Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-20, 15:55   #3091
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

marcowa ulotka.
z drugiej strony przykłady wykorzystania zniżek i informacja o nowym balsamie do ust.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:04   #3092
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość

Krem intensywnie ujędrniający na dzień i na noc
https://www.yves-rocher.pl/krem_intensywnie_ujedrnia jacy_na_dzien_na_noc_75ml

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_0af6349823.html
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:21   #3093
beataaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 44
GG do beataaa21
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Niestety marka YR w zestawieniu ze slowem ekologia to dla mnie NIEPOROZUMIENIE. Przy czym moja swiadomosc ekologiczna nie jest szczegolnie wysokich lotow bo w zyciu codziennym popelniam jeszcze mase bledow. Chociaz staram sie na to zwracac uwage. Na przyklad majac do wyboru produkty o podobnym dzialaniu, skladzie i cenie wybieram te ktorych pojemniczki nie sa pakowane w dodatkowy karton, plastik lub oba na raz.
I tutaj zostalam zaskoczona przez firme YR, chelpiaca sie przeciez tym jak to dba o ekologie. Chcialam zamowic dezodoranty i nowa pomadke mango, Poniewaz mam VIPa polasilam sie kod z kremem do rak ktory bardzo lubie. Zlozylam 5 zamowien z kodem gra, tego samego dnia o podobnym czasie na identyczny adres. Przyszlo 5 kartonowych sporych pudelek, odbieralam na poczcie, pani w okienku zastanawiala sie jak sie zabiore. Rozpakowalam je obok okienka, w 4 kartonach byl dezodorant, krem do rak, ulotka papierowa, naklejki, zwiniety szary papier, rachunek papierowy i kolejna ulotka z kremami. W piatym to samo tylko zamiast deo, pomadka. Zapchalam kubel na poczcie, chociaz kartony i papier skladalam. Zamowione produkty schowalam do niewielkiej torby. Pani w okienku zbaraniala...
Gratuluje marce Yves Rocher dbania o planete, swiadomosci ekologicznej i sadzenia drzew, chociaz tych ostatnich moze nie wystarczyc. Niestety.

Z całym szacunkiem, ale myślisz że ktoś będzie się doszukiwał, że akurat te 5 różnych paczek jest do Ciebie? Zamówienia generują się automatycznie i nikt nie ma czasu na rozkminianie czy danego dnia jedna osoba wykorzystała sobie X kodów rabatowych i gratisów robiąc kilka zamówień...
beataaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 17:01   #3094
tssuy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

YR to nie jest jedyny internetowy sklep w ktorym robie zakupy, w niemieckich nigdy nie maja problemu z laczeniem zamowien a i niektore polskie niezle sobie z tym radza, juz nie wspomne o fakturach elektronicznych.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Edytowane przez tssuy
Czas edycji: 2020-02-20 o 20:49
tssuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 08:14   #3095
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Składy kosmetyków YR są w większości fatalne, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Kremu nie ma ani jednego, który bym użyła. Żele pod prysznic wysuszały i uczuliły pół mojej rodziny (kiedyś, gdy była jeszcze seria Jardin uwielbiałam je, zupełnie inne były).
Może któraś z Was mogłaby napisać, które składy porduktów YR są znośne?
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 10:19   #3096
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Składy kosmetyków YR są w większości fatalne, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Kremu nie ma ani jednego, który bym użyła. Żele pod prysznic wysuszały i uczuliły pół mojej rodziny (kiedyś, gdy była jeszcze seria Jardin uwielbiałam je, zupełnie inne były).
Może któraś z Was mogłaby napisać, które składy porduktów YR są znośne?
Kremowy olejek do mycia twarzy Riche Creme ma bardzo dobry skład, kremowe żele pod prysznic z serii Roślinna pielęgnacja ciała (najlepszy skład ma ten z Hammamelisem, pozostałe mają silniejszy detergent ale nadal są spoko), ja używam też dezodorant z zieloną herbatą.
Nowe balsamy do ust mają dobry skład (poza kolorowymi, bo te mają barwniki azowe).
Nowa linia kremów ma skład nieco lepszy niż poprzednie więc jest nadzieja, że idą w lepszym kierunku
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:00   #3097
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Składy kosmetyków YR są w większości fatalne, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Kremu nie ma ani jednego, który bym użyła. Żele pod prysznic wysuszały i uczuliły pół mojej rodziny (kiedyś, gdy była jeszcze seria Jardin uwielbiałam je, zupełnie inne były).
Może któraś z Was mogłaby napisać, które składy porduktów YR są znośne?
Wg mnie podklady Yr to totalna porażka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 16:54   #3098
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Kod gra przestał działać?
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 16:58   #3099
tssuy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Miał być do 26.02, ale chyba za dużo zleceń poleciało i się przestraszyli, ze pudełek im zabraknie
tssuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:32   #3100
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Miał być do 26.02, ale chyba za dużo zleceń poleciało i się przestraszyli, ze pudełek im zabraknie
Miał być do 29.02 u mnie...
Zrobię zgłoszenie do bok, bo to przeginka jest. Jeżeli nie chcą żeby robić takie zamówienia to nieprawda nie dają takiego kodu :/
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:18   #3101
silkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Czy możecie przypomnieć jak "działa" kod gra?
silkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 13:41   #3102
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez silkosia Pokaż wiadomość
Czy możecie przypomnieć jak "działa" kod gra?
Do każdego zamówienie krem plaisirs nature gratis
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 17:44   #3103
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziś dzwoniła do mnie pani z YR, że paczkę którą chciałam do paczkomatu koło siebie ma usterkę i czy może zaproponować inny sposób dostawy. Wzięłam to samo - paczkomat, z którego mąż może mi odebrać. Nie powiem, miło mnie zaskoczyli. I spróbowałam jak któraś z Was pisała - udało mi się wziąć tą gąbeczkę przez internet. Dziwne, że w stacjonarnym nie można a online można .
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 03:19   #3104
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Poniewaz mam VIPa polasilam sie kod z kremem do rak ktory bardzo lubie. Zlozylam 5 zamowien z kodem gra, tego samego dnia o podobnym czasie na identyczny adres. .

