacy z serii young miraculum i jest super-jak naloze go na noc to rano nie mam wogole tlustej cery-jest suchutka i taka przyjemna w dotyku.
niestety moja skora pije go litrami:/
pod makijaz o raczej nie stosuje,bo nie mam rano czasu zeby czekac az sie wchlonie;probowalam kilka razy ale jest za cieplo,nadal sie przetluszczam w strefie t
ale polecam
nastepny bedzie wlasnie ten krem tonujacy,tylko czekam az troszke zbledne,widzialam ten kremik w sklepie i jak narazie jest za jasny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 18:56   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
do Lee ;)

Do ciemniejszej raczej...Dla mnie odrobinę za ciemny, wymawiam sobie za go kupiłam bo niebardzo mi do gustu przypadł. Droga Lee :

- nic nie kryje, może odrobinę wyrównuje koloryt

- NIE MATUJE!!!!!!

- średnio nawilża, dla mnie to za mało, raczej jest bardziej podkładowaty niż kremowaty, ale z drugiej strony nie chce kryć! ach i robi smugi...

- raczej do jasnej się nie nadaje...ja mam taką średnią i troszeczkę za ciemny...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 19:00   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: do Lee ;)

yyy no to niezlemusze sie zastanowic nad kupnem,bo z tego co widzialam to on jasny jest.
zresszta cera mi sie poprawilawiec moze bedzie dobry
pozyjemy zobaczymy
a jak tam sie smzineczka sprawuje?w jakim masz kolorze?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-10, 19:12   #8
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: do Lee ;)

Ano świetnie, to moja ulubiona szminka teraz kolor mam chyba 111, taki jaśniutki róż...Jest suuuuuper, dzięki za pomoc w podjęciu decyzji
On jest taki średnio jasny, jeśli chcesz to mogę Ci go trochę przesłać w jakimś pojemniczku, to sama sprobujesz, bo bez sensu kupować na darmo nawet jeśli to tylko 13 zł nie?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 19:56   #9
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Do YouAre:)

Dzięki YouAre za odpis! Skoro tak mówisz to chyba sie na niego nie skusze A szkoda bo już myślałam ze połącze krem z podkładem i matem! Byłoby no ale trudno..
dzieki jeszcze raz za Twoje zdanie, jest dla mnie szalenie ważne

aahhaa a moze znasz cos takeigo innej firmy co sprostałoby moim oczekiwaniom?
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 19:58   #10
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Zdecydowanie lepszy bedzie do jasnej karnacji, miałam naturalny odcień. Niewiem być może są inne odcienie, trzeba w drogerii zapytać
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 20:08   #11
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Jeśli chodzi o właściwości zakrywające to raczej niezbyt się sprawdzi, chyba że masz coś naprawdę minimalnego do zakamuflowania, do tego to i owszem. U mnie z matowieniem to było tak(do tej pory używałam Erisa nawilżająco-matującego). Szłam do szkoły na 8,00, oczywiście posmarowana kremem wcześniej wspomnianym, o 8,45 na pierwszej przerwie musiałam szybciuchno biec do łazienki żeby przypudrować nos który niemiłosiernie się świecił. Dzisiaj posmarowana moim "odkryciem"poszłam do szkoły na 8,00. Ok godziny 11,00 szłam przypudrować nosek, co w moim przypadku graniczy z cudem . Także matowi jak dla mnie w sam raz. Polecam Ci. Wydatek nie jest wielki. Aaaaa i jeszcze, kolorek jest naturalny, więc jeśli masz jasny lub normalny koloryt cery to sądze że powinien być odpowiedni.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-10, 20:21   #12
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Do YouAre:)

Lee, a może Ty chcesz trochę tego kremu, co? Bym Ci wysłała [po uprzednim skombinowaniu słoiczka ] tak kilka ml, może Twoje wrażenia będą inne niż moje chcesz? I przy okazji dalabym Ci troszkę kremu który ja uważam za fajny, szkoda tylko że jest z Q10 :< , ten kremik jest wlasciwie zelem z DC, matuje może nie na specjalnie długo, ale zawsze coś. Buzia
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 20:27   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Do YouAre:)

moja sis grala i ja tak sobie rozmyslalam i wymyslilam ze moze bys mi mogla zrobic probke albo bym mogla troche odkupic a tu taka niespodzianka
bardzo chetnie bym wyprobowala to,bo w sumie tubka jest dosc duza,a jak nie podpasuje mi to co ja z tym zrobie

estella@go2.pl <--moj mail,jak bedziesz miala czas i skombinujesz jakies pudeleczko to napisz baaaardzo dziekuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 20:35   #14
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Do YouAre:)

Dobrze, do końca przyszłego tygodnia na pewno wyślę (bom zalatana ) ale ile mniej więcej ml chcesz? 10? a może więcej albo mniej? No, krem jest bardzo wydajny, podobnie jak ten biały, nawilzajacy bo ten też mam...I tak samo pachnie .

