(nie) idelna cera :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 10:15   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861

(nie) idelna cera :(


dziewczyny niedługo mam wesele i chcę jakoś normalnie wyglądać. lecz niestety moja cera nie jest idealna... czy solarium pomoże mi wyleczyć wypryski?
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2005-05-15 o 10:26
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 10:48   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: (nie) idelna cera :(

ja przyznam sie bez bicia ze chociaz wiem ze to nie zdrowe to mi pomaga...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 11:59   #3
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Talking Dot.: (nie) idelna cera :(

Ja mysle,ze solarium moze poskutkowac,ale na krotka mete,pozniej problemy moga wrocic ze zdwojona sila . Nie lepiej wyprobowac jakies cud-kosmetyki?
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:35   #4
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Wink Dot.: (nie) idelna cera :(

solarium odradzam, na początku pomoże a później łojotok i trądzik ze zdwojoną siłą Cię zaatakuje. Porządnie buźkę nawilżaj za mocno nie wysuszaj i nie drażnij i nie wyciskaj nic przede wszystkim. Samoopalacz od czasu do czasu i będziesz wygladała jak po wakacjach.
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 17:22   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: (nie) idelna cera :(

Zgadzam sie z Big Sister - jedna wizyta w solarium i za kilka tygodni mozesz miec na buzi pobojowisko.
Nie napisalas za ile to wesele, ale radze oprocz cudownych mazidel, spojrzec na diete - polecam odstawienie cukru, zwiekszenie ilosci warzyw i owocow , kupno jakiegos preparatu z olejem z wiesiolka, lub innymi omega 3,6 i 9 (na mnie dobrze dziala Alphol ale potrzebuje przynajmniej 2 tygodnie na efekty), dobrze tez mi robia orzechy brazylijskie (kilka dziennie), zadnej kawy ani alkoholu.
Nie wyciskaj - swieta racja BS! Zostana czerwone slady i moga sie na dodatek zamienic w cos nie fajnego... Posmaruj ewentualne olejkiem z drzewa herbacianego, a gule Tribioticem (saszetka w aptece kosztuje 1,75 PLN).
Na zaskorniki dobrze mi robi piling DHEA AA, albo maseczka z zielonej glinki Argiletzu. Cera jak nowa. nawilzaj tylko lagodnymi kremikami, nie eksperymentuj.
Mnie dobrze robi Happyderm (ale ma alkohol w skladzie - wersja do cery mieszanej) i Hydraphase legere.
Jesli chodzi o opalanie - tylko samoopalacz albo balsam brazujacy (np. nowy Dax) albo wybierz sie do kosmetyczki na "samoopalajacy prysznic". Pamietaj tylko, zeby wczesniej zrobic piling a potem dobrze nawilzac skore. Tylko sie nie daj namowic na "oczyszczanie cery"!!!!
A tak w ogole, to wszystkiego najlepszego (oczywiscie, jesli to Twoje wesele!) jesli nie, pozdrow Panne Mloda. Ja bede swiadkowala na slubie w lipcu
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 19:19   #6
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: (nie) idelna cera :(

nie, to nie moje weselicho mi się jeszcze nie śpieszy... ale pannę młodą pozdrowię hmmm, dziękuję za rady
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 12:05   #7
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: (nie) idelna cera :(

co do solarium i jego efektów mam rożne zdanie..kiedyś przed studniówka byłam kilka razy pod rzad i po jakims czasie rzeczywiscie pogorszył mi sie stan cery.. wtedy powiedziałam basta i nie chodziłam...na moja cere to nic nie jest mi w stanie do konca pomoc, uzywałam juz wszystkiego i drogich i tanich kosmetyków, teraz mam 20 lat i nadal sie mecze ale stan mojej buzki jest jako tako zadowalajacy, nie jest to idealna cera ale ujdzie w tłoku, czasami cos mi wyskocz ale podkład, puderek i daje rade- w sumie chyba pogodziłam sie z moja "nieidealnoscia" chociaz ciagle walcze m in brevoxylem (ostani zakup to Aknicare) a co do solarium to mi pomaga ale w małych dawkach!
po weekendzie majowym w 2 dni na mazurach sie strasznie zjarałam wrecz zaszkodziłam(mam jasna karnacje) i było wiecej wyprysków ale po 3-4 dniach zauwazyłam poprawe, teraz chodze ok 1 w tygodniu na 10- 12 minut i jestem zadowolon, ciemniejszy odcien skóry sprawaia ze blizn tak nie widac, nie musze sie tak pacykowac
oczywiscie najfajniej jest ok1i 2 dni po wizycie na solarce
to chyba tyle co chciałam powiedziec
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-16, 19:52   #8
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: (nie) idelna cera :(

Radze myslec perspektywicznie - wole miec teraz kilka pryszczy wiecej ale za 10 lat mniej zmarszczek. Tego korektorem nie ukryje
Nigdy nie bylam na solarium a cera mi sie POPRAWILA po pol roku stosowania kremow z filtrem minimum spf 60/ppd 28. Pryszczy nie ma wcale a blizenki (no coz, kiedys zdazalo mi sie majstrowac lapskami przy twarzy, teraz cwicze silna wole alebo od razu nakladam paste cynkowa zeby nie korcilo ) zanikaja, chyba tylko ja je widze, bo dostaje mase komplementow na temat cery.
Ale oczywiscie kazdy robi jak uwaza.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.