creme puff- translucent! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 22:19   #1
monika.rosinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37

creme puff- translucent!


uzywam podkladu max factor creme puff nr 13-beige, ale ostatnio stwierdzilam, ze jest jednak o ton za ciemny jak dla mnie, tzn chodiz mi o zime i wosne, bo potem jak twarz przyciemnieje jest jak ulal chcialam zatem kupic sobie o ton jasniejszy creme puff, alem wszystkie jasniejsze wydaly mi sie znowu za jasne pomyslalam weic o translucent... Ale nie bardzo wiem jak on dziala, na czym polega ta magia podkladow translucent czy one wyrownuja tylko koloryt skory, czy w ogole barwia na jakis kolor? i czy czasem nie rozjasniaja twarzy, bo tego bym nie chciala... prosze, udzielcie jakis wskazowek
monika.rosinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 23:04   #2
pszczółka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: creme puff- translucent!

ja na poczatku uzywałam Max Faktora Translucent chyba 26, ale nie pamiętam dokładnie numeru, sa chyba dwa transparentne, on dawał kolor, u mnie nie rozjaśniał, był raczej neutralny, teraz mam Medium Beige 41, ale dla mnie jest troche za ciemny. Uważam, ze ten transparentny powinien ci służyć
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 01:09   #3
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Re: creme puff- translucent!

ten translucent ma byc niby transparentny a wcale taki nie jest!!!!!!!!!!! Ja mam jasna cerę i dla mnie ona jest za ciemny!!!!!!! A ten najjasnijeszy odcień ma różowe zabarwienie i wyglądam jak świnka buuuuuuuuuuu
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.