Prawdziwy Janusz biznesu z Ciebie. Chcąc zdyskredytować sklep, ośmieszyłaś samą siebie.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 07:22   #3105
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Chciałam złożyć zamówienie. Dzisiaj ostatni dzień, gdy działa kod paczek, niestety przy probie zaakceptowania zamówienia wyświetla się komunikat: usługa chwilowo niedostępna, spróbuj później. Czy u Was jest podobny problem?
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:23   #3106
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy
Poniewaz mam VIPa polasilam sie kod z kremem do rak ktory bardzo lubie. Zlozylam 5 zamowien z kodem gra, tego samego dnia o podobnym czasie na identyczny adres. Przyszlo 5 kartonowych sporych pudelek, odbieralam na poczcie, pani w okienku zastanawiala sie jak sie zabiore.
Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Prawdziwy Janusz biznesu z Ciebie. Chcąc zdyskredytować sklep, ośmieszyłaś samą siebie.
Może dlatego wyłączyli kod GRA, bo takich zamówień było więcej
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2020-02-23 o 09:25
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:25   #3107
beataaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 44
GG do beataaa21
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Prawdziwy Janusz biznesu z Ciebie. Chcąc zdyskredytować sklep, ośmieszyłaś samą siebie.

Dokładnie
beataaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:19   #3108
tssuy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Prawdziwy Janusz biznesu z Ciebie. Chcąc zdyskredytować sklep, ośmieszyłaś samą siebie.
Nie dostrzegam faktu jakobym miala się osmieszyć. No chyba ze dla ciebie godnym politowania jest sam fakt korzystania z kodow i promocji. I nie osmieszam sklepu tylko polityke (gospodarowanie zasobami sprzedazy) marki szczycacej się dbaniem o przyrodę.


U mnie kod PACZEK działa normalnie, problemy byly raczej chwilowe.

Edytowane przez tssuy
Czas edycji: 2020-02-23 o 14:20
tssuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:03   #3109
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Machina marketingowa nigdy nie będzie miała nic wspólnego z ochroną środowiska. To tylko "greenwashing". Promocje, rabaty i wyprzedaże służą jedynie zwiększeniu sprzedaży. My jako klienci możemy się jedynie na to uodparniać i ograniczać konsumpcję do rozmiarów, która jest nam absolutnie niezbędna do życia. Dużo czasu minęło, zanim udało mi się to wcielić w życie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2020-02-23 o 15:11
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 23:20   #3110
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Duże żele w cenie małych, stacjonarnie i online
Zapasy trzeba uzupełnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 10:41   #3111
skrabi4
Przyczajenie
 