Edytowane przez youare
Czas edycji: 2005-10-09 o 14:14
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 06:28   #15
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Do YouAre

Ty droga YouAre, musiałaś mieć jakiś inny kremik. Ja mam jasną cerę, a krem Miraculum jeszcze mi ją delikatnie rozjaśnił. Być może miałaś inny odcień. A jeśli chodzi o krycie, to niewiem po co się czepiać krycia, skoro to krem tonujący a nie kryjący! Ale mimo wszystko polecam wszystkim, bo pierwszy raz spotkałam się z tam dobrym matowieniem za 13zł. W każdym razie Matowanie to sprawa indywidualna i nie każdemu krem może podpasować.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 07:26   #16
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Do YouAre

Tam jest tylko 1 odcień, wiesz, wczoraj specjalnie raz jeszcze go sprawdziłam i doszłam do wniosku, że może nie jest taki ciemny jak mi się zdawało, ale mi to ciemnieje na skórze i to dlatego...A mnie nie matuje, poza tym krem tonujący powinien choć odrobinę kryć, chociaż trochę zaczerwienienia!! a on nic...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 14:54   #17
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Do YouAre

YouAre Ty mówisz poważnie? Kochaniutka Ty jestes jakimś aniołkiem, a jak nie jesteś to na pewno nim zostaniesz!! I to całkiem niedługo!!!! Bożeee rzadko sie takich milusich ludzi spotyka!!
Napisze do Ciebie na maila który podałas kilka postów wyżej
jestes po prostu cud miód i orzeszki
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-01, 21:26   #18
asia605@wro.vectranet.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
GG do asia605@wro.vectranet.pl
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

gdzie moge kupic ten krem uzywam go od 4 lat i nagle znikł ze wszystkich drigeri we Wrocławiuprosze pomóżcie!!!!!!!
asia605@wro.vectranet.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-01, 21:53   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Ten kremik zniknął w większości miast. Gdzieś powiedziano mi że Miraculum wycofuje tę serię i to chyba prawda, w sklepach nie ma, nie występuje też na odnowionej stronie Miraculum. U nas w Gdańsku są niedobitki tej serii, sama niedawno kupiłam zel do mycia (bardzo go lubię) ale tego tonującego nie ma. Moja siostra cudem uprosiła jakąś znajomną panią w sklepie żeby jej ściągnęła... udało jej się zdobyć dwie tubki ponoć bardzo dobry krem, moja sisotra go uwielbia a jej mało co pasuje...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-02, 13:05   #20
asia605@wro.vectranet.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
GG do asia605@wro.vectranet.pl
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

W GDAŃSKU MOZNA GO JESZCZE PRAWDOPODOBNIE DOSTAĆ W DROGERI NA DWORCU TAK MI POWIEDZIAŁA ZNAJOMA JA ZRESZTĄ TEZ TAM GO KIEDYŚ KUPOWAŁAM NIESTETY JESTEM Z WROCŁAWIA I DO GDAŃSKA MAM SZMAT DROGII A TAK BARDZO GO POTRZEBÓJE GDYBYM MOGŁA GO JAKOŚ ZAMÓWIC ALE NIC MI SIE NIEUDAJE NAWET W INTERNECIE ŻADEN SKLEP NIE NIE MA GO W OFERCIE NIE WIEM CO ROBIC A TO JEDYNY KREM PO KTORYM MOJA BUZIA WYGLĄDA DOBRZE, PODKŁADY JAKIEGOKOLWIEK BYM NIE UŻYŁA DAJĄ EFEKT MASKI NA TWARZY A TEN KREMIK NIE DOŚĆ ZE KRYJE TO JESZCZE MATUJE I NIE JEST DO TEGO WOGULE WIDOCZNY NA TWARZY, DLATEGO JESTEM ZROZPACZONA(((((((
asia605@wro.vectranet.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-02, 14:23   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Asiu, ja jestem właśnie rodowitą Gdańszczanką nie widziałam wprawdzie nigdzie ostatnio tego kremu, ale nie szukałam specjalnie - jesli chcesz to mogę się przejść po sklepach i poszukać - mogę kupić i wysłać Ci w paczce Jesteś zainteresowana takim rozwiązaniem sprawy? Faktycznie w sklepie na dworcu są różne cuda, ostatnio nabyłam tam starą serię Daxa Czysta Cera.

Żeby nei było wątpliwości chodzi Ci o ten kremik, z serii Miraculum Young, pomarańczowy? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1296

Mogę poszukać, jesli Ci zależy?

I jeszcze jedno ... czy mogłabyś nie uzywać capslocka? To się źle kojarzy, z krzykiem i w ogóle ciężko się czyta
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-02, 14:31   #22
asia605@wro.vectranet.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
GG do asia605@wro.vectranet.pl
Re: Odkryłam krem do twarzy-polecam i Wam!

Cześć naprawde mogłabyś to dla mnie zrobić, he naprawde nie sądziłam że są jeszcze takie fajne osobybyłabym ci naprawde wdzięczna a i jak byś go dostała to podaj mi swoj adresik to wyśle ci pieniążki, a oto mój ul.Studzienna 13/6 kod:53-304 moj gg:2750059,jeszcze raz wielkie dzięki
asia605@wro.vectranet.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.