Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-10, 20:01   #1
kasiaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 37

Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!!


W piatek poszlam na oczyszczanie twarzy. Jak mnie pani zapewniala wszystko latwo wychodzi i prawie nie bedzie nic widac tylko drobne punkciki. Dzisiaj jest niedziela a twarz dalej czerwona, cala w strupach, pokiereszowana, zadrapana, widac ze za mocno cisnela i uszkodzila naskorek. Naprawde wygladam strasznie, tylko rycze non stop. Wlasnie wrocilam od fryzjera, specjalnie sobie zrobilam grzywke zeby chociaz choc czesc mi zaslonilo. Boje sie tez o blizny. Jutro mam zamiar sie jej pokazac a wygladam naprawde tragicznie. Pomocy !!! Czy mozna ja pociagnac do jakies odpowiedzialnosci? Co zrobic zeby przyspieszyc gojenie?
kasiaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:06   #2
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!!

powiedz moze ile mas zlatek jesli mozna wiedziec i czy masz cere tradzikowa... spróbuj mzoe zatuszowac to podkładem??
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:13   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!!

Przede wszystkim zrób sobie zdjęcie twarzy jesli masz taka mozliwość, najlepiej jak najdokładniejsze - poza tym idź koniecznie do tej kosmetyczki i po prostu zażądaj zwrotu pieniędzy za oczyszczanie, jesli rzeczywiście Twoja twarz wygląda fatalnie, czy wcześniej miałaś juz robione oczyszczanie i masz porównanie, czy to Twój pierwszy zabieg?

Ja po pseudofachowym oczyszczaniu twarzy nabawiłam się rozległego zakażenia i leczyłam się u dermatologa antybiotykami, oczywiście za wszystko płacił gabinet kosmetyczny, w którym wykonywałam zabieg, po prostu poszli na ugodę, bo miałam zdjęcia i opinie lekarskie, a Pani, która mi oczyszczała twarz była na okresie próbnym i po tym incydencie po prostu jej kariera się zakończyła.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:14   #4
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!!

Nie wiem czy podkład pomoże :/ Fakt troche wysuszy, ale czy nie będzie ranek bardziej widać :/ Cholerka, tak to jest z tymi kosmetyczkami, ma pomóc, a tylko życie utrudnia Mam płyn, który przyśpiesza gojenie, ale to na recepte i raczej nie do otwartych ranek. Leczyłam tym trądzik. Pokaż się jej, niech zobaczy co narobiła. Nie wiem czy można ją pociągnąć do odpowiedzialności No i nalepiej trzymaj się od niej daleko. Lepiej mieć trochę na twarzy, leczyć powoli, ale nie mieć ran i blizn.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:45   #5
kasiaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 37
Dot.: Pomocy tragedia po wizycie u kosmetyczki !!!!

Mam porownanie bo to nie peirwszy zabieg i nigdy tak faalanie nie wygladalam. Zazwyczaj po 2 dniach strupki schodzily a bylo ich nie wiele. Podklad nie pomzoe. Mam 22 lata i cere poltlusta, tradziku jako tako nie mam. Wstydze sie gdziekolwiek wyjsc.
kasiaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.