Avatar skrabi4
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Machina marketingowa nigdy nie będzie miała nic wspólnego z ochroną środowiska. To tylko "greenwashing". Promocje, rabaty i wyprzedaże służą jedynie zwiększeniu sprzedaży. My jako klienci możemy się jedynie na to uodparniać i ograniczać konsumpcję do rozmiarów, która jest nam absolutnie niezbędna do życia. Dużo czasu minęło, zanim udało mi się to wcielić w życie.
O ja cie, jestem z Ciebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skrabi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 11:49   #3112
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Czy ktoś wie co jest prezentem niespodzianką z oferty wysyłkowej 9PYI2AC04 za zamówienie od 129 zł?
Mam skompletowane zamówienie na 113 złociszy i się zastanawiam czy dorzucić coś



Btw, polecam tę ofertę, bo spokojnie można dobić do 75% rabatu na cały koszyk
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 14:20   #3113
3city
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny, nie krzyczcie proszę, jeśli już ktoś udzielił odpowiedzi na to pytanie w ostatnim czasie, ale co jest aktualnie prezentem urodzinowym niespodzianką w sklepie ONLINE? Konsultantka infolinii nie wiedziała
3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 18:40   #3114
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez 3city Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie krzyczcie proszę, jeśli już ktoś udzielił odpowiedzi na to pytanie w ostatnim czasie, ale co jest aktualnie prezentem urodzinowym niespodzianką w sklepie ONLINE? Konsultantka infolinii nie wiedziała

URODZINOWYM PREZENTEM NIESPODZIANKĄ W SKLEPIE ONLINE JEST:

Orientalny olejek pod prysznic Olejek arganowy & Róża



Powinnyśmy ten post kopiować, tak mniej więcej co drugą stronę wątku.

A wracając do kremów i pozostałych kosmetyków, wybaczcie ale cena regularna ma się nijak do cen za które je faktycznie nabywamy. I tak jakość i efekty po zastosowaniu np. kremu intensywnie ujędrniającego gamy Sérum Végétal są niewspółmiernie lepsze od efektów większości kremów popularnych marek dostępnch w hebe, rossmanie a już z pewnością o niebo lepsze od gównoAvoniu.
Nie wiem więc jaki sens ma pisanie, że coś jest bee i jednoczesne składanie 10 zamówień miesięcznie w sklepie który jak wynika z dyskusji też jest bee. Trochę konsekwencji może...

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-02-24 o 19:28
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 19:11   #3115
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez SoiSoi Pokaż wiadomość
Mam skompletowane zamówienie na 113 złociszy i się zastanawiam czy dorzucić coś



Btw, polecam tę ofertę, bo spokojnie można dobić do 75% rabatu na cały koszyk
fajnie, to pochwal sie co fajnego zamawiasz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
[

A wracając do kremów i pozostałych kosmetyków, wybaczcie ale cena regularna ma się nijak do cen za które je faktycznie nabywamy. I tak jakość i efekty po zastosowaniu np. kremu intensywnie ujędrniającego gamy Sérum Végétal są niewspółmiernie lepsze od efektów większości kremów popularnych marek dostępnch w hebe, rossmanie a już z pewnością o niebo lepsze od gównoAvoniu.
Nie wiem więc jaki sens ma pisanie, że coś jest bee i jednoczesne składanie 10 zamówień miesięcznie w sklepie który jak wynika z dyskusji też jest bee. Trochę konsekwencji może...
Thian poniekad sie zgadzam. PONIEKAD
niektore produkty sa ok, ale niektore takie sobie i nie warte ceny.

Zadnej. Bo sa slabe zapychajace, czy np jak mnie potwornie uczulajace itd.
Wiesz, nie badzmy takie correct, to ze ktos pisze ze cos zlozyl, jego sprawa.Mnie to ani ziebi ani grzeje... nie po to jest forum zeby komus robic wyrzuty i psychoanalize ze cos kupil i za ile.

I to tez nie jest watek piewcow i wyznawcow roska. Bo rosiek jaki jest kazdy widzi. Jeden mu postawi oltarzyk, drugi cieta ocene. A tutaj chodzilo glownie o to, ze wywalili 6pudel grubych a lans jak to oszczedzaja drzewa. Ja to tak zrozumialam. Z reszta mialam analogiczna sytuacje ostatnio z empikiem, otoz zrobilam JEDNO zamowienie kosmetyczne z jednego sklepu. Na potwierdzeniu tego samego dnia przyszla informacja ze mozze sie czas realizaci wydluzyc.. jakiez bylo moje zdumienie, kiedy dostalam szesc smsow z kodem odbioru. Pojechalam, odebralam okazalo sie ze to jest to zamowienie w 6 roznych tekturowych pudelko-zakladkach. Az mnie skrecilo...
zamiast wlozyc do jednego normalnego kartonu to taka akcja.. Stalam przy tej kasie wieki az pani poznajdywala w tonie paczuszek...z kazda chwila bardziej wkuta,
nie wiem moze sie pozbywaja tektury, cholera wie...
ale najlepsze...
Po dwoch dniach, zaczelam kombinowac czy jest wszysto z oplaconego zamowienia, okazalo sie na infolinii mi w koncu powiedziano ze byla jeszcze jedna paczka, ktorej JA nie podalam kodu odbioru( nie przyszedl ale jak to udowodnic?)
W kazdym razie empik wyslal mi jedno zamowienie w 7 roznych paczkach...kurtyna

Czyli teraz bede czekac pewnie miesiac az mi litosciwie zwroca..ale chodzi w tej historii, analogiczne j do roska, ze po prostu koncerny maja wywalone na ekologie. Smieci to maja segregowac konsumenci. I oni sie maja martwic klimatem, smieciami, emisja gazow itp itd.. a sklepy maja to w powazaniu, jak widac...
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 19:30   #3116
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Składy kosmetyków YR są w większości fatalne, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Kremu nie ma ani jednego, który bym użyła. Żele pod prysznic wysuszały i uczuliły pół mojej rodziny (kiedyś, gdy była jeszcze seria Jardin uwielbiałam je, zupełnie inne były).
Może któraś z Was mogłaby napisać, które składy porduktów YR są znośne?
Ja żadnego żelu pod prysznic nie byłam w stanie zużyć nigdy do końca.
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Wg mnie podklady Yr to totalna porażka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, kolory ciemne i do tego nie ładnie to wygląda na twarzy.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Machina marketingowa nigdy nie będzie miała nic wspólnego z ochroną środowiska. To tylko "greenwashing". Promocje, rabaty i wyprzedaże służą jedynie zwiększeniu sprzedaży. My jako klienci możemy się jedynie na to uodparniać i ograniczać konsumpcję do rozmiarów, która jest nam absolutnie niezbędna do życia. Dużo czasu minęło, zanim udało mi się to wcielić w życie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 19:50   #3117
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Thian poniekad sie zgadzam. PONIEKAD...

Mój popst nie nawiązywał do nadmiaru zużycia tektury i papieru przez markę "przyjazną środowisku", bo akurat w tej kwestii całkowicie się z dziewczynami zgadzam.
Zamawiam np. w zooplus dla kici (niemiecki dyskont z karmą i akcesoriami dla zwierząt) i tam poza szeregiem fajnych akcji w stylu eko, podczas użycia kilku kodów dostaję kilka faktur elektronicznch, ale opakowanie zbiorcze jedno bądź dwa - nigdy naście.
W moim poście chodziło bardziej o sianie nadmiernego defetyzmu kompletnie nie popartego czynami. Po co i komu obrzydzać np. krem? nie odpowiada ci? nie kupuj - proste. Złe składniki, w porządku znajdz z lepszmi. Dałaś linki do analizy, super każda zobaczy i wbierze to czego potrzebuje i co lubi. Ale po co pisać, że jest fatalny i wkurzać te które tego użwają bo dla nich jest dobry?
Nie lepiej napisać NIE DLA MNIE?
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 20:06   #3118
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Mój popst nie nawiązywał do nadmiaru zużycia tektury i papieru przez markę "przyjazną środowisku", bo akurat w tej kwestii całkowicie się z dziewczynami zgadzam.
Ale ok. To w kwestii opakowan mamy pelna zgode.

Tez kupuje w zooplusie , ale telekarma ich przebija, bo jeszcze dla przykladu wtyka tone babelkow. Kiedys sie moze bym i wkurzala, ale tez kupuje w superkoszyku i odkad zmienil sie wlasciciel, to opakowania paczek ma karygodne. Dwie paczki dostalam ostatnio zalane,zniszczone. To ja pikole, szkoda mojego czasu na reklamacje i ganianie za kurierami, niech pakuja tak jak dawniej i nie byloby wtop.
Wreszcie wracajac do naszego roska, co do jakosci roska, tudziez jego stopniowego s/u/padku.
Tez przyznaje Ci trochu racje. Ja sama nie kupuje ostatnio od dlugiego czasu,( jak chcialam perfumy wzielam z olx) bo ilekroc wchodze to wlasnie akcja ze kod wylaczony, albo wymiecione i na szaro.
Coz.. taki urok dziur... i tez mam juz dosc bota NataliaD ktory odwala "kopiuj wklej", bez czytania tresci.

Reasumujac, mam np na uwadze zdanie paru osob ktorych opinie pokrywaja sie z moimi, i ilekroc kupilam cos, a potem przeczytalam ze X nie podeszlo, to tez plulam sobie w brode...
Wiec dobrze ze sa opinie ze cos sie utlenia, czy ze moze uczulac.
A inci jest jakie jest i tu nie ma tajemnic Jedni sie zachwyca, drudzy niekoniecznie...
Napisalam sama o tym ze leczylam skalp po szamponach i nie uwazam tego za najazd na sklep, ale ostrzezenie dla dziewczyn z wrazliwsza skora. W ogole fajnie by bylo, gdyby rosiek wyszedl z polityka malych opakowan testowych i np vipy mogly dostac je do zakupow. Czy tam kupic. Bylaby selekcja ze komus cos rzeczywiscie bardzo nie podchodzi, albo podpasuje. A tak klikamy i potem klniemy
Ale rozumiem ze masz inne zdanie, bo ja na opinie defetystyczne o produktach ktore lubie, mam kompletnie wywalone... sorry, ale moje ulubione perfumy czy insze kto co tam napisze i nawzdycha nic mi nie robi, totalnie mtv
Pozdrawiam Cie cieplo Thian
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2020-02-24 o 20:08
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 20:13   #3119
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 966
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
...

A wracając do kremów i pozostałych kosmetyków, wybaczcie ale cena regularna ma się nijak do cen za które je faktycznie nabywamy. I tak jakość i efekty po zastosowaniu np. kremu intensywnie ujędrniającego gamy Sérum Végétal są niewspółmiernie lepsze od efektów większości kremów popularnych marek dostępnch w hebe, rossmanie a już z pewnością o niebo lepsze od gównoAvoniu.
Nie wiem więc jaki sens ma pisanie, że coś jest bee i jednoczesne składanie 10 zamówień miesięcznie w sklepie który jak wynika z dyskusji też jest bee. Trochę konsekwencji może...



To by było wszystko w temacie Amen

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
mój popst nie nawiązywał do nadmiaru zużycia tektury i papieru przez markę "przyjazną środowisku", bo akurat w tej kwestii całkowicie się z dziewczynami zgadzam.
Zamawiam np. W zooplus dla kici (niemiecki dyskont z karmą i akcesoriami dla zwierząt) i tam poza szeregiem fajnych akcji w stylu eko, podczas użycia kilku kodów dostaję kilka faktur elektronicznch, ale opakowanie zbiorcze jedno bądź dwa - nigdy naście.
W moim poście chodziło bardziej o sianie nadmiernego defetyzmu kompletnie nie popartego czynami. Po co i komu obrzydzać np. Krem? Nie odpowiada ci? Nie kupuj - proste. Złe składniki, w porządku znajdz z lepszmi. Dałaś linki do analizy, super każda zobaczy i wbierze to czego potrzebuje i co lubi. Ale po co pisać, że jest fatalny i wkurzać te które tego użwają bo dla nich jest dobry?
Nie lepiej napisać nie dla mnie?
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes

Edytowane przez kuba222
Czas edycji: 2020-02-24 o 20:19
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 05:26   #3120
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Mój popst nie nawiązywał do nadmiaru zużycia tektury i papieru przez markę "przyjazną środowisku", bo akurat w tej kwestii całkowicie się z dziewczynami zgadzam.
Zamawiam np. w zooplus dla kici (niemiecki dyskont z karmą i akcesoriami dla zwierząt) i tam poza szeregiem fajnych akcji w stylu eko, podczas użycia kilku kodów dostaję kilka faktur elektronicznch, ale opakowanie zbiorcze jedno bądź dwa - nigdy naście.
W moim poście chodziło bardziej o sianie nadmiernego defetyzmu kompletnie nie popartego czynami. Po co i komu obrzydzać np. krem? nie odpowiada ci? nie kupuj - proste. Złe składniki, w porządku znajdz z lepszmi. Dałaś linki do analizy, super każda zobaczy i wbierze to czego potrzebuje i co lubi. Ale po co pisać, że jest fatalny i wkurzać te które tego użwają bo dla nich jest dobry?
Nie lepiej napisać NIE DLA MNIE?
A ja bardzo sobie cenię, gdy któras z dziewczyn napisze tu ze krem ma fatalny skład i to mi wystarczy by go nie kupić. Wlasnie za to lubie ten wątek, ze mozna sie dowiedzieć dużo rